Read More About Us

track your business marketing to the next level

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure pain was born and I will give you a complete.

demo-attachment-310-07
SPORTSWEARFASTLANE
MIGHTYFURNITURES
GOLDENGOLDEN
Our team

meet the minds shaping an industry

demo-attachment-350-eglgv189

Network Partner

Stacey Stamper
demo-attachment-351-fttnqkmu-1

Network Partner

Stacey Stamper
demo-attachment-352-young-businessman-in-wheelchair-with-colleagues-EWTN4AC

Network Partner

Stephan Lawrence
Pricing Table

hoose The Right Plan For Your Business

demo-attachment-224-Group-39
demo-attachment-141-Group-30

Basic

Monthly Package

Free

 • Unlimited updates & projects
 • Custom permissions
 • Custom Infrastructure
 • Custom Design & Features
demo-attachment-141-Group-30

Professional

Most Popular

$19/mo

 • Unlimited updates & projects
 • Custom permissions
 • Custom Infrastructure
 • Custom Design & Features
demo-attachment-141-Group-30

Ultimate

Best Value

$199.95/mo

 • Unlimited updates & projects
 • Custom permissions
 • Custom Infrastructure
 • Custom Design & Features
demo-attachment-222-Group-29

سئوهاما پیشگام در سئو نوین

سئوهاما با بیش از ۲۲ سال سابقه درخشان در زمینه‌های طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ، پیشگام این عرصه است.

محمد آتیک، موسس سئوهاما از سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت آغاز کرد. سئوهاما نیز در سال ۱۳۹۶ متولد شد و تا امروز با اجرای بیش از ۵۰۰ پروژه به لطف خدا و حمایت شما عزیزان پابرجاست.

اعتماد شما در این سال‌ها، باعث پیشرفت ما و البته رضایت شما بوده‌است. سئوهاما نیز به‌خاطر تمام موفقیت‌های به‌دست‌آمده، خود را مدیون حمایت‌های شما عزیزان می‌داند.

موفقیت اتفاقی نیست…

تیم فنی ما با داشتن افرادی متخصص (همچون پارتنرشیپ رسمی گوگل) به جدیدترین الگوریتم‌های گوگل آشنا بوده و با استفاده از زمان تغییرات آن‌ها و اعمال به موقع این الگوریتم در سایت، توانسته سئوی اصولی را انجام دهد و در صدر نتایج جستجوها بایستد.

با سئوی اصولی سایت شما بیشترین بازدید را خواهد داشت و فروش خدمات و محصولات شما افزایش می‌یابد. سعی ما همیشه بر این بوده است که در کنار همراهان خود با قدرت بایستیم و آن ها را تا پایان راه موفقیتشان همراهی کنیم. می‌توانید حضور موفق ما را در کنار بسیاری از برندها ببینید. این حضور برای شما اعتماد آفرین خواهد بود.

زیرمجموعه های سئو هاما

سئوهاما از سال ۸۸ به صورت رسمی خدمات خود را در دو بخش آموزش و خدمات سئو آغاز کرد. بخش آموزش سئو با همکاری سازمان فنی و حرفه ای و بیشتر در مجموعه فنی و حرفه ای علوی به برگزاری کلاس های تخصصی سئو اقدام کرد که این کلاس ها همچنان در آخر هفته ها برگزار می‌شود.

بخش خدمات سئو با ارائه تخصصی سئو و به خصوص افزایش فروش به صاحبان کسب و کار ادامه پیدا کرد. برخی از مشتریان ما شامل انتشارات گاج، نرم افزار حسابداری و مالی هلو، آستان قدس رضوی و بیشتر از ۹۰٪ همکاران فعلی در سئو می‌باشند.

کتاب نقره ای از سال ۹۶ شروع به کار کرد و مدتی متوقف شد و دوباره در سال ۹۸ با رویکرد جدید آغاز به فعالیت کرد. عمده فعالیت کاری کتاب نقره ای، ارائه خدمات به صاحبان کسب و کارهای کوچکی است که توان هزینه برای سایت را ندارند و یا کمک به کسب و کارهای متوسط برای افزایش فروش آن ها می‌باشد.

سایت سرور هاما در سال ۹۵ برای پوشش نیاز مشتریان به سرور، هاست و دامنه آغاز به کار کرد. این سایت در ابتدا به صورت زیر مجموعه سایت سئوهاما بود که در سال ۹۹ به شکل مستقل آغاز به کار کرد.

10

پروژه های درحال انجام

543

مشتریان راضی

4

سال تجربه کاری

2960

ساعت کاری

تحویل بیش از ۵۰۰ پروژه سئو موفق، تضمین اعتماد به سئوهاماست.

استفاده از افراد متخصص در اجرای پروژه های سئو سبب شده است تا تیم سئو هاما بتواند در مدت فقط ۴ سال بیش از ۵۰۰ پروژه را در ۵۰ موضوع متنوع به سر انجام برساند و سبب موفقیت کسب و کارهای بسیاری شود.

سئو داخلی 94%
سئو تکنیکال 92%
تحلیل و تدوین استراتژی 95%

جهت دریافت مشاوره و نمونه کارها با ما در ارتباط باشید