خرید بک لینک و رپورتاژ قوی ارزان و دائمی

تمامی بک لینک های سئوهاما باکیفیت و بازخوردی بالا هستند و برای کلمات کلیدی که رقابت بالایی در آنها وجود دارد تاثیر گذاری بالایی دارند. تمامی بک لینک ها دارای ورودی مستقیم از گوگل و با طراحی هدفمند میباشند.

backlink-db0385af

بک لینک چیست ؟

 

بک لینک ، به پیوند (لینک) در وب سایت هایی غیر از سایت شما گفته میشود که به صفحه ای در وب سایت شما برمی گردد. به بک لینک ها لینک های ورودی نیز گفته می شود زیرا نشان دهنده ترافیک وب سایت دیگری است که به سایت شما وارد می شود. کیفیت و کمیت بک لینک های شما می تواند به شما کمک کند رتبه بالاتری در موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو و بینگ داشته باشید.

بک لینک ها نشانگر میزان محبوبیت وب سایت شما در بین کاربران در نظر گرفته می شوند. پیاده سازی، مدیریت و تجزیه و تحلیل عملکرد بک لینک ها جنبه مهمی از جنبه بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و استراتژی های سئو دارند.

برای افزایش ترافیک ارگانیک و جلب توجه موتورهای جستجو، باید روی سئو داخلی و خارجی سرمایه گذاری کنید. بهینه سازی صفحه و ایجاد محتوا منحصر بفرد راهی است که به موتورهای جستجو (و کاربران) کمک می کند تا بفهمند وب سایت شما در مورد چیست و چه خدماتی را ارائه میدهد.

بهینه سازی خارجی سایت از این بابت با ارزش است که در مورد نشان دادن این موضوع به موتورهای جستجو کمک میکند تا محتوای شما برای اشخاص ثالث ارزش گذاری شود و مهمترین راه بیان این ارزش، بک لینک خوب و با کیفیت است.

bl01

تفاوت بین لینک و بک لینک چیست؟

وبسایت ها در وب از طریق پیوندها به یکدیگر متصل می شوند ( لینک هایی هستند که وبسایت ها را به هم متصل می کند ). پیوندهای داخلی پیوندهایی بین صفحات وب در یک دامنه هستند و اساساً برای کمک به افراد در مسیریابی وب سایت وجود دارند. پیوندهای خارجی به صفحات وب در دامنه های دیگر متصل می شوند و طیف وسیع تری از اهداف ممکن را در اختیار عموم میگذارند.

موتورهای جستجو تشخیص می دهند که بک لینک دارای ارزش است و به URL هدف پاداش می دهد و باعث بهبود رتبه سایت در کلمه ای که لینک داده شده میشود. ربات های گوگل فرض می کنند که کلمه مورد نظری که لینک داده شده توضیحی درباره آن موضوع ارائه میدهد و میتواند به کاربر در راستای جستجوی کلمه کمک کند.

به همین دلیل است که بک لینک هایی که به وب سایت شما برمیگردند به موتورهای جستجو نشان می دهند که محتوای شما دارای ارزش است. در واقع بک لینک ها یکی از قوی ترین فاکتورهای رتبه بندی هستند. آنها نقش بزرگی در موفقیت (یا شکست) هر وب سایت در مورد ترافیک جستجوی ارگانیک دارند.

اعتبار بک لینک چیست و چگونه تعیین می شود؟

یکی از دلایل اصلی که گوگل موتور جستجوی غالب است این است که اولین کسی بود که به اهمیت بک لینک در سئو پی برد. هنگامی که گوگل در سال 1998 راه اندازی شد، از یک الگوریتم انقلابی برای رتبه بندی صفحات وب بر اساس محبوبیت لینک استفاده کرد – به این معنی که یک صفحه در صورت وجود لینک های بیشتر در رتبه بالاتری قرار می گرفت.

