Previous Next Play Pause

قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. درواقع نمی‌توان برای سئو قیمت‌گذاری کرد، زیرا سئو متغییری وابسته به گوگل می‌باشد که شما باید با تمام این متغیرها آشنا باشید و در آخر، این گوگل است که برای شما تعیین می‌کند که در کجا باشید.

قیمت سئو سایت

قیمت سئو سایت ، خیلی از سئوکار ها اقدام به ارائه لیست قیمت سئو نموده‌اند که در اینجا باید اعلام کنیم که این کار کاملا غلط است. زیرا شما نمی‌توانید سئو را بفروشید، فقط می‌توانید خدمات خود را بفروشید. این خدمات سئو می‌تواند شامل لیست سئو زیر باشد.

1- تولید محتوا
2- بک لینک
3- اصلاح کد نویسی
4- بهینه سازی عکس‌ها
5- ساخت و اصلاح وب‌مستر

این لیست، لیست سئو نیست. بلکه لیست بهینه سازی است.

نحوه محاسبه قیمت سئو

نحوه محاسبه قیمت سئو ، باتوجه به لیست سئو که در بالا آمد و زمان کاری و کیفیت کاری متفاوت می‌باشد. شما باید سعی کنید قبل از قیمت گرفتن برای سئو، لیست سئو دقیقی از خدمات مورد نیاز خود آماده کرده و به سئوکار خود بدهید، تا بتواند برای شما محاسبه قیمت سئو دقیقی داشته‌ باشد.

هزینه انجام سئو

هزینه انجام سئو شامل کلیه کارهای یادشده در لیست سئو، به همراه هزینه خدمات سئو و پشتیبانی سئو می‌باشد. شما باید سعی کنید برای سایت خود هزینه سئو مناسبی در نظر بگیرید و بدانید هزینه در سئو، سرمایه گذاری برای آینده است.

نکته : ما چیزی به‌نام سئو تضمینی نداریم. این کار مصداق بارز فروش مال‌غیر می‌باشد. زیرا برای مثال گوگل ایران را تحریم می‌کند یا سایت شما را اسپم شناسایی می‌کند و شما به مشتری تضمین را داده‌اید. تضمین درصورتی است که قرار داد سئو، سه جانبه بین کارفرما، گوگل و سئوکار باشد و چون گوگل در این قرار دادها حضور ندارد، این کار به نوعی مجرمانه می‌باشد. اما اگر سئو بر اساس KPI یا بهینه‌سازی باشد، بحث تضمین کامل درست است.

سئو سایت

1000 کاراکتر باقیمانده است