خدمات سئو

خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، هر فعالیتی که در راستای بهبود سئو سایت شما (جایگاه) شما در نتایج جستجو انجام میشود خدمات سئو گفته میشود. هزینه خدمات سئو در واقع سرمایه گذاری شما برای بهبود کسب و کارتان میباشد.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم

ریسک پایین

خدمات سئو ریسک شما را در سئو پایین می آورد بدین معنی که اسپم نمی شوید.

نتیجه گیری بهتر

خدمات سئو باعث نتیجه گیری بهتر سئو سایت برای شما می شود.

سرعت بالا سئو

خدمات سئو باعث افزایش سرعت رشد سئو و نتیجه گیری در سئو سایت می گردد.

مانیتورینگ

مانیتورینگ وضعیت سئو سایت برای افزایش بهبود جایگاه کلمات کلیدی

کلمات کلید

انتخاب و تغییر کلمات کلیدی بنا به نیاز سایت و تغییر سلیقه رفتاری مشتری

بهبود جایگاه کلمات

حفظ و نگهداری کلمات کلیدی سئو شده در سئو و افزایش بازدید گوگل

خدمات سئو ، هر فعالیتی که در راستای بهبود سئو سایت شما (جایگاه) شما در نتایج جستجو انجام میشود خدمات سئو گفته میشود.

چرا خدمات سئو سئوهاما

سئو هاما با بیش از 10 سال تجربه و یک رویکرد دائم آنالیز اطلاعات به جستجوگرها قادر به ارائه نتایج پایدار و سازگار برای سئو سایت شما  است. از آنجا که بهینه سازی موتورهای جستجو یک ماراتن است و نه با حداکثر سرعت دویدن، ما تمرکز داریم بر کسب رتبه های بالاتر که آزمون زمان را تحمل می کنند.

 

از سال 2007، ما به بیش از 300 کسب و کار کوچک و محلی کمک کردیم رتبه های بالاتر را بدست آوریم، و ما بیش از 4،000 کلید واژه مشتری را بر روی صفحه اول Google قرار دادیم! 

 

خدمات سئو برای ما آغاز یک راه نیست آغاز تعهدی دائمی برای ما نصبت به پیشرفت کسب و کار شما میباشد.


چرا خدمات سئو سئوهاما

تفاوت ما فقط خدمات سئو متفاوت ما نیست پایبندی ما به مشتریان ما است.

ما پایبند به سئو سفید هستیم زمان طولانی برای کسب نتایج بهتر در سئو باعث اتلاف وقت شما نمیشود باعث ماندگاری طولانی شما در سرچ نتایج گوگل میگردد.

قبل از شروع سعی می کنیم کسب و کار شما را کاملا آنالیز کنیم و مشاوره دقیق به شما بدهیم .

کارهای که تیم خدمات سئو سئوهاما برای شما انجام میدهد

دستاوردهای تیم SEO بسیار قابل توجه است زیرا آنها متنوع هستند: از خرید فروشگاه های کوچک تا سلطه محلی، کمک به مارک های جهانی برای جلوگیری از رقابت شدید. موفقیت ما از تنوع ما حاصل می شود: دانشمندان کامپیوتر، مورخان، توسعه دهندگان، متخصصان ادبیات، طراحان گرافیک و حتی یک دانشمند عصب شناسی، مشتریان خود را با فراوانی از استعدادها ارائه می دهند.

مشاوره سئو

ما به شما در تعیین اهداف جستجوگرها و ایجاد یک استراتژی واقع بینانه با شما کمک می کنیم. شما ممکن است تیم های بازاریابی در خانه داشته باشید که نیاز به پشتیبانی و راهنمایی دارند، یا ممکن است ما به عنوان تیم کامل جستجوگر خود نیاز داشته باشیم. ما در هر دو روش کار می کنیم و بهترین روش را توصیه می کنیم.

کلید واژه ها و تحقیقات بازار

کلید واژه ها و تحقیقات بازار کلیدی کمک می کند تا استراتژی های جستجوگرها را راهنمایی کرده و به ما امکان ارائه پیش بینی ها و پیش بینی های واقع بینانه در بازار خود را ارائه دهیم. ما برآوردهای وحشی و یا وعده هایی را که نمی توانیم حفظ کنیم، انجام نمی دهیم.

