آموزش رایگان سئو، سئو هر روز اهمیت بیشتری از دیروز خود دارد ؛ به خصوص در کشوری مانند ایران که یکی از پنج کشوری است که بیشترین استفاده را از موتور جستجوی گوگل داشته است .

بیش از 50 درصد سایت های برتر ایران ، بیشترین بازدید و فروش خود را از گوگل به دست می آوردند . همانطور که در مقاله ی " سئو چیست ؟" ذکر شد ، سئو یعنی بهینه سازی موتور جست و جو . پرکاربرد ترین موتور جست و جو در ایران گوگل است ولی باید بدانیم که سئو فقط برای گوگل به کار نمی رود .

سئو چیست ؟

گوگل ( از آنجا که گوگل پرکاربرد ترین موتور جست و جو در ایران است ، به جای به کار بردن کلمه ی موتور جستجو ، از گوگل نام می بریم . ) برای رتبه بندی سایت هایش از الگوریتم هایی استفاده می کند تا بهترین و کاربردی ترین سایت را شناسایی کرده و آن را در رتبه های بهتر به کاربرش معرفی کند . تعداد این الگوریتم ها بیش از 200 الگوریتم می باشد و در مواقع خاصی این الگوریتم ها به روز ، یا بر تعداد آن ها افزوده می شود . متخصصین سئو با آگاهی از مهمترین موارد این الگوریتم ها ، آن ها را در سئو و بهینه سازی سایت به کار می برند .

تجربه و تمرین در فنون سئو ، به مهارت شما می افزاید و نتیجه های بهتری به ارمغان می آورد . فناوری سئو به روز است چون الگوریتم های گوگل هر چند مدت یک بار تغییر می کنند ؛ از این رو سئوکاران باید به روز بوده و از این تغییرات آگاه باشند .

آموزش سئو:

می توان گفت افرادی که آنقدر سرمایه ندارند که مبلغ های هنگفت برای تبلیغات بپردازند ، بهتر است انرژی شان را روی سئو سایت سرمایه گذاری کنند . شما با دنبال کردن مقالات آموزشی سئو می توانید از آموزش سئو رایگان مجموعه سئوهاما بهره مند شوید . می دانید که سئوی سایت باعث افزایش ترافیک سایت شده و کسب و کار شما را گسترش می دهد ، به همین دلیل به شما توصیه می کنیم حتما از آموزش های سئو استفاده نمایید . البته قابل ذکر است که سئوی سایت باید توسط شخصی انجام شود که در تمام زمینه های سئو تبحر داشته و به روز باشد . تجربه ی چندین و چند هزارساله در سئو برای شما کارساز نخواهد بود ، چون همانطور که قبلا اشاره کردیم ، سئو فناوری روز است .

دوره آموزش سئو:

در دوره های مختلف آموزشی سئوهاما که به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگذار می شود ، آموزش کامل سئو ، آموزش سئو مبتدی تا پیشرفته توسط اساتید مجرب مجموعه ی سئوهاما آموزش داده می شود . با شرکت در دوره های اموزشی سئوهاما ، تخصص های لازم را فراگرفته و مدرک معتبر دریافت می نمایید . در دوره های اخیر آموزش سئو ، مباحث ذیل تدریس شد : نحوه صحیح انتخاب کلمات کلیدی ، آموزش تولید محتوا بر اساس سئو ، آموزش جدیدترین تکنیک های سئو ، آموزش وبمستر به صورت کاملا کاربردی ، آموزش تکنیک های فروش .

 

سخن پایانی آموزش رایگان سئو:

آموزش سئو یکی از راه های تبلیغات ارزان و بسیار کارآمد است . شما عزیزان می توانید با شرکت در دوره های آموزشی سئوهاما ، تخصص های لازم را فراگرفته و سئو سایت خود و سایت دیگران را بر عهده بگیرید . برای ثبت نام و هماهنگی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید .