سئو ، چرا وبسایت من به SEO نیاز دارد؟

سئو ، بهینه سازی سایت بهینه سازی سایت

سئو ، اکثر ترافیک وب سایت توسط موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو به سایت ها هدایت می شود. اگر چه شبکه های اجتماعی هم میتوانند ترافیک برای سایت شما ایجاد کنند، ولی موتورهای جستجو، روش اصلی برای هدایت ترافیک برای اکثر کاربران اینترنت هستند. این درست است که آیا سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را فراهم می کند.

کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند، ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند دلیل موفق شودن (یا شکستن) یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و مواجهه را مانند هیچ کانال بازاریابی ارائه دهد. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.
چرا موتورهای جستجو نمیتوانند سایت من را بدون SEO را تشخیص دهند؟

All Devices

بهینه سازی سایت
بهبود سایت

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند. موتورهای جستجو اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به به وجود بیاورند. با این حال، محدودیتی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی خود پنهان کند.

علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو، SEO همچنین به ارتقاء رتبه بندی کمک می کند تا محتوا در آنجا قرار گیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. آن دسته از شرکت هایی که انجام جستجوگرها ( seo ) را در نظر می گیرند، در بازدید کنندگان و مشتریان مورد نظر است.

Teamwork

اهداف سئو چیست ؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، هدف سئو بالا آوردن سایت در جستجو های مرتبط و طبیعی است . البته ممکن است سئو چند هفته یا چند ماه کار ببرد تا به هدف خود برسد . بهترین نتیجه ی سئو این است که سایت پس از جستجو طبیعی کلمه ی کلیدی در لینک اول تا سوم قرار گیرد ، این لینک ها بیشترین میزان کلیک را به خود اختصاص می دهند . به این ترتیب ترافیک و فروش به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت و همچنین تبلیغی برای کسب و کار محسوب می شود .

Integrations

انواع تکنیک های سئو

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

تکنیک های سئو را می توان به 2دسته ی کلی سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه تقسیم کرد که در بخش زیر به توضیح هر یک از این تکنیک ها می پردازیم.

Special Offer

انواع سئو

سئو داخلی چیست

سئو داخلی یا on page seo ، بهینه‌سازی صفحات داخلی سایت برای گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو، که با هدف رسیدن به جایگاه بالا در گوگل و افزایش ترافیک سایت انجام میگیرد را سئو داخلی می گویند. on page seo ، به موتورهای جستجو و کاربران کمک می کند، محتوای صفحه را بهتر درک و یا تفسیر کنند. سئو داخلی به کاربران کمک می کند تا در زمان کوتاه و به صورت آشکار دریابند آنچه را که در یک صفحه وجود دارد .

چک لیست سئو داخلی

روش های گفته شده در این چک لیست سئو مطابق جدیدترین روش های سئو در سال 2019 است. تمامی این روش ها مورد تایید بسیاری از متخصصان سئو و بهینه سازی از جمله پدران سئو است.

تولید محتوا برای سئو

تولید محتوای ارگانیک و با کیفیت ، بعد از طراحی سایت مطابق با آخرین استاندارد های گوگل و بهینه ، مهم ترین کار برای سئوی وب سایت است. هیچ چیز مانند محتوای با کیفیت و غیرکپی سایت را ارزشمند نمی کند . با تولید محتوای اصولی و سئو شده می توانید موجب افزایش ترافیک سایت و افزایش ورودی خود را از گوگل شوید. تولید محتوای سئو شده نیازمند رعایت یکسری قوانین هست که ما این قوانین را در مقاله ی نوشتن مقاله بر اساس سئو ذکر کرده ایم.

تحقیق کلمه ی کلیدی

تحقیق کلمه ی کلیدی به این معنا است که شما ابتدا بررسی کنید که مخاطبان در اینترنت به دنبال چه چیزی هستند ، و نیاز خود را با چه کلماتی در گوگل جستجو می کنند. با این کار هم با مخاطبان خود بیشتر آشنا می شوید و هم سئو سایت خود را به خوبی ارتقا میدهد. پس از پیدا کردن کلمات کلیدی نوبت به آن میرسد که درباره این کلمات کلیدی شروع به تولید محتوا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی کلمات کلیدی می توانید به مقاله ی کلمات کلیدی چیست مراجعه کنید.

