طراحی سایت داشتن یک پیج در اینترنت نیست داشتن هویت برای کسب و کار شما است این هویت دریچه ورودی به بزرگی کل دنیا به کسب و کار شماست اگ رفکر میکنید توان پاسخ گویی به تقاضای میلیونها نفر را داردی برای طراحی سایت خود کوتاهی نکتید

مزایای طراحی سایت

طراحی سایت تهران
شرکت های طراحی سایت زیادی در تهران است که سابقه سرویس دهی در طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت را در سالیان طولانی دارند. شرکت سئوهاما نیز به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های طراحی سایت در تهران فعالیت خود را در حوزه طراحی سایت و بهینه سازی سایت ارائه می نماید.

انواع طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی ، این نوع طراحی سایت بیشتر برای معرفی شرکت کارخانه و یا هر نوع فعالیت اقتصادی کوچک و بزرگی میباشد که میخواهد در دنیای کسب و کار های آنلاین صاحب وب سایت شرکتی باشد

چرا طراحی سایت سئو هاما

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای با توجه به آخرین تغییرات گوگل و کاملا سئو شده با پنل فارسی

طراحی سایت چیست ؟

طراحی وب ، به طراحی وب سایت هایی که در اینترنت نمایش داده می شوند اشاره دارد. این امر معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت و نه توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وب متمرکز بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ بود. با این حال ، از اواسط سال 2010 ، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و رایانه های لوحی اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است.
یک طراح وب روی ظاهر ، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. به عنوان مثال ، ظاهر به رنگ ها ، قلم ها و تصاویر استفاده شده مربوط می شود. طرح بندی به نحوه ساختار بندی و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. طراحی وب مناسب برای استفاده آسان ، از نظر زیبایی شناسی بسیار دلپذیر است و برای گروه کاربر و مارک وب سایت مناسب است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند ، به گونه ای که هیچ اطلاعات و عملکردی غیرعادی که ممکن است کاربران را منحرف یا سردرگم کند ، ظاهر نمی شود. از آنجا که محور اصلی خروجی یک طراح وب سایتی است که اعتماد مخاطبان هدف را جلب می کند و آن را تقویت می کند ، حذف هرچه بیشتر نقاط احتمالی ناامیدی کاربر ، یک نکته مهم است.
دو روش متداول برای طراحی وب سایت هایی که هم در دسک تاپ و هم در موبایل کار می کنند طراحی پاسخگو و تطبیقی است. در طراحی پاسخگو ، محتوا بسته به اندازه صفحه به صورت پویا حرکت می کند. در طراحی تطبیقی ، محتوای وب سایت در اندازه های طرح که با اندازه صفحه نمایش مشترک مطابقت دارند ، ثابت شده است. حفظ یک چیدمان که تا حد ممکن سازگار باشد بین دستگاه ها برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجایی که طراحی پاسخگو می تواند در این زمینه مشکلاتی ایجاد کند ، طراحان باید در کنترل از چگونگی ظاهر شدن کارشان مراقب باشند.

مقالات طراحی سایتآموزشیتخصصیسئوهاما

author

برای یک تغییر بزرگ آماده هستید؟

امروزه یکی از عوامل موفقیت برای صاحبان کسب و کار، داشتن یک وب سایت خاص و بهینه شده برای موتورهای جستجو است. ظاهری منحصر به فرد با طراحی سایت سئوهاما ضمن طراحی وب سایت ارزان ، سئو سایت و در نهایت سایتی با کیفیت از اولویت های مهم یک طراحی وب سایت حرفه ای ست.
0
پروژه های درحال انجام
0
پرژه های انجام شده

آخرین مقالات طراحی سایت

22 مرداد 1398
22 مرداد 1398
22 مرداد 1398

برای مشاوره رایگان در واتس اپ بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید

گفتگو آنلاین در واتس اپ
Close and go back to page
logo1.png
تهران- شادآباد - 15 متری دوم جنوبی پلاک 244
09123037212
02195118331
02166811550

Search