• وردپرس
  (2 امتیاز ها, میانگین 5.00 از 5)
  5.00 out of 51 based on 2 voters.


  وردپرس چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ وردپرس یکی ازسیستم مدیریت محتوا می باشد که با زبان PHP نوشته شده است. در گذشته از این سیستم برای وبلاگ نویسی استفاده می شد اما امروزه با اضافه شدن پلاگین های قدرتمندی مانند: ووکامرس و… می توان از آن برای ساخت هر سایتی استفاده کرد. اگر خواهان به دست آوردن اطلاعات بیشتری در این باره هستید با ما همراه باشید.

 • سیستم مدیریت محتوا
  (3 امتیاز ها, میانگین 5.00 از 5)
  5.00 out of 51 based on 3 voters.


  چرا باید از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنیم؟ این سوال بسیار مهمی است که اکثرا خواهان جواب درستی برای آن هستند. اگر شما هم می خواهید به جواب کامل این سوال برسید با ما همراه باشید.

 • بهترین سیستم مدیریت محتوا
  (1 امتیاز, میانگین 5.00 از 5)
  5.00 out of 51 based on 1 voters.


  اگر در انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای مناسب دچار مشکل شده اید و نمی دانید برای وب سایتی که قصد طراحی آن را دارید چه CMS بهتر است، مقاله زیر را مطالعه کنید. ما در این مقاله بهترین سیستم مدیریت محتوا را از دید کاربران به شما معرفی خواهیم کرد. آمارهای درج شده در این مقاله نظر کاربران در سراسر دنیا بوده است.

 • سئو وردپرس
  (6 امتیاز ها, میانگین 5.00 از 5)
  5.00 out of 51 based on 6 voters.


  اگر وب سایتی دارید که آن را با وردپرس طراحی کرده اید و در حال حاضر به دنبال روشی برای سئو کردن آن هستید خواندن این مقاله را از دست ندهید. هدف ما در این مقاله آشنایی شما با برخی از مهم ترین نکاتی است که می تواند باعث بهبود رتبه وب سایت وردپرس شما شود.

© کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت و نرم افزار برای سئوهاما محفوظ است.