بروزرسانی مرتب محتوا

گوگل باید همیشه از زنده بودن سایت شما اطمینان حاصل کند. یکی از روش های اثبات سایت زنده تولید محتوا به صورت منظم است . برای تولید محتوا بهتر است یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید و محتویات سایت را طبق این برنامه ریزی در سایت منتشر کنید در این صورت گوگل از ارزشمند و زنده بودن سایت شما اطمینان حاصل می کند.

پاسخ مستقیم دهید

گوگل در بعضی از مواقع پاسخ مستقیمی به سوالات کاربران را در صفحه نتایج جستجو به نمایش می گذارد. اگر محتوای تولید شده توسط شما کاملا برای گوگل واضح باشد، گوگل آنها را به عنوان یک پاسخ به سوالات کاربران و درست زیر کادر جستجو نمایش می دهد.

بهینه سازی عنوان سئو

عنوان سئو نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی سئو داخلی سایت است. عنوان سئو ، همان عنوانی هست که شما در قسمت نتایج جستجو مشاهده می کنید. عنوان سئو هم باید شامل کلمه ی کلیدی شما باشد و هم جذاب باشد تا موجب جذب کاربر شود . عنوان سئو اندازه جذاب تر باشد تاثیر بیشتری بر مخاطب می گذارد و این یعنی افزایش ترافیک و در نتیجه افزایش رتبه ی سایت. عنوان مطلب یا عنوان سئو را حتماً داخل تگ <H1> قرار دهید. زیرتیترهایی غیر از عنوان اصلی را داخل تگ <H2> قرار دهید و سعی کنید از کلمات کلیدی هدف در آن‌ها استفاده کنید.

بهینه سازی متا تگ ها در سئو

متا تگ ها همانند یک خلاصه از متن محتوای شما هستند . متا تگ ها یکی از روش های عالی برای افزایش سئو سایت و افزایش ترافیک سایت هستند. بهتر است در توضیحات متا بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده نکنید . بسیاری از مخاطبان با دیدن تکرار بیش از حد کلمه کلیدی در توضیحات متا از کلیک بر روی سایت صرف نظر می کنند. در توضیحات متا شما می توانید حدود 320 کاراکتر استفاده کنید.

بهینه‌سازی H1، H2 و H3

هنگام تولید محتوای سئو شده برای سایت سعی کنید چیدمان اصولی را رعایت کنید. برای رعایت این چیدمان عنوان را با سرنویس1 (H1)، تیترهای اصلی را با سرنویس2 (H2) و زیر شاخه‌های آن‌ها را با H3، H4 و... مشخص کنید. این کار هم گوگل را برای خواندن مطلبتان بهتر راهنمایی می‌کند و هم کاربران را.

تراکم کلمات کلیدی

در گذشته تراکم کلمات کلیدی به عنوان یک عامل مهم در محتوا بود اما امروزه تراکم کلمات کلیدی به قدرت آن دوران نیست شما باید کلمات کلیدی خود را درون متن به صورتی بکار ببرید که خواننده متوجه آن نشود اما تاثیر خود را بر روی گوگل بگزارد، سعی کنید کلمات کلیدی بیش از ۱٫۵% نشود اگر بیش از این شود Keyword stuffing اتفاق می افتد.

لینک داخلی و سئو سایت

لینک ها، در یک وبسایت، ارتباط بین محتوا را نشان می دهند. آنها ارزش و اهمیت صفحات را به صفحات دیگر انتقال می دهند. مهم تر از همه، لینک های داخلی ساختار وب سایت شما را مشخص می کند.
لینک ها به کاربران کمک می کنند تا موتور جستجوگر و هدایتگر وب سایت شما را بشناسند. روش لینک دهی داخلی باعث می شود شما راحت تر صفحات خود را براساس شاخص رتبه بندی کنید همچنین با افزایش تعداد کلیک ها به بازدیدکنندگان کمک می کند بتوانند راحت تر آنچه را که دنبال آن هستند را پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی لینک داخلی می توانید به مقاله ی لینک دهی داخلی و افزایش سئو سایت و تاثیر لینک سازی داخلی بر سئو مراجعه کنید

استفاده کردن از کدهای نشانه‌گذاری اسکیما


اسکیما محصول همکاری چندین موتور جستجو با یکدیگر است. این قابلیت به موتورهای جستجو کمک می کند تا آیتم های خود را هر چه بهتر به کاربران نمایش دهند.
احتمالا شماهم دیده اید که در برخی از موارد وقتی کلمه ی را سرچ میکنید در کنار برخی از لینک های ستاره های وجود دارد این برای نمایش امتیاز کاربران به مطلب است که می توانید تاثیر بسیار خوبی بر روی سئو سایت داشته باشد.

