| تیم سئوهاما

مشاوره سئو

مشاوره سئو یکی از مهم ترین فعالیت های سئوهاما می باشد. سئوکاران این مجموعه ، مشاوره های حرفه ای را در زمینه سئو و طراحی وب سایت به صاحبان کسب و کارهای مختلف ارائه می دهند. بسیاری از صاحبان مشاغل نمی دانند که برای بهینه سازی موتور جستجو

و قرار گیری در جایگاه های بالای صفحه نتایج (افزایش رتبه) چه کار باید بکنند. آنها استراتژی خاصی برای رسیدن به این هدف ندارند. در چنین شرایطی می توانند از خدمات مشاوره رایگان سئو هاما استفاده نمایند. مشاوران ما اطلاعات جامعی درباره ی مسیر سئو سایت به آنها ارائه می دهند و کارهایی که باید انجام دهند را به آنها آموزش می دهند. صاحبان کسب و کار با استفاده از خدمات مشاوره سئو می توانند اطلاعات و قدرت تصمیم گیری خود را بهبود بخشند.  

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجو  به مجموعه ای از اقدامات گفته می شود که موجب بهبود رتبه سایت در صفحات جستجو می گردد. سئو سایت تاثیر بسزایی در افزایش ترافیک ورودی از موتورهای جستجو دارد. 

مشاوره سئو 

اولین گام برای موفقیت در بازار رقابتی امروز، استفاده از خدمات مشاوره سئو است. در واقع، مشاوره سئو ، نقطه ی آغاز این راه می باشد. مشاوره سئو در زمینه های طراحی وب سایت با اصول سئو، تکنیک های سئو، انتخاب کلمات کلیدی، تحلیل رقبا، استفاده از لینک داخلی و خارجی، استراتژی های بازاریابی اینترنتی، سئو فنی، داخلی و خارجی، مشاوره در زمینه مدت زمان رسیدن به هدف و مقدار هزینه برای افزایش رتبه وب سایت می باشد. مشاوران سئوهاما اطلاعات کاملی را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهند. آنها در ابتدا به شناسایی رقبا می پردازند و در ادامه یک برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به هدف انجام می دهند. 

مشاوره سئو به چه صورت انجام می شود؟

معمولا مشاوره سئو به صورت خصوصی برگزار می شود. در این جلسات، مشکلات سایت مطرح می شوند و صاحبان مشاغل، اطلاعات کافی را در مورد مشکلات سایت خود به دست می آورند. سپس برای رفع آنها اقدام می کنند.

 مشاوره رایگان سئو

مشاوره رایگان سئو کمک بزرگی برای رشد کسب و کارهای مختلف می باشد. امروزه بسیاری از افراد برای گسترش کسب و کار و افزایش درآمد خود از اینترنت استفاده می کنند. آنها در قدم اول، باید یک وبسایت داشته باشند تا از طریق آن محصولات و خدمات خود را به کاربران معرفی نمایند. مشاوران سئو هاما از طریق به کار گیری دانش سئو، اعتبار سایت را بهبود می بخشند و موجب رشد فروشگاه های اینترنتی می شوند. هر لحظه، تکنیک های جدیدی برای سئو سایت ارائه می شوند که اگر در وبسایت رعایت نشوند، ممکن است جریمه شوند. 

مشاوره سئو

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو فردی است که تخصص و دانش زیادی در زمینه سئو سایت دارد. او می تواند به صورت ارگانیک، ترافیک وب سایت را افزایش دهد. با این کار، رتبه سایت را در نتایج موتورهای جستجو بهبود می بخشد. نتیجه این فرایند، افزایش ترافیک و نرخ های تبدیل می باشد. مشاور سئو، یک تیم سئوی خوب تشکیل می دهد و با مشاوره های خود، راه را برای تیم سئو هموار می کند. او برای آنالیز سئو سایت از ابزارهای تحلیل سئو مانند سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس استفاده می کند. در نهایت، یک گزارش کامل از عملکرد خود و تاثیر آن بر سئوی سایت ارائه می دهد. 
مشاور سئو به دو روش می تواند به صاحبان کسب و کار کمک کند. در یک روش، به افراد آموزش می دهد و اعضای تیم آن را انجام می دهند. در روش دوم، به اعضای تیم آموزش می دهد اما وظیفه ی اجرا بر عهده ی خود مشاور سئو است. 

