ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
رفع مشکل ورود به ماژول

حل مشکل باز نشدن منوها در مدیریت ویرچومارت ، این بار با آموزش حل مشکل منو در مدیریت ویرچومارت در خدمت شما هستیم. کامپوننت ویرچومارت Virtuemart یکی از قوی ترین کامپوننت های جوملا بر ایجاد یک فروشگاه کاربردی و خاص است و اکثر وب سایت های بزرگ برای

فروشگاه خود از ویرچومارت استفاده می کنند. کامپوننت ویرچومارت با امکانات بسیار خوبی که دارد کار ما را برای ایجاد یک فروشگاه با سلیقه خود بسیار آسان می کند.


اما برای اکثر کاربران گاهی اوقات معمولا هنگام آپدیت جوملا یا آپدیت کامپوننت ویرچومارت مشکلی پیش می آید که کار ما را سخت می کنند و هیچ کدام از فیلد های کشویی هنگامی که روی آن کلیک می کنیم زیر منو آن ها برای ما نمایش داده نمی شود. البته وقتی زبان مدیریت انگلیسی باشد این مشکل به وجود نمی آید اما با انتخاب زبان فارسی برای ما فیلد های کشویی باز نمی شوند. تصویر زیر این مشکل را نشان می دهد.

 

 


که این مشکل باعث می شود ما نتوانیم ویرایشات خود را به خوبی انجام دهیم. اما برای رفع این مشکل ما کار بسیار راحتی را پیش رو داریم. و فقط با ویرایش یک کد ساده مشکل ما حل خواهد شد.


چگونگی حل مشکل باز نشدن منوها در مدیریت ویرچومارت:
برای رفع مشکل باید به روت (پوشه ای که قالب در آن وجود دارد) قالب رفته و فایل زیر را برای اعمال تغییرات باز کنید: administrator\templates\isis\css\template-rtl.css
حال کافیست که مانند تصویر زیر کد زیر را پیدا کنید :

 

 

 

و فقط مقادیر right و left را با هم جابجا کنید تصویر زیر گویای این تغییر است:

 

 

 


و در پایان تغییرات را ذخیره کنید. حالا دیگر مشکل کار نکردن منوهای کشوی ویرچومارت حل شده و به راحتی می توانید تغییرات خود را در قسمت های مختلف انجام دهید.

 

 

 

وب سایت سئو هاما همیشه سعی در ارائه خدمات به شما عزیزان داشته و امیدواریم بتوانیم آموزش های بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

1000 کاراکتر باقیمانده است


Top