این الگوریتم که از لری پیج (از بنیانگذاران گوگل، همراه با سرگئی برین) “PageRank” نامگذاری شده است، فقط تعداد پیوندهایی را که یک صفحه وب دریافت می کند محاسبه نمی کرد بلکه اعتبار و ارزش آن پیوندها را نیز می سنجید.

 

این بدان معناست که همه بک لینک ها برابر نیستند. تصور کنید یکی از صفحات وب سایت شما دارای بک لینک از 2 صفحه وب در دامنه های خارجی مختلف است:

  • صفحه A دارای 200 بک لینک است
  • صفحه B دارای 20 بک لینک است

اگر این 2 صفحه در مورد یک موضوع بودند، صفحه A احتمالاً بالاتر از صفحه B قرار می گرفت. این به این دلیل است که صفحه A  به دلیل این واقعیت که 10 برابر بیشتر لینک دارد، معتبرتر می شود.

از بین این 2 بک لینک به سایت شما، لینک از صفحه A ارزش بیشتری نسبت به لینک صفحه B دارد زیرا دارای اعتبار بالاتری است.

اساساً، الگوریتم PageRank بر اساس کمیت و کیفیت لینک‌های دریافتی، به هر صفحه وب یک مقدار اعتبار اختصاص می‌دهد.

bl02

بررسی شبکه لینک و بک لینک

PageRank  یک الگوریتم تکراری است. به این معنی که داده‌ها محاسبه می‌شوند، به درون خود باز می‌گردند، و سپس باید قبل از تثبیت، از طریق چندین تکرار دوباره اجرا شوند.

این به این دلیل است که اعتبار نسبی همه صفحات در یک شبکه معین به یکدیگر بستگی دارد. به عنوان مثال یک شبکه 4 صفحه ای را تصور کنید.

صفحه A به صفحه B و صفحه C پیوند دارد و یک بک لینک از صفحه B دارد

صفحه B به صفحه A و صفحه D پیوند دارد و دارای بک لینک از صفحه A و صفحه C است

صفحه C به صفحه B و صفحه D پیوند دارد و یک بک لینک از صفحه A دارد

صفحه D لینک نمی شود اما دارای بک لینک از صفحه B و صفحه C است

برای محاسبه اتوریتی ارسال شده به صفحه D، ابتدا باید اعتبار صفحه B و صفحه C را بدانیم. اما اعتبار صفحه B به صفحه A و صفحه C بستگی دارد و اعتبار صفحه A به خود وابسته است.

می توانید ببینید که چگونه حتی یک شبکه ساده می تواند به سرعت پیچیده شود. تنها با تکرار مکرر محاسبات است که راه حل خود را نشان می دهد. ریاضیات آنقدرها هم پیچیده نیست، اما اندازه مجموعه داده (تریلیون ها پیوند در سراسر اینترنت) و مقدار محاسبات مورد نیاز، آن را به یک کار بزرگ تبدیل می کند.

 

اعتبار دامنه چیست؟

اعتبار دامنه ( Domain Authority  ) شبکه کوچکی از URL ها و پیوندهایی را که در سایت شما وجود دارد، توصیف می کند. همانند بک لینک‌های سایت‌های خارجی، لینک‌های داخلی سایت شما نیز از یک URL به URL دیگر اعتبار می‌دهند.

 

منطقی است که پیوندهای وب‌سایت‌های برندهای بزرگ دارای اعتبار دامنه بیشتری نسبت به پیوندهای کسب‌وکارهای کوچک محلی هستند. به عنوان مثال، یک لینک از یک صفحه در CNN ارزشمند است زیرا CNN یک وب سایت معتبر است. وب سایت های کمتر شناخته شده دارای اعتبار کمتری هستند.

این گونه است که برندهای بزرگ می توانند بر بازار، برای مجموعه خاصی از عبارات جستجو تسلط پیدا کنند. قدرت دامنه آنها و شیوه های پیوند داخلی هوشمند می تواند به این معنی باشد که حتی صفحات کاملاً جدید نیز رتبه خوبی دارند.