ویژگی های مشاور سئو خوب 

یک مشاور سئوی خوب دانش کافی را در زمینه سئو داخلی و خارجی دارد. او با الگوریتم های موتورهای جستجو آشنا است و می داند که این الگوریتم ها چطور کار می کنند. بر این اساس، توصیه های لازم را برای بهبود محتوای سایت ارائه می دهد تا رتبه سایت بهبود یابد. یکی از مهم ترین ویژگی های مشاور سئو خوب این است که ابزارهای سئو را به صورت ماهرانه پیاده می کند. عملکرد او تاثیر بسزایی در موفقیت استراتژی بازاریابی سایت دارد.  


اهداف استراتژیک مشاوره سئو

مشاوره سئو

1- افزایش آگاهی از برند :

بسیاری از افراد تصور می کنند که سایت هایی که در رتبه های برتر موتورهای جستجو قرار می گیرند، یک نام تجاری معتبر هستند. در حالی که این تصور همواره درست نمی باشد. سئو فقط برای محافظت از نام تجاری و برند کسب و کارها نیست. 


2- افزایش ترافیک هدفمند سایت :

سئو نقش مهمی در افزایش ترافیک ارگانیک سایت دارد. مشاوره سئو می تواند مخاطبان و مشتریان جدیدی برای سایت ایجاد کند. در تدوین استراتژی های سئو علاوه بر محصولات و خدمات و اهداف تجاری به نیازهای مخاطبان هم توجه می شود. برای درک بهتر میزان فروش و موفقیت استراتژی بازاریابی به مشاوره سئو نیاز است. 


3- بازگشت سرمایه : 

مهم ترین هدف شرکت هایی که در زمینه بازاریابی سرمایه گذاری می کنند، بازگشت سرمایه و کسب سود است. در صورتی که بازدهی مشاهده نکنند، دیگر به سرمایه گذاری ادامه نمی دهند. مشاوره سئو می تواند از طریق بررسی و آنالیز اطلاعات، میزان فروش و پیشبرد اهداف تجاری را بسنجد. 


پیامدهای استفاده از مشاوره سئو بی کیفیت

در صورت استفاده از مشاوره سئو بی کیفیت، رتبه سایت نه تنها افزایش پیدا نمی کند بلکه سیر نزولی می گیرد یا تغییری در آن ایجاد نمی شود. یک استراتژی بد می تواند وب سایت را برای همیشه در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار دهد. گاهی اوقات، رتبه سایت به صورت موقتی بهبود پیدا می کند اما پس از مدتی پیشرفت چندانی نخواهد کرد. 

سوالاتی که باید در جلسه مشاوره سئو پرسید :

اگر قصد دارید تا یک مشاور سئو استخدام کنید، برای سنجش میزان مهارت، تخصص و تجربه ی او باید یکسری سوال بپرسید. در ادامه به برخی از این سوالات اشاره می کنیم.
آیا می توانیم با افرادی که قبلا از مشاوره سئو استفاده کرده اند، ملاقات کنیم؟
آیا امکان مشاهده رزومه کاری شما وجود دارد؟
چقدر با زمینه شغلی ما آشنا است؟
قیمت سئو چقدر است؟
جهت بهبود سئو سایت ما از چه استراتژی هایی استفاده می کنید؟
چقدر طول می کشد تا نتیجه موردنظر را ببینیم؟
میزان تسلط شما بر روی مباحث کدنویسی و مسائل فنی سایت چقدر است؟
برای آنالیز سئو سایت ما و رقبا از چه ابزارهایی استفاده می کند؟


چرا باید قبل از راه اندازی سایت با یک مشاور سئو همکاری کنیم؟

1- مشاوره سئو و  صرفه جویی در زمان :

استفاده از خدمات مشاوره سئو باعث صرفه جویی در زمان می شود. سئو یک پروسه ی زمان بر است و بیشتر افراد اطلاعات چندانی در مورد آن ندارند. بنابراین، باید راه های مختلفی را برای افزایش بازدید از سایت خود انجام دهند. در هنگام بررسی این روش ها، ممکن است با چالش هایی مواجه شوند. اگر عملکرد مناسبی در این زمان نداشته باشند، ممکن است مراحلی که برای سئو سایت طی کرده اند را به هدر دهند.


