Skip to main content

طراحی سایت ارزان

| تیم سئوهاما

طراحی سایت ارزان ، این موضوع که چه افرادی با چه پیشینه ای می خواهند کار طراحی سایت را برای شما انجام دهند امر بسیار مهمی است. برخی مواقع طراحی سایت ارزان برای شما سودمند نیست. اما برخی موارد می توانید با هزینه مناسب و معقول به هدف خود در طراحی سایت دست یابید.طراحی سایت با قیمت ارزان و کیفیت مناسب غیر ممکن نیست ولی برنامه ریزی و تجربه لازم در این زمینه را می طلبد.
از جمله مشاغل و کارهایی که امروزه سودآوری زیادی دارد طراحی سایت فروشگاهی ارزان است. قطعا یکی از مهم ترین ویژگی های مدنظر کاربران در طراحی سایت قیمت آن است که در صورت معقول بودن هزینه، تعداد کاربران افزایش می یابد.فروشگاه اینترنتی چیست؟فروشگاه اینترنتی شامل وب سایتی است که توانایی نشان دادن کالاها و خصوصیات هر یک از آن هارا دارد. این وبسایت قابلیت معرفی کالا یا سرویس هایی که از طرف فروشنده ها ارائه می شوند را به کاربران دارد و همچنین می تواند خصوصیات و مشخصات آن ها را نمایش داده، امکان سفارش و در نهایت خرید توسط کاربر را فراهم می کند.

مهم ترین تفاوت میان سایت های فروشگاهی و دیگر سایت ها چگونگی مدیریت کردن آن ها است.
معمولا به دلیل این که در سایت های فروشگاهی کالاها چه از نظر قیمت، چه از نظر نوع کالا تغییرات زیادی دارند شما هر روز باید محصولات و قیمت های آن را آپدیت کنید. پس طراحی این سایت ها به گونه ای است که مدیریت خیلی راحت و بدون هیچگونه دغدغه ای دارد.


مشخصه های طراحی سایت فروشگاهی ارزان و خوب

• دسته بندی محصولات
• تعریف محصولات در هر دسته
• تعیین قیمت محصولات
• نمایش یا عدم نمایش قیمت
• فعال یا غیرفعال کردن نمایش محصولات
• ثبت مشخصات محصولات
• نمایش موجودی کالا در انبار
• صدور فاکتور و پیش فاکتور
• الویت بندی نمایش برای دسته های محصولات
• الویت بندی نمایش محصولات درهر دسته
• تشکیل گالری تصویر محصولات
• امکان استفاده از فرم ساز برای ثبت ریزمشخصات محصول
• امکان مقایسه کالاها
• تبلیغات هر محصول
• امکان معرفی کالا بوسیله بازدیدکنندگان به دیگران
• سیستم مدیریت محتوا برای درج محتوا در سایت

طراحی سایت ارزان یا قیمت بالا؟ فاکتورهای تعیین کننده قیمت طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت ارزان

 

طراحی سایت باکیفیت و کامل

برای دانستن این موضوع که یک طراحی سایت باکیفیت و کامل دارای چه ویژگی هایی است و چه قیمتی دارد باید نکات مهم و ضروری طراحی سایت ارزان را بدانید. همچنین مزایا و معایب طراحی سایت را مورد بررسی قرار دهید.
حضور در فضای مجازی و بهره مندی از مزیت های مختلف آن یکی از اهداف طراحی سایت است.
هدف هر شخص از داشتن یک سایت این است که: به مزایا آن دست یابد. داشتن یک سایت باکیفیت، با طراحی مناسب به شما کمک می کند به اهدافتان درباره طراحی سایت و حضور در دنیای وب دست یابید.

ارزان ارائه کردن خدمات طراحی وب سایت بدون تجربه کافی امکان پذیر نیست و بعضی شرکت ها بدون داشتن تجربه و عدم اطلاع از آینده و نیاز به پشتیبانی سایت، به طراحی سایت با قیمت ارزان می پردازند. سپس سایت طراحی شده را بدون پشتیبان رها می کنند؛ ساخت و راه اندازی وب سایت تنها فرایندهای لازم برای طراحی سایت نیستند. داشتن تجربه باعث می شود که طراح پیش بینی های مناسب برای آینده وب سایت را انجام داده و اقدامات لازم برای درستی کارکرد وب سایت را رعایت کند.

برای مثال طراح، وب سایت را امن سازی می کند تا وب سایت دچار مشکلات امنیتی نشود. در صورتی که سایت هایی که با قیمت پایین طراحی شده معمولا دچار مشکلات امنیتی می گردند.

در واقع می‌توان گفت که داشتن تجربه در این کار از مهم ترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت است زیرا این شرکت ها با توجه به تجربه و سابقه کاری خود سرعت بیشتری در پروژه های بعدی خود پیدا می کنند. در نتیجه با کمک تجارب پیشین خود توانایی ساخت سایت های جدید با سرعت بیشتر و قیمت کمتر را خواهند داشت.


اهمیت تجربه


آیتم های موجود در طراحی سایت هر کدام، نیازمند دانش و تخصص خاص خود هستند. هر یک از این آیتم ها تاثیرات مستقیم و غیر مستقیمی بر روی سایت و نتیجه کار شما دارند.

به همین دلیل طراح سایت باید دارای دانش و تجربه کافی در این زمینه باشد تا بتواند سایتی که موردنظر شماست را طراحی نماید.
هر علمی دارای ارزش خاص خود است. شما می توانید ارزش و قیمت هر کار را با توجه به کیفیت کار و زحمتی که برای آن کشیده شده است تعیین نمایید.

برخی از شرکت ها با بهانه های مختلف مثل تحمیل آیتم های غیرضروری در سایت، معروف بودن، وعده های بی اساس و غیر معتبر در زمینه طراحی، سئو و ... هزینه زیادی را از مشتریان اخذ می کنند.

در مقابل شرکت هایی هستند که با قیمت های غیر منطقی و بسیار پایین اقدام به طراحی سایت می کنند؛ باید توجه داشت که صرفه جویی اقتصادی تا زمانی خوب است که کیفیت کار شما را تحت تاثیر قرار ندهد تقریبا تمامی آگهی های طراحی سایت با قیمت پایین دارای کیفیت نامطلوبی هستند. با توجه به مواردی که ذکر شد میتوان خصوصیاتی که یک سایت باید دارا باشد. هم چنین کیفیت و قیمت معقول طراحی سایت را متوجه شوید.


برچسب ها


آخرین مقالات