 

کمیت و کیفیت بک لینک

وقتی صحبت از بک لینک می شود، هر دو مهم هستند اگرچه محاسبه دقیق مقدار اعتبار پیوند یک کار بسیار مبهم و پیچیده است، اما دانستن اینکه رتبه صفحه چه تاثیری بر روی سئو دارد بسیار حائز اهمیت است.

بهتر است از وب سایت های معتبر بک لینک بگیرید.

جذب بک لینک بیشتر تاثیر مثبتی بر کل وب سایت شما خواهد داشت.

به طور خلاصه، در مورد بک لینک ها هم کیفیت و هم کمیت اهمیت دارند.

 

مزایای بک لینک

ایجاد بک لینک بخشی ضروری از سئو است زیرا موتورهای جستجو از آنها برای کمک به تعیین اعتبار و ارتباط یک صفحه استفاده می کنند. موتورهای جستجو با استفاده از بک لینک تصمیم می گیرند که یک صفحه چقدر اهمیت دارد. با این حال، همه بک لینک ها از ارزش یکسانی برخوردار نیستند. موتورهای جستجو بک لینک ها را بر اساس کیفیت وب سایت ارائه دهنده لینک ها به جای تعداد بک لینک هایی که وب سایت شما دارد ارزیابی می کنند.

 

بک لینک ها می توانند رتبه شما را بهبود بخشند زیرا نشان دهنده ارزش صفحات وب هستند. در نهایت، هرچه بک لینک های با کیفیت بیشتری داشته باشید، صفحات شما می توانند رتبه بالاتری در موتورهای جستجو داشته باشند. علاوه بر این، آنها به شناسایی نام تجاری شما به صورت آنلاین کمک می کنند. هنگامی که سایت های محبوب به وب سایت شما پیوند می خورند، می توانید ترافیک ارجاع دهنده بیشتری را از افرادی دریافت کنید که به موضوعات مورد بحث شما علاقه مند هستند. این اجازه می دهد تا مشتریان بالقوه بیشتری وارد قیف بازاریابی شما شوند.

نحوه ارزیابی ارتباط بک لینک ها

فرض کنیم که پاسخ “بک لینک چیست؟” را می دانید، بیایید ببینیم که چگونه موتورهای جستجو بک لینک ها را از نظر ارتباط ارزیابی می کنند. فاکتور مهم دیگر در مورد بک لینک ها ارتباط است. گوگل علاوه بر محاسبه اعتبار یک بک لینک به وب سایت شما، به ارتباط لینک نیز می پردازد – آیا موضوع پیوند، محتوای صفحه یا وب سایت با موضوع لینک هدف مطابقت دارد؟

 

به عنوان مثال، تصور کنید وب‌سایتی دارید که تجهیزات موسیقی می‌فروشد، و صفحه‌ای دارید که گیتار می‌فروشد که به 3 وب‌سایت مختلف پیوند دارد:

 

لینک 1

این وب سایت در صنعت موسیقی بسیار محبوب است.

صفحه وب که حاوی لینک است درباره گیتار است.

متن استفاده شده در پیوند “ادامه مطلب را اینجا بخوانید.”

در این مورد، متن پیوند هیچ سیگنال مرتبطی را ارسال نمی‌کند، اما صفحه وب و وب‌سایت این کار را انجام می‌دهند و این را به یک پیوند مرتبط تبدیل می‌کنند.

 

لینک 2

این وب سایت در صنعت خودروسازی بسیار محبوب است.

صفحه وب که حاوی لینک شماست در مورد سوخت گیری است.

متن استفاده شده در پیوند «بنزین در مقابل گازوئیل» است.

برای پیوند 2، هیچ سیگنال مرتبطی وجود ندارد. در واقع، پیوند آنقدر بی ربط به نظر می رسد که ممکن است گوگل هیچ ارزشی برای آن قائل نباشد، علیرغم اینکه از یک وب سایت معتبر است.

 

لینک 3

این وب سایت در صنعت تجهیزات گیتار چندان محبوب نیست.

