معرفی ابزار های سئو، بهترین اپلیکیشن های سئو موبایل ، لازم بذکر است با توجه به اینکه اکثر دوستان ابزار های رایج سئو را معرفی کردند ماسعی کردیم در این مقاله ابزار های غیر رایج سئو ولی کاربردی است . ابزار های معرفی شده سئوو بهترین اپلیکیشن ها برای موبایل می باشد و سعی کردیم بیشتر ابزار های کاربردی را معرفی کنیم .

 

معرفی ابزار های سئو : 

 

ابزار های معرفی شده برای موبایل می باشد و سعی کردیم بیشتر ابزار های کاربردی را معرفی کنیم.

ابتدا معرفی یک ابزار سئو پر طرف دار ایرانی که تقریبا اکثر سئوکار ها با آن کار می کنند.

 

جت سئو

جت سئو یک ابزار کارا و بسیار پر طرفدار است این ابزار توسط استاد رضا شیرازی و تیم web24 تولید شده است بیشترین کاربرد این ابزار جستجو و نشان دادن جایگاه کلمات کلیدی شما میباشد و میتوایند همزمان سایت رقیب را نیز زیر نظر بگیرید .

SERPmojo

سرپو تقریبا کارهای جت سئو را برای شما انجام میدهد اما ضعیف تر و در برخی از ابزارها باید هزینه پرداخت کنید نکته هزینه ای بابت این ابزار ندهید و سعی کنید از همان جت سئو استفاده کنید.

sinium seo

این ابزار وابسته به سایت https://www.sinium.com/seo/ است که تقریبا یک ابزار همه کاره است از برسی رتبه الکسا تا برسی میزان کد به تکس آنالیز سرور و ....

gauss analytics widget

همانطور که از اسم این ابزار مشخص است ابزار مذکور یک ویجیت قابل برنامه ریزی میباشد که برای ایرانی ها که دست رسی به گوگل آنالیتیکس ندارند جایگزین بسیار مناسبی است .

کوتاه کننده آدرس Bitly

این ابزار وابسته به سایت اصلی میباشد و دقیقا گذارش ها را برای شما روی گوشی بصورت لحظه ای نشان میدهد و میتوانید لینک های خود را مدیریت کنید .

serch console

این ابزار یک ابزار غیر رسمی است که دقیقا برای مدیریت بر وب مستر ساخته شده نیاز به اجازه مستقیم دارد و دارای تبلیغات نیز می باشد .

بیشتر ابزار های گفته شده هم در گوگل پلی و هم در بازار موجود هستند در صورتی که از گوگل پلی استفاده می کنید بیشترشان برای کشور ما محدودیت دارند .

درصورت نیاز به لینک دانلود مستقیم در ادامه مقاله و در قسمت توضیحات درخواست کنید .

تیم سئو لرن آماده ارائه تماس به شما عزیزان می باشد .