| تیم سئوهاما

سئو تضمینی

08 مرداد, 1401

سئو تضمینی سایت چیست ؟ آیا سئو سایت تضمینی حقیقت دارد ؟ در این مقاله میخواهیم درباره سئو و تضمین رتبه بندی به کسب و کار شما در فضای مجازی صحبت کنیم

اگر زمان کافی برای مطالعه مطلب را ندارید، پیشنهاد میکنیم با تیم سئو هاما تماس بگیرید ( ۰۲۱۴۴۲۹۷۷۹۰ ) تا با یک مشاوره تخصصی و البته رایگان شما را در این راه همراهی کنیم.

سئو تضمینی

 

انتخاب یک آژانس بهینه سازی موتور جستجو (SEO) می تواند دشوار باشد. گزینه های بسیار زیادی وجود دارد و همه آنها دلایل مختلفی را ارائه می دهند که باید آنها را انتخاب کنید.

برخی از شرکت های سئو که با آنها روبرو می شوید ممکن است ضمانت هایی را برای سئو ارائه دهند. آنها ممکن است به شما قول تعداد معینی رتبه بندی در صفحه اول یا بازگرداندن پول شما را بدهند.

در ابتدا، ضمانت سئو ممکن است دلیل خوبی برای انتخاب یک شرکت سئو به نظر برسد اما با این حال شما نیاز به جستجوی بیشتری دارید تا هم در مورد سابقه آن شرکت و هم فعالیت هایی که قرار است بر روی سایت شما انجام دهد تا به واسطه آن به صفحه اول گوگل برسید را دارید. چرا که ممکن است با روشهایی سایت شما به صفحه اول برسد که بعد از گذشت مدتی کوتاه دیگر اثری از سایت شما در هیچ کدام از صفحات گوگل نباشد (سئو کلاه سیاه). ما در اینجا قصد داریم به شما بگوییم که چرا باید از خدمات تضمین شده سئو اجتناب کنید و به جای آن به دنبال چه چیزهایی باشید.

خدمات سئو تضمینی چیست ؟

خدمات سئو تضمینی خدمات سئوی هستند که نوید یک نتیجه خاص را می دهند - معمولاً رتبه بندی صفحه اول برای تعداد معینی از کلمات کلیدی . شرکتی که ضمانت سئو ارائه می دهد به شما قول پس دادن پول، کار رایگان سئو برای مدت معینی یا پیشنهاد دیگری در صورت عدم دستیابی به نتایج هدف می دهد.

هنگامی که در این مقاله به خدمات تضمین شده سئو یا ضمانت های سئو اشاره می کنیم، در مورد وعده های استفاده از تاکتیک های اخلاقی SEO (که به اصطلاح به آن سئو کلاه سفید میگویند)، گزارش های منظم نتایج یا سایر تضمین های مشابه صحبت می کنیم. ما به تضمین نتایج، مانند موقعیت های خاص در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP - Search Engine Results Page) اشاره می کنیم.

سئو تضمینی چیست ؟

چرا باید از شرکت هایی که ضمانت سئو ارائه می دهند اجتناب کنید؟

ضمانت سئو ممکن است چیز خوبی به نظر برسد، و برای شرکت‌ها وسوسه‌انگیز است که با آژانس‌های سئو که گارانتی ارائه می‌دهند همکاری کنند. با این حال، انتخاب یک شرکت سئو که خدمات سئوی تضمینی را ارائه می دهد ممکن است با خطرات قابل توجهی همراه باشد و اغلب منجر به نتایج ضعیف یا حتی آسیب قابل توجهی به رتبه بندی و کسب و کار شما می شود. در این بخش، به چرایی آن می پردازیم.

موتورهای جستجو در مورد تضمین سئو هشدار می دهند

یکی از قانع‌کننده‌ترین دلایل برای اجتناب از ضمانت‌های سئو این است که موتورهای جستجو مانند گوگل صراحتاً به شرکت‌ها هشدار می‌دهند که با سئوکارانی که این تضمین را ارائه می‌دهند کار نکنند.

