12 بهترین افزونه و ابزار سئو برای وردپرس در سال 2023

میزان پیشرفت خواندن شما

بهترین افزونه و ابزار سئو

بهترین افزونه های سئو وردپرس مدیریت بهینه سازی وب سایت های وردپرسی برای موتورهای جستجو را ساده و آسان می کند.
افزودن مجموعه مناسبی از افزونه ها و ابزارهای سئو به وب سایت وردپرسی شما ساده ترین راه برای دریافت ترافیک ارگانیک بیشتر از موتورهای جستجو مانند گوگل است. حتی افراد مبتدی بدون تجربه زیاد می توانند نتایج عالی کسب کنند.

صاحبان سایت های وردپرس در مورد افزونه ها و ابزارهای سئو وردپرس انتخاب های زیادی دارند. خلاصه ما را در زیر بررسی کنید و بهترین افزونه SEO برای وردپرس را برای افزایش رتبه سایت و صفحه خود بیابید.

1. افزونه سئو وردپرس YOAST SEO:

دلایل خرید:

+ ابزار
+ویرایش متا
+اجرای طرحواره
+پیوند دادن پیشنهادات

دلایلی برای اجتناب:

– نسخه پریمیوم کمی گران است
– در نسخه رایگان فقط 1 کلمه کلیدی در هر صفحه ممکن است.

Yoast احتمالاً محبوب ترین و شناخته شده ترین افزونه سئو برای وردپرس است و هم در نسخه رایگان با ویژگی ها و هم نسخه پیشرفته پولی ارائه می شود.

ویژگی هایی که افزونه یوآست سئو را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:

• کلمات کلیدی را تایپ کنید و تجزیه و تحلیل کنید که چقدر برای آن کلمات کلیدی در صفحات و پست ها بهینه شده اید.
• ببینید دقیقاً نتیجه موتور جستجوی Google شما چگونه خواهد بود. با این کار، می‌توانید توضیحات متا و عنوان را تنظیم کنید تا جذاب‌تر و غنی‌تر از کلمات کلیدی باشد.
• بررسی خوانایی در همه صفحات تکمیل می‌شود تا متوجه شوید که آیا نیاز به جدا کردن پاراگراف‌ها یا اضافه کردن عناصری مانند فهرست‌های شماره‌دار یا سرصفحه دارید.
• این افزونه تشخیص می دهد که آیا محتوای تکراری در صفحه یا پست خود دارید یا خیر
• Yoast دارای برخی از بهترین منابع و پشتیبانی است که ما تاکنون از یک توسعه دهنده افزونه دیده ایم
• همچنین افزونه را هر دو هفته یکبار به روز می کنند
• افزونه پریمیوم یک مدیر تغییر مسیر، پشتیبانی رایگان، بینش محتوا، و یک رابط بدون آگهی در باطن ارائه می دهد.

اگر تیمی از نویسندگان دارید که در داخل کار می‌کنند، آن‌ها دوست خواهند داشت که این افزونه تجربه خواننده را در اولویت قرار می‌دهد و نکات کاربردی برای بهینه‌سازی محتوا ارائه می‌کند. با Yoast، آن‌ها می‌توانند خوانندگان و موتورهای جستجو را بدون نیاز به به خاطر سپردن بهترین روش‌های SEO خوشحال کنند.

برای دانلود رایگان آخرین نسخه این افزونه ارزشمند کلیک کنید.

2- افزونه سئو وردپرس ALL IN ONE SEO PACK:

افزونه سئو وردپرس ALL IN ONE SEO PACK

All in One SEO (AIOSEO) یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس برای بهینه سازی کل سایت شما است. این به شما کمک می کند رتبه بندی صفحات وب خود را بهبود بخشید و ترافیک ارگانیک را افزایش دهید. این افزونه مجموعه‌ای از ویژگی‌های شگفت‌انگیز را ارائه می‌دهد که تمام وظایف سئوی شما را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

دلایل خرید:

+ ویژگی های ضروری
+ برای مبتدیان آسان است
+ تغییر مسیر مدیر
+ API عملکرد را گسترش می دهد

دلایلی برای اجتناب

– پشتیبانی از اولویت محدود به نسخه های Pro و Elite است
– استفاده از مجوزهای اشتراک اولیه در یک سایت واحد

برای مبتدیان، All in One SEO Pack دارای طیف خوبی از تنظیمات از پیش پیکربندی شده است، بنابراین نیازی نیست نگران این موارد باشید. نقشه سایتی از محتوای شما به طور خودکار تولید می شود و گزینه های اضافی تصویر و نقشه سایت RSS در دسترس هستند.

