طراحی سایت مجموعه ورزشی

مشاوره رایگان طراحی سایت

جهت مشاوره در خصوص طراحی سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان سئو هاما بهترین راه کار را به شما پیشنهاد دهند.

نمونه طراحی سایت های مجموعه ورزشی

در این قسمت برای شما چند نمونه از طراحی سایت مجموعه ورزشی را قرار دادیم تا با دیدن آنها ایده های خوبی بگیرید.

هدف ما این است تا از طریق طراحی سایت مجموعه ورزشی به رونق کسب و کار شما کمک کنیم و زمینه ای را فراهم نمائیم که درآمد خوبی داشته باشید.

وبسایت باشگاه ورزشی سینرژی

آدرس دامنه : monavari-gym.com

طراحی با قالب وردپرس است و این نمونه در سئوهاما قابل اجرا می‌باشد.

 

وبسایت مجموعه ورزشی سبک زندگی

آدرس دامنه : lifestylefitness.ir

طراحی با قالب وردپرس است و این نمونه در سئوهاما قابل اجرا می‌باشد.

 

وبسایت مجموعه ورزشی شاهین

آدرس دامنه : shahingym.com

طراحی با قالب وردپرس است و این نمونه در سئوهاما قابل اجرا می‌باشد.

 

طراحی وبسایت مجموعه ورزشی

طراحی سایت مجموعه ورزشی باعث می شود تا مردم بتوانند اطلاعات مفیدی درباره باشگاه یا مجموعه ورزشی شما به دست آورند. در حال حاضر، تندرستی و حفظ سلامت بدن به عنوان یکی از اولویت های زندگی مردم محسوب می شود. بسیاری از افراد برای تناسب وزن به دنبال مکان مناسب و معتبری هستند. مدیران مجموعه های ورزشی برای معرفی کالا و خدمات خود به مخاطبان، اقدام به طراحی سایت می کنند.

هدف از طراحی سایت مجموعه ورزشی

هدف از طراحی وب سایت مجموعه ورزشی متفاوت می باشد. این سایت ها با هدف اطلاع رسانی و نشر اخبار ورزشی، فروش محصولات و کالاهای ورزشی، ارائه خدمات ورزشی و … طراحی می شوند.

اهمیت طراحی سایت مجموعه ورزشی

یک روش موثر برای تبلیغ و معرفی خدمات باشگاه ها و مجموعه های ورزشی، راه اندازی و طراحی سایت است. اگر یک باشگاه یا مجموعه ورزشی را تاسیس کرده اید، می توانید برای تبلیغ خدمات خود به عموم مردم، از این روش استفاده کنید. طراحی سایت مجموعه ورزشی و باشگاه باعث می شود تا مخاطبان بیشتری جذب سایت و باشگاه شما شوند. به این ترتیب می توانید از طریق فروش کالا یا ارائه ی خدمات، درآمد بیشتری به دست آورید.

مردم در این سایت ها به دنبال چه مواردی هستند؟

بسیاری از مردم به تغذیه و تناسب اندام خود اهمیت می دهند. آنها برای چاقی یا لاغری و یا حفظ وزن خود به دنبال انواع رژیم های غذایی هستند. برخی از مردم هم برای خرید لوازم ورزشی و مکمل های تقویتی به سایت های ورزشی مراجعه می کنند. از دیگر اهداف مردم برای ورود به سایت های ورزشی می توان به دریافت برنامه ورزشی، تماشای تصاویر و ویدئوی ورزشی، ثبت نام آنلاین در باشگاه و آشنایی با اصطلاحات مرتبط با حرکات ورزشی اشاره کرد. البته بعضی از مردم هم برای اطلاع از راه های ارتباطی با باشگاه وارد سایت می شوند.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت مجموعه ورزشی

  • یکی از امکانات موجود در سایت های ورزشی، صفحه معرفی و درباره ما است. این صفحه شامل رزومه و سوابق باشگاه، مقام ها و افتخارات باشگاه می باشد.
  • قسمت مربیان و مدیریت ، محلی است که به معرفی مربیان و رشته ورزشی آنها به صورت جداگانه می پردازد. همچنین اطلاعاتی در مورد سوابق و روش آموزش هر مربی به کاربران ارائه می دهد.
  • در صفحه مقالات، مطالب جدیدی مربوط به موضوعات ورزشی، پزشکی و تغذیه قرار داده می شود.
  • یکی از قسمت های مهم در طراحی سایت مجموعه ورزشی، ثبت نام آنلاین و ساخت پنل کاربری می باشد. برای ساخت این بخش به اطلاعات شخصی کاربر و سوابق ورزشی او نیاز است. ضمن اینکه اخباری درباره ی آفرها و تحفیفات ویژه مجموعه به کاربران ارائه می دهد.
  • برخی از مجموعه های ورزشی در زمینه ارائه دوره های ورزشی و تغذیه، عرضه محصولات و مکمل های ورزشی فعالیت می کنند. آنها برای فروش این موارد می توانند یک بخش به عنوان فروشگاه آنلاین راه اندازی کنند. 
  • یکی از آپشن های موجود در سایت های ورزشی، تست BMI است. برای طراحی این آپشن بهتر است یک صفحه جداگانه در نظر گرفته شود. این کار مدت ماندگاری کاربر را در سایت افزایش می دهد. کاربر برای استفاده از تست بی ام آی، باید وزن و قد خود را وارد کند. با انجام تست متوجه تناسب اندام یا اضافه وزن خود می شود. 
  • یکی از صفحات موجود در وب سایت ورزشی، صفحه اخبار است که حاوی خبرهای حوزه ورزش، ورزشکاران، مکمل های ورزشی و … می شود.
  • در طراحی سایت مجموعه ورزشی ، تصاویری از رشته های ورزشی قرار می دهند. با این کار نمای کلی سایت را به مخاطبان نشان می دهند و آنها را جذب سایت می کنند.

قیمت طراحی سایت مجموعه ورزشی

باید توجه داشته باشید که قیمت طراحی یک سایت حرفه ای بیشتر از سایت های معمولی است. قیمت طراحی سایت مجموعه ورزشی با توجه به امکانات سایت، مدت زمان طراحی، تخصص تیم طراحی و … تعیین می شود. سایت هایی که به صورت حرفه ای اما در مدت زمان کوتاهی طراحی می شوند، هزینه بیشتری دارند. هر چقدر هم که امکانات بیشتر و متنوع تری در سایت به کار رفته باشد، هزینه طراحی آن بیشتر است.

مشاوره رایگان طراحی سایت

جهت مشاوره در خصوص طراحی سایت با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان سئو هاما بهترین راه کار را به شما پیشنهاد دهند.

نظر دهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های ستاره دار الزامی است

زنبیل خرید