طراحی سایت مهد کودک

مشاوره رایگان طراحی سایت

جهت مشاوره در خصوص طراحی سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان سئو هاما بهترین راه کار را به شما پیشنهاد دهند.

نمونه طراحی سایت های مهد کودک

در این قسمت برای شما چند نمونه از طراحی سایت مهد کودک را قرار دادیم تا با دیدن آنها ایده های خوبی بگیرید.

هدف ما این است تا از طریق طراحی سایت مهد کودک به رونق کسب و کار شما کمک کنیم و زمینه ای را فراهم نمائیم که درآمد خوبی داشته باشید. 

وبسایت مهد کودک ماه مهر

آدرس دامنه : mahemehr.com

طراحی با قالب وردپرس است و این نمونه در سئوهاما قابل اجرا می‌باشد.

 

وبسایت مهد کودک نارنج

آدرس دامنه : narenjkids.com

طراحی با قالب وردپرس است و این نمونه در سئوهاما قابل اجرا می‌باشد.

 

وبسایت مهدکودک قاصدک

آدرس دامنه : ghasedakkg.com

طراحی با قالب وردپرس است و این نمونه در سئوهاما قابل اجرا می‌باشد.

 

 

طراحی سایت مهدکودک

در حال حاضر بسیاری از افراد، برای رفع نیازهای خود به جستجو در اینترنت می پردارند. به همین علت صاحبان مشاغل برای پیشرفت و رونق کسب و کار خود اقدام به طراحی سایت نموده اند. آنها به دنبال معرفی کالا و خدمات خود و کسب درآمد بیشتر هستند. مهدهای کودک هم با حضور در فضای اینترنت، از رقبای خود پیشی می گیرند. اگر مدیر مهد کودک هستید،  با استفاده از طراحی سایت مهد کودک علاوه بر معرفی مهد کودک، می توانید اطلاعات مفیدی را در اختیار والدین قرار دهید.

هدف طراحی سایت مهد کودک

امروزه طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف با اهداف متفاوتی انجام می شود. طراحی سایت برای مهدهای کودک نیز چنین است. از جمله اهداف طراحی سایت مهد کودک می توان به معرفی بیشتر مهد کودک در منطقه و شهر مورد نظر برای افزایش شهرت و شناخته شدن در میان افراد اشاره نمود. معرفی برنامه ها، امکانات، خدمات و شرایط مهد کودک نیز از دیگر دلایل این امر است.

اهمیت طراحی سایت مهد کودک

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بازاریابی دیجیتال برای هر کسب و کاری الزامی است. مهدهای کودک هم از این قضیه مستثنی نیستند. طراحی سایت یکی از روش های موثر در بازاریابی دیجیتال می باشد. مهدهای کودک از مهم ترین مراکزی هستند که نیاز به استفاده از طراحی سایت در آن ها احساس می شود. استفاده روزافزون خانواده ها از اینترنت موجب آگاهی و اطلاع بیشتر آنها از دنیای اطراف خود می گردد. والدین با مراجعه به وب سایت های موجود در پی یافتن اطلاعات در مورد موضوعات موردنظر خود هستند.

دلایل استفاده از طراحی سایت مهد کودک :

همانطور که می دانیم یکی از مهم ترین تاثیرات بازارهای دیجیتال جذب مشتری است. از جمله مهم ترین ابزار این بازارها می توان به وب سایت ها اشاره نمود. امروزه برای کسب اطلاعات از اینترنت و وب سایت ها استفاده می شود. پس مشتریان شما پیش از اینکه به صورت حضوری به سراغ شما بیایند در اینترنت بدنبال بهترین امکانات و شرایط موردنظر خود هستند. بنابراین داشتن یک وب سایت، شانس شما را برای جذب مشتری افزایش می دهد. شما از طریق قرار دادن اطلاعات مفید در وب سایت خود و کسب رتبه خوب در نتایج موتورهای جستجوی اینترنتی می توانید مشتریان بیشتری به دست آورید.

بوجود آوردن حس اطمینان در مخاطب

مهد کودک اولین مکان جمعی برای کودکان است که با قرار گرفتن در میان سایر کودکان و ایجاد ارتباط در رشد و پرورش کودک شما تاثیرگذار است. پس انتخاب مهد کودک خوب نقش حیاتی و مهمی در رشد مناسب کودک شما دارد. امروزه یافتن یک مهد کودک خوب و متناسب با شرایط موردنظر پدر و مادر امری بسیار دشوار است. شما می توانید با طراحی سایت مهد کودک و ارائه خدمات مناسب در آن باعث جلب نظر والدین کودک شوید. از این طریق می توانید با قرار دادن اطلاعات موردنظر والدین در سایت خود موجب آشنایی بیشتر والدین با خدمات و امکانات مهد کودک خود شوید. این امر شما را قادر می سازد تا قبل از مراجعه حضوری والدین پاسخگوی بسیاری از سوالات آنها باشید. 

اطلاع از وضعیت کودکان و تعامل آنلاین با مهد کودک

امروز والدین بدلیل مشغله کاری که دارند امکان مراجعه حضوری به مهد کودک و پیگیری وضعیت کودک خود را ندارند. از طرف دیگر بسیاری از کودکان درباره ی تمامی فعالیت های انجام شده در مهد کودک با والدین خود حرف نمی زنند. بنابراین وجود ارتباط آنلاین بین والدین و مهدکودک امری ضروری است.

ویژگی های طراحی سایت مهد کودک

 • طراحی شاد و ساده
 • استفاده از تصاویر متحرک
 • استفاده از فونت ساده و جذاب و خودمانی
 • داشتن گالری تصاویر
 • بخش معرفی مهد کودک
 • بخش معرفی برنامه ها، ساعات کلاس ها و …
 • بخش معرفی مربیان
 • طراحی ریسپانسیو
 • امکان پرداخت آنلاین شهریه

از آنجائیکه مخاطبان اصلی این وب سایت ها کودکان هستند؛ بایستی در طراحی از رنگ های شاد و متنوع استفاده نمود تا باعث جلب توجه بیشتر آنها شود. استفاده از رنگ های شاد تاثیر زیادی در روحیه کودکان داشته و باعث جذب بیشتر آنها می گردد. استفاده از عناصری که بیشتر برای کودکان قابل درک است و آنها در اطراف خود با آنها مواجه هستند نیز بسیار موثر است. از جمله این عناصر می توانیم به گل، درخت، حیوانات و … اشاره نمائیم. 

استفاده از تصاویر متحرک یا انیمیشن ها نیز در جذب کودکان نقش بالایی دارد. وجود تصاویری از شخصیت های محبوب و موردعلاقه آنها موجب تمایل بیشتر آنها به وب سایت شما می گردد. 

طراحی ساده موجب می گردد تا کودکانی که قادر به خواندن و نوشتن هم نیستند با دیدن وب سایت شما به سمت آن تمایل یابند.  

امروزه استفاده از اینترنت، تلفن همراه و تبلت علاوه بر والدین، در میان کودکان با سنین مختلف رواج یافته است. بنابراین شما بایستی سایت خود را به گونه ای طراحی نمائید که امکان استفاده از آن در تمامی دستگاه ها با ظاهر خوب فراهم باشد. 

یکی از روش های آشنایی بهتر والدین با محیط مهد کودک شما، قرار دادن تصاویر از بخش های مختلف آن در وب سایت مهد کودک است. تصاویری از محیط بازی کودکان، سالن غذاخوری، سالن خواب، کلاس ها و … را حتما در سایت خود قرار دهید.

در قسمتی با عنوان ارتباط با ما، اطلاعاتی مانند نام مهد کودک و شماره تلفن آن را قرار دهید.

بخشی را با عنوان مشاوره قرار دهید و در آنجا از طریق ارتباط با والدین و دادن اطلاعات مناسب در جهت تربیت بهتر کودکان به آنها کمک کنید.

یک صفحه را هم برای معرفی مربیان قرار دهید و اطلاعاتی از آنها مانند تصاویر، تخصص، کارت مربی گری، سابقه کار، تحصیلات و … را در آن بگنجانید. والدین از طریق این صفحه می توانند با مربیان کودکان خود بیشتر آشنا شوند.

قرار دادن بخشی با عنوان اخبار که در آن اطلاعات مربوط به تغییرات احتمالی کلاس ها، تعطیلات و اردوها و … قرار داده شود نیز می تواند مزیتی برای سایت مهد کودک شما باشد.

در وب سایت خود حتما اطلاعاتی در مورد دوره ها و کلاس های مهد کودک قرار دهید تا والدین و مراجعین از طریق مراجعه به این صفحه در مورد آخرین دوره های در حال برگزاری و ساعات آنها اطلاعات کافی بدست آورند. 

وب سایت خود را به گونه ای طراحی نمائید که امکان پرداخت شهریه بصورت آنلاین برای والدین وجود داشته باشد تا آنها بتوانند به سهولت و در زمان کوتاه اقدام به پرداخت نمایند. این امکان نقطه مثبتی در جهت ارائه  هر چه بهتر خدمات و امکانات مهد کودک شما می باشد.

علاوه بر موارد یاد شده سایت شما بایستی از نظر امنیت نیز در سطح بالایی باشد و امکان هک شدن آن توسط هکرها کاهش یابد. سایت خود را از لحاظ فنی به گونه ای طراحی نمائید که کیفیت بالایی داشته باشد و در موتورهای جستجوگر مانند گوگل به راحتی قابل دسترس باشد.

لازم به یادآوری است که سایت شما علاوه بر سادگی و جذابیت برای کودکان؛ بایستی از لحاظ کاربرد برای والدین مناسب باشد. سایت باید به گونه ای طراحی شود که امکان ارائه خدمات بیشتر را بصورت غیرحضوری برای والدین فراهم آورد.

مزایای طراحی سایت مهد کودک

از جمله مزایای طراحی سایت مهد کودک برای افراد عبارتند از :

 1. افزایش اعتبار مهد کودک
 2. فراهم آوردن امکان ثبت نام آنلاین برای والدین
 3. اطلاع والدین از ساعات و دوره های موجود در مهد کودک
 4. صرفه جویی در وقت و هزینه
 5. برقراری ارتباط مدیران و والدین از طریق شبکه های اجتماعی، ایمیل، تلفن و پیام کوتاه

 

هزینه (قیمت) طراحی سایت مهد کودک

هزینه طراحی سایت مهد کودک با توجه به عوامل مختلف از جمله زبان برنامه نویسی، قالب طراحی سایت، ویژگی ها و امکانات شخصی ساز و … متفاوت می باشد. جهت آگاهی از هزینه طراحی سایت مهد کودک می توانید با کارشناسان سئوهاما تماس بگیرید. 

با توجه به موارد یاد شده، می توان به اهمیت بالای طراحی سایت مهد کودک پی برد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، استفاده از ابزارهای مناسب، موجب گسترش و رونق کسب و کار شما می شود. انتخاب شرکت مناسب برای طراحی سایت مهد کودک شما بسیار حائز اهمیت است. پیشنهاد ما برای شما شرکت سئوهاما است که با داشتن کادری مجرب و حرفه ای با سابقه ای درخشان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مشاوره رایگان طراحی سایت

جهت مشاوره در خصوص طراحی سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان سئو هاما بهترین راه کار را به شما پیشنهاد دهند.

نظر دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های ستاره دار الزامی است

زنبیل خرید