صفحه وب که حاوی پیوند به شما است درباره انتخاب گیتار است.

متن استفاده شده در پیوند “انتخاب بهترین گیتار” است.

در مثال لینک 3، وب سایت، صفحه وب و متن پیوند همگی مرتبط هستند. علیرغم اینکه در یک وب سایت کم اعتبار قرار دارد، این پیوند ارزشمندی است زیرا سیگنال های مرتبط واضحی را ارسال می کند.

 

در نهایت می توانید بک لینک هایی از منابع مختلف دریافت کنید. برخی از آنها از وب سایت های به ظاهر نامربوط هستند و به طور کلی، اینها نه کمکی به شما می کنند و نه به شما آسیب می رسانند. پیوندهایی که بیشترین کمک را به شما می کنند پیوندهای بسیار مرتبط هستند، زیرا این سیگنال بسیار واضح تری به گوگل می دهد که سایت شما برای یک موضوع خاص مطابقت خوبی دارد.

 

چگونه بک لینک بدست آوریم

هنگامی که تمام کارهایی را که می توانید برای بهینه سازی در صفحه انجام دادید، ایجاد بک لینک به سایت خود ارزشمندترین کاری است که می توانید برای بهبود رتبه خود انجام دهید.

 

متاسفانه این یکی از سخت ترین کارها در سئو است. برای دریافت لینک، باید شخص دیگری را متقاعد کنید که می تواند یک صفحه وب در سایت خود را با پیوند دادن به یک صفحه وب در سایت شما بهبود بخشد .

 

توصیه نمی شود به افراد تصادفی ایمیل بزنید و از آنها بخواهید به شما پیوند دهند. در عوض، روش های حرفه ای تری برای دریافت بک لینک به سایت شما وجود دارد.

 

لینک بیلدینگ ( لینک سازی )

لینک بیلدینگ فرآیند کسب فعال بک لینک است. این یک تخصص خاص در سئو است که نیاز به تمرین زیادی دارد.

لینک بیلدینگ فرآیندی است که نیاز به آزمون و خطا دارد.

 

ایده های تولید لینک

اساساً تولید بک لینک به یکی از این دو روش انجام می شود.

شخصی محتوای شما را پیدا کرد و تصمیم گرفت به شما پیوند دهد.

شما محتوای خود را در مقابل شخصی قرار می دهید و او درخواست می کنید که به شما لینک دهد.

تولید لینک مشابه مانند سرنخ عمل می کند . شما باید با محتوای خود به مردم دسترسی پیدا کنید. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای این کار استفاده کنید. اینکه چه چیزی در نهایت مؤثرتر است به نوع محتوای وب سایت شما، افراد و مشاغلی که ممکن است به شما پیوند داده شوند و اینکه چگونه آنها را وادار کنید به سایت شما نگاه کنند بستگی دارد.

 

خرید بک لینک ایرانی

در اینجا ما در سه پکیج مختلف تعدادی بک لینک ایرانی با اعتبار دامنه و اعتبار صفحه بالا به شما معرفی میکنبم که با توجه به دسته تخصصی کسب و کار خود میتوانید از این بک لینک های ایرانی استفاده کنید و تاثیر آن را د بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجو مشاهده کنید

سوالات متداول

بک لینک ها سئوی وب سایت را ارتقا می دهند زیرا اعتبار وب سایت شما را افزایش می دهند و می توانند به شما کمک کنند تا برای کلمات کلیدی هدف در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بالاتری کسب کنید. باید سعی کنید تا حد امکان بک لینک دریافت کنید، کیفیت وب سایتی که به شما لینک می دهد اهمیت بیشتری دارد از تعداد بک لینک هایی که دریافت میکنید.

بهترین راه برای دریافت بک لینک از سایت های معتبر، نوشتن محتوای با کیفیت است. وب‌سایت‌های معتبر معمولاً منابع خود را ذکر می‌کنند، بنابراین اگر بتوانید محتوای خوب و با کیفیتی را در قالب وبلاگ، اینفوگرافیک و ویدیو تولید کنید، سایت های معتبر به احتمال زیاد به شما پیوند می‌دهند. همچنین می توانید برای افزایش بازدید، به این منابع در محتوای خود پیوند دهید.