ممیزی فنی SEO

ما به خاطر قابلیت های فنی ما در صنعت به خوبی شناخته شده در صنعت به دلیل صنایع پیشرو SEO نرم افزار خزنده عنکبوتی است. ما حسابرسی هایی را انجام می دهیم که وبسایت شما را تجزیه و تحلیل می کند تا اطمینان حاصل شود که موتورهای جستجو قادر به طور موثر کشف، خزیدن و فهرست صفحات وب خود برای حداکثر دید هستند.

SEO سایت

ما ساختار وب سایت شما، معماری داخلی و سایر عناصر کلیدی را که در الگوریتم های موتورهای جستجو در نظر گرفته می شوند، تجزیه و تحلیل می کنیم تا توصیه های مربوط به رفع و اصلاح در هدفگیری کلمات کلیدی خود را ارائه دهیم. ما در تمام جنبه های جستجوگرها، از مهاجرت سایت، به طرح و موارد دیگر توصیه می کنیم.

جلوگیری از اسپم شدن

تیم ما از مشاوران جستجوگر گواهینامه پیوند و بازبینی پروفیل های پشتیبان بسیار تجربه ای دارد. ما به وب سایت ها از مجازات های الگوریتمی گوگل مانند پاندا و پنگوئن کمک کرده ایم و همچنین اقدامات دستی از اشتباهات آنها یا شخص ثالث در گذشته انجام شده است.

لینک سازی

پیوند ساختمان اصطلاحات قدیمی برای بازاریابی آنلاین است. این اغلب فراموش شده است و یا سطح تخصص و زمان آن را سزاوار نیست، اما لینک هنوز هم اساسی اصلی استفاده می شود در نمره. امروزه "لینک ساختمان" شامل بازاریابی محتوا، روابط عمومی و اطلاع رسانی است تا مردم در مورد مارک شما صحبت کنند.

بازاریابی محتوا

ستون فقرات هر کمپین بازاریابی محتوا محرمانه است و تیم ما از جمله طراحان و طراحان، از جمله نویسندگان، طراحان و طراحان کمک کرده است تا بسیاری از مارک ها را در رسانه های اصلی، به نشریات و وبلاگ های پیشرو در صنعت صحبت کنند.

ارتباط در بازاریابی

ما روابط نزدیک و ارتباطات با برخی از ناشران معتبر، وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران و نفوذگران در صنایع مختلف و بخش های مختلف دنیا را توسعه داده ایم. آنها بر اساس مارک های ما برای نظرات منحصر به فرد، نظر و محتوای به موقع تکیه می کنند.

تماس با ما

حتی محتوای استثنایی در وب امروز می تواند از بین برود. تیم تبلیغاتی SEO ما نام تجاری و محتوای سرپرستانه خود را با نفوذگرهای کلیدی آنلاین مرتبط می کند تا افراد در مورد شما صحبت کنند و پیام شما را به اشتراک بگذارند.

Infographics و محتوای تعاملی

تیم ما از طراحان، طراحان و توسعه دهندگان در کنار تیم های جستجوگرها و محتویات ما به فکر کردن، تحقیق، طراحی و ایجاد infographics قابل توجه و محتوای تعاملی برای مارک های که در سراسر وب به اشتراک گذاشته شده است.

ارتقاء رسانه های اجتماعی

در حالی که موتورهای جستجو هنوز در دوران کودکی خود در فهم و استفاده از سیگنال های اجتماعی به صورت الگوریتمی در نمره دادن، مهم است که مخاطبان خود را در همه کانال ها به اشتراک بگذارید و مطالب و پیام خود را تقویت کنید.

گزارش و تجزیه و تحلیل

ما عاشق اطلاعات و ارائه گزارش ماهانه در مورد دید، تجزیه و تحلیل، تبدیل و درآمد (یا ارزش)، به طوری که عملکرد کمپین می تواند به سرمایه گذاری در جستجوگرها و آنچه که برای شرکت شما مهم است.

مشاوره رایگان خدمات سئو

برای مشاوره رایگان سئو با ما تماس بگیرید یا سایت و ایمیل خود را برای ما بگذارید در اولین فرصت پس از بررسی سئو با شما تماس می گیریم.

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi