سئو ، چرا وبسایت من به SEO نیاز دارد؟

سئو ، بهینه سازی سایت بهینه سازی سایت

سئو ، اکثر ترافیک وب سایت توسط موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو به سایت ها هدایت می شود. اگر چه شبکه های اجتماعی هم میتوانند ترافیک برای سایت شما ایجاد کنند، ولی موتورهای جستجو، روش اصلی برای هدایت ترافیک برای اکثر کاربران اینترنت هستند. این درست است که آیا سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را فراهم می کند.

کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند، ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند دلیل موفق شودن (یا شکستن) یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و مواجهه را مانند هیچ کانال بازاریابی ارائه دهد. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.
چرا موتورهای جستجو نمیتوانند سایت من را بدون SEO را تشخیص دهند؟

All Devices

بهینه سازی سایت
بهبود سایت

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند. موتورهای جستجو اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به به وجود بیاورند. با این حال، محدودیتی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی خود پنهان کند.

علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو، SEO همچنین به ارتقاء رتبه بندی کمک می کند تا محتوا در آنجا قرار گیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. آن دسته از شرکت هایی که انجام جستجوگرها ( seo ) را در نظر می گیرند، در بازدید کنندگان و مشتریان مورد نظر است.

Teamwork

اهداف سئو چیست ؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، هدف سئو بالا آوردن سایت در جستجو های مرتبط و طبیعی است . البته ممکن است سئو چند هفته یا چند ماه کار ببرد تا به هدف خود برسد . بهترین نتیجه ی سئو این است که سایت پس از جستجو طبیعی کلمه ی کلیدی در لینک اول تا سوم قرار گیرد ، این لینک ها بیشترین میزان کلیک را به خود اختصاص می دهند . به این ترتیب ترافیک و فروش به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت و همچنین تبلیغی برای کسب و کار محسوب می شود .

Integrations

انواع تکنیک های سئو

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

تکنیک های سئو را می توان به 2دسته ی کلی سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه تقسیم کرد که در بخش زیر به توضیح هر یک از این تکنیک ها می پردازیم.

Special Offer

انواع سئو

سئو داخلی چیست

سئو داخلی یا on page seo ، بهینه‌سازی صفحات داخلی سایت برای گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو، که با هدف رسیدن به جایگاه بالا در گوگل و افزایش ترافیک سایت انجام میگیرد را سئو داخلی می گویند. on page seo ، به موتورهای جستجو و کاربران کمک می کند، محتوای صفحه را بهتر درک و یا تفسیر کنند. سئو داخلی به کاربران کمک می کند تا در زمان کوتاه و به صورت آشکار دریابند آنچه را که در یک صفحه وجود دارد .

چک لیست سئو داخلی

روش های گفته شده در این چک لیست سئو مطابق جدیدترین روش های سئو در سال 2019 است. تمامی این روش ها مورد تایید بسیاری از متخصصان سئو و بهینه سازی از جمله پدران سئو است.

تولید محتوا برای سئو

تولید محتوای ارگانیک و با کیفیت ، بعد از طراحی سایت مطابق با آخرین استاندارد های گوگل و بهینه ، مهم ترین کار برای سئوی وب سایت است. هیچ چیز مانند محتوای با کیفیت و غیرکپی سایت را ارزشمند نمی کند . با تولید محتوای اصولی و سئو شده می توانید موجب افزایش ترافیک سایت و افزایش ورودی خود را از گوگل شوید. تولید محتوای سئو شده نیازمند رعایت یکسری قوانین هست که ما این قوانین را در مقاله ی نوشتن مقاله بر اساس سئو ذکر کرده ایم.

تحقیق کلمه ی کلیدی

تحقیق کلمه ی کلیدی به این معنا است که شما ابتدا بررسی کنید که مخاطبان در اینترنت به دنبال چه چیزی هستند ، و نیاز خود را با چه کلماتی در گوگل جستجو می کنند. با این کار هم با مخاطبان خود بیشتر آشنا می شوید و هم سئو سایت خود را به خوبی ارتقا میدهد. پس از پیدا کردن کلمات کلیدی نوبت به آن میرسد که درباره این کلمات کلیدی شروع به تولید محتوا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی کلمات کلیدی می توانید به مقاله ی کلمات کلیدی چیست مراجعه کنید.