بهینه سازی تصاویر سایت

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در سئو داخلی سایت ، بهینه سازی تصاویر سایت است. برای بهینه سازی تصاویر می توانید حجم تصاویر را بدون پایین آمدن کیفیت تصاویر ، پایین بیاورید برای این کار بهتر است از نرم افزارهای موجود برای این کار استفاده کنید. وب سایت Optimizilla نیز یک سایت مفید در این زمینه است. روش بعدی برای بهینه سازی تصاویر استفاده از تگ alt هست . این تگ کمک می کند تا گوگل و یا سایر موتورهای جستجو متوجه موضوع عکس و ارتباط آن با متن شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی بهیه سازی تصاویر مراجعه کنید.

تاثیر AMP

AMP در واقع یک پروژه شتابدهنده تحت نظر گوگل است که هدف اصلی آن افزایش سرعت ارائه محتوا با استفاده از کدهای ساده مانند AMP HTML در صفحه ابزارهای کوچک مانند موبایل می باشد. به عبارت ساده تر، AMP یک راهی برای ایجاد صفحات وب برای محتوای استاتیک و به صورت HTML ( صفحاتی که بسته به رفتار و عملیات کاربر تغییری نمی کنند) است که باعث بارگذاری سریع آن ها می گردد. درنظر بگیرید amp حجم دیتای کمتری هم میبرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی amp می توانید به مقاله ی AMP چیست و چه کار بردی دارد؟ مراجعه کنید.

افزایش سرعت سایت

بالا بودن سرعت سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، فرض کنید کاربری وارد سایت شما میشود و منتظر است تا سایت شما باز شود ، اگر سرعت لود سایت پایین باشد ، سایت شما را رها می کند و وارد سایت رقیب شما می شود و دیگر هیچ گاه دوباره به سایت شما مراجعه نمی کند. بنابراین بالابودن سرعت سایت نه تنها گوگل بلکه کاربر را نیز راضی نگه می دارد. برای آگاهی از روش های روش های افزایش سرعت سایت می توانید به مقاله ی راهکارهای افزایش سرعت سایت مراجعه کنید.

استفاده از https

Https ، در انتهای کلمه ی خود یک حرف s دارد که به معنی secure یا امن می باشد که تمام ارتباطات بین مرورگر شما و وب سایت شما رمزگزاری می شود. این پروتکل بیش تر برای وب سایت های بانکی و فروشگاهی به کار می رود. امروزه با پیش رفت روز افزون تکنولوژی و هم چنین به وجود آمدن وب سایت های فروشگاهی نیاز به پروتکل HTTPS نیز بیش تر شده است، چون اطلاعات بانکی شما نیز ذخیره می شود و اینکه برخی از وب سایت ها فرم هایی برای عضویت شما قرار داده اند که این اطلاعات باید امن باشد و در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد. برای این که بدانید یک وب سایت امن است یا خیر، به نوار آدرس مرورگر خود نگاه کنید اگر به جای Https ، Http نوشته شده باشد آن سایت امن می باشد. مرورگرهای اینترنتی نماد قفل را در نوار آدرس خود نمایش می دهند تا به بصری نشان دهند که اتصال این پروتکل در حال انجام است.

سئو خارجی

hقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شود.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی یا بک لینک ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد. گوگل و یا سایر موتورهای جستجو لینک های موجود در سایت ها را دنبال می کنند و اطلاعات کاملی در مورد لینک های خارجی و یا لینک های داخلی سایت دارند. روش های زیادی برای دریافت بک لینک از سایت ها دیگر وجود دارد برای اطلاع از برخی از روش های دریافت بک لینک رایگان می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.لینک سازی خارجی یا بک لینک ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد. گوگل و یا سایر موتورهای جستجو لینک های موجود در سایت ها را دنبال می کنند و اطلاعات کاملی در مورد لینک های خارجی و یا لینک های داخلی سایت دارند. روش های زیادی برای دریافت بک لینک از سایت ها دیگر وجود دارد برای اطلاع از برخی از روش های دریافت بک لینک رایگان می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.

