طراحی سایت

کسب و کار آنلاین خود را با تیم حرفه ای سئو هاما شروع کنید .

مجموعه سئوهاما با دارا بودن تیم حرفه ای طراحی سایت و کد نویسی در آستانه خدمت رسانی به بیش از 1000 کسب و کار است . هدف ما ارائه خدمات وب سایت با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب است . وب سایت های ما، کاملا اختصاصی با ویژگی منحصر بفرد طراحی سایت ریسپانسیو – واکنش گرا – بوده و کاملا سفارشی بر اساس نیاز و سلیقه مشتری در صن فای مختلف از سایت املاک ٬ صنعتی پزشکی ٬ سایت خبری و طراحی فروشگاه اینترنتی انجام می شود . 

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی، نیازمند تخصص و توانایی بالایی می باشد. هر شرکتی برای ارتباط با مشتریان و مراجعین خود نیازمند راه های ارتباطی و فروش متفاوتی است. یکی از محبوبترین این راه های ارتباطی و فروش وب سایت می باشد. وب سایت به کاربران و بازدید کنندگان خود این امکان را می دهد که پیش از مراجعه به شرکت از محصولات، خدمات و راه های دیگر ارتباطی با شرکت مطلع شوند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در دنیای پر رقابت امروز یکی از بهترین اقدامات برای گسترش هر کسب و کاری می باشد . مهم نیست که شما یک شرکت یا سازمان بزرگ را اداره می کنید یا یک شرکت کوچک و یا این که به تنهایی کار می کنید. شما با راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می توانید فعالیت خود را بدون هیچ حد و مرزی گسترش دهید .
seohama-corporate-site-design.jpg
online-shopping.jpg

طراحی سایت پزشکی

. در سال های اخیر با گسترش دنیای اینترنت نیاز به سایت حتی برای پزشکان نیز دیده می شود. از مزایای این نوع سایت ها اطلاع رسانی به مردم و آگاهی آن ها و معرفی هرچه بهتر پزشک می باشد .

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی به منظور نمایش اهداف و فعالیت های یک شخص، ابراز علاقمندی های فردی و اجتماعی، بیان دیدگاه ها و تحلیل ها و … صورت می گیرد. فردی که برای وی وب سایت شخصی طراحی و پیاده سازی می گردد می تواند یک فرد سیاسی مانند نماینده مجلس، یک هنرمند مثل موزیسین ها و بازیگران، یک شخص علمی مانند اساتید دانشگاه ها و یا یک فرد عادی باشد.

seohama-design-medical-site.jpg
طراحی سایت شخصی

طراحی سایت خبری

سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدیدترین سایت های اینترنتی به شمار می روند. دلیل این موضوع اهمیت امر خبر و اطلاع رسانی از یک طرف و نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار اینترنت از طرف دیگر است. قطعا با توجه تعداد کاربر آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک برای بنگاه های مسکن که در زمینه خرید و فروش ملک فعالیت می نمایند و می توانند به واسط طراحی سایت و نیز جذب مشتری از طریق اینترنت ترافیک و نیز مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب نمایند. طراحی سایت املاک در منو و صفحات خود توضیحاتی در خصوص انواع ملک و نیز ویژگی ها و نمایی که دارد درج گردد.
طراحی سایت خبری
طراحی سایت املاک

نمونه طراحی سایت

© کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت و نرم افزار برای سئوهاما محفوظ است.