سئو ارزان

سئو ارزان یا فریب؟ سئو ارزان زمانی معنی پیدا می‌کند، که بتوان برای قیمت سئو سایت تعرفه سئو مشخص کرد. باتوجه به توضیحات گفته‌شده در آموزش سئو باید گفت قیمت‌گذاری خیلی سخت می‌باشد.

سئو ارزان قیمت

با توجه به توضیح گفته‌شده، در واقع سئو قیمت دقیقی ندارد که بتوان برای آن ارزان یا گران مشخص کرد. قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل سئوکار می‌باشد.

سئوکار باتوجه به سختی کلمات و نوع بهینه‌سازی سایت، تعیین می‌کند سئو شما سئو ارزان هست یا سئو گران. البته باز هم به‌صورت دقیق نمی‌توان برای سئو ، قیمت تعیین کرد.

پکیج های سئو

این پکیج‌ها که در سال‌های اخیر باب شده، برای سئوکاران مبتدی می‌باشد. پکیج سئو یعنی محدودکردن حق مشتری!
پکیچ سئو بیشتر در سئو وردپرس کاربرد دارد. دلیلش هم این است که سئو وردپرس محدود شده به تولید محتوا و افزونه یوست سئو (Yoast SEO) برای سایت وردپرسی است. باید گفت یوست در واقع یه چک لیست سئو می‌باشد که برای سادگی کار ساخته شده است و سئو سایت شما را تضمین نمی‌کند.

خرید سئو

جدیدا در خیلی سایت‌ها شاهد این هستیم که مواردی مبنی بر خرید سئو درج شده‌ است. همان‌طور که در مقاله قیمت سئو سایت گفته شده است، سئو کالا یا خدمات قابل‌ فروش نیست.
زیرا سئو یک فعالیت است با سه طرف. طرف اول کارفرما، طرف دوم گوگل و طرف سوم سئوکار. شما نمی‌توانید چیزی را خریدوفروش کنید که طرف سوم در آن حضور ندارد.

اما می‌توانید با توجه به آموزش سئو و کمک از یک سئوکار، سایت خود را به هزینه مناسبی بهینه‌سازی کنید. که این عمل کاملا به نفع شما می‌باشد.

نتیجه‌گیری

سعی کنید در سئو بیشتر آموزش ببینید تا با صرف یک هزینه سئو سایت خود را بالا آورده و در لیست (( سئو کلاه سیاه چیست؟ )) قرار بگیرد. در انتخاب کلمات کلیدی و راهکار سئو خود دقت بسیاری کنید.