Previous Next Play Pause
4 روش داشتن بازاریابی دیجیتال موفق 4 روش داشتن بازاریابی دیجیتال موفق AMP چیست AMP چیست KPI چیست KPI چیست ssl رایگان ssl رایگان آموزش سئو حرفه ای آموزش سئو حرفه ای ادوردز چیست ادوردز چیست افزایش بازدید واقعی گوگل افزایش بازدید واقعی گوگل الکسا چیست الکسا چیست الگوریتم رنک برین چیست الگوریتم رنک برین چیست الگوریتم الگوریتم های موتور جستجو گوگل الگوریتم های گوگل الگوریتم های گوگل الگوریتم پاندا چیست الگوریتم پاندا چیست انجام سئو سایت انجام سئو سایت بازاریابی سئو چیست؟ بازاریابی سئو چیست؟ بازاریابی محتوا بازاریابی محتوا برندینگ چیست؟ برندینگ چیست؟ بهترین ترکیب رنگ برای سایت بهترین ترکیب رنگ برای سایت سئو سایت تضمینی بهینه سازی سایت بک لینک ایرانی بک لینک ایرانی تاثیر اینترنت بر کسب و کارها تاثیر اینترنت بر کسب و کارها تاثیر بک لینک بر سئو تاثیر بک لینک بر سئو تاثیر سئو بر کسب کار آنلاین تاثیر سئو بر کسب کار آنلاین ترفندهای سئو جوملا ترفندهای سئو جوملا حباب گوگل چیست حباب گوگل چیست خدمات سئو خدمات سئو | خدمات سئو سایت دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ راهکارهای افزایش سرعت سایت راهکارهای افزایش سرعت سایت روش های جذب مشتری روش های جذب مشتری ریسپانسیو چیست | طراحی ریسپانسیو ریسپانسیو چیست | طراحی ریسپانسیو سئو سئو سئو ارزان سئو ارزان | خدمات سئو ارزان | سئو سایت ارزان سئو تصاویر سئو تصاویر | آموزش سئو تصاویر | بهینه سازی تصاویر سئو جوملا | بهینه سازی سایت جوملا سئو جوملا | بهینه سازی سایت جوملا سئو سایت سئو سایت سئو سایت خبری سئو سایت خبری سئو سایت شرکتی سئو سایت شرکتی افزایش فروش آنلاین سئو سایت فروشگاهی سئو و بهینه سازی سایت سئو و بهینه سازی سایت سئو یا ادوردز سئو یا ادوردز سئو و بهینه سازی سایت سئو یا بهینه‌ سازی موتورهای جست‌ و جو (SEO) سئوکار سئوکار سایت یا اینستاگرام؟ سایت یا اینستاگرام؟ سندباکس گوگل چیست سندباکس گوگل چیست سه سوال کلیدی در بازاریابی دیجیتال سه سوال کلیدی در بازاریابی دیجیتال سیستم مدیریت محتوا چیست سیستم مدیریت محتوا چیست طراحی سایت با قیمت ارزان طراحی سایت ارزان طراحی سایت چیست؟ طراحی سایت چیست؟ فاکتورهای دامنه موثر در سئو سایت فاکتورهای دامنه موثر در سئو سایت قیمت سئو سایت قیمت سئو سایت لینک سازی هرمی حرفه ای لینک سازی هرمی حرفه ای معرفی ابزار های سئو معرفی ابزار های سئو نحوه مخفی کردن لینک نحوه مخفی کردن لینک نقش سئو بر کسب و کار نقش سئو در بهینه سازی سایت نوشتن مقاله سئویی نوشتن مقاله بر اساس سئو | روش نوشتن مقاله بر اساس سئو نگهداری بیشتر کاربر در سایت نگهداری بیشتر کاربر در سایت هاست، انواع هاست، ویژگی های یک هاست خوب هاست، انواع هاست، ویژگی های یک هاست خوب وب سایت دایرکتوری وب سایت دایرکتوری چیست | راهنمای وب سایت دایرکتوری راه اندازی سایت فروشگاهی وب سایت فروشگاهی چیست وردپرس چیست وردپرس چیست پاپ آپ چیست پاپ آپ چیست
انجام سئو سایت

انجام سئو سایت، سئو کوتاه شده کلمات انگلیسی (Search Engine Optimization) است که به معنای سئو کردن سایت می باشد و فرآیندی است که طی آن آدرس یک سایت اینترنتی در بالاترین نتایج یک موتور جست و جو قرار می گیرد. اگر برای وب سایتی که شما طراحی کرده اید عمل بهینه سازی یا همان سئو را انجام نداده باشید، بازدید از سایت شما نتیجه مطلوبی نخواهد داشت به این دلیل که بیشتر کاربران فقط به صفحه اول گوگل و یاهو هنگام جست و جو توجه می کنند. اگر شما وب سایتی را طراحی کرده باشید و عمل بهینه سازی سایت آن سایت را انجام نداده باشید به نتبجه ی مطلوبی از بازدید دست نخواهید یافت، به عنوان مثال بیشتر مردم هنگام جستجو در گوگل و یاهو ، فقط به صفحه اول نتایج جستجو صفحه گوگل نگاه می کنند.