بسیاری از مشتریان ما همواره این سوال را مطرح می کنند که مدت زمان نتیجه دادن بکلینک ها پس از خريد بك لينك چقدر بوده و ما باید برای چه مدت از شما بک لینک خریداری نماییم؟ در پاسخ بایستی خاطرنشان کنیم که تاکنون برای وب سایت های مختلف، زمان های نتیجه گرفتن متعددی مشاهده شده است. اغلب مشتریان ما در بین یک تا دو ماه تغییر محسوسی را در نتایج خود احساس می کنند.

برای راهنمایی بیشتر میتوانید با تیم سئو سئوهاما در ارتباط باشید.

 

پکیج طلایی بک لینک و رپورتاژ

نام دامنه پیج اتوریتی (DA) دامین اتوریتی (PA) موضوع قیمت (تومان)
chessstarscup.ir 12 25 پزشکی 120,000
iictc.ir 11 17 تکنولوژی 120,000
xperiafa.ir 11 21 - 120,000
auto-net.ir 9 28 ساختمان 120,000
elsait.ir 9 26 حسابداری و مالی 120,000
gompol.ir 9 16 حسابداری و مالی 120,000
norohoda.ir 9 32 حسابداری و مالی 120,000
omiddesign.ir 9 20 پزشکی 120,000
afraresearch.ir 8 20 تکنولوژی 110,000
afraresearch.ir 8 20 تکنولوژی 110,000
asra14.ir 8 30 تکنولوژی 110,000
bashakhes.ir 8 28 پزشکی 110,000
biya2site.ir 8 13 حسابداری و مالی 110,000
denizfun.ir 8 28 - 110,000
heedal.ir 8 28 عمومی 110,000
sabk-madahi.ir 8 28 دیجیتال مارکتینگ 110,000
salam-modir.ir 8 16 حسابداری و مالی 110,000
sinawebsec.ir 8 30 - 110,000
sport2019.ir 8 11 ساختمان 110,000
tgads.ir 8 19 دیجیتال مارکتینگ 110,000
aga12.ir 7 26 دیجیتال مارکتینگ 100,000
besamteaseman.ir 7 27 - 100,000
bibarname.ir 7 29 پزشکی 100,000
bordamooz.ir 7 27 تکنولوژی 100,000
gift2gift.ir 7 29 دیجیتال مارکتینگ 100,000
khodaverdi24.ir 7 22 پزشکی 100,000
mecharithm.ir 7 16 - 100,000
mondestan.ir 7 27 پزشکی 100,000
n63.ir 7 23 دیجیتال مارکتینگ 100,000
power-plan.ir 7 24 ساختمان 100,000
salam7.ir 7 28 عمومی 100,000
silvergift.ir 7 25 دیجیتال مارکتینگ 100,000
simom.ir 7 20 دیجیتال مارکتینگ 100,000
soghady.ir 7 24 حسابداری و مالی 100,000
sscgroup.ir 7 25 پزشکی 100,000
yasplus.ir 7 22 - 100,000
subtitlebaz.ir 7 20 عمومی 100,000
tak-pc.ir 7 24 دیجیتال مارکتینگ 100,000
windconf.ir 7 26 حسابداری 100,000
ac-file.ir 6 23 پزشکی 90,000
aftaberooz.ir 6 29 عمومی 90,000
bemag.ir 6 16 صنعتی 90,000
berozposh.ir 6 27 صنعتی 90,000
bombekhande.ir 6 38 پزشکی 90,000
da-news.ir 6 24 عمومی 90,000
familyface.ir 6 19 حسابداری و مالی 90,000
fileshope.ir 6 14 حسابداری و مالی 90,000
flaxhost.ir 6 24 صنعتی 90,000
giftad.ir 6 26 دیجیتال مارکتینگ 90,000
giftluxury.ir 6 12 دیجیتال مارکتینگ 90,000
iritc.ir 6 24 دیجیتال مارکتینگ 90,000
ispups.ir 6 20 صنعتی 90,000
khouzeyannews.ir 6 30 - 90,000
linkword.ir 6 19 ساختمان 90,000
nodsrv32.ir 6 11 پزشکی 90,000
alphapage.ir 6 28 - 90,000
qidl.ir 6 25 پزشکی 90,000
raazgram.ir 6 24 پزشکی 90,000
rpnseo.ir 6 17 پزشکی 90,000
sbuss.ir 6 16 عمومی 90,000
sharj4me.ir 6 16 عمومی 90,000
simplenews.ir 6 20 عمومی 90,000
t2o.ir 6 23 حسابداری و مالی 90,000
takdoorbin.ir 6 29 حسابداری و مالی 90,000
websitegift.ir 6 24 دیجیتال مارکتینگ 90,000
ebookletshop.ir 5 26 پزشکی 80,000
ariacd.ir 5 15 خودرو 80,000
atrafshoon.ir 5 15 عمومی 80,000
avagashtmehr.ir 5 27 یازاریابی و فروش 80,000
bartarestatekhazar.ir 5 22 پزشکی 80,000
daytravel.ir 5 29 دیجیتال مارکتینگ 80,000
galvanizedroll.ir 5 17 حسابداری و مالی 80,000
ghasreaby.ir 5 12 صنعتی 80,000
giftarzan.ir 5 24 دیجیتال مارکتینگ 80,000
goldgifts.ir 5 10 دیجیتال مارکتینگ 80,000
gymteam.ir 5 12 دیجیتال مارکتینگ 80,000

