خبرنامه

کوتاه کننده لینک

پایان یک یار دوست داشتنی | خداحافظی با goo.gl

(5 امتیاز ها, میانگین 5.00 از 5)
پایان یک یار دوست داشتنی | خداحافظی با goo.gl5.00 out of 51 based on 5 voters.


گوگل اعلام کرد که سرویس کوتاه کردن URL آن ، goo.gl، تا ماه آوریل کار خواهد کرد. لینک های موجود همچنان کار خواهند کرد، اما در 13 آوریل، کاربران که از سایت استفاده نکرده اند (یا فقط آن را به صورت ناشناس استفاده می کنند) دیگر نمی توانند لینک های کوتاه ایجاد کنند. کاربران که قبلا لینک goo.gl ایجاد کرده اند، همچنان قادر به انجام این کار از حساب هایی هستند که قبلا استفاده کرده اند تا یک سال از امروز تا 30 مارس 2019.


پروژه های توسعه دهنده که قبل از امروز از goo.gl استفاده نکرده اند، قادر به ایجاد ارتباط کوتاه با سرویس از 30 مه سال جاری نخواهند بود - کسانی که می توانند با استفاده از goo.gl تا زمانی که همان 30 مارس 2019 قطع شوند، بتوانند از آن استفاده کنند.

گوگل می گوید پشتیبانی از goo.gl را به نفع پیوندهای پویا Firebase، لینک های تک است که می تواند به مقصد های مختلف منجر شود، بسته به نوع دستگاهی که از آن ها دسترسی پیدا می شود. اما لینک های پویا Firebase جایگزین لینک های کوتاه goo.gl نیستند؛ آنها چیزی نیستند که برای برنامه نویسان وجود دارد. گوگل توصیه می کند سرویس های کوتاه کننده URL را بیتی و Ow.ly را به عنوان جایگزین های بیشتری جایگزین کنید.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت و نرم افزار برای سئوهاما محفوظ است.