بروزرسانی مرتب محتوا

گوگل باید همیشه از زنده بودن سایت شما اطمینان حاصل کند. یکی از روش های اثبات سایت زنده تولید محتوا به صورت منظم است . برای تولید محتوا بهتر است یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید و محتویات سایت را طبق این برنامه ریزی در سایت منتشر کنید در این صورت گوگل از ارزشمند و زنده بودن سایت شما اطمینان حاصل می کند.

پاسخ مستقیم دهید

گوگل در بعضی از مواقع پاسخ مستقیمی به سوالات کاربران را در صفحه نتایج جستجو به نمایش می گذارد. اگر محتوای تولید شده توسط شما کاملا برای گوگل واضح باشد، گوگل آنها را به عنوان یک پاسخ به سوالات کاربران و درست زیر کادر جستجو نمایش می دهد.

بهینه سازی عنوان سئو

عنوان سئو نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی سئو داخلی سایت است. عنوان سئو ، همان عنوانی هست که شما در قسمت نتایج جستجو مشاهده می کنید. عنوان سئو هم باید شامل کلمه ی کلیدی شما باشد و هم جذاب باشد تا موجب جذب کاربر شود . عنوان سئو اندازه جذاب تر باشد تاثیر بیشتری بر مخاطب می گذارد و این یعنی افزایش ترافیک و در نتیجه افزایش رتبه ی سایت. عنوان مطلب یا عنوان سئو را حتماً داخل تگ <H1> قرار دهید. زیرتیترهایی غیر از عنوان اصلی را داخل تگ <H2> قرار دهید و سعی کنید از کلمات کلیدی هدف در آن‌ها استفاده کنید.

بهینه سازی متا تگ ها در سئو

متا تگ ها همانند یک خلاصه از متن محتوای شما هستند . متا تگ ها یکی از روش های عالی برای افزایش سئو سایت و افزایش ترافیک سایت هستند. بهتر است در توضیحات متا بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده نکنید . بسیاری از مخاطبان با دیدن تکرار بیش از حد کلمه کلیدی در توضیحات متا از کلیک بر روی سایت صرف نظر می کنند. در توضیحات متا شما می توانید حدود 320 کاراکتر استفاده کنید.

بهینه‌سازی H1، H2 و H3

هنگام تولید محتوای سئو شده برای سایت سعی کنید چیدمان اصولی را رعایت کنید. برای رعایت این چیدمان عنوان را با سرنویس1 (H1)، تیترهای اصلی را با سرنویس2 (H2) و زیر شاخه‌های آن‌ها را با H3، H4 و... مشخص کنید. این کار هم گوگل را برای خواندن مطلبتان بهتر راهنمایی می‌کند و هم کاربران را.

تراکم کلمات کلیدی

در گذشته تراکم کلمات کلیدی به عنوان یک عامل مهم در محتوا بود اما امروزه تراکم کلمات کلیدی به قدرت آن دوران نیست شما باید کلمات کلیدی خود را درون متن به صورتی بکار ببرید که خواننده متوجه آن نشود اما تاثیر خود را بر روی گوگل بگزارد، سعی کنید کلمات کلیدی بیش از ۱٫۵% نشود اگر بیش از این شود Keyword stuffing اتفاق می افتد.

لینک داخلی و سئو سایت

لینک ها، در یک وبسایت، ارتباط بین محتوا را نشان می دهند. آنها ارزش و اهمیت صفحات را به صفحات دیگر انتقال می دهند. مهم تر از همه، لینک های داخلی ساختار وب سایت شما را مشخص می کند.
لینک ها به کاربران کمک می کنند تا موتور جستجوگر و هدایتگر وب سایت شما را بشناسند. روش لینک دهی داخلی باعث می شود شما راحت تر صفحات خود را براساس شاخص رتبه بندی کنید همچنین با افزایش تعداد کلیک ها به بازدیدکنندگان کمک می کند بتوانند راحت تر آنچه را که دنبال آن هستند را پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی لینک داخلی می توانید به مقاله ی لینک دهی داخلی و افزایش سئو سایت و تاثیر لینک سازی داخلی بر سئو مراجعه کنید

استفاده کردن از کدهای نشانه‌گذاری اسکیما


اسکیما محصول همکاری چندین موتور جستجو با یکدیگر است. این قابلیت به موتورهای جستجو کمک می کند تا آیتم های خود را هر چه بهتر به کاربران نمایش دهند.
احتمالا شماهم دیده اید که در برخی از موارد وقتی کلمه ی را سرچ میکنید در کنار برخی از لینک های ستاره های وجود دارد این برای نمایش امتیاز کاربران به مطلب است که می توانید تاثیر بسیار خوبی بر روی سئو سایت داشته باشد.

بهینه سازی تصاویر سایت

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در سئو داخلی سایت ، بهینه سازی تصاویر سایت است. برای بهینه سازی تصاویر می توانید حجم تصاویر را بدون پایین آمدن کیفیت تصاویر ، پایین بیاورید برای این کار بهتر است از نرم افزارهای موجود برای این کار استفاده کنید. وب سایت Optimizilla نیز یک سایت مفید در این زمینه است. روش بعدی برای بهینه سازی تصاویر استفاده از تگ alt هست . این تگ کمک می کند تا گوگل و یا سایر موتورهای جستجو متوجه موضوع عکس و ارتباط آن با متن شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی بهیه سازی تصاویر مراجعه کنید.

تاثیر AMP

AMP در واقع یک پروژه شتابدهنده تحت نظر گوگل است که هدف اصلی آن افزایش سرعت ارائه محتوا با استفاده از کدهای ساده مانند AMP HTML در صفحه ابزارهای کوچک مانند موبایل می باشد. به عبارت ساده تر، AMP یک راهی برای ایجاد صفحات وب برای محتوای استاتیک و به صورت HTML ( صفحاتی که بسته به رفتار و عملیات کاربر تغییری نمی کنند) است که باعث بارگذاری سریع آن ها می گردد. درنظر بگیرید amp حجم دیتای کمتری هم میبرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی amp می توانید به مقاله ی AMP چیست و چه کار بردی دارد؟ مراجعه کنید.

افزایش سرعت سایت

بالا بودن سرعت سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، فرض کنید کاربری وارد سایت شما میشود و منتظر است تا سایت شما باز شود ، اگر سرعت لود سایت پایین باشد ، سایت شما را رها می کند و وارد سایت رقیب شما می شود و دیگر هیچ گاه دوباره به سایت شما مراجعه نمی کند. بنابراین بالابودن سرعت سایت نه تنها گوگل بلکه کاربر را نیز راضی نگه می دارد. برای آگاهی از روش های روش های افزایش سرعت سایت می توانید به مقاله ی راهکارهای افزایش سرعت سایت مراجعه کنید.

استفاده از https

Https ، در انتهای کلمه ی خود یک حرف s دارد که به معنی secure یا امن می باشد که تمام ارتباطات بین مرورگر شما و وب سایت شما رمزگزاری می شود. این پروتکل بیش تر برای وب سایت های بانکی و فروشگاهی به کار می رود. امروزه با پیش رفت روز افزون تکنولوژی و هم چنین به وجود آمدن وب سایت های فروشگاهی نیاز به پروتکل HTTPS نیز بیش تر شده است، چون اطلاعات بانکی شما نیز ذخیره می شود و اینکه برخی از وب سایت ها فرم هایی برای عضویت شما قرار داده اند که این اطلاعات باید امن باشد و در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد. برای این که بدانید یک وب سایت امن است یا خیر، به نوار آدرس مرورگر خود نگاه کنید اگر به جای Https ، Http نوشته شده باشد آن سایت امن می باشد. مرورگرهای اینترنتی نماد قفل را در نوار آدرس خود نمایش می دهند تا به بصری نشان دهند که اتصال این پروتکل در حال انجام است.

سئو خارجی

hقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شود.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی یا بک لینک ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد. گوگل و یا سایر موتورهای جستجو لینک های موجود در سایت ها را دنبال می کنند و اطلاعات کاملی در مورد لینک های خارجی و یا لینک های داخلی سایت دارند. روش های زیادی برای دریافت بک لینک از سایت ها دیگر وجود دارد برای اطلاع از برخی از روش های دریافت بک لینک رایگان می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.لینک سازی خارجی یا بک لینک ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد. گوگل و یا سایر موتورهای جستجو لینک های موجود در سایت ها را دنبال می کنند و اطلاعات کاملی در مورد لینک های خارجی و یا لینک های داخلی سایت دارند. روش های زیادی برای دریافت بک لینک از سایت ها دیگر وجود دارد برای اطلاع از برخی از روش های دریافت بک لینک رایگان می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.

سوشیال نتورک و سئو

هر چه کاربران بیشتری از سایت شما بازیدکنند رنک وب سایت شما بالاتر می رود. هنگامی که وب سایت شما به صورت اصولی اقدام به بازاریابی کند کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد. بنابراین امکان فروش محصولات شما بیشتر می شود. هم چنین گذاشتن لینک های مستقیم صفحه های وب سایت شما در سوشیال نتورک می تواند، تاثیر به سزایی در افزایش رتبه وب سایت شما داشته باشد. هر کدام از سوشیال نتورک ها می تواند بر بهینه سازی وب سایت شما تاثیر مثبت بگذارند، اما استفاده بیش از حد آن ها را توصیه نمی کنیم.

