خبرنامه

Bitcoin

گوگل تبلیغات بیت کوین را متوقف کرد

(9 امتیاز ها, میانگین 5.00 از 5)
گوگل تبلیغات بیت کوین را متوقف کرد5.00 out of 51 based on 9 voters.


سخت گیری بر علیه پول های دیجیتال شروع شده است. از فیس بوک و توئیتر تا گوگل، تبلیغات بیت کوین و پول های مجازی متوقف شده اند. تنها چند روز قبل، گوگل تصمیم گرفت تا به صف متوقف کنندگان تبلیغات بیت کوین بپیوندد و همچنین تمامی extensionهای ارزهای مجازی را از کروم حذف کرد.

شایعات به سرعت در فروم ها و گفتگوهای مجازی پخش شد و دلایل مختلفی برای توقف این ارزها توسط غول های شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو طرح شد. شاید بتوان دلایل واقعی را در عناوین زیر خلاصه کرد:

1- ربوتهای ارزهای مجازی به سادگی به کلاهبرداری منتهی می شوند .
2- توسعه ارزهای مجازی بیشتر بر اساس ترس از دست دادن موقعیت (FOMO) است و آموزشی در این خصوص وجود ندارد
خیلی از extensionهائی که به نام ارزهای مجازی به راه افتاده بودند در حقیقت پیاده سازی نرم افزارهای جاسوسی بود که می توانست امنیت کاربران استفاده کننده از کروم را با خطر مواجه کند
در ژوئن ۲۰۱۸ گوگل سیاست های جدید خود را در خصوص تبلیغ کنندگان حوزه بازارهای مالی را اعلام خواهد کرد، که در عین حالی که شفاف سازی کافی انجام خواهد شد، در عین حال محدودیتهایی را نیز به همراه خواهد داشت.

با توجه به تمام تغییراتی که در راه است، در آینده می توانید مطمئن باشید که اگر تبلیغی در خصوص ارزهای دیجیتال می بینید، پشت آن تبلیغ کسانی هستند که هویت آن ها و مدل کاری آن ها تأئید شده است.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

© کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت و نرم افزار برای سئوهاما محفوظ است.