پکیج نقره ای بک لینک و رپورتاژ

نام دامنه پیج اتوریتی (DA) دامین اتوریتی (PA) موضوع قیمت (تومان)
kalamer.ir 5 12 پزشکی 80,000
ierobot.ir 5 15 عمومی 80,000
khubisara.ir 5 16 ساختمان 80,000
mahfeletak.ir 5 11 صنعتی 80,000
marjandaryaei.ir 5 27 صنعتی 80,000
nalborzco.ir 5 19 پزشکی 80,000
nazaragha-salam.ir 5 28 عمومی 80,000
neginwell.ir 5 27 حسابداری و مالی 80,000
novin-pardazesh.ir 5 17 تکنولوژی 80,000
persistravel.ir 5 24 عمومی 80,000
petroketab.ir 5 11 حسابداری و مالی 80,000
s-najm.ir 5 14 دیجیتال مارکتینگ 80,000
sabd.ir 5 29 دیجیتال مارکتینگ 80,000
shabhayebato.ir 5 24 دیجیتال مارکتینگ 80,000
shopgifts.ir 5 11 دیجیتال مارکتینگ 80,000
tsamachine.ir 5 22 صنعتی 80,000
blindngo.ir 4 26 ساختمان 70,000
citygifts.ir 4 26 دیجیتال مارکتینگ 70,000
didgah5c.ir 4 21 پزشکی 70,000
embux.ir 4 15 خودرو 70,000
freedls.ir 4 16 حسابداری و مالی 70,000
ghorfeplan.ir 4 11 عمومی 70,000
netshop2.ir 4 18 پزشکی 70,000
bia2songs.ir 4 22 - 70,000
neyyat.ir 4 25 حسابداری و مالی 70,000
type10.ir 4 20 عمومی 70,000
raspberry-pi.ir 4 19 عمومی 70,000
roshanmedia.ir 4 12 عمومی 70,000
rozlearn.ir 4 16 خودرو 70,000
salegift.ir 4 11 دیجیتال مارکتینگ 70,000
sarakhs-theme.ir 4 14 حسابداری و مالی 70,000
smousavi.ir 4 15 حسابداری و مالی 70,000
mynetcom.ir 3 24 - 60,000
abadanumscong.ir 3 13 خودرو 60,000
ahangkhune.ir 3 28 - 60,000
alvandsteel.ir 3 12 عمومی 60,000
artisticlotus.ir 3 18 حسابداری و مالی 60,000
asianakitchen.ir 3 18 عمومی 60,000
downloadpsd.ir 3 26 پزشکی 60,000
gratislink.ir 3 17 صنعتی 60,000
kaarvarzi.ir 3 19 حسابداری و مالی 60,000
kardoapp.ir 3 10 تکنولوژی 60,000
kardoapp.ir 3 6 پزشکی 60,000
khandehrandeh.ir 3 10 ساختمان 60,000
kimiyapc.ir 3 10 ساختمان 60,000
lmsd.ir 3 6 صنعتی 60,000
marefatsch.ir 3 23 عمومی 60,000
matn-sabk.ir 3 11 عمومی 60,000
mrgraphix.ir 3 9 ساختمان 60,000
panitem.ir 3 17 عمومی 60,000
pikfa.ir 3 6 صنعتی 60,000
pokhthosein.ir 3 9 صنعتی 60,000
tarahimajale.ir 3 9 تکنولوژی 60,000
asialink.ir 2 12 تکنولوژی 50,000
barcaclub.ir 2 14 عمومی 50,000
daftarpcapple.ir 2 16 عمومی 50,000
dayp30.ir 2 28 حسابداری و مالی 50,000
farinaweb.ir 2 8 - 50,000
garakanmarkazi.ir 2 7 عمومی 50,000
improgramer.ir 2 14 خودرو 50,000
kamyabnet.ir 2 18 - 50,000
keyhanbooking.ir 2 15 حسابداری و مالی 50,000
localdata.ir 2 23 حسابداری و مالی 50,000
melo96.ir 2 13 عمومی 50,000
rmkh.ir 2 11 خودرو 50,000
soft72.ir 2 28 خودرو 50,000
sourcee.ir 2 10 صنعتی 50,000
arnikanet.ir 1 5 ساختمان 40,000