سوشیال نتورک و سئو

هر چه کاربران بیشتری از سایت شما بازیدکنند رنک وب سایت شما بالاتر می رود. هنگامی که وب سایت شما به صورت اصولی اقدام به بازاریابی کند کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد. بنابراین امکان فروش محصولات شما بیشتر می شود. هم چنین گذاشتن لینک های مستقیم صفحه های وب سایت شما در سوشیال نتورک می تواند، تاثیر به سزایی در افزایش رتبه وب سایت شما داشته باشد. هر کدام از سوشیال نتورک ها می تواند بر بهینه سازی وب سایت شما تاثیر مثبت بگذارند، اما استفاده بیش از حد آن ها را توصیه نمی کنیم.

سولات متداول سئو

آرزو لشکری یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام کلمات کلیدی گوگل ادورز چه کلمه هایی هستن؟؟ ...
در مقالات جوملا دوشنبه, 18 فوریه 2019 07:11
نسا حاجی زاده یک نظر ارسال کرد در گوگل وبمستر جدید
سلامبر شما ببخشید در گوگل وبمستر مورد structured data یعنی چی ...
در مقالات جوملا دوشنبه, 18 فوریه 2019 06:49
Super User یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
با سلام بیشتر منظور کارهایی هست که خودتون میتونید انجا
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 19:24
Super User یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
با سلام بله قیمت با توجه به تعداد کلمات بیشتر میشه
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 19:23
هاشم مختاری یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
آیا با یک اکانت میشه برای دو یا چند دامنه تبلیغ کرد؟ مشک...
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 07:20
مونا اکبری یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام و عرض خسته نباشید. چگونه سایت وردپرس و جوملارو به ص
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 07:08
الهه صدری یک نظر ارسال کرد در دوره جامع آموزش سئو خصوصی
میتونم باشرکت در دوره آموزش خصوصی سئو،سئوی سایتمو خودم
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 07:04
فرزانه نعمتی یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
چرا برای سئو نمیتوان قیمت مشخصی تعیین کرد؟
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 06:59
آزاده نامجو یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
چرا اصلا سئو واقعی هزینه بر است؟ با این حرفایی که زدید ی...
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 06:37
نگین فرزادی یک نظر ارسال کرد در دوره جامع آموزش سئو خصوصی
سلام وقت بخیر.در کلاس های آموزش خصوصی سئو آیا مدیریت سا...
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 06:13
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام معمولا گذارش ماهانه و ارسال تیکت تلفن هر چیزی ت
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 19:29
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
بله بخشی از کار پشتیبانی سئو تولید محتوا هم مینونه باشه
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 19:25
تارا حسینی یک نظر ارسال کرد در لینک داخلی و افزایش سئو سایت
سلام چرا میگن زمانی که از تعداد لینک داخلی زیاد استفاده...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:37
سارا کاظمی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام . خوبین ؟ واحد پشتیبانی سئو به چند طریق میتونه پاسخ...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:22
محمد امانی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام دوست عزیز.سوالی خدمتتون داشتم . برای افزایش بازدید...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:13
عادل اصیل یک نظر ارسال کرد در سئو 2019
سلام بر شما.خسته نباشین؟میشه بگید سئو 2019 چه ویژگی هایی ...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:02
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
کار یکه خودتون انجام میدید تضمین نمیخواد فقط کافیه با ر...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 17:03
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
با سلام فقط سئو اصولی رعایت اصول اولبه سئو و بهینه سازی
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 17:01
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
عوامل زیادی هست بهترینش محتوا واقعی هست
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:47
احمد کیانی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
مممنون بابت مقاله مفید و کاملتون اما من سوالم این هستش ...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:35
ضحا کشاورزی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام میخواستم ببینم که خرید ورودی گوگل رو کجا میتونم ان...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:30
مینا امینی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام میخواستم ببینم خرید رپورتاژ آگهی روی افزایش بازد...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:23
علی محمدی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
میشه راهنماییمون کنید که ورودی گوگل تضمینی رو چجوری می...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:14
نیما کریمی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
شلام و خسته نیاشید میشه بگید که برای افزایش بازدید جست...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:09
لیلا کیانی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
از کجا میشه بازديد واقعی گوگل خرید ؟
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:02
مریم سعیدی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
ممنون از مقاله ی خوبتون میشه کمی راجب نرم افزارهای افز...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:01
Super User یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام در خود مقاله هم توضیح داده شده 1- تولید محتو 2- بک...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 08:08
Super User یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام حدود سه لینک داخلی کافی هست
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 08:07
Super User یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
باسلام بله هم تعداد کلمات کلیدی و مهم تر از اون نوع کلما...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 08:05
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام بله تا یه حدود شامل میشه
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:46
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام خیر بازار یابی بیشتر مربوط به دیجیتال مارکتینگ ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:45
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
بله شامل میشه