چرا یک وب سایت به انجام خدمات سئو نیاز دارد؟

بیشتر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می کنند. به همین دلیل سئو مناسب می تواند شما را به هدفتان که همان بازدید بیشتر است برساند. به علاوه سئو باعث می شود موتورهای جست و جو دقیقا همان چیزی را در اختیار کاربران قرار دهند که به دنبالش هستند. بنابراین در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت که این موضوع ارزش سئو را نشان می دهد و این که چرا باید به آن توجه نمود.
کلماتی که کاربران جست و جو می کنند در موتورهای جست و جو اهمیت زیادی دارد. افزایش بازدید کننده از طریق گوگل می تواند تضمین کننده موفقیت هر شرکتی باشد. بازدیدی که از روش های سئو به دست می آید بر تبلیغات دیگر برتری داشته و در طولانی مدت هزینه کمتری را ایجاد میکند.

 خدمات سئو

بیش از 85 درصد ورودی سایت ها از طریق موتور های جستجو گر است. هر موتور جستجو گر یک الگوریتم خاص برای جستجو دارد که این الگوریتم به طور متوالی هر چند وقت یکبار تغییر می کند. بهینه سازی وب سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است. ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا، یکی از مهترین فاکتورهای موجود در طراحی سایت می باشد. اگر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت پایین باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کنند. هدف از ایجاد یک سایت اینترنتی فقط حضور در این دهکده جهانی نیست، بلکه کاربر قصد دارد بخشی از فروش و خدمات خود را از طریق بستر اینترنت عرضه کند.
متخصصان سئوهاما، تیمی فعال در زمینه انجام خدمات سئو سایت دارند که با طراحی سایت با بالاترین کیفیت و سئوی سایت طراحی شده در زمان کمی شما را به بیشترین سود میرسانند.

 نکات سئو سایت

1- موتورهای جست و جو به محض این که لینکی از شما در سایت های دیگر ببینند حتما به سایت شما رجوع می کنند، بنابراین بهتر است زمان خود را برای معرفی وب سایت خود به موتورهای جست و جو از دست ندهید. روش های سنتی سئو برای معرفی وب سایت چند سال است که دیگر به کار نمی رود.

2- وب سایت خود را طوری طراحی نکنید که موتورهای جستجو نتوانند آن را پیمایش کنند. این امر به دلیل استفاده نادرست از فایل robots.txt، متغیرهای جلسه، استفاده از لینک های سایت در فلش ها، آجاکس و ... به وجود می آید.

3- برای انجام یک سئوی خوب نباید کلمات را خیلی کلی انتخاب کنید. برای مثال رسیدن به رتبه بالا با کلماتی مثل سازمان شیلات خیلی سخت نخواهد بود اما با کلمه سازمان شیلات استان مازندران با تلاش کمتر ترافیک مرتبط تری را به سایت خود ارجاع میدهید اگر شما در سازمان مازندران هستید.

تقویت سئو

برای تقویت سئوی سایت خود نباید با تکرار بیش از حد یک کلمه رتبه خود را در موتورهای جست و جو بالا ببرید. این روش که اسپم نامیده می شود حتی با تکرار کردن کلمات در انتهای وب سایت خود و یا با همرنگ کردن متن با پس زمینه به بهینه سازی سایت کمکی نخواهد کرد.

تکنیک های سئو به دو گروه تقسیم می شوند:

1- تکنیک هایی که موتورهای جستجو به عنوان طرح خوب پیشنهاد می دهند.
2- تکنیک هایی که موتورهای جستجو تأیید نمی کنند.
موتورهای جستجو گر مانند گوگل سعی می کنند اثرات تکنیک های دسته دوم و به خصوص Spamdexing را به حداقل برسانند. برخی از گزارشگران صنعتی این روش ها را دسته بندی کرده و متخصصین آنها را SEO کلاه سفید یا SEO کلاه مشکی نامیده اند. کلاه سفید ها نتایجی را که مدت ماندگاری آن بیشتر است، ارائه دهند در صورتی که سئوی کلاه مشکی ها به محض اینکه موتورهای جستجو متوجه اهداف آنها شوند، سایت هایشان را به طور موقت و یا دائم ممنوع می کند.

مزاياي سئو سايت

  • افزايش استثنایی رتبه در موتورهاي جستجو
  • افزايش آمار بازديدکنندگان
  • تبليغ هدفمند
  • فروش بيشتر
  • بازگشت بالاتر سرمايه

دلايل نیاز به سئو

  • افزايش رتبه در نتايج برتر بودن در نتايج جستجو
  • ترافيک هدفمند خدمات سئو سایت
  • افزايش پيج رنک خدمات سایت
  • پيشي گرفتن از رقيبان خدمات سایت
  • افزایش ترافیک سایت

مهمترین اصل چه قبل و بعد از طراحی سایت، ارتقاء و افزایش ترافیک سئو سایت است. اصلی ترین عامل در افزایش ترافیک سایت ها معمولا از طریق بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو و یا همان سئو صورت می گیرد که از عمر بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات ها برخوردار است.
در قیاس با دیگر تبلیغات می توان به مقایسه تبلیغات کلیکی با ترافیک سایت هایی که از طریق بهینه سازی سایت بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو ایجاد می شود پرداخت. ترافیکی که از طریق سئو ایجاد شود معمولا بسیار پایدارتر و مداومتر نسبت به تبلیغات کلیکی خواهد بود. در تبلیغات کلیکی بعد از تمام شدن اکانت پول در موتور جستجو تبلیغات و رتبه شما از بین خواهد رفت. 

1000 کاراکتر باقیمانده است