در مستندات سئوی مبتدی گوگل در مرکز جستجوی گوگل، گوگل می گوید:

سئوی آینده نگر باید بتواند برآوردهای واقع بینانه از بهبود و بهینه سازی سایت را به شما ارائه دهد. اگر به شما تضمین می دهند که تغییرات آنها رتبه اول را در نتایج جستجو به شما می دهد، شخص دیگری را پیدا کنید.

گوگل همچنین خاطرنشان می کند که "هیچ کس نمی تواند رتبه 1 را در گوگل تضمین کند" و به شرکت ها هشدار می دهد که "مراقب سئوکارانی که ادعا می کنند رتبه بندی را تضمین می کنند" باشند.

شما نباید در مورد چیزی که نمی توانید کنترل کنید، تضمینی بدهید

آژانس های سئو نمی توانند مستقیماً رتبه بندی موتورهای جستجو را کنترل کنند. ایجاد تضمین در مورد چیزی که نمی توانید کنترل کنید، سؤالات اخلاقی را ایجاد می کند.

عوامل مختلفی در رتبه بندی موتورهای جستجو نقش دارند. گوگل نکاتی را در مورد آنچه که الگوریتم های رتبه بندی خود به دنبال آن هستند ارائه می دهد و سئوکاران از طریق تجربه و تحقیق به بینش های ارزشمندی دست یافته اند. با این حال، هیچ کس خارج از گوگل دقیقا نمی داند که چه چیزی در الگوریتم های رتبه بندی گوگل وجود دارد. الگوریتم‌ها نیز دائماً تغییر می‌کنند، بنابراین حتی کارمندان Google نیز نمی‌دانند سایت‌ها در آینده چگونه رتبه‌بندی می‌شوند.

بسیاری از عوامل دیگری وجود دارند که خارج از کنترل آژانس‌های سئو بر رتبه‌بندی تأثیر می‌گذارند، مانند فعالیت SEO  سایر وب‌سایت‌ها که کلمات کلیدی شما را هدف قرار می‌دهند.

این بدان معنا نیست که آژانس های سئو نمی توانند بر رتبه بندی تأثیر بگذارند. برخی از متخصصان سئو در تعیین آنچه برای رتبه بندی و ایجاد تغییرات لازم است بهتر از دیگران هستند. با این حال، حتی بهترین سئو کارها نیز نمی توانند SERP ها را به میل خود دستکاری کنند، به خصوص در بازه زمانی کوتاهی که بسیاری از شرکتهایی که سئو تضمینی ارائه میدهند به شما وعده داده می شود.

خدمات سئو تضمینی ممکن است شامل تاکتیک های کلاه سیاه باشد

از لحاظ تاریخی، بسیاری از شرکت‌هایی که رتبه‌بندی تضمینی موتورهای جستجو را ارائه می‌کردند، از تاکتیک‌هایی استفاده می‌کردند که توسط گوگل مجاز نبودند. این تکنیک‌ها، تاکتیک‌های کلاه سیاه نامیده می‌شوند و هدفشان فریب الگوریتم‌های گوگل به جای رتبه‌بندی قانونی است.

نمونه هایی از تاکتیک های کلاه سیاه شامل خرید لینک ها و پنهان کردن کلمات کلیدی در محتوای خود با استفاده از متن نامرئی است.

در گذشته، این تاکتیک ها اغلب، حداقل در کوتاه مدت، کار می کردند. شما می توانید با "فریب دادن" الگوریتم های گوگل به سرعت به رتبه های بالایی برسید.

امروزه الگوریتم ها بسیار هوشمندتر شده اند. اگر سعی کنید از این تاکتیک‌ها استفاده کنید، احتمالاً گرفتار می‌شوید، که منجر به جریمه‌هایی از سوی Google می‌شود که می‌تواند به رتبه‌بندی شما آسیب برساند یا اصلاً مانع از نمایش شما در نتایج جستجو شود.

اگر یک شرکت خدمات سئو تضمینی ارائه می دهد، به خصوص اگر آنها وعده نتایج سریع را بدهند، ممکن است از تاکتیک های کلاه سیاه استفاده کنند. سئو یک استراتژی بلند مدت است و معمولاً نمی توانید فوراً به تغییرات عمده در رتبه بندی دست پیدا کنید. شرکت هایی که ضمانت سئو ارائه می دهند انگیزه قوی برای استفاده از تاکتیک های کلاه سیاه برای تحقق وعده های خود دارند.