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:38
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
بله ولی بهتره سالالنه ببندید اکثر کارهای انجام شده در س...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:37
من چند وقت پیش یک صفحه ای در اینستا خریداری کردم با 150000 ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:23
Super User یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت چیست
با سلام در مقاله سئو داخلی هم اشاره شد لینک دهی در هر صو...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:22
هادی میرزایی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سلام به شما ممنون از مقالتون چطور میشه کاربران را تشویق...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:20
وحید مومن یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
از کجا بفهمم یک دامین قبلا مورد جریمه گوگل قرار نگرفته ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:19
داریوش فتاح یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام تولید محتوای سایت به صورت مستمر از خدمات پشتیبانی
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:17
زیبا معمر یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام اینکه فرمودید به سایت های دیگه مبلغی پرداخت کنیم ک...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:09
پریسا آرام یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
میشه یه تعریفی از چک لیست بگید؟ ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:05
جهانی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام میشه راهنمایی کنید که کلمات کلیدی باید چند حرف باش...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:04
سیما حقی یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام میشه بفزمایید که آیا سئو ارزان واقعیه و بازرده خوب...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:55
امیر اکرامی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام و درود.مرسی از مقاله های خوبتون. میشه بگید من چطور ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:33
شاهین پیدا یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام و خسته نباشید. میگم تولید محتوایی که تکراری نباشه ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:30
ارسلان یک نظر ارسال کرد در دوره جامع آموزش سئو خصوصی
سلام دوست عزیز.اگر در کلاس های آموزشیتون شرکت کنیم، مدر...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:25
رضایی یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام مرسی از مقالتون میشه بگیدبه کار بردن کلمات کلیدی ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:38
فریبا میرزازاده یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام سئو کلاه خاکستری در چه مواردی بیشتر کاربرد دارد؟؟ ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:33
آوین همتی یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام... چطور از وبسایت های دولتی و دانشگاهی معتبر بک لین...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:26
شایان اعتمادی یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سئو کلاه خاکستری چه تفاوتی با سئو کلاه سیاه دارد؟ کدام
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:21
امین اسدی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
با عرض سلام آیا میتوان محصولات دیگران را در اینستاگرام...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:09
راضیه صباحی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سئو اینستاگرام برای چه نوع کسب و کاری سود آور است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:08
فاطمه دلخوش یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سلام ممنون مقالتون خوب بود فقط میشه بگید چطور در نتایج ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:01
علی اصلانی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
درود برشما تبلیغات در اینستاگرام کجا ظاهر خواهد شد؟ آی
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:54
حسن غلامی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام اگر کلیک های تکراری بر روی تبلیغات بشه توسط رقبا آ
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:41
هستی فرامرزی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام به شما ممنون از مقالتون میشه راهنمایی کنید که آیا ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:38
بهرام ملکی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام آیا تبلیغات در گوگل ادوردز برای کسب وکار فروشگاهی
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:35
علیرضا شیخی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
میشه بگید متوسط هزینه هر کلیک در گوگل ادوردز چقدر است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:33
نازگل فراست یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
درود ...چه عامل هایی در نمایش تبلیغات ما در گوگل موثر اس...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:32
یار احمدی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام خدمت شما میخواستم بدونم اگر با مشاهده تبلیغ روی آ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:30
محسن ریاحی یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام ممکنه بگید که پیاده سازی سئو ارزان چه مدت طول میکش
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:18
مهرشاد خادم یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
قیمت سئو ارزان چقدر است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:16
زهره مرادی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام چگونه بدانیم تعداد کلیدواژه‌هایی که در یک صفحه اس...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:09
مسعود اسماعیلی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام مقالتون عالی بود ممنونم مدت زمان گارانتی سرویس ها
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:05
آریا نیکان یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
اصول سئو برای چه موتورهای جستجوگری قابل انجام است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:03
شقایق پیرشید یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام میشه بگید آیا معیارهای مشخص شدن هزینه سئو سایت جز
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:02
محمدرضا شادمان یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
درود بر شما میشه یکم توضیح بدید سئو کلاه سفید چیه ؟ و چه
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 08:49