2- جلوگیری از هدر رفت تلاش و پول با استفاده از مشاوره سئو :

مدیریت بودجه یکی از مهم ترین نکات در هر کسب و کاری است. هزینه های سایت شامل اجاره دامنه و هاست، مدیریت سایت، خرید بک لینک و رپورتاژ، تبلیغات و ... می شوند. مشاور سئو می تواند در بودجه بندی این هزینه ها به صاحبان کسب و کار کمک کند. 

مشاوره سئو


3- نقش مشاوره سئو در جلوگیری از اشتباهات اولیه :

بسیاری از افراد بعد از طراحی، برای راه اندازی سایت خود از اطلاعات دمو استفاده می کنند. این کار بر روی سئو سایت تاثیر می گذارد. یک مشاور سئو خوب به افراد کمک می کند تا مرتکب چنین اشتباهاتی نشوند. استفاده از یک مشاور سئو مانع از تحمیل هزینه های اضافی به صاحبان سایت می شود. 


4- تدوین استراتژی هدفمند با کمک مشاور سئو :

معمولا مشاوران سئو از استراتژی های خوبی برای بهینه سازی سایت استفاده می کنند. این استراتژی ها هدف مشخصی دارند. مشاور سئو برای تدوین استراتژی خود از آمارهای ارائه شده توسط سرچ کنسول بهره می برد. بعد از ارزیابی این اطلاعات، یک استراتژی کاربردی برای هدفمند سازی سایت ارائه می دهد. 


5- استفاده از خدمات مشاوره سئو برای تاثیرگذاری بلند مدت : 

برخی از مدیران سایت ها برای اینکه بتوانند به بهترین شکل ممکن از راهنمایی های مشاوران سئو بهره ببرند، قرارداد همکاری طولانی مدت می بندند. زمان نسبتا طولانی لازم است تا مشاور سئو بتواند اطلاعات کافی را در مورد کسب و کار و سایت افراد به دست آورد. 

چه زمانی به مشاوره سئو نیاز است؟

این سوالی است که در ذهن بسیاری از افراد ایجاد می شود. در پاسخ به آن باید گفت هنگامی که سایت دچار مشکلات فنی مانند محتواهای تکراری، ارورهای مختلف، کاهش سرعت بارگذاری، خطاهای ریدایرکت و اسپم می شود، نیاز به مشاوره سئو دارد. علاوه بر این، برای افزایش نرخ کلیک و بازدید سایت، اصلاح نقشه سایت، بهبود ترافیک صفحه و رفع خطاهای کنونیکال هم باید از مشاور سئو کمک گرفت. 


خدمات مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو سایت موجب بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو می شوند. از جمله این خدمات می توان مشاوره سئو تکنیکال، انتخاب هاستینگ و کلید واژه های تجاری کسب و کار، مشاوره سئو برای تولید محتوا، سئوی داخلی، سئوی خارجی، افزایش سرعت بارگذاری، آنالیز رقبا، مشاوره سئو بازاریابی ویدئویی و محتوایی و ... را نام برد. 

سخن پایانی 

مشاوره سئو سایت فرایند ساده ای نیست. بلکه یک پروسه مهندسی است که به دانش و تخصص زیادی در زمینه سئو نیاز دارد. مشاور سئو مهارت زیادی در زمینه ی درک مفاهیم و الگوریتم ها، تسلط بر استفاده از آنالیزورها و ... دارد. برای بهینه سازی سایت و کسب جایگاه خوب در صفحات جستجو باید از مشاوره سئو بهره برد. بعد از قرارگیری در رتبه های بالای موتورهای جستجو لازم است تا این جایگاه حفظ شود. پشتیبانی سئو می تواند در این زمینه به شما کمک کند. 

 

جستجو

آخرین نظرات

نوشتن دیدگاه

ارسال

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سئوهاما می باشد