کاربران باتجربه این گزینه را دارند که در صورت نیاز این موارد را سفارشی کنند، و بسته سئو All in One نیز با API مخصوص به خود ارائه می شود تا سایر افزونه ها و تم ها بتوانند عملکرد آن را گسترش دهند. علاوه بر این، بسته سئو All in One نیز برای کار با WooCommerce بهینه شده است.

 

3- افزونه سئو وردپرس SQUIRRLY SEO:

افزونه سئو وردپرس SQUIRRLY SEO

هدف Squirrly SEO این است که صفحات شما را برای بهبود رتبه شما از نظر بصری تا حد امکان جذاب کند. این موضوع آن را برای سئوکاران مبتدی بسیار جذاب می کند.

دلایل خرید:

+مشاوره در زمان واقعی سئو
+کنترل بسیار خوبی بر روی سایت و عملکرد شما ارائه می دهد
+ تحلیل زمان واقعی
دلایلی برای اجتناب
– رابط نظر را تقسیم می کند
– نسخه رایگان محدود

SEO Squirrly برای افرادی که متخصص سئو نیستند به بازار آمده است. . با ارائه یک مجموعه کامل سئو بدون عناصر پیچیده، این ادعا را برآورده می کند. SEO Squirrly توصیه های SEO را متفاوت از سایر افزونه هایی که قبلاً توضیح داده ایم ایجاد می کند. شما با تایپ موضوع مقاله خود شروع می کنید. کلمه کلیدی مورد نظر نیز وارد می شود تا زمانی که به نوشتن مطالب خود ادامه می دهید، یک سری چراغ سبز در زمان واقعی فعال می شود. تقریباً مثل این است که در حین نوشتن یک متخصص در گوش شما زمزمه می کند.

4- افزونه سئو وردپرس SEO PRESS:

SEOPress یک افزونه freemium SEO برای وردپرس بدون تبلیغات است. . این کاملاً دارای برچسب سفید و بدون ردپا است، حتی در نسخه رایگان. این ساده، سریع و قدرتمند است و به شما امکان می دهد تمام عناوین و توضیحات متا خود را برای پست ها / صفحات / انواع پست / شرایط مدیریت کنید.

دلایل خرید:

+ نسخه رایگان پر از ویژگی
+ تمرکز رسانه های اجتماعی
+ گزینه های پیشرفته حرفه ای

دلایلی برای اجتناب

-برخی از ویژگی های حق بیمه در جاهای دیگر رایگان است
– خدمات بلیط پشتیبانی سریع ترین نیست

اگر نگران پرکردن سایت خود با افزونه های زیاد هستید، SEOPress یک بسته همه کاره برای نیازهای سئوی شما ارائه می دهد، از جمله خرده های نان، تغییر مسیرها، طرحواره ها و نقشه های سایت. شما مجهز به بهینه سازی عناوین و توضیحات متا، ارسال نقشه سایت خود به فهرست گوگل و حتی بررسی لینک های شکسته، همه از داشبورد وردپرس خود خواهید بود.

5- افزونه سئو وردپرس RANK MATH:

افزونه سئو وردپرس RANK MATH

یکی از جایگزین های نهایی در اجرای بهترین افزونه های سئو وردپرس، رتبه ریاضی است. در حالی که عملکردهای مشابه All in One SEO و Yoast SEO را ارائه می دهد، ظاهر و احساس متفاوتی با آن ابزارها و برخی ویژگی های اضافی دارد.