پکیج برنزی بک لینک و رپورتاژ

نام دامنه پیج اتوریتی (DA) دامین اتوریتی (PA) موضوع قیمت (تومان)
comcar.ir 1 39 حسابداری و مالی 40,000
compet.ir 1 39 خودرو 40,000
ecoresorts.ir 1 31 خودرو 40,000
modernkesht.ir 1 39 حسابداری و مالی 40,000
tourbangkok.ir 1 40 عمومی 40,000
sms2stan.ir 1 19 عمومی 30,000
gorganmalt.ir 1 14 تکنولوژی 30,000
karanehgift.ir 1 11 حسابداری و مالی 30,000
kooroshstone.ir 1 10 ساختمان 30,000
magicartco.ir 1 10 عمومی 30,000
txlv.ir 1 10 - 30,000
melkday.ir 1 8 خودرو 30,000
caddesigners.ir 1 8 عمومی 30,000
ashpazisalem.ir 1 5 ساختمان 30,000
dinup.ir 1 5 صنعتی 30,000
gseed.ir 1 5 ساختمان 30,000
mahome.ir 1 5 ساختمان 30,000
mycathome.ir 1 5 خودرو 30,000
zibaiiteb.ir 1 5 - 30,000
templateserver.ir 1 5 - 30,000
lemonpc.ir 1 3 صنعتی 30,000
stokhama.ir 1 1 - 30,000

پکیج برنزی

از 30 تا 40 تومان رپورتاژ دائمی
  • بارگذای محتوا
  • لینک سازی

پکیج طلایی

از 80 تا 120 تومان رپورتاژ دائمی
  • بارگذای محتوا
  • لینک سازی

پکیج نقره ای

از 40 تا 80 تومان رپورتاژ دائمی
  • بارگذای محتوا
  • لینک سازی

برای راهنمایی بیشتر میتوانید با تیم سئو سئوهاما در ارتباط باشید.

نظر دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های ستاره دار الزامی است

زنبیل خرید