سئو تضمینی یا خدمات سئو تضمینی ،  مدتی است در دنیای کسب و کارها اینترنتی نیاز به سئو بیش از بیش به چشم میخورد و این باعث افزایش سئو کار های شده که با فریبکاری مشغول به کار می باشند در ادامه به بررسی این معضل خواهیم پرداخت .

 

سئو تضمینی چیست؟

سئو یک فرایند مهندسی و زمان بر است که برای بدست آوردن آن شما نیاز به زمان و هزینه دارید.
اما قبل از شروع کار با هر سئو کاری باید ابتدا خودتان در مورد سئو و مباحث اصلی سئو آموزش ببینید . ( آموزش سئو )
اگر قصد دارید این فرآیند سریع تر انجام بشود نیاز دارید از سئو خاکستری استفاده کنید. یا با افزایش بازدید واقعی گوگل کمی درآمد خود را بهتر کنید .

حال که با سئو آشنا شدید بهتر است به بررسی سئو تضمینی بپردازیم. سئو تضمینی از دو کلمه سئو و تضمینی تشکیل شده است با بخش اول مشکلی نداریم مشکل اصلی بخش دوم می باشد . در مقالع پدرسئو و دروغ های سئو مفصل به بررسی فریب کاران در حوزه سئو پرداختیم .
چرا تضمینی در سئو معنی ندارد ؟

در تمام قوانین کشور های مختلف و اینترنت شما اگر خدمات یا محصولی خرید یا فروش می کنید باید یا مالک آن خدمات یا کالا باشید و یا اجازه فروش داشته باشید .
در سئو تضمینی موردی که دقت نمی شود به دو بخش اصلی تقسیم می شود .


1- فروش مال غیر:


دقت کنید گوگل اینترنت نیست یک شرکت با قوانین و قوائد خود است . در قرارداد سئو تضمینی شما به عنوان کارفرما یا مجری سئو ، سئو کار به عنوان مجری حضور دارید اما آیا گوگل هم در قرار داد شما حضور دارد ؟
باید بگوییم خیر . گوگل فقط در بخش ادوردز گواهینامه پارتنری گوگل صادر می کند . اما در مورد سئو تا کنون هیچ مجوز یا گواهینامه ای برای هیچ کس صادر نکرده پس شما در واقع یک قرار داد غیر قانونی و غیر قالب اجرا بسته اید .


2-تغییر الگوریتم های گوگل:


لازم به ذکر است که تمام الگوریتم های گوگل در حال تغییر می باشند و قرار داد در زمان بسته شدن معمولا باتوجه به اطلاعات مجری در زمان قرار داد محدود میشود .
سوالی که پیش می آید این است که با توجه به موارد بالا قرارداد سئو چگونه باید باشد .
باید گفت شما باید قرار داد بهینه سازی ببندید و دقیقا مشخص کنید چه مواردی در سایت شما قرار است اتفاق بی افتد .
برای مثال
بروز رسانی کد
بروز رسانی محتوا
لینک سازی اصولی

نکته

باید بدانید همه این موارد و موارد دیگر جز سئو سفید بوده و درست است شاید در کوتاه مدت تغییری نبینید، اما باید بدانید در دراز مدت شما به همه اهداف سئو خود خواهید رسید .

نتبجه

جملاتی مانند سئو تضمینی ، خدمات سئو تضمینی و ...... جز اطلاف وقت و هزینه شما ثمر دیگری نخواهد داشت .