سئو هاما پیشگام در سئو نوین

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 x 
سبد خرید خالی

بلاگ

جدیدترین امکانات گوگل ادوردز

جدیدترین امکانات گوگل ادوردز

گوگل سرویس جدیدی را معرفی کرده است که به بازاریابان این امکان را می دهد تا مشتریانی را که بر اساس آدرس یا تلفن می شناسند، هدف گیری نمایند.


این امکان در بخش AdWords Customer Match targeting فعال شده است که تا این زمان به بازاریان این امکان را می دهد تا مشتریان خود را بر اساس آدرس ایمیل هدفگیری کنند.
این بخش (Customer Match) مشتریان را براساس اطلاعاتی که آن ها در حساب کاربری گوگل خود وارد کرده اند هدفگیری می کند،این بدان معناست که یک مشتری زمانی هدف
تبلیغات قرار می گیرد که به حساب کاربری خود وارد شده باشد.


زمانی که تطبیق انجام گرفت، ادوردز این حساب کاربری روی گوگل را به لیست مخاطبانی که قرار است هدف تبلیغات قرار گیرند، اضافه می کند. گوگل می گوید “بعد از بارگذاری لیست ایمیل آدرس ها، ادوردز گوگل سعی می کند مطابقت های درست را بر اساس حساب های کاربری فعال بر روی گوگل پیدا کند، بر اساس این تطبیق این افراد را به لیست مخاطبان شما اضافه خواهد کرد.”


این امکان جدید اجازه استفاده از آدرس های پستی و شماره تماس ها را فراهم می کند که می تواند کمک زیادی به کسب و کارهایی بکند که بانک داده های بزرگی از آدرس و شماره
تماس مشتریان در اختیار دارند، اما آدرس ایمیل آن ها را ندارند. لیست تلفن ها و آدرس های پستی می تواند از طریق Audience Manager در ادوردز جدید ( new AdWords experience ) بارگذاری شود. مدیریت مخاطبان خود می تواند تطبیق را انجام دهد.
 

زمانی که تطابق انجام شد، مشتریان به لیست مخاطبان اضافه می شوند تا از این داده ها جدید برای ساخت لیست مخاطبان مشابه استفاده شود.

 
خواندن 310 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.