افزونه سئو رنک مث توانایی ارزیابی و بهبود عناوین صفحات، توضیحات متا و استفاده از کلمات کلیدی را مانند بهترین افزونه های SEO برای وردپرس دارد. همچنین یک مؤلفه هوش مصنوعی به نام Content AI ارائه می‌کند که محتوای وب موجود را تجزیه و تحلیل می‌کند و به شما پیشنهاداتی را برای بهبود رتبه‌بندی بالقوه جستجوی محتوای شما ارائه می‌دهد.
اگر نیاز دارید تا یک عنوان سئو مناسب برای صفحات خود بنویسید به مقاله ی عنوان سئو چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟ مراجعه کنید.

دلایل خرید:

+ پلاگین کاملا رایگان
+ گزینه نصب پیشرفته
+ ویژگی های جامع

دلایلی برای اجتناب:

– بدون مدل درآمد
– ابزارهای بیشتر از آنچه کاربران نیاز دارند
به طور کلی، یک ابزار قوی با مجموعه‌ای از ویژگی‌های بسیار جامع، اما هشداری در مورد اینکه چقدر ممکن است به آن وابسته شوید.

برای دانلود رایگان آخرین نسخه این افزونه ارزشمند کلیک کنید.

6- افزونه سئو وردپرس AHREFS:

افزونه سئو وردپرس AHREFS

Ahrefs یکی از بهترین ابزارهای سئو وردپرس برای هر کسی از متخصصان سئو گرفته تا صاحبان مشاغل است. این به شما امکان می دهد تا سایت خود را ممیزی و بهینه سازی کنید و عملکرد سئو و کلمات کلیدی سایت های رقیب خود را نشان می دهد. با استفاده از این بینش ها، می توانید بیاموزید که چه کاری باید انجام دهید تا از رقبای خود پیشی بگیرید. متخصصان روابط عمومی و مدیران رسانه های اجتماعی می توانند از این نوع داده ها به همان اندازه که SEO و نویسندگان محتوا می توانند بهره مند شوند، بنابراین فراموش نکنید که دسترسی را با آن تیم ها به اشتراک بگذارید. درک نمایه بک لینک شما می تواند فرصت های مشارکت و همکاران مهمان را نشان دهد که می تواند به افزایش ترافیک وب سایت شما کمک کند.

 

7- افزونه سئو وردپرس WP META SEO:

WP Meta SEO خود را به عنوان یک مدیر سئو برای وردپرس معرفی می کند که به صورت رایگان و نسخه پولی نیز در دسترس است، با این هدف که بتواند اطلاعات سئو را در سراسر وب سایت خود مدیریت انبوه کند. این به ویژه از طریق نسخه رایگان با استفاده از یک مدیر اطلاعات متا انجام می شود که به شما امکان کنترل عناوین متا و توضیحات متا را می دهد.
دلایل خرید:
+ مدیر سئو
+ مدیریت انبوه
+ سئوی تصویر
دلایلی برای اجتناب:
– پیشنهاد کلمه کلیدی گوگل در نسخه رایگان گنجانده نشده است
– پشتیبانی فقط سیستم تیکت است

کارآفرین یا بازاریاب که به وب سایت، سئو و محتوا رسیدگی می کند. ویژگی ویرایشگر انبوه می تواند به سرعت بخشیدن به گردش کار شما کمک کند تا بتوانید زمان بیشتری را صرف ساختن محتوا برای دستیابی به مخاطبان خود کنید.

ویژگی های کلیدی WP Meta SEO

• ویرایشگر انبوه اطلاعات متا.
• برای ویژگی های پیشنهاد کلمه کلیدی با کنسول جستجوی گوگل ادغام می شود.
• سایر ویژگی های SEO شامل مدیر تغییر مسیر و تولید کننده نقشه سایت است.

