پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو ، بعد از سئو جزو مهم‌ترین مباحث در زمینه سئو می‌باشد. پشتیبانی سئو، شامل بخش های زیادی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

ابتدا باید بدانید پشتیبانی سئو چیست؟

پشتیبانی سئو چیست ؟

پشتیبانی سئو به کارهایی که توسط سئوکار انجام می‌گردد، گفته می‌شود، این کارها شامل موارد زیر می‌گردد:

۱- بهینه سازی مداوم سایت

بهینه سازی مداوم سایت یعنی به‌روزرسانی سایت با توجه به الگوریتم های گوگل برای افزایش بازدید واقعی گوگل می‌باشد.

۲- بررسی و آنالیز رقبا

شما در جزیره زندگی نمی‌کنید و بدون داشتن رقیب، سایت شما رشد نخواهد کرد ولی باید بدانید، بهتر است با آنالیز دقیق رقبا، سعی در بهتر کردن سایت خود داشته باشید.

۳- تولید محتوا بصورت دوره ای

بهتر است سایت خود را بصورت دوره ای از نظر محتوا بروز نگه دارید. در پشتیبانی سئو، بخشی از این کار توسط سئو کار انجام می‌شود، ولی با توجه به اهمیت این کار سعی کنید بر محتوای با کیفیت، نظارت دقیق داشته باشید.

۴- لینک سازی

لینک سازی یعنی ارتباط با دنیا، با لینک سازی دقیق و اصولی سایت شما بیشتر توسط ربات ها دیده خواهد شد.

۵- بررسی مداوم امنیت سایت

این کار بیشتر مربوط به پشتیبانی وب سایت می‌باشد، ولی باید بدانید بد نیست اگر سئو کار نیز هستید، گاهی به امنیت سایت هم نگاهی بیندازید، زیرا با یک اشتباه تمام زحمات شما در چند روز با دان شدن سایت از بین خواهد رفت. حال که با سر فصل های پشتیبانی سئو آشنا شدید، لازم است بدانید چه کسانی به پشتیبانی وب سایت نیاز دارند.

چه کسانی به پشتیبانی سئو نیاز دارند ؟

می‌توان گفت تمام سایت ها پس از طراحی، حتی اگر ساختار سئو نخواهند، یعنی سایت فقط به عنوان رزومه یا کاتالوگ آنلاین باشد، نیاز مداوم به پشتیبانی سئو دارند.

سوالی که خیلی از دوستان دارند این است که برای پشتیبانی سئو از چه کسانی کمک بگیریم؟

باید گفت شما برای این کار باید ابتدا مشخص کنید دقیقا در کدام بخش از سایت، نیاز به پشتیبانی دارید. گاهی شما فقط احتیاج به آموزش سئو دارید ولی می‌توانید با مشاوره سئو با سئوکار یا متخصص سئو به نتیجه خوبی برسید.

نکته برای جلوگیری از فریب سئو توسط پدر سئو یا دروغ های سئو که توسط سئو کاران زیادی انجام می شود، به نکته های زیر توجه کنید:

۱- سئو یک فرایند مهندسی و زمان‌بر است. پس پشتیبانی سئو احتیاج به زمان طولانی دارد، اما این به این معنی نیست که شما سال‌ها نیاز به هزینه بالایی داشته باشید. کافی است بدانید به چه نوع پشتیبانی در سئو نیاز دارید.
۲- پشتیان سئو باید دارای یک چک لیست سئو منظم باشد، تا بتواند برای بهتر سئو شدن از خدمات سئو استفاده کند.
۳- لینک سازی را در پشتیبانی سئو فراموش نکنید.
۴- شما در جزیره نیستید. این یعنی شما تنها کسی نیستید که پشتیبانی سئو را برای نگه داشتن سئو سایت خود در اختیار میگیرید! سعی کنید با انتخاب درست سئوکار، به این مهم دست پیدا کنید.

نکته

در پشتیبانی سئو عوامل زیادی را باید در نظر گرفت. سعی کنید به جای تمرکز بر یک سئو کار یا استخدام سئو کار، از یک تیم که دارای نیروهای محتلف با توانایی های مختلف هستند، کمک بگیرید.

دیدگاه‌ها

۵ دیدگاه‌ها

    • سلام. سئوی سایت نقش مهمی در بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجوگر داره. سئو شامل بهبود سرعت یک صفحه تا اضافه کردن یک تصویر جدید به یک صفحه میشه. با استفاده از پشتیبانی سئو سایت، رتبه وب سایت شما بهبود پیدا می کنه. پشتیبانی سئو سایت با ایجاد کلمات کلیدی ارزشمند، تعیین استراتژی محتوا، نوشتن یه محتوای مفید و جذاب و ارائه توصیه هایی در زمینه طراحی و توسعه وب موجب بهبود رتبه سایت و کسب جایگاه بهتر می شه. در حال حاضر، بسیاری از مردم با جستجو در اینترنت به دنبال رفع نیازهای خودشون هستن. بر اساس آمارها، تعداد زیادی از افراد در مورد محصولات و خدمات موردنیاز خود از اینترنت استفاده می کنن. شرکت ها برای اینکه بتونن رشد کنن و فعالیت خودشون رو توسعه بدن، باید در زمان مناسب به مشتری دسترسی داشته باشن. شرایط کسب و کارهایی که در رتبه های بالای گوگل قرار دارن، بهتر از رقبای خودشونه. رتبه بهتر باعث میشه تا بیشتر دیده بشن و در نتیجه میزان فروش و سودآوری بیشتری داشته باشن.

  • سلام دوست عزیز. بله کمتر هستش. اما چون رقبا به شدت کار می کنن و هزینه بالا رفته، امکان داره هزینه پشتیبانی سئو گاهی اوقات بیشتر از خود سئو بشه.

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =