آموزش سئو آموزش بالا آمدن در گوگل نیست آموزش افزایش بازدهی سایت است. توسعه کسب و کار بدون سئو امکان پذیر نیسیت سئو هاما

سئو

به سئو هاما خوش آمدید
برای انفجار گوگل آماده هستید

این درست است که آیا سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را فراهم می کند.
سئو و بهینه سازی سایت برای افزایش بازدید و در نتیجه کسب درآمد ازسایت سئو فرآیندی کاملا مهندسی و اصولی میباشد که نیاز به دقت و زمان دارد سئو هاما مفتخر است پس از گذشت 8 سال فعالیت و کار اجرایی برای برند های بزرگ تجربیات سئو اصولی خود را با شما به اشتراک بگذارد برای مشاوره سئو رایگان با ما تماس بگیرید.
0
Countries Visited
0
Awards Won

پربازدید ترین مقالات

22 مرداد 1398
22 مرداد 1398
22 مرداد 1398

گوگل چگونه کار می کند

کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند، ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند دلیل موفق شودن (یا شکست) یک سازمان باشد.  سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.

سئو و بهینه سازی، جنبه های مختلفی دارد، از جمله آن کلمات استفاده شده در سایت و کیفیت لینک هایی است که سایت های دیگر به شما میدهند. به عبارت دیگر معنای سئو در واقع این است که از ساختار وب سایت اطمینان داشته باشیم که به سادگی و راحتی برای موتورهای جست وجو قابل فهم است. سئو سایت فقط به موتورهای جستجو مربوط نمی شود، بلکه این موضوع را در نظر میگیرد که در طرف دیگر ساخت وب سایت طوری باشد که با سلیقه کاربران متناسب باشد.
سئو سایت یا بهینه سازی سایت به این دلیل اهمیت دارد که بیشتر کاربران برای رسیدن به موضوع موردنظر خود از موتورهای جستجو استفاده می کنند. این اهمیت، زمانی بیشتر میشود که اکثر مردم فقط صفحه اول نتایج جستجو را نگاه می کنند. بنابراین برای این که ترافیک بالایی از طرف موتورهای جستجو داشته باشید، باید سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار بگیرد.
معمولا کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، بنابراین سئو و بهینه سازی مناسب راهکار شما برای دریافت بازدید بیشتر است.
همچنین به دلیل این که موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران می گذارند که به دنبالش هستند، پس مشتریان در مقایسه با تبلیغات اینترنتی بیشتر به سایت اعتماد خواهند کرد. این موضوع ارزش سئو را دو چندان کرده است. 
اهمیت کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو به این دلیل است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند تضمین کننده موفقیت یک شرکت باشد. بازدیدی از روش سئوسایت و بهینه سازی سایت به دست می آید، این روش بر تبلیغات دیگر برتری داشته و هزینه کمتری به دنبال دارد.

برای مشاوره رایگان در واتس اپ بخش مورد نظر خود را انتخاب نمایید

گفتگو آنلاین در واتس اپ
Close and go back to page
logo1.png
تهران- شادآباد - 15 متری دوم جنوبی پلاک 244
09123037212
02195118331
02166811550

Search