الگوریتم پنگوئن

الگوریتم پنگوئن گوگل چیست ، اگر علاقه مند به زمینه سئو و بهینه سازی سایت باشید، حتما نام الگوریتم پنگوئن گوگل به گوشتان خورده است. ممکن است افرادی را مشاهده کرده باشید که بدون توجه به نقش مهم این الگوریتم فعالیت های اشتباهی را بر روی سایت خود انجام داده اند که متاسفانه منجر به جریمه شدن آن ها توسط گوگل شده است.

ادامه مطلب...

الگوریتم موتورجستجو پاندا

الگوریتم پاندا گوگل در سال 2011 منتشر شد و موجب تغییرات بسیاری در رتبه بندی گوگل گردید. الگوریتم پاندا گوگل در حال حاضر فعال بوده و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. دلیل اصلی بازنویسی این مقاله تاثیر مجدد در چند ماه انتهایی سال 2018 در سایتهای فارسی می باشد. این امر موجب افت شدید بسیاری از سایت ها شد که نشان از بروز رسانی الگوریتم پاندا برای سایتهای مخصوصا فارسی دارد. البته ناگفته نماند یکی دیگر از دلایل این کاهش رتبه، بروز رسانی مترجم گوگل و درک مفهومی گوگل به زبان فارسی می باشد.

ادامه مطلب...

الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار چیست | الگوریتم مرغ مگس خوار چه تاثیری بر نتایج جستجو دارد ، گوگل به تازگی الگوریتمی به خود اضافه کرده که نام آن مرغ مگس خوار است . این الگوریتم برای مرتب کردن نتایج جستجو بکار می رود . ما در این مقاله می خواهیم به شما اطلاعات کاملی را در مورد الگوریتم مرغ مگس خوار ، ارائه دهیم .

ادامه مطلب...

درس دهم

خصوصیت float کمک می‌کند که بتوان یک عنصر را در صفحه به سمت چپ یا راست فشار داده و موجب می شود تا دیگر عناصر اطراف آن پوشیده شوند.‌

ادامه مطلب...