حسین سعیدی یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام منظور از سئو ارزان چیه؟ آیا این سئو خطرناک است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 08:33
عماد کوهساری یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام خدمت شما میخواستم بدونم که سئو ارزان چه خدماتی دار
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 08:30
ساناز یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
اگر کلید واژه ها را با هشتگ بکار نبریم چه اتفاقی میفتد؟ ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 06:59
ارش یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
میشه در گوگل در مدت زمان کوتاه تعداد زیادی تبلیغات انجا...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 06:54
سرلک یک نظر ارسال کرد در خدمات سئو و بهینه سازی سایت
سلام سئو داخلی به نظرتون بهتره یا سئو خارجی ؟ کدوم کارآ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 06:20
ندا عبداللهی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام خوبین؟ چطور بفهمیم کلمات کلیدی چه کلماتی هستند؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 06:08
امیر یک نظر ارسال کرد در رپورتاژ آگهی
یعنی تعداد رپورتاژ هم مهمه در سئو ؟ کیفیت اون سایت بالا ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 17:49
امیر یک نظر ارسال کرد در رپورتاژ آگهی
سلام. ممنون از مقاله ی خوبتون. من برای کلمه ی کلیدی مون ت...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 17:10
نامجو یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام میشه انواع پشتیبانی سئو سایت رو توضیح بدین؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:26
حسین آرمند یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام . میشه توضیح بدید که گزارش کاری ماهیانه پشتیبانی س...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:15
دانیال نادری یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
اگر بخواهم یه سایت فروشگاهی ام را سئو کنم بهترین کار چی...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:09
شیدا آبگینه یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام . پشتیبانی سئو سایت با بهینه سازی سایت چه تفاوتی با...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:08
رضا سنایی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام بخوام یک سایت آموزشی را سئو کنم چقدر هزینه اش میشه
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:07
الله یاری یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
منظور از خدمات support سئو چیست ؟ ممنون میشم پاسخ بدید ؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:03
شبنم زمانی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
درود بر شما پشتیبانی سئو شامل خدمات مشاوره هم میشود ؟ ا...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:03
ساجده نقی پور یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام هزینه های استخدام یک سئو کار و بهینه سازی سایت از ر
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:48
کریمی جم یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
اگر شرکتی به صورت پکیچ و یا جزیی برای سئو سایت ما کار کن...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:45
ابراهیم خلیل زاده یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام و سپاس از مقالتون ... آیا داشتن سایت سئو ارزش هزینه ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:44
سلیمانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام ودرود بر شما.مطالب سایتتون خیلی مفید بودن. سوالی د...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:36
سلیمانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
آیا هدف گذاری محلی و ملی و بین المللی در تعیین هزینه سئو...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:33
یلدا یگانه یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز ممنون میشم سوال م...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:27
فرانک پارسا یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام ممنون از مقالتون امکانی وجود داره که بشه فهمید کل...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:24
محسن مولایی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام مهمترین عوامل رتبه بندی در گوگل چه چیزهایی هستند؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:13
رضا آرش نیا یک نظر ارسال کرد در سئو داخلی
سلام و عرض ادب.و تشکر بابت سایت کامل و زیباتون.میشه یه ت...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:12
معین اسلامی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام میشه راهنمایی کنید که هزینه تولید متن و مدت زمان
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:02
صادق فراهانی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام آیا متا هم جزو خدمات پشتیبانی سئو سایت به شمار می آ
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:47
فتانه هاشمی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام ..... گوگل وب سایت ها را بر چه اساسی رتبه بندی میکند؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:39
رامین قاسمی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
بهبود رتبه در نتایج جستجو و کسب درآمد به چه صورت است ؟ چ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:35
زهره ابراهیمی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام پشتبانی سئو به صورت ماهانه انجام میشود؟ در هر ماه...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:27
کمیجانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام میخواستم بدونم برای سئو کردن انتخاب کلمات کلیدی و ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:20
هلیا نامی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
درود بر شما ...هزینه های طراحی قالب وب سایت چقدر است ؟ آی
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:17
هنگامه سماواتی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام آیا پشتیبانی سئو شامل انتخاب بهترین کلمات کلیدی م...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:12
شیما خدادوست یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام ممنون از مقالتون میخواستم بدونم اگر کلمات کلیدی ا...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 10:47
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام بله برای همکار هم کار پشتیبانی سئو انجام میدیم ...
در مقالات جوملا دوشنبه, 04 دسامبر 2017 14:15

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سازگار با پلتفرم های