خدمات ما

فهرست تمام خدمات سئوهاما

تمام خدمات سئوهاما، به صورت تضمین شده ارائه می‌شود تا خیال مشتریان عزیز بابت صرف وقت و هزینه، راحت باشد. برای بهره مندی از تمام این خدمات با ما تماس بگیرید.
مشاوره رایگان و برنامه ریزی
مشاوره رایگان و برنامه ریزی

آنالیز رقبا، تعیین هدف و استراتژی مناسب برای فروش هرچه بیشتر محصولات، اولین و مهم ترین خدمت سئوهاما به شما مشتریان گرامی است.

طراحی سایت و سئو
طراحی سایت و سئو

سئوهاما، سایت شما را تا رسیدن به رتبه اول نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل، همراهی خواهد کرد. شما نیز با ما همراه باشید.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

به دلیل استفاده روز افزون از شبکه‌های اجتماعی، امروزه بخش مهمی از تبلیغات کسب و کار ها، در شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شود.

بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال

اگر به فروش هرچه بیشتر محصولات خود فکر می‌کنید، بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ را فراموش نکنید. سئوهاما در کنار شما خواهد بود.

گوگل ادوردز
گوگل ادوردز

با تبلیغات گوگل، بدون دردسر سایت خود را به اوج ببرید. سئوهاما این کار را بدون واسطه انجام می‌دهد و به صورت مستقیم با گوگل در ارتباط است.

آیکون
میزبانی وب سایت
سئوهاما با سرورهای قدرتمند خود در ایران و برخی کشورهای اروپایی، میزبانی انواع سایت‌های شرکتی و فروشگاهی را بر عهده می‌گیرد.
Read more
آیکون
تبلیغات گوگل
سئوهاما به صورت مستقیم و بدون واسطه، تبلیغات گوگل را برای شما خریداری کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن وب سایت شما را به اوج صفحات نتایج جستجو می‌رساند.
Read more
آیکون
سئو محلی
سئو سایت شما با توجه به نوع کسب و کار شما تعیین می‌شود. کارشناسان و سئوکاران باتجربه سئوهاما قبل از سئو، به آنالیز حرفه شما خواهند پرداخت.
Read more
آیکون
سئو تضمینی
شما برای سئو شدن وب سایت خود، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلمات مدنظر خود را به ما بدهید. بقیه مراحل را به تیم تخصصی سئوهاما بسپارید.
Read more
آیکون
لینک سازی و فروش بک لینک
برای سئو سایت خود از وب سایت سئوهاما کمک بگیرید. تنها کافیست لینک‌های موردنظر خود را به ما بسپارید و شاهد نتایج سئو شدن سایت خود باشید.
Read more
آیکون
طراحی ریسپانسیو سایت
تمامی وب سایت هایی که توسط طراحان باتجربه سئوهاما طراحی می‌شوند، به صورتی هستند که در کوچک‌ترین و بزرگ‌ترین نمایش‌گرها نیز ایرادی ندارند.
Read more

تضمین کیفیت خدمات

تمام خدمات سئوهاما به صورت تضمینی انجام می‌شود و در صورت نارضایتی از نحوه انجام پروژه و به ثمر نرسیدن اهداف قرارداد، شما می‌توانید از ادامه همکاری با ما انصراف داده و قرارداد را فسخ کنید. همچنین طراحی سایت شما نیز دقیقا مطابق با نظر خودتان صورت می‌گیرد و شما قادر خواهید بود که تمام مراحل طراحی را به صورت زنده تماشا کنید.
  • طراحان قدرتمند سئوهاما، از جدیدترین طرح ها و قالب ها برای طراحی وب سایت شما استفاده می‌کنند. همچنین میزبانی سایت شما بر روی سرورهای اختصاصی سئوهاما، در کشورهای اروپایی می‌باشد که این موضوع، باعث بالا رفتن سرعت لودینگ سایت شما خواهد شد.
  • سئوکاران خبره سئوهاما با تجربه فراوانی که دارند، از جدیدترین متدهای گوگل برای بهینه سازی سایت و کلمات موردنظر شما استفاده کرده و وب سایت شما را تا رسیدن به بالاترین رتبه صفحات نتایج جستجو همراهی کنند. همچنین مشاوران ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشند.