لندینگ پیج چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

لندینگ پیج چیست و چه کاربردهایی دارد ؟| ویژگی های لندینگ پیج | اهمیت لندینگ پیج | کاربرد لندینگ پیج

اگر به دنبال افزایش بازدید ، شهرت ، فروش و افزایش درآمد از فروشگاه اینترنتی خود هستید ، بهترین روش های فروش اینترنتی را یاد بگیرید . یکی از مهمترین آن ها که بصورت جداگانه در این مقاله به آن می پردازیم ، استفاده درست از لندینگ پیج یا صفحه فرود است . افرادی که با سئو و اصول آن آشنایی دارند ، لندینگ پیج را به خاطر می آورند ، اما در زمینه افزایش فروش سایت فروشگاهی ، این موضوع بسیار گسترده تر و جدی تر است . در این مقاله با لندینگ پبج و استفاده درست و حرفه ای از آن آشنا خواهید شد . با ما همراه باشید .


گوگل Api چیست

گوگل Api چیست | مشهورترین API | API در ایران

API مخفف سه کلمه ی Application Programming Interface است و در زبان فارسی به رابط کاربری برنامه نویسی معنی می شود.

Api مجموعه ای از سرویس های برنامه نویسی کاربردی است که توسط google (گوگل) ایجاد شده. این رابط اجازه ارتباط با سرویس های گوگل و ادغام آن ها با سرویس های دیگر را می دهد. در واقع API قراردادی است میان دو نرم افزار که آن ها را قادر میسازد با هم ارتباط برقرار کرده و تبادل اطلاعات کنند.


Directory website

وب سایت دایرکتوری چیست و چگونگی کسب در آمد از آن

وب سایت های دایرکتوری یا آگهی نامه اینترنتی  ، وب سایت های مرجعی هستند که سعی در دسته بندی خدمات و یا موضوعات خاصی را دارند ، تا از این طریق بتوانند کار را برای مخاطبان خود ساده تر کنند . ما در این مقاله می خواهیم نحوه ی راه اندازی یک وب سایت های دایرکتوری و همچنین روش های کسب در آمد از آن ها ، را به شما آموزش دهیم .


ریسپانسیو چیست

ریسپانسیو چیست | طراحی ریسپانسیو چیست

ما در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب ریسپانسیو را بررسی کنیم و اینکه چرا سایت ما باید ریسپانسیو باشد . با ما همراه باشید .


© کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت و نرم افزار برای سئوهاما محفوظ است.