حتی اگر یک شرکت سئو کلاه سیاه موفق شود به سرعت رتبه های شما را به دست آورد، به احتمال زیاد وقتی گوگل متوجه شد که این شرکت چگونه به این رتبه بندی ها دست یافته است، آن رتبه ها را به همان سرعت از دست خواهید داد.

رتبه بندی تضمینی موتورهای جستجو ممکن است سود کمی داشته باشد

برخی از شرکت‌هایی که رتبه‌بندی تضمینی موتورهای جستجو را ارائه می‌دهند، شرایط پیچیده‌ای را در قراردادهای خود لحاظ می‌کنند که به آنها این امکان را می‌دهد که تضمین‌های خود را ارائه دهند، حتی اگر خدمات سئوی آنها در واقع به شما در دستیابی به اهداف تجاری شما کمکی نمی‌کند.

به عنوان مثال، بسیاری از شرکت های سئو که گارانتی سئو ارائه می دهند، اصرار دارند که کلمات کلیدی را خودشان انتخاب کنند. این شرط به آنها اجازه می دهد کلمات کلیدی را انتخاب کنند که رتبه بندی آنها آسان باشد. با این حال، این کلمات کلیدی ممکن است واقعاً برای تجارت شما مفید نباشند زیرا ترافیک واجد شرایطی را به سایت شما وارد نمی کنند.

رتبه بندی به تنهایی برای به دست آوردن سود ملموس از سئو کافی نیست. شما باید کلمات کلیدی مناسبی را هدف قرار دهید و بازدیدکنندگانی را به وب سایت خود جذب کنید که متناسب با مخاطبان هدف شما باشند و به احتمال زیاد تبدیل به مشتری و نهایتا خرید شوند.

استراتژی‌های سئو یک ‌اندازه کار نمی‌کنند

سئو یک استراتژی یکسان نیست. تاکتیک های مورد نیاز و دشواری رتبه بندی، به رقابت صنعت شما، موقعیت مکانی شما و محبوبیت کلمات کلیدی هدف شما بستگی دارد.

اگر شرکتی ضمانت سئو یکسانی را به همه مشتریان خود ارائه دهد، نیازهای منحصر به فرد هر کسب و کار را در نظر نمی گیرد و احتمالاً از یک استراتژی استفاده می کند. برای بهترین نتایج، به یک استراتژی سئوی سفارشی نیاز دارید که با نیازها و اهداف کسب و کار شما مطابقت داشته باشد.

تاکتیک های اشتباه سئو می تواند به کسب و کار شما آسیب برساند

ممکن است به نظر برسد که خدمات سئو تضمین شده با ریسک کمی همراه است. اگر شرکت به وعده های خود عمل نکند، آیا نمی توانید به آژانس دیگری بروید؟

شما می توانید، اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا از رتبه های آسیب دیده یا جریمه هایی که سایت شما در حین کار با آن آژانس متحمل شده است، بهبود پیدا کند.

اگر با یک آژانس سئو کار می کنید که از تاکتیک های کلاه سیاه استفاده می کند، حتما گوگل وب سایت شما را جریمه می کند. بازگشت از این مجازات ها می تواند پرهزینه و زمان بر باشد. ممکن است مدتی طول بکشد تا اقتدار خود را از نظر گوگل بازگردانید.

اگر با یک شرکت سئو کار می کنید که مهارت و تخصص مناسبی ندارد، رتبه شما آسیب میبیند و شما را از جایی که می خواهید باشید دورتر می کند. حتی اگر رتبه‌بندی شما کاهش پیدا نکند، اگر کمی بهبود یابد، زمان را تلف کرده‌اید و مشتریان جدید بالقوه خود را از دست داده‌اید.

به ویژه مراقب آژانس هایی باشید که ضمانت های سئو ارائه می دهند و می خواهند شما را در یک قرارداد بلند مدت قفل کنند.