سولات متداول سئو

Super User یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
نه یک مقدار تخصصی هست و باید حتما پلن سئو داشته باشید بر...
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 19:28
Super User یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
با سلام بله قیمت با توجه به تعداد کلمات بیشتر میشه
در مقالات جوملا یکشنبه, 17 فوریه 2019 19:23
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام معمولا گذارش ماهانه و ارسال تیکت تلفن هر چیزی ت
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 19:29
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام 2000 کلمه دارید که بیایید بالا باید یئو کنید اگر او...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 19:24
شاهین یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام.امکان داره این سوالو جواب بدین. بر فرض مثال من یکی ...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 07:38
آزاده افشار یک نظر ارسال کرد در وردپرس چیست
سلام.چطور میتونم با وردپرس یک سایت برای ساختن ایمیل مثل...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 07:31
فرهاد جلالی یک نظر ارسال کرد در رپورتاژ آگهی
آیا رپورتاژ آگهی در سئو سایت هم موثره ؟ ممنون میشم جواب ...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 07:14
تارا حسینی یک نظر ارسال کرد در لینک داخلی و افزایش سئو سایت
سلام چرا میگن زمانی که از تعداد لینک داخلی زیاد استفاده...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:37
شقایق طاها یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سئو ارزان چه ریسک هایی برای سایت ما داره ؟ انگار روش بی
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:26
سارا کاظمی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام . خوبین ؟ واحد پشتیبانی سئو به چند طریق میتونه پاسخ...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:22
مسعود میرزایی یک نظر ارسال کرد در دوره جامع آموزش سئو خصوصی
سلام و خسته نباشید و تشکر بابت این سایت خوب و جامعتون. ب...
در مقالات جوملا شنبه, 16 فوریه 2019 06:08
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
کار یکه خودتون انجام میدید تضمین نمیخواد فقط کافیه با ر...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 17:03
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
با سلام فقط سئو اصولی رعایت اصول اولبه سئو و بهینه سازی
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 17:01
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
اگر بازدید با لینک سازی درست میدن خوبه اگه با نرم افزار...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:59
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
با سلام خطرات زیادی داره ببینید این بازدید ها همه ازیک ...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:57
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
عوامل زیادی هست بهترینش محتوا واقعی هست
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:47
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
با سلام بهبود رتبه که میشه سئو ولی کسب در آمد بسته به مح...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:37
Super User یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
با سلام بله باید ادامه بدید سئو تمامی نداره برای ایم کا...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:35
ضحا کشاورزی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام میخواستم ببینم که خرید ورودی گوگل رو کجا میتونم ان...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:30
مینا امینی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام میخواستم ببینم خرید رپورتاژ آگهی روی افزایش بازد...
در مقالات جوملا جمعه, 15 فوریه 2019 16:23
Super User یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام بخشی از انتخاب کلمات بعهده شما میباشد برای حقو...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 08:18
Super User یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام نیاز خودتون رو در پشتیبانی ارسال کنید
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 08:10
Super User یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام حدود سه لینک داخلی کافی هست
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 08:07
Super User یک نظر ارسال کرد در خدمات سئو و بهینه سازی سایت
با سلام ایت سوال اشتباه هست سئو داخلی و خارجی بسیار مهم
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:54
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام خیر بازار یابی بیشتر مربوط به دیجیتال مارکتینگ ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:45
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
بله شامل میشه
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:38
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
بله پشتیبانی سئو شامل همه موارد فوق میباشد کلمات کلیدی ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:36
هادی میرزایی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سلام به شما ممنون از مقالتون چطور میشه کاربران را تشویق...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:20
وحید مومن یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
از کجا بفهمم یک دامین قبلا مورد جریمه گوگل قرار نگرفته ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:19
سارا ک یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام چطور میتونم در گوگل ادورز یه اکانت داشته باشم؟ ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:16
محمد عسگری یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام بهترین برای اینکه رتبه الکسای سایتم بالا بره چیه ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:13
زیبا معمر یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام اینکه فرمودید به سایت های دیگه مبلغی پرداخت کنیم ک...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:09
جهانی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام میشه راهنمایی کنید که کلمات کلیدی باید چند حرف باش...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 07:04
سیما حقی یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام میشه بفزمایید که آیا سئو ارزان واقعیه و بازرده خوب...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:55
منیژه نوری یک نظر ارسال کرد در دوره جامع آموزش سئو خصوصی
سلام خوبین میشه بگید برای آموزش تمام دوره های سئو چه قد...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:41
نوبهاری یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام با توضیحاتی که دادید یعنی قیمت سئو متغیره؟ و در پا...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:39
شاهین پیدا یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام و خسته نباشید. میگم تولید محتوایی که تکراری نباشه ...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:30
فرزانه محمدی یک نظر ارسال کرد در خدمات سئو و بهینه سازی سایت
سلام برای آموزش سئو شما کلاس برگزار می کنید؟ چه پیش نیا...
در مقالات جوملا پنج شنبه, 14 فوریه 2019 06:19
سارا سعیدی یک نظر ارسال کرد در برای سئو (SEO) هاست ایران بهتر است یا هاست خارج؟
ممنون از مقاله ی خوبتون . من خیلی تو این زمینه مشکل داشت...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 18:34
فریبا میرزازاده یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام سئو کلاه خاکستری در چه مواردی بیشتر کاربرد دارد؟؟ ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:33
شایان اعتمادی یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سئو کلاه خاکستری چه تفاوتی با سئو کلاه سیاه دارد؟ کدام
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:21
طناز مومنی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سلام چطور میشه فهمید که پیج اینستاگرام بعد از سئوکردن ا
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:13
راضیه صباحی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سئو اینستاگرام برای چه نوع کسب و کاری سود آور است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:08
مونا محمودی نیا یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
آیا حساب های بیزینسی نسبت به حساب های شخصی اینستاگرام
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:04
فاطمه دلخوش یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سلام ممنون مقالتون خوب بود فقط میشه بگید چطور در نتایج ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:01
لیلا داوری یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
چکار کنم که در اینستاگرام یک صفحه موفق دالشته باشم؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 11:00
معین متقی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
اینستاگرام برای کسب و کار اینترنتی مناسبت تر است یا تلگ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:57
علی اصلانی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
درود برشما تبلیغات در اینستاگرام کجا ظاهر خواهد شد؟ آی
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:54
ناظری یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام .....چطور میشه تشخیص داد که سئو کلاه سیاه است یا سئو
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:48
حسن غلامی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام اگر کلیک های تکراری بر روی تبلیغات بشه توسط رقبا آ
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:41
مهدی مینایی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام اگر تبلیغات را در گوگل ادوردز فعال کرده باشیم آیا ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:40
علیرضا شیخی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
میشه بگید متوسط هزینه هر کلیک در گوگل ادوردز چقدر است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:33
نازگل فراست یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
درود ...چه عامل هایی در نمایش تبلیغات ما در گوگل موثر اس...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:32
حسینی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام مدت زمان نمایش تبلیغات در گوگل چقدر است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 10:28
الهه مقدم یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام سئو ارزان قیمت چه مشکلاتی را برای سایت ما به وجود م...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:32
حامد نجار پور یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
خدمات سئو ارزان شامل چه چیزهایی میشه؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:29
نیما وارسته یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام میشه بگید برای سئو کردن یک سایت رزرو هتل چه سئویی م
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:17
زهره مرادی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام خدمت شما برای تغییرات الگوریتم گوگل که باعث افت ر...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:11
زهره مرادی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام چگونه بدانیم تعداد کلیدواژه‌هایی که در یک صفحه اس...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:09
مسعود اسماعیلی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام مقالتون عالی بود ممنونم مدت زمان گارانتی سرویس ها
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:05
آریا نیکان یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
اصول سئو برای چه موتورهای جستجوگری قابل انجام است؟
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:03
شقایق پیرشید یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام میشه بگید آیا معیارهای مشخص شدن هزینه سئو سایت جز
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 09:02
هادی سیافی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام چه چیزهایی در اصول سئو از اهمیت بیشتری برخورداره؟ ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 08:58
مهدیه رسا یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام ..... آیااصول انجام سئو برای شرکت های بزرگ با شرکت ها...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 08:51
سامان محبی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام آیا این تم های رایگانی که در ورد پرس هست برای سئو ض
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 08:45
ارش یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
میشه در گوگل در مدت زمان کوتاه تعداد زیادی تبلیغات انجا...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 06:54
سرلک یک نظر ارسال کرد در خدمات سئو و بهینه سازی سایت
سلام سئو داخلی به نظرتون بهتره یا سئو خارجی ؟ کدوم کارآ...
در مقالات جوملا چهارشنبه, 13 فوریه 2019 06:20
امیر یک نظر ارسال کرد در رپورتاژ آگهی
سلام. ممنون از مقاله ی خوبتون. من برای کلمه ی کلیدی مون ت...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 17:10
نامجو یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام میشه انواع پشتیبانی سئو سایت رو توضیح بدین؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:26
نصیری یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام و عرض ادب میخاستم بدونم آیا درج محتوا و مطلب در ساع...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:22
حسین آرمند یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
اگر قراردادمون رو با یک شرکت سئو کار به دلیل نارضایتی ا...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:16
کیوان جاودان یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام ....هزینه سئو برای یک کلمه کلیدی چقدر است؟ بعد از کل...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:12
زهرا احمدی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام وقتتون بخیر. میخواستم بدونم برای پشتیبانی سایت، ح...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:10
دانیال نادری یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
اگر بخواهم یه سایت فروشگاهی ام را سئو کنم بهترین کار چی...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:09
شیدا آبگینه یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام . پشتیبانی سئو سایت با بهینه سازی سایت چه تفاوتی با...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:08
مسلمانی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
میشه انواع پشتیبانی سایت رو توضیح بدید؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:07
ارمیا غلامی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام بنده مخوام یک سایت حرفه ای با هزینه کم داشته باشم م...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:05
الله یاری یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
منظور از خدمات support سئو چیست ؟ ممنون میشم پاسخ بدید ؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 13:03
مجید آرام یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام بر شما.آیا فقط با لینک دهی می توان پشتیبانی سئو سای...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:57
مهرداد محققی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام من یک سایت دارم که صفحه اول گوگل است آیا نیاز به پ
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:51
شایگان یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام دوست عزیز .سئوالی داشتم .آیا برای سئو و بهینه سازی ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:50
کریمی جم یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
اگر شرکتی به صورت پکیچ و یا جزیی برای سئو سایت ما کار کن...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:45
کریمی جم یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام خدمت ادمین محترم.محاسبه قیمت سئو با طراحی سایت چه ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:38
آرمین صولتی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام ممنون از مقالتون آیا الگوریتم های سئو داخلی و خار...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:38
سلیمانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام ودرود بر شما.مطالب سایتتون خیلی مفید بودن. سوالی د...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:36
سلیمانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
آیا هدف گذاری محلی و ملی و بین المللی در تعیین هزینه سئو...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:33
مختاری یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
آیا اگر سایتی قبلا از خدمات سئو استفاده کرده باشد و قدم...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:30
آرش یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام و عرض ادب. قیمت سئو بر اساس پروژه یعنی چی ؟ بر چه اس...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:21
ساراهدایتی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام......چطور میتونیم بازدیدکنندگان سایتی را که مالکیت ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:19
محسن مولایی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام مهمترین عوامل رتبه بندی در گوگل چه چیزهایی هستند؟ ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:13
رضا آرش نیا یک نظر ارسال کرد در سئو داخلی
سلام و عرض ادب.و تشکر بابت سایت کامل و زیباتون.میشه یه ت...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:12
معین اسلامی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام میشه راهنمایی کنید که هزینه تولید متن و مدت زمان
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 12:02
ملیکا وثوقی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام آیا پشتیبانی اختصاصی سئووردپرس جهت رفع مشکلات طرا
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:53
صادق فراهانی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام آیا متا هم جزو خدمات پشتیبانی سئو سایت به شمار می آ
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:47
زهره ابراهیمی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام پشتبانی سئو به صورت ماهانه انجام میشود؟ در هر ماه...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:27
حمیدرضا اشرفی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام نحوه قیمت گذاری شرکت سئو به چه صورت است و این هزین
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:08
مهدی حقانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام خدمت شما در یک صفحه محتوا با کیفیت به چه تعداد لین...
در مقالات جوملا سه شنبه, 12 فوریه 2019 11:03
Super User یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام بله امکانش هست تمام پکیج های پشتیبانی سئو قابل ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 02 ژانویه 2018 14:35
بهرامی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام در پشتیبانی سئو کلمات رو هم در جایگاه نگه میدارید ...
در مقالات جوملا سه شنبه, 05 دسامبر 2017 14:15
طراح سایت یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام برای همکار هم کار پشتیبانی سایت انجام میدید هزی
در مقالات جوملا یکشنبه, 03 دسامبر 2017 14:15

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سازگار با پلتفرم های