8- افزونه سئو وردپرس GOOGLE XML SITEMAPS:

افزونه سئو وردپرس GOOGLE XML SITEMAPS

بسیاری از افزونه های همه کاره سئو وردپرس به طور خودکار نقشه های سایت XML را برای وب سایت شما ایجاد می کنند. با این حال، فرض کنید قصد استفاده از یکی از آن ابزارها را ندارید و می‌توانید بدون هیچ کمکی محتوای خود را بهینه کنید. در این صورت، همچنان می توانید از افزونه ای بهره مند شوید که از تولید نقشه سایت مراقبت می کند.
ویژگی هایی که نقشه سایت XML را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند:
• نقشه های سایت کامل را ایجاد می کند.
• همچنین می تواند نقشه های سایت HTML ایجاد کند.
• تصمیم بگیرید که آیا می خواهید افزونه هر بار که سایت شما به روز رسانی می شود به موتورهای جستجو اطلاع دهد یا خیر

9- افزونه سئو وردپرس SCHEMA SEO:

افزونه سئو وردپرس SCHEMA SEO

شما باید از طرحواره هایی استفاده کنید که به گوگل می گویند چگونه محتوای شما را تفسیر کند. قبلاً واقعاً چالش برانگیز بود، اما اگر از افزونه‌ای مانند Schema Pro استفاده می‌کنید، می‌توانید این نتایج جستجوی را برای همه صفحات خود با چند کلیک دریافت کنید.
به جای تلاش برای یادگیری و پیمایش قوانین برای نشانه گذاری طرحواره، فقط نوع محتوایی را که روی آن کار می کنید انتخاب کنید و افزونه آن را از آنجا می گیرد.

 

10- افزونه سئو وردپرس BROKEN LINK CHECKER:

لینک های شکسته نه تنها منجر به تجربه کاربری بدی می شوند، بلکه در واقع مانع از رتبه بندی سئو شما می شوند. اگر سایت کوچکی دارید، به احتمال زیاد می‌توانید آن را به تنهایی مدیریت کنید، اما با افزایش محتوای سایت، پیچیدگی آن نیز افزایش می‌یابد. . Broken Link Checker یک افزونه بسیار مفید برای اطمینان از اینکه هیچ مشکلی در پیوندهای داخلی و خارجی شما رخ نداده است.
هنگامی که افزونه سایت شما را تجزیه و تحلیل کرد، می توانید به لیست URL های معیوب نگاه کنید، سپس می توانید آنها را ویرایش، حذف، رد کنید (به عنوان مثال اگر افزونه به اشتباه یک URL زنده را به عنوان یک URL مرده برچسب گذاری کرده است)، یا نادیده بگیرید.
دلایل خرید:

+ نصب سریع
+ آسان برای استفاده
+ ابزار مفید

دلایلی برای اجتناب:

-ابزار پایه تک کاره
– گزارش نادرست غیر معمول نیست

11- افزونه سئو وردپرس W3 TOTAL CACHE:

افزونه سئو وردپرس W3 TOTAL CACHE

سرعت سایت بسیار مهم است زیرا هدف هر موتور جستجو بازیابی سایت هایی است که درخواست جستجوگر را برآورده می کند و در عین حال تجربه کاربری لذت بخشی را ارائه می دهد. W3 Total Cache سرعت سایت را از طریق کش کردن، کوچک سازی و ادغام CDN بهبود می بخشد که مدیریت همه مزایا را در یک مکان در وب سایت شما آسان تر می کند.
صاحبان وب‌سایت‌هایی که محتوای زیادی را در سایت خود مدیریت می‌کنند، مانند گیف‌ها، ویدیوها و تصاویر، می‌توانند از این نوع افزونه بهره ببرند، زیرا به طور مستقیم بر جنبه اصلی رتبه‌بندی سئو یعنی سرعت سایت تأثیر می‌گذارد.

12- افزونه سئو وردپرس MONSTER INSIGHTS:

افزونه سئو وردپرس MONSTER INSIGHTS

MonsterInsights بهترین افزونه SEO برای وردپرس برای ردیابی عملکرد واقعی وب سایت شما و رفتار کاربر است.این به شما نشان می‌دهد که تلاش‌های بهینه‌سازی شما چقدر برای ایجاد ترافیک بیشتر و نرخ تبدیل بالاتر کار می‌کنند.
اگر به دنبال یک «ردیابی» هستید تا ببینید مردم چگونه وب‌سایت شما را پیدا می‌کنند و چرا، این ابزار می‌تواند به شما کمک کند این تجربه را برای بازدیدکننده افزایش دهید.

نظر دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های ستاره دار الزامی است