چگونه باید یک آژانس سئو مناسب را انتخاب کنید؟

بنابراین، اگر هنگام انتخاب یک آژانس سئو نباید به دنبال تضمین سئو باشید، چگونه باید یکی را انتخاب کنید؟

به دنبال جنبه های زیر باشید تا یک آژانس SEO خوب را پیدا کنید که می توانید به آنها اعتماد کنید تا نتایجی را ارائه دهد که به شما در دستیابی به اهداف کسب و کارتان کمک کند.

دانش و آموزش

اگر یک آژانس سئو می تواند به شما کمک کند تا در مورد سئو اطلاعات کسب کنید و به سؤالاتی که در مورد استراتژی سئو دارید پاسخ دهند، این نشانه خوبی است که آنها می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

اگر آنها در مورد آنچه می‌دانند و تاکتیک‌هایی که استفاده می‌کنند صراحتاً صحبت کنند، این نشانه‌ای است که آنها قابل اعتماد هستند و شریک خوبی برای تجارت شما خواهند بود.

منابع موجود در وب سایت آژانس را بررسی کنید و ببینید آیا آنها اطلاعات مفیدی را ارائه می دهند و اطمینان حاصل کنید که محتوای آنها تکنیک های سئو قانونی را ترویج می کند، نه تاکتیکهای کلاه سیاه !!!

هنگامی که با یک آژانس سئو صحبت می کنید، سؤالاتی در مورد سئو به طور کلی و رویکرد آنها به سئو بپرسید. اگر آنها مایل به پاسخگویی به سوالات شما نیستند، از شما میخواهیم در جای دیگری به دنبال یک شریک بازاریابی دیجیتال بگردید.

استراتژی های سفارشی و همسو با اهداف شما

یک آژانس سئو خوب همچنین کسب و کار شما را می شناسد و یک استراتژی سفارشی طراحی می کند تا نیازها و اهداف منحصر به فرد شما را برآورده کند. از شرکت‌های سئو که از استراتژی‌های اولیه و کوکی استفاده می‌کنند اجتناب کنید.

قبل از شروع کار با یک آژانس سئو، آنها باید با صحبت با شما و انجام تحقیقات، شما، کسب و کار و صنعت شما را بشناسند. آنها باید در مورد چالش ها، نیازها و اهداف شرکت شما بپرسند.

سپس، آنها باید از این اطلاعات برای تنظیم یک استراتژی سفارشی برای کسب و کار شما استفاده کنند.

داده ها و توضیحات واضح برای تصمیم گیری ها

علاوه بر یک برنامه مشخص و سفارشی، شرکت‌های سئو باید از داده‌ها برای اطلاع‌رسانی استراتژی‌های خود استفاده کنند و بتوانند توضیح دهند که چرا انتخاب‌های خود را انجام داده‌اند.

اگر یک آژانس سئو نمی تواند از توصیه های خود با توضیحات واضح پشتیبانی کند، این موضوع جای نگرانی دارد. آنها یا صادق نیستند یا دانش لازم در سئو را ندارند.

ردیابی و گزارش نتایج

بهترین شرکت های سئو نتایج را به طور منظم پیگیری و گزارش می دهند. شرکت های سئو باید در مورد پیشرفت کمپین های سئو شما شفاف باشند.

در سئوهاما، مشتریان ما می توانند کمپین های خود را ردیابی کنند و همچنین نماینده حساب شما گزارش های منظمی از کمپین هایی که ما برای شما انجام میدهیم در اختیار شما قرار می دهد.

تجربه

اگر یک شرکت سئو مدت زیادی است که فعالیت میکند، احتمالاً می داند که چگونه نتیجه بگیرد  و دانش و توانایی بیشتری نسبت به شرکت های جدیدتر دارد.

همچنین بررسی کنید که آیا آژانس‌های سئو قبلاً با شرکت‌هایی در صنعت شما کار کرده‌اند یا پروژه‌های مشابه شما را تکمیل کرده‌اند یا نه.

