خبرنامه

مایکروسافت

مایکروسافت مورد اعتماد ترین شرکت در دنیای فناوری

با بروز رسوایی بزرگ برای شرکت فیسبوک، دغدغه حریم خصوصی در میان کاربران دنیای فناوری افزایش زیادی پیدا کرده است. اخیرا دو موسسه نظرسنجی اقدام به برگزاری یک نظرسنجی کرده تا میزان اعتماد کاربران به شرکت‌های فعال در این عرصه را پیدا کند. برطبق این نظرسنجی مایکروسافت مورد اعتمادترین شرکت سیلیکون ولی از دید کاربران بوده است.


آموزش تخصصی سئو

دوره تخصصی سئو و افزایش فروش | آموزش تخصصی سئو | آموزش سئو با مدرک فنی و حرفه ای و الاینس کانادا

سئو و افزایش فروش دغدغه ذهنی همه ی افرادی است که قصد دارند از بستر اینترنت کسب در آمد کنند. شاید در ابتدا فکر کنید افزایش فروش کاری سخت و یا شاید غیرممکن باشد ولی ما به شما اطمینان را میدهیم که این مشکل کوچکی است که با کمی تمرین و اصلاح راهبردی سایت ، می توانید به راحتی آن را حل کرد .


کوتاه کننده لینک

پایان یک یار دوست داشتنی | خداحافظی با goo.gl

گوگل اعلام کرد که سرویس کوتاه کردن URL آن ، goo.gl، تا ماه آوریل کار خواهد کرد. لینک های موجود همچنان کار خواهند کرد، اما در 13 آوریل، کاربران که از سایت استفاده نکرده اند (یا فقط آن را به صورت ناشناس استفاده می کنند) دیگر نمی توانند لینک های کوتاه ایجاد کنند. کاربران که قبلا لینک goo.gl ایجاد کرده اند، همچنان قادر به انجام این کار از حساب هایی هستند که قبلا استفاده کرده اند تا یک سال از امروز تا 30 مارس 2019.


بیت کوین

گوگل تبلیغات بیت کوین را متوقف کرد

سخت گیری بر علیه پول های دیجیتال شروع شده است. از فیس بوک و توئیتر تا گوگل، تبلیغات بیت کوین و پول های مجازی متوقف شده اند. تنها چند روز قبل، گوگل تصمیم گرفت تا به صف متوقف کنندگان تبلیغات بیت کوین بپیوندد و همچنین تمامی extensionهای ارزهای مجازی را از کروم حذف کرد.


دوره تخصصی سئو و افزایش بازدهی سایت

دوره تخصصی سئو و افزایش بازدهی سایت کاملا عملی

این یک دوره ویژه برای تمام علاقه مندان به اشتغال در صنعت سئو می باشد. این دوره با ارائه مدرک فنی و حرفه ای می باشد. این مدرک قابلیت دریافت وام اشتغال به کار و ترجمه برای مهاجرت را دارا میباشد. ما در این دوره سعی کرده ایم به دور از مثال تئوری در دوره های دیگر فقط با تکیه به دانش روز رفرنس های رسمی گوگل و تجربه های رسمی خود ما در پروژه ها ، به شما روش صحیح سئو را آموزش دهیم .


© کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت و نرم افزار برای سئوهاما محفوظ است.