اگر شرکتی تجربه ای در صنعت شما یا پروژه های مشابه شما ندارد، لزوماً به این معنی نیست که باید آنها را به حساب نیاورید اما با این حال، این نوع تجربه نشانه مثبت و عاملی است که در تصمیم گیری شما موثر و مفید است. همچنین می توانید از مشتریان قبلی سایت در مورد تجربیاتشان بپرسید.

مطالعات موردی و نمونه کارها

نمونه کارها و مطالعات موردی یک شرکت سئو به شما ایده می دهد که آنها چه کاری می توانند انجام دهند و چه نوع تجربه ای دارند. آنها مدرکی را ارائه می دهند که نشان می دهد یک آژانس در گذشته به نتایجی دست یافته است.

خدمات سئو در سئوهاما

آیا به دنبال یک آژانس سئو قابل اعتماد و با تجربه هستید که بتواند این نتایج را به شما ارائه دهد؟ سئوهاما دقیقاً همان شرکتی است که به دنبال آن هستید.

وقتی با ما کار می کنید، یک مدیر حساب اختصاصی خواهید داشت که شما و کسب و کارتان را می شناسد و یک استراتژی سئوی سفارشی برای شما ایجاد می کند. سپس تیم سئو مجرب ما این طرح را اجرا خواهد کرد. با پیشرفت کمپین‌های شما، مدیر حساب شما گزارش‌های منظمی را در اختیار شما قرار می‌دهد و با جمع‌آوری داده‌های بیشتر برای ارائه نتایج بهتر، استراتژی شما را به‌روزرسانی می‌کنیم.

سخن پایانی

آیا می خواهید در مورد خدمات سئو ما بیشتر بدانید؟ تیم تخصصی سئوهاما منتظر تماس شماست تا با یک مشاوره صادقانه در این مسیر کنار شما باشد. پس گوشی خود را بردارید و با این شماره تماس بگیرید ۰۲۱۴۴۲۹۷۷۹۰

جستجو

آخرین نظرات

دیدگاه‌ها

0
تیم سئوهاما
Yesterday
سئو تضمینی به نقل از رامین:
شرکت شما رتبه یک را هم تضمین میدهد؟!

سلام دوست عزیز
خیر، ما در شرکت سئوهاما لینک یک گوگل را به شما تضمین نمیدهیم، الگوریتمهای گوگل مدام در حال تغییر و بروزرسانی هستند و تضمین لینک یک اصلا کار درستی نیست. ما سایت شما را به صفحه اول گوگل میاوریم و بعد از اتمام پروسه سئو و قرار گرفتن سایت شما در بین 10 سایت صفحه اول گوگل، شروع به بهبود بخشیدن به رتبه سایت شما میکنیم.
Like Like نقل قول کردن
0
رامین
Yesterday
سئو تصمینی شرکت شما رتبه یک را هم تضمین میدهد؟!
Like Like نقل قول کردن
0
تیم سئوهاما
1 week ago
به نقل از رضا مددی:
منظور از تکنیک‌های سئو کلاه سیاه چیست ؟

هر روش یا تکنیکی که هدف آن رشد سریع جایگاه شما در نتایج جستجو به وسیله فریب یا سوء استفاده از الگوریتم‌های گوگل است را سئو کلاه سیاه نامیده میشود.
کلاه سیاه با اینکه غیر قانونی نیست، اما دستورالعمل‌های وب مستر را نقض می‌کند. در واقع این نوع اقدامات بر خلاف ضوابط است و در صورت استفاده از آنها جریمه سنگینی متوجه شما خواهد شد. و همچنین پنالتی گوگل می‌تواند باعث سقوط رتبه شما در صفحه نتایج گوگل یا حتی حذف کامل آن شود. موتورهای جستجو روز به روز در پیدا کردن روش‌های سئو کلاه سیاه پیشرفته‌تر و هوشمند‌تر می‌شوند. حتی ممکن است با استفاده از این تکنیک‌ها برای مدتی موفقیت‌هایی هم کسب کنید. اما باید بدانید دیر یا زود توسط الگوریتم‌های گوگل شناسایی خواهید شد.
Like Like نقل قول کردن
0
رضا مددی
1 week ago
سئو تضمینی منظور از تکنیک‌های سئو کلاه سیاه چیست ؟
Like Like نقل قول کردن

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد