سئو ، چرا وبسایت من به SEO نیاز دارد؟

سئو ، بهینه سازی سایت بهینه سازی سایت

سئو ، اکثر ترافیک وب سایت توسط موتورهای جستجو گوگل، بینگ و یاهو به سایت ها هدایت می شود. اگر چه شبکه های اجتماعی هم میتوانند ترافیک برای سایت شما ایجاد کنند، ولی موتورهای جستجو، روش اصلی برای هدایت ترافیک برای اکثر کاربران اینترنت هستند. این درست است که آیا سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را فراهم می کند.
سئو بهینه سازی سایت برای افزایش بازدید و در نتیجه کسب درآمد ازسایت سئو فرآیندی کاملا مهندسی و اصولی میباشد که نیاز به دقت و زمان دارد سئو هاما مفتخر است پس از گذشت 8 سال فعالیت و کار اجرایی برای برند های بزرگ تجربیات سئو اصولی خود را با شما به اشتراک بگذارد برای مشاوره سئو رایگان با ما تماس بگیرید.
کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند، ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند دلیل موفق شودن (یا شکستن) یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و مواجهه را مانند هیچ کانال بازاریابی ارائه دهد. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء میزان بازدهی استثنایی داشته باشد.
چرا موتورهای جستجو نمیتوانند سایت من را بدون SEO را تشخیص دهند؟

All Devices

بهینه سازی سایت
بهبود سایت

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند. موتورهای جستجو اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به به وجود بیاورند. با این حال، محدودیتی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی خود پنهان کند.

علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو، SEO همچنین به ارتقاء رتبه بندی کمک می کند تا محتوا در آنجا قرار گیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. آن دسته از شرکت هایی که انجام جستجوگرها ( seo ) را در نظر می گیرند، در بازدید کنندگان و مشتریان مورد نظر است.

Teamwork

اهداف سئو چیست ؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، هدف سئو بالا آوردن سایت در جستجو های مرتبط و طبیعی است . البته ممکن است سئو چند هفته یا چند ماه کار ببرد تا به هدف خود برسد . بهترین نتیجه ی سئو این است که سایت پس از جستجو طبیعی کلمه ی کلیدی در لینک اول تا سوم قرار گیرد ، این لینک ها بیشترین میزان کلیک را به خود اختصاص می دهند . به این ترتیب ترافیک و فروش به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت و همچنین تبلیغی برای کسب و کار محسوب می شود .

Integrations

انواع تکنیک های سئو

سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

تکنیک های سئو را می توان به 2دسته ی کلی سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه تقسیم کرد که در بخش زیر به توضیح هر یک از این تکنیک ها می پردازیم.

Special Offer

تکنیک های سئو

سئو داخلی چیست

سئو داخلی یا on page seo ، بهینه‌سازی صفحات داخلی سایت برای گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو، که با هدف رسیدن به جایگاه بالا در گوگل و افزایش ترافیک سایت انجام میگیرد را سئو داخلی می گویند. on page seo ، به موتورهای جستجو و کاربران کمک می کند، محتوای صفحه را بهتر درک و یا تفسیر کنند. سئو داخلی به کاربران کمک می کند تا در زمان کوتاه و به صورت آشکار دریابند آنچه را که در یک صفحه وجود دارد .

چک لیست سئو داخلی

روش های گفته شده در این چک لیست سئو مطابق جدیدترین روش های سئو در سال 2019 است. تمامی این روش ها مورد تایید بسیاری از متخصصان سئو و بهینه سازی از جمله پدران سئو است.

تولید محتوا برای سئو

تولید محتوای ارگانیک و با کیفیت ، بعد از طراحی سایت مطابق با آخرین استاندارد های گوگل و بهینه ، مهم ترین کار برای سئوی وب سایت است. هیچ چیز مانند محتوای با کیفیت و غیرکپی سایت را ارزشمند نمی کند . با تولید محتوای اصولی و سئو شده می توانید موجب افزایش ترافیک سایت و افزایش ورودی خود را از گوگل شوید. تولید محتوای سئو شده نیازمند رعایت یکسری قوانین هست که ما این قوانین را در مقاله ی نوشتن مقاله بر اساس سئو ذکر کرده ایم.

تحقیق کلمه ی کلیدی

تحقیق کلمه ی کلیدی به این معنا است که شما ابتدا بررسی کنید که مخاطبان در اینترنت به دنبال چه چیزی هستند ، و نیاز خود را با چه کلماتی در گوگل جستجو می کنند. با این کار هم با مخاطبان خود بیشتر آشنا می شوید و هم سئو سایت خود را به خوبی ارتقا میدهد. پس از پیدا کردن کلمات کلیدی نوبت به آن میرسد که درباره این کلمات کلیدی شروع به تولید محتوا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی کلمات کلیدی می توانید به مقاله ی کلمات کلیدی چیست مراجعه کنید.

بروزرسانی مرتب محتوا

گوگل باید همیشه از زنده بودن سایت شما اطمینان حاصل کند. یکی از روش های اثبات سایت زنده تولید محتوا به صورت منظم است . برای تولید محتوا بهتر است یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید و محتویات سایت را طبق این برنامه ریزی در سایت منتشر کنید در این صورت گوگل از ارزشمند و زنده بودن سایت شما اطمینان حاصل می کند.

پاسخ مستقیم دهید

گوگل در بعضی از مواقع پاسخ مستقیمی به سوالات کاربران را در صفحه نتایج جستجو به نمایش می گذارد. اگر محتوای تولید شده توسط شما کاملا برای گوگل واضح باشد، گوگل آنها را به عنوان یک پاسخ به سوالات کاربران و درست زیر کادر جستجو نمایش می دهد.

بهینه سازی عنوان سئو

عنوان سئو نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی سئو داخلی سایت است. عنوان سئو ، همان عنوانی هست که شما در قسمت نتایج جستجو مشاهده می کنید. عنوان سئو هم باید شامل کلمه ی کلیدی شما باشد و هم جذاب باشد تا موجب جذب کاربر شود . عنوان سئو اندازه جذاب تر باشد تاثیر بیشتری بر مخاطب می گذارد و این یعنی افزایش ترافیک و در نتیجه افزایش رتبه ی سایت. عنوان مطلب یا عنوان سئو را حتماً داخل تگ <H1> قرار دهید. زیرتیترهایی غیر از عنوان اصلی را داخل تگ <H2> قرار دهید و سعی کنید از کلمات کلیدی هدف در آن‌ها استفاده کنید.

بهینه سازی متا تگ ها در سئو

متا تگ ها همانند یک خلاصه از متن محتوای شما هستند . متا تگ ها یکی از روش های عالی برای افزایش سئو سایت و افزایش ترافیک سایت هستند. بهتر است در توضیحات متا بیش از حد از کلمات کلیدی استفاده نکنید . بسیاری از مخاطبان با دیدن تکرار بیش از حد کلمه کلیدی در توضیحات متا از کلیک بر روی سایت صرف نظر می کنند. در توضیحات متا شما می توانید حدود 320 کاراکتر استفاده کنید.

بهینه‌سازی H1، H2 و H3

هنگام تولید محتوای سئو شده برای سایت سعی کنید چیدمان اصولی را رعایت کنید. برای رعایت این چیدمان عنوان را با سرنویس1 (H1)، تیترهای اصلی را با سرنویس2 (H2) و زیر شاخه‌های آن‌ها را با H3، H4 و... مشخص کنید. این کار هم گوگل را برای خواندن مطلبتان بهتر راهنمایی می‌کند و هم کاربران را.

تراکم کلمات کلیدی

در گذشته تراکم کلمات کلیدی به عنوان یک عامل مهم در محتوا بود اما امروزه تراکم کلمات کلیدی به قدرت آن دوران نیست شما باید کلمات کلیدی خود را درون متن به صورتی بکار ببرید که خواننده متوجه آن نشود اما تاثیر خود را بر روی گوگل بگزارد، سعی کنید کلمات کلیدی بیش از ۱٫۵% نشود اگر بیش از این شود Keyword stuffing اتفاق می افتد.

لینک داخلی و سئو سایت

لینک ها، در یک وبسایت، ارتباط بین محتوا را نشان می دهند. آنها ارزش و اهمیت صفحات را به صفحات دیگر انتقال می دهند. مهم تر از همه، لینک های داخلی ساختار وب سایت شما را مشخص می کند.
لینک ها به کاربران کمک می کنند تا موتور جستجوگر و هدایتگر وب سایت شما را بشناسند. روش لینک دهی داخلی باعث می شود شما راحت تر صفحات خود را براساس شاخص رتبه بندی کنید همچنین با افزایش تعداد کلیک ها به بازدیدکنندگان کمک می کند بتوانند راحت تر آنچه را که دنبال آن هستند را پیدا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی لینک داخلی می توانید به مقاله ی لینک دهی داخلی و افزایش سئو سایت و تاثیر لینک سازی داخلی بر سئو مراجعه کنید

استفاده کردن از کدهای نشانه‌گذاری اسکیما


اسکیما محصول همکاری چندین موتور جستجو با یکدیگر است. این قابلیت به موتورهای جستجو کمک می کند تا آیتم های خود را هر چه بهتر به کاربران نمایش دهند.
احتمالا شماهم دیده اید که در برخی از موارد وقتی کلمه ی را سرچ میکنید در کنار برخی از لینک های ستاره های وجود دارد این برای نمایش امتیاز کاربران به مطلب است که می توانید تاثیر بسیار خوبی بر روی سئو سایت داشته باشد.

بهینه سازی تصاویر سایت

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در سئو داخلی سایت ، بهینه سازی تصاویر سایت است. برای بهینه سازی تصاویر می توانید حجم تصاویر را بدون پایین آمدن کیفیت تصاویر ، پایین بیاورید برای این کار بهتر است از نرم افزارهای موجود برای این کار استفاده کنید. وب سایت Optimizilla نیز یک سایت مفید در این زمینه است. روش بعدی برای بهینه سازی تصاویر استفاده از تگ alt هست . این تگ کمک می کند تا گوگل و یا سایر موتورهای جستجو متوجه موضوع عکس و ارتباط آن با متن شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی بهیه سازی تصاویر مراجعه کنید.

تاثیر AMP

AMP در واقع یک پروژه شتابدهنده تحت نظر گوگل است که هدف اصلی آن افزایش سرعت ارائه محتوا با استفاده از کدهای ساده مانند AMP HTML در صفحه ابزارهای کوچک مانند موبایل می باشد. به عبارت ساده تر، AMP یک راهی برای ایجاد صفحات وب برای محتوای استاتیک و به صورت HTML ( صفحاتی که بسته به رفتار و عملیات کاربر تغییری نمی کنند) است که باعث بارگذاری سریع آن ها می گردد. درنظر بگیرید amp حجم دیتای کمتری هم میبرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی amp می توانید به مقاله ی AMP چیست و چه کار بردی دارد؟ مراجعه کنید.

افزایش سرعت سایت

بالا بودن سرعت سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، فرض کنید کاربری وارد سایت شما میشود و منتظر است تا سایت شما باز شود ، اگر سرعت لود سایت پایین باشد ، سایت شما را رها می کند و وارد سایت رقیب شما می شود و دیگر هیچ گاه دوباره به سایت شما مراجعه نمی کند. بنابراین بالابودن سرعت سایت نه تنها گوگل بلکه کاربر را نیز راضی نگه می دارد. برای آگاهی از روش های روش های افزایش سرعت سایت می توانید به مقاله ی راهکارهای افزایش سرعت سایت مراجعه کنید.

استفاده از https

Https ، در انتهای کلمه ی خود یک حرف s دارد که به معنی secure یا امن می باشد که تمام ارتباطات بین مرورگر شما و وب سایت شما رمزگزاری می شود. این پروتکل بیش تر برای وب سایت های بانکی و فروشگاهی به کار می رود. امروزه با پیش رفت روز افزون تکنولوژی و هم چنین به وجود آمدن وب سایت های فروشگاهی نیاز به پروتکل HTTPS نیز بیش تر شده است، چون اطلاعات بانکی شما نیز ذخیره می شود و اینکه برخی از وب سایت ها فرم هایی برای عضویت شما قرار داده اند که این اطلاعات باید امن باشد و در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد. برای این که بدانید یک وب سایت امن است یا خیر، به نوار آدرس مرورگر خود نگاه کنید اگر به جای Https ، Http نوشته شده باشد آن سایت امن می باشد. مرورگرهای اینترنتی نماد قفل را در نوار آدرس خود نمایش می دهند تا به بصری نشان دهند که اتصال این پروتکل در حال انجام است.

سئو خارجی

hقدامی که بیرون از صفحه ای از سایت، برای بالا آوردن آن در نتایج گوگل و بهبود وضعیت سئو آن انجام می شود، سئو خارجی است. روش ها و اقدامات سئو خارجی می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه وبسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شود.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی یا بک لینک ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد. گوگل و یا سایر موتورهای جستجو لینک های موجود در سایت ها را دنبال می کنند و اطلاعات کاملی در مورد لینک های خارجی و یا لینک های داخلی سایت دارند. روش های زیادی برای دریافت بک لینک از سایت ها دیگر وجود دارد برای اطلاع از برخی از روش های دریافت بک لینک رایگان می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.لینک سازی خارجی یا بک لینک ، هر لینکی که از سایت مبدا که به سایت شما داده شود بک لینک است. بک لینک ها یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در سئو سایت هستنــد. گوگل و یا سایر موتورهای جستجو لینک های موجود در سایت ها را دنبال می کنند و اطلاعات کاملی در مورد لینک های خارجی و یا لینک های داخلی سایت دارند. روش های زیادی برای دریافت بک لینک از سایت ها دیگر وجود دارد برای اطلاع از برخی از روش های دریافت بک لینک رایگان می توانید به مقاله ی بک لینک رایگان مراجعه کنید.

سوشیال نتورک و سئو

هر چه کاربران بیشتری از سایت شما بازیدکنند رنک وب سایت شما بالاتر می رود. هنگامی که وب سایت شما به صورت اصولی اقدام به بازاریابی کند کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد. بنابراین امکان فروش محصولات شما بیشتر می شود. هم چنین گذاشتن لینک های مستقیم صفحه های وب سایت شما در سوشیال نتورک می تواند، تاثیر به سزایی در افزایش رتبه وب سایت شما داشته باشد. هر کدام از سوشیال نتورک ها می تواند بر بهینه سازی وب سایت شما تاثیر مثبت بگذارند، اما استفاده بیش از حد آن ها را توصیه نمی کنیم.

چرا باید به سئو سایت اهمیت بدهیم

چون در صورت نداشتن سئو بازدید کننده نداریم و بدون بازدید کننده سایت هیچ ارزشی ندارد 

سئو باعث افزایش بازدید و در نتیجه افزایش فروش میگردد

منطق ایجاد دسته بندی در محتوا

منطق ایجاد دسته بندی در محتوا، قبل از شروع به پر کردن سایت خود با تولید محتوا، بر اساس یک ساختار منطقی برای سایت خود تصمیم بگیرید. اول از همه، این باعث می شود که سایت خود را به خصوص برای سایت های بزرگ تر آماده کنید. همچنین می تواند شما را از نیاز به ساختن مجدد سایت خود در آینده جلوگیری کند.

منطق ایجاد دسته بندی در محتوا

اغلب در بررسی های انجام شده در SEO می بینم در حالی که بسیاری از مسائل به راحتی حل می شود، این دست بندی ها قابل حل نیست: تجدید ساختار یک وب سایت اغلب منجر به تغییر URL های موجود در وب سایت شما می شود که می تواند در موتورهای جستجو تاثیر منفی داشته باشد. البته شما می توانید این را با تغییر مسیرها اصلاح کنید، اما کار اضافی ایجاد می کند که شما می توانید با شروع از آن به درستی انجام دهید.

AMP چیست و چه کار بردی دارد؟

amp چیست ؟ amp در ابتدا یک پروژه تحت نظر گوگل بوده است که هدف آن افزایش سرعت ارائه محتوا با استفاده از کدهای ساده HTML میباشد. دلیل بوجود آمدن amp افزایش استفاده از تلفن های هوشمند همراه میباشد که باعث افزایش نیاز به بارگذاری سریعتر و حجم کمتر دیتا مصرفی میباشد.

AMP چیست ؟ AMP یا همان Accelerated Moblie Pages از فوریه 2016 جز نتایج رتبه بندی گوگل در نظر گرفته شد. ور در سال 2018 جزع چک لیست سئو قرار گرفت. در این مقاله آموزش سئو، ما قصد داریم تا به شما بگوییم که AMP چیست، چه تاثیری برروی نتایج گوگل دارد و برای استفاده از این شتابدهنده باید چه کاری انجام دهیم

سئو محلی چیست

سئو محلی چیست ، تاثیر سئو محلی 2019 ، جستجوی محلی برای کسب و کارهای کوچک قدرتمند است: چهار نفر از پنج نفر از مشتریان برای جستجوی اطلاعات محلی استفاده می کنند، بدین معنی که اگر کسب و کار شما برای جستجوی محلی بهینه سازی نشده باشد، می توانید 80٪ از مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. به طور خلاصه، جستجوگرهای محلی بسیار مهم هستند اگر بخواهید کسب و کارتان باقی بماند.

برای کمک به بهینه سازی کسب و کار شما برای جستجوگرهای محلی، ما یک راهنمای جامع ایجاد کرده ایم که ابزارهای جستجوگرانه محلی، بهترین شیوه های جستجوی محلی، نحوه بهینه سازی برای کسب و کار Google My Business و موارد دیگر را شامل می شود.

الگوریتم پاندا چیست

الگوریتم پاندا چیست ، الگوریتم پاندا گوگل در 23 فوریه 2011 شروع به کار نمود . هدف اصلی الگوریتم گوگل پاندا، دادن امتیاز بیشتر به سایت های با کیفیت و جذاب است . الگوریتم پاندا تمام تمرکز خود را بر روی محتوای بی کیفیت و یا کپی گذاشته است. که این امر موجب عصابنیت این پاندا جستجوگر می شود.

البته دقت کنید که هنوز در دنیای وب الگوریتم پاندای گوگل و به ویژه نسخه جدید آن به خوبی شناخته نشده است و نمی توانیم دقیقا بگوییم که به چه روشی وب سایت ها را تحلیل و آنها را طبقه بندی می کند اما آنچه که مشخص شده است این است که الگوریتم پاندا یک الگوریتم محتوا محور با اولویت شناسایی و فیلتر کردن محتوای وب با کیفیت است. بنابراین در این مقاله روش مفید و کاربردی برای جلوگیری از مواجه شدن با خشم الگوریتم پاندا و جا شدن وب سایتمان در دل این الگوریتم می پردازیم.با ما همراه باشید.

جستجو کلمات و کپی رایت کلمات کلیدی

جستجو کلمات و کپی رایت کلمات کلیدی ، اگرچه موضوع تحقیق کلیدی برای Joomla خاص نیست ، اما یکی از مهم‌ترین مراحل فرآیند SEO است .اول من یک اخطار کوتاه اما بسیار مهم می‌دهم : مطمئن شوید که محتوای شما عمدتا بر روی خوانندگانش متمرکز است .بسیاری از مردم در ابتدا برای گوگل می‌نویسند ، که منجر به متن پر از کلمات کلیدی شده‌است که برای خواندن آن بسیار بد است .تا زمانی که کاربران شما اولویت اول شما هستند ، از کلمات کلیدی خود به عنوان wisely استفاده کنید .

خطراتی که سئو را تهدید می کند

خطراتی که سئو را تهدید می کند و جلوگیری از خطرات سئو، بسیاری از صاحبان کسب و کار زمان زیادی را صرف دیدن سئو می کنند و ما آنها را درک می کنیم. در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو اطلاعات زیادی وجود دارد و اطلاعات غلطی وجود دارد، و این واقعا می تواند مشکل تصمیم گیری درست برای سئو را افزایش دهد.

در حالی که یک استراتژی موثر برای جستجوگر های اینترنتی چند ماه طول خواهد کشید تا نتایج مثبتی برای یک شرکت به ارمغان بیاورد، و این تاکتیکها ممکن است برای شرکت ها، غیر از SEO سازگار نباشد، سئو می تواند بهبود قابل ملاحظه ای در مواجهه آنلاین و سود آنلاین شرکت ایجاد کند.

سئو یا برندینگ

سئو یا برندینگ حق انتخاب باش شما است شما هم فکر می کردید این دو تاثیر گذار بر هم تیستند اما مدت ها فعالیت در این باره ما را به این واداشت مقاله ای جامع برای شما تدارک ببینیم .تا با بررسی این دو به شما نشان دهیم بدون یکدیگر کاربردی ندارد.

الگوریتم مرغ مگس خوار چیست

الگوریتم مرغ مگس خوار چیست | الگوریتم مرغ مگس خوار چه تاثیری بر نتایج جستجو دارد ، گوگل به تازگی الگوریتمی به خود اضافه کرده که نام آن مرغ مگس خوار است . این الگوریتم برای مرتب کردن نتایج جستجو بکار می رود . ما در این مقاله می خواهیم به شما اطلاعات کاملی را در مورد الگوریتم مرغ مگس خوار ، ارائه دهیم .

بگذارید در ابتدا به شما بگویم الگوریتم جستجو چیست ؟
الگوریتم جستجو یک اصطلاح فنی است . هدف این الگوریتم مرتب سازی میلیاردها صفحه ی وب است ، تا با این مرتب سازی بتواند بهترین نتیجه ی ممکن را به کاربر نمایش دهد .

سئو سیاه و روش های آن

سئو سیاه و روش های آن | سئو کلاه سیاه | سئوی سیاه ، معنی سئوی کلاه سیاه به عبارتی یعنی روش ها و تکنیک های بسیار خطر ناک برای بالا بردن اعتبار وبسایت که گاهی ممکن است حتی اعتبار وبسایت شما را بسیار زیاد کاهش دهد.


سئو کلاه سیاه چیست ؟

سئوی کلاه سیاه به روش ها و تکنیک هایی که برای گمراه کردن و یا دور زدن گوگل میباشد میگویند .

روش هایی مثل :
کامنت اسپم
مخفی کردن لینک ها و تکست ها
کلید واژه زیاد
صفحات Doorway
دستکاری لینک ،خرید لینک، مجلات تبلیغاتی، و لینکهای افزایش دهنده رنک سایت
کپی کردن
گزارش تخلف رقبا
لینک فارم ،( مجموعه ای از وب سایتها که هر سایتی را در پیوندهای خود لینک می کنند)
چرخه لینکها یا لینک ویل ( استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و لینک کردن در چندین شبکه اجتماعی)
صفحات مشکوک مثل صفحاتی که دارای ویروس و تروجان هستند.

سئو سفید و روش های آن

سئو سفید و روش های آن | سئو کلاه سفید | تکنیک های سئو کلاه سفید ، باتوجه به اسم سئو کلاه سفید همگان متوجه سئو مطمئن می شوند و سئو کار به روش کلاه سفید در مسیر قوانین حرکت می نماید. سئو کلاه سفید به روش های اصولی و درست بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که در این روش کلیه خط مشی موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود .

در ادامه به روشهای انجام سئو سفید پرداخته ایم با ما همراه باشید . البته راههای سئو سفید معمولا در بلند مدت جواب می دهند و ریسکی را متوجه وب سایت نمی نمایند.
تکنیک های انجام سئو کلا سفید به دسته های مختلفی تقسیم می شود که در زیر با چند روش برتر آن آشنا می شوید 

سئو دائمی

سئوی دائمی ، آیا به فکر سئو و بهینه سازی دائم سایت خود هستید؟ حتما در مورد انتخاب شرکت مناسب برای انجام کار سئو حرفه ای سایت خود بیشتر فکر کنید . خدمات سئو چیزی جز بالا بردن کیفیت یک سایت از طریق ارسال مقالات با کیفیت در زمینه مورد نظر در سایت به صورت منظم، ایجاد بک لینک در سایت های مرتبط، استاندارد سازی کد نویسی صفحه و رفع عیب مشکلات هاستینگ نیست.


مهمترین دلیلی که گوگل در صفحه اول شما را نمایش دهد ، این است که شما سایت با کیفیتی داشته باشید . هیچ کس نمی تواند رتبه سایت شما را تضمین کند و هیچ شرکتی نمی تواند اعلام کند که خدمات سئو دائمی و تضمینی به شما می دهد . اما گروه سئوهاما باتوجه به تجربه کاری که در این زمینه دارد میتواند به جرات بگوید ، سئو حرفه ای انجام می دهد و سئو سایت شما را تضمین می نماید.
همان طور که می دانید خدمات سئو ارزان نیست و برای بالابردن رتبه ی با استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر می بایست بررسی های بسیاری توسط کارشناسان سئو انجام شود و چند نفر می بایست به صورت مداوم بر روی سایت فعالیت نمایند و تغییرات سایت را چک کنند.متخصصین سئو می بایست اطلاعات خود مدام بروز نمایند ، زیرا دنیای انیترنت دائما در حال تغییر می باشد ، روز بروز در حال پیشرفت می باشد و متخصصان سئو می بایست این تغییرات را مدام چک کنند.

متا تگ های سئو

متا تگ های سئو ، متا تگ های سئو برچسب های متا نشان دهنده آغاز بسیاری از آموزش های SEO، برای بهتر یا بدتر است. من دقیقا چگونگی معرفی این موضوع را در نظر گرفتم، زیرا همیشه درباره بدی از برچسب های متا، یعنی کلمات کلیدی meta tag می شنویم. یکی از اولین چیزهایی که در هر بررسی سایت بررسی شده است، سوءاستفاده از متا تگ ها است، عمدتا به این دلیل که آنها در بالای هر صفحه در header قرار دارند و بنابراین اولین چیزی که دیده می شود. اما ما نمی خواهیم خیلی منفی باشیم متا تگ ها بعضی از بهترین ابزارها در یک رونویسی بازاریابی جستجوگر هستند.

متا تگ ها بیش از توصیف و کلمات کلیدی وجود دارد، هرچند که این دو بیشتر برداشت می شوند. من از بهترین، (در تجربه من) از خیر، بد و بی تفاوت، از هم جدا کرده ام. شما متوجه خواهید شد که این لیست طول می کشد که ما به آن ها بد خواهیم شد. من نمی توانم تمام تگ های متا را اضافه کنم، اما یک منبع متا تگ جامع وجود دارد که شما باید چک کنید اگر شما علاقه مند به همه چیز است که خارج از آن وجود دارد.

ترکیب سئو و تجربه کاربری

ترکیب سئو و تجربه کاربری ، وقتی شروع به سئو کردن سایت کردم ، رتبه بندی در نتایج گوگل تنها چیزی بود که مهم بود. من خجالت می کشم که بپذیرم، در روزهای اول ، اقدامات بهینه سازی من، فقط تکرار کلمات کلیدی در صفحه بود ، بدون اینکه به خراب کردن تجربه بازدید کننده فکر کنم .


در واقع، یکی از مهمترین تحولاتی که طی سال های اخیر رخ داده است ، متخصصان جستجوگرها (بازاریابان دیجیتال، بازاریابان دیجیتال، بازاریابان اینترنتی، بازاریابان ورودی و غیره) هستند که به عنوان بازاریابان واقعی رشد کردند. ما متوجه شدیم که کمک به کسب و کارها در دستیابی، جذب و تبدیل مخاطبان هدف، بهتر از رتبه بندی موتورهای جستجو است. اما ما تنها کسانی نیستیم که رشد کرده اند. موتورهای جستجو نیز بزرگ شدند. اسپم ها همیشه ساده ترین راه برای دستیابی به رتبه بندی هستند. به همین دلیل موتورهای جستجو مجبورند موانع را افزایش دهند، و پس از آن متخصصان جستجوگر اینترنتی مجبورند با موانع بالاتری رو به رو شوند. این چرخه بالاخره به کجا می رود ؟ موتورهای جستجو باید از ما تشکر کنند !

محتوای تکراری چیست

محتوای تکراری چیست و چگونه می‌توان از بروز آن جلوگیری کرد ، محتوای تکراری بزرگترین مشکل سایت ها میباشد که میتواند حتی سایت را در حد جرمیه و حذف از نتایج گوگل پیش ببرد.

 هر گونه محتوای تکراری در سایت شما می تواند خطر بزرگی برای رتبه بندی موتور های جستجو باشد. البته، شما باید مطمئن شوید که محتوای شما منحصر به فرد است و از جایی دیگر کپی نمی شود و یا در سایر قسمت های سایت شما مجددا استفاده نمی شود، اما شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که همان صفحه را نمی توان از طریق چندین URL بارگذاری کرد. ایم مشکل در زمان ساخت صفحه ها و منوها یا تگ های اشتباه پیش می آید.

سئوکار کیست | متخصص سئو کیست

سئوکار کیست | متخصص سئو کیست و چرا باید سئوکار داشته باشیم؟ در این مقال سعی میکنیم به شما بیاموزیم سئوکار کیست و چرا باید یک سئو کار داشته یا نداشته باشیم. برای دانستن این مهم ابتدا باید بدانیم

 

سئوکار کیست ؟
جالب است بدانید خیلی از سئوکار ها در اصل سئوکار نیستند دلیل این صحبت این است که در حال حاضر تعداد سئوکار ها یا متخصصین سئو از تعداد طراحان سایت بیشتر است قبل از شروع بهتر است به چند نکته توجه کنید ابتدا بدانید سئو چیست و سپس مقاله سئو در زمینه دروغ های سئو را مطالعه کنید حالا شما میدانید سئو چیست سئوکار کیست به بررسی شغل سئو میپردازیم .

سئوکار شما هستید بله خود شما ، اشتباه نکنید. سئو چیزی جز بهینه سازی برای موتور های جستجو نیست این را همه جا شنیده اید ولی باید بدانید واقعا خود شما سئوکار هستید ببینید سئو چیزی بیشتر از رساندن مفهوم درست کالا یا خدمات شما به مشتری شما نمی باشد شما سال ها برای محصول خود زحمت کشیده اید چه کسی جز شما میتواند این مفهوم را به مشتری برساند آن هم به درست ترین روش ممکن .

آموزش سئو وردپرس

بسیاری از طراحان وب سایت ها بر این باورند که وردپرس یکی از بهترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که از آن می توان برای طراحی انواع وب سایت ها همانند: وب سایت فروشگاهی، وب سایت های چند زبانه، وب سایت های آموزشی … استفاده کرد. مهم نیست که از چه سیستم مدیریت محتوای برای وب سایت خود استفاده می کنید، مهم این است که با روش های اصولی بتوانید آن را بهینه کنید.

ما در این بخش فقط به برخی از مهم ترین نکاتی که می تواند بر سئو سایت وردپرسی شما موثر باشد، اشاره می کنیم.

انتخاب مناسب ترین قالب وردپرس
اولین نکته ای که در سئو وردپرس اهمیت دارد، انتخاب یک قالب مناسب است. بالا بودن قیمت یک قالب ملاکی مناسبی برای انتخاب آن نیست. قالب یک سایت باید با موضوع سایت همخوانی داشته باشد. زیبایی ظاهری سایت اهمیت بسیاری دارد اما همه چیز نیست. مثلا برخی از قالب ها ظاهر بسیار زیبایی دارند ولی به دلیل داشتن کدهای پیچیده یا حجم بالایی که دارند، باعث کند شدن سرعت بارگذاری وبسایت شما می شوند.

خزنده گوگل چیست

خزنده گوگل چیست ؟ سئو مبحثی بسیار بزرگ است. شما برای اینکه بهتر بتوانید سئو و بهینه سازی سایت را درک کنید و وب سایت خود را سئو کنید، لازم است ابتدا با برخی اصطلاحات پایه سئو آشنا شوید. در این مقاله به بررسی این که خزنده گوگل و ایندکس گوگل چیست می پردازیم.


خزنده گوگل چیست

Google Crawling و Indexing در لغت به معنای خزیدن و لیست سازی هستند. اگر مدت زمان کمی با وب کار کرده باشید با اصطلاح های Crawling و Indexing آشنایی دارید.

Crawling و Indexing هر دو به جهان وب وابسته هستند. وقتی گوگل از وب سایت شما بازدید می کند. این فرایند توسط ربات خزنده عنکبوتی گوگل انجام می شود.
پس از آن که فرایند خزنده عنکبوتی به پایان رسید، نتایج بر روی شاخص گوگل ( جستجو در وب سایت ) قرار می گیرد.

سندباکس گوگل چیست

سند باکس گوگل چیست ؟

گوگل هیچ گاه وجود سند باکس را تایید رسمی نکرده است، به این دلیل که وب مسترها نتوانند از این موضوع سواستفاده کنند. زمانی که گوگل به سایت شما مشکوک شود در اقدامی خاص وب سایت شما را داخل سند باکس قرار می دهد این کار گاهی جذاب هم به نظر می آید، بدین معنا که ممکن است گاها برای مدتی به صفحات اول گوگل بیایید و بعد از مدتی به کل از نتایج سرچ گوگل حذف شوید! شاید از خود بپرسد چرا؟
جواب این سوال ساده است گوگل به نظر مخاطب احترام می گذارد، اگر بازدیکنندگان به سایت شما مراجعه کنند و بعد از صرف زمان بسیار کمی سایت شما را ترک کنند، گوگل این کار مخاطبان را به منظور عدم رضایت آن ها از سایت شما می داند و سپس وب سایت شما را در سند باکس خود قرار می دهد.

سئو جوملا | بهینه سازی سایت جوملا

سئو جوملا | بهینه سازی سایت جوملا | بهبود سئو در جوملا | افزایش سئو در جوملا | افزونه های سئو جوملا ، احتمالا شما سیستم مدیریت محتوای جوملا را برای طراحی سایت خود انتخاب کرده اید که در حال خواندن این مقاله می باشید. ممکن است یک قالب آماده باب سلیقه خودتان انتخاب کرده باشید و بخواهید تمام محتوای خود را در آن قرار دهید. مطمئنا آماده برای در دسترس قرار دادن سایت خود، به صورت عمومی و برای مخاطبان خود هستید.

حال مسئله ای که در اینجا پیش می آید (مخصوصا اگر از قالب پیش فرض جوملا استفاده کرده اید)، این است که مخاطبان، نمی توانند سایت شما را در صفحه اول گوگل پیدا کنند، چون که پروسه سئو جوملا هنوز انجام نشده است. اگر تمایل دارید که یک سایت منطبق با پارامترهای موتورهای جستجو را داشته باشید خواندن این مقاله را از دست ندهید . این نکات را ما در 11 مرحله برای شما خلاصه کرده ایم تا پس از رعایت آنها سئو وب سایت جوملایی شما تضمین شود. اگر در زمینه سئو جوملا با خواندن این مقاله مشکلتان حل نشد ، می توانید با گروه تخصصی سئو هاما تماس حاصل فرمائید.

استفاده از بلاگ در سئو

استفاده از بلاگ در سئو بسیاری از افرادی که وب سایت های فروشگاهی دارند تصور میکنند داشتن بلاگ برای آن ها امری ضروی نیاز نیست و بدون آن هم می توانند سایت خود سئو سازی کنند ، اگر تصور شماهم این است بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید تا با تاثیری که بلاگ می تواند در بهبود سئو سایت شما داشته باشد آشنا شوید و در انتها بتوانید با راهکارهای گفته شده در این مقاله ، بلاگ مناسبی برای سایت خود بسازید .


تاثیر بلاگ در سئو

در ماه May سال 2015 اعلام شد که حدود 47 میلیارد صفحه ی وب در گوگل وجود دارد که همه روزه نیز به مقدار آن افزوده می شود ، این رقم به نوبه ی خود می تواند تهدید بزرگی برای کسب و کارهای باشد که قصد دارند از اینترنت برای کسب درآمد استفاده کنند.

بلاگ ها یه روش مناسب برای ارتباط با مشتریان هستند ، زمانی که کاربری وارد سایت شما می شود و از محتوای وب سایت شما استفاده می کند،، شما را به عنوان یک سایت قدرتمند تصور می کند و اعتماد بیشتری به شما می کند .

الگوریتم رنک برین چیست

الگوریتم رنک برین چیست، الگوریتم رنک برین چیست؟ گوگل از تکنولوژی یادگیری ماشین که به آن RankBrain گفته می شود ، برای ارائه نتایج جستجوی خود کمک می گیرد . ما در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی را در مورد الگوریتم گوگل رنک برین ارائه دهیم.


الگوریتم رنک برین

گوگل از یک سیستم هوشمند به نام رنک برین ، برای کمک به مرتب سازی نتایج جستجوی خود ، استفاده می کند . حتما این سوال ها برای شما پیش آمده که ، این الگوریتم چگونه کار می کند ؟ و چه تاثیری بر سیستم رتبه بندی گوگل دارد ؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ها تا پایان این مقاله همراه ما باشید .

حباب گوگل چیست

حباب گوگل چیست ؟ راه نجات از حباب گوگل چیست ؟ در این مقاله قصد داریم شما را اصطلاح حباب گوگل و راه های نجات از آن آشنا کنیم.
حباب گوگل چیست ؟ گوگل همه روزه در حال تغییر الگوریتم های خود می باشد تا بتواند هر چه بیشتر رضایت بازدیدکنندگان خود را جلب کند و جستجویی موفق را در اختیار آن ها قرار دهد. گوگل برحسب فاکتورهای همچون موقعیت جغرافیای بازدیدکنندگان، زبان موتور جستجو، سیستم مورد استفاده کاربران و غیر نتایج مختلفی را به کاربران نمایش می دهد.

اگر شما وارد حساب کاربری خود در گوگل شوید و سپس با همان مرورگر به جستجو در گوگل بپردازید، گوگل تمامی اطلاعات شما از قبیل کلمه کلیدی جستجو شده، الگوریتمی که برای آن سرچ استفاده کرده، لینک های نشان داده شده، مدت زمانی که شما در آن وب سایت صرف کرده اید و چند عامل دیگر را در پایگاه داده خود ذخیره می کند تا زمانی که شما مجددا اقدام به جستجو کردید، آن گاه بر اساس این اطلاعات نتایج را چیدمان می کند.

مثال شما در جستجو یک گوشی موبایل هستید و نمی توانید تصمیم بگیرید، چند روز بعد دوباره سعی می کنید، گوگل ابتدا سایت های بازدید شده را با تاریخ و ساعت بازدید به شما نشان می دهد، این کار باعث سرعت بخشیدن به شما در سرچ می شود چون حالا می دانید که چه وب سایت هایی را دیده اید یا بازدید می کنید یا کلا سراغ وب سایت های جدید می روید.

الگوریتم پنگوئن گوگل چیست

الگوریتم پنگوئن گوگل چیست اگر علاقه مند به زمینه سئو و بهینه سازی سایت باشید حتما نام الگوریتم پنگوئن گوگل به گوشتان خورده است و یا افرادی را مشاهده کرده اید که بدون توجه به نقش مهم این الگوریتم فعالیت های اشتباهی را بر روی سایت خود انجام داده اند که متاسفانه منجر به جریمه شدن آن ها توسط گوگل شده است.

اگر می خواهید از جریمه پنگوئن گوگل در امان باشید، حتما به نکات گفته شده در این مقاله توجه کنید ما در این مقاله سعی کرده ایم شما دوستان را از آخرین تغییرات الگوریتم پنگوئن باخبر کنیم.


پنگوئن گوگل چیست

الگوریتم پنگوئن گوگل در تاریخ ۲۴ آوریل سال ۲۰۱۲ ( سه شنبه ۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۱ ) منتشر شد. هدف اصلی این الگوریتم حذف وب سایت هایی بود که از سئو سیاه استفاده کرده بودند تا بتوانند رتبه بهتری از گوگل دریافت کنند. با انتشار این الگوریتم بسیاری از وب سایت ها جریمه سنگینی شدند و برخی دیگر نیز برای در امان ماندن از این جریمه مجبور شدن تغییرات اساسی در وب سایت خود ایجاد کنند.


تغییرات پنگوئن گوگل

تقریبا یک سال است که الگوریتم پنگوئن گوگل نسخه ۴ منتشر شده است. گوگل این تغییرات را آرام آرام اعمال کرد تا وب سایت ها فرصت کافی برای درک و همسو کردن سیاست های خودشان با این الگوریتم جدید داشته باشند. پنگوئن گوگل جدید برای بازاریابان مانند شمشیر دولبه ای عمل کرد.

افزایش نرخ کلیک سایت| کلیک سایت

افزایش نرخ کلیک سایت| کلیک سایت | CTR ، درصد تعداد کلیک به تعداد نمایش را در تبلیغات اینترنتی CTR می نامیم.

تعریف نرخ کلیک

نرخ کلیک در واقع نسبت تعداد کلیک‌ها در برابر تعداد کل دفعاتی است ، که محتوا یا تبلیغ شما دیده شده است. منظور کلیک بر روی لینک های ظاهر شده در نتایج جستجو از سایت های مورد نظر است . نرخ کلیک ، تنها یکی از فاکتورهای مورد استفاده در بررسی کیفیت نتایج به نمایش درآمده برای جستجوهای کاربران است. جستجوگر گوگل همواره از رویکردهای متفاوتی برای بررسی ارزیابی کاربران نسبت به نتایج به نمایش درآمده به آنها، استفاده مینماید . راهکارهایی نیز برای افزایش نرخ کلیک سایت وجود دارد که ما در ادامه می خواهیم به چند نمونه از این راهکارها بپردازیم

پدرسئو

پدر سئو ، در زمانه ای که خیلی از دوستان سعی در ایجاد مارکتینگ برای خود میکنند لازم است بدانید که پدر سئو کیست. اما قبل از آن باید بدانید در دیجیتال مارکتینگ و برند سازی به کسی پدر گفته میشود که توانسته باشد نوع آور یا مخترع سئو باشد. ابتدا باید بدانید سئو چیست پس از آن باید بدانید که سئوکار کیست | متخصص سئو کیست حال به جای بحث زیاد در این زمینه به مطالعه بخشی از مقاله پدر سئو کیست که توسط دوست گرامی آقای مهندس محمد دانیالی نوشته شده است میپردازیم.

سئو و بهینه سازی سایت چیست

سئو و بهینه سازی سایت چیست | بهینه سازی وب سایت seo ، سئو چیست ؟ سئو چه کاربردی دارد؟ سئو چه کمکی به رونق کسب و کار من می کند؟ چگونه سایت خود را سئو کنم؟ همه ی این سوال ها وقتی در ذهن ایجاد می شوند که بخواهید از طریق دنیای پر رقابت وب، کسب درآمد کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم به مفهوم سئو و بهینه سازی وب سایت از یک زاویه متفاوت نگاه کنیم تا شما علاوه بر اینکه با مفهوم SEO آشنا می شوید، چند تکنیک کاربردی در SEO را نیز بیاموزید تا درنهایت بتوانید از مزایای سئو بهره مند شوید.

 

اگر عبارت سئو چیست را در گوگل سرچ کنید با انبوهی از وب سایت ها مواجه می شوید که همه ی آن ها تعریف هایی کاملا مشابه و نامفهومی از سئو را ارائه داده اند که فقط باعث سردگمی هرچه بیشتر شما می شود. ما در این مقاله سعی کرده ایم به مفهوم سئو از یک زاویه متفاوت نگاه کنیم تا شما علاوه بر اینکه با مفهوم SEO آشنا می شوید، چند تکنیک کاربردی در SEO را نیز بیاموزید تا درنهایت بتوانید از مزایای سئو بهره مند شوید.

دروغ های سئو

دروغ های سئو ، مدتی است همه با تبلیغاتی مواجه می شویم که بسیار عجیب اند ولی با دقت زیاد می بینیم عده ای خود را پدر سئو ، برادر سئو یا مادر سئو معرفی می کنند و با برگذاری دوره هایی در قالب وبینار و دورهمی سعی در برند سازی شخصی دارند . جالب است بدانید بیشتر مباحث مطرح شده در این دوره ها بسیار سطحی و بدون پشتوانه علمی هستند . در ادامه به بررسی تعدادی از این مباحث می پردازیم .

دروغ های سئو

دکترای سئو!

سئو چیست سئو علم نیست ، سئو یک فرایند کاملا تجربی با در نظر گرفتن متغیر های بسیاری است .
مثال :
شما دو سایت مشابه در زمینه سئو و بهینه سازی را در نظر بگیرید ؛ هردو با یک کلمه صدر نشین هستند اما وقتی با دقت نگاه می کنید هرکدام کد نویسی خاص خود مطلب نویسی خاص و .... را دارند . این بدین معناست که هیچ کدام با یک الگوریتم مشخصی به این جایگاه نرسیده اند .
پس سئو چیزی نیست که در دانشگاه ها تدریس شود . خود کارمندان گوگل هم به طور کامل الگوریتم های گوگل را نمی دانند . سئو چیزی نیست که کسی درس بخواند و سپس مدرکی بگیرد ! آن هم از نوع دانشگاهی ! دروسی که برای سئو در کل دنیا ارائه می شود ، تنها اصول پایه سئوست و مواردی است که توسط تجربه مدرس به دست آمده است امکان خطا و اشتباه در آن وجود دارد . لذا با شنیدن دکترای سئو ، پدر سئو و ... نیشخندی بزنید و آن شخص ، شرکت و یا سایت را ترک کنید .

رتبه الکسا

به الکسا معیار درستی برای سنجش نیست فقط یک آمار گیر بدون پشتوانه استدر ادامه این مقاله از مقالات آموزش سئو شما را با الکسا و روش کار کرد آن آشنا میکنیم ابتدا باید بدانید

 

الکسا چیست ؟

الکسا alexa یکی از وب سایت های آنالایز کننده ترافیک وب سایت ها است که در کنار گوگل وبمستر ودیگر ابزار های سئو وب سایتها را بر اساس تعداد بازدید کاربران رتبه بندی می کند.

الکسا در سال 1996 توسط 2 نفر به نامهای Brewster Kahle و Bruce Gilliat پایه گذاری شد.
نام الکسا الهام گرفته از Royal Library of Alexandria بزرگترین کتابخانه مصر باستان قبل از میلاد یا کتابخانه سلطنتی اسکندریه است.
در سال 1999 الکسا توسط شرکت آمازون به مبلغ 250 میلیون دلار خریداری شد و بعد از آن همکاریهایی با گوگل، مایکروسافت، پروژه دایرکتوری بازDMOZ و ... داشته.

الگوریتم های گوگل

الگوریتم های گوگل ، اگر شما به دنبال بازاریابی اینترنتی هستید یا حتی به طور منظم به دنبال اطلاعات آنلاین هستید، احتمالا از الگوریتم های Google شنیده اید. اما آیا شما تا به حال فکر کرده اید که آن ها دقیقا چه چیزی هستند؟ برای درک آنچه یک الگوریتم گوگل است، ابتدا به آنچه که الگوریتم ها به طور کلی هستند نگاه کنید. تعریف استاندارد عبارت است از: مجموعه ای از قوانین برای حل مشکل در تعداد محدودی از مراحل.
در زبان کامپیوتر، یک الگوریتم صحنه ای را برای رایانه فراهم می کند تا کار خاصی انجام دهد. به عنوان مثال، رایانه ممکن است برنامه ریزی شود تا به صورت تصادفی یک عدد بین 1 تا 100 قرار بگیرد. این کار یک نقطه شروع و نقطه پایان است. بنابراین، محدود است.

روش دیگری برای نگاه کردن به یک الگوریتم این است که آن را به عنوان یک معادله ریاضی در نظر بگیرید. از شما خواسته می شود که از 4 به 100 به 80 برسد. پس از آن می توانید بگویید: "100، 96، 92، 88، 84، 80." در مقاله، شما انتظار می رود در یک ستون نشان دهید که چگونه هر پاسخ را بدست آورید با کم کردن تعداد 4. اگر چه این یک نگاه ساده به الگوریتم است، آن را در درک نسخه های پیچیده تر کمک خواهد کرد.

کلمات کلیدی چیست

کلمات کلیدی چیست

کلمات کلیدی ایده ها و موضوعاتی هستند که ، نشانگر محتوای اصلی وب سایت شما هستند . از نظر سئو ، کلمات کلیدی ، کلمه یا عبارت هایی هستند که توسط کاربران در گوگل جستجو می شوند . شما هر آن چه که در صفحه ی سایت خود قرار می دهید همانند : تصاویر ، ویدیوها و... همگی جز کلمات کلیدی وب سایت شما هستند ، که توسط کاربر مورد جستجو قرار می گیرند .

شما به عنوان وب مستر یک سایت و یا کسی که قصد تولید محتوا ( نوشتن مقاله بر اساس سئو ) برای یک وب سایت را دارید ، باید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که ، بازدیدکنندگان آن ها را در گوگل جستجو می کنند . بسیاری از افراد این تصور اشتباه را دارند که ، کلمه ی مورد نظر آن ها توسط بازدیدکنندگان در گوگل جستجو می شود ، در حالی که مخاطب با توجه به دیدگاه خود کلمه ی را جستجو می کند .

حال که با مفهموم کلمات کلیدی آشنا شدید ، شاید بخواهید بدانید چرا کلمات کلیدی مهم هستند

چک لیست سئو

چک لیست سئو ، چک لیست سئو برای هر سایت و هر کلمه که میخواهید سئو کنید متفاوت است اما در کل به دو بخش تقسیم میگردد بخش اول چک لیست عمومی که شامل همه کارهایی میشود که باید انجام شود قسمت دوم بخشی که باید برای کلمه خاص استفاده شود .

چک لیست سئو
قبل از شروع مقاله چک لیست سئو لطفا مقاله سئو چیست را مطالعه کرده و دقت کنید چک لیست سئو خودتان را همیشه بروز کنید الگوریتم های گوگل همیشه در حال بروز رسانی هستند ولی همیشه در حال تکمیل هم نه نقض هم پس با دقت به الگوریتم ها برنامه ریزی کنید .

سئو یا ادوردز

سئو یا ادوردز ؟ سوالی که چند وقتی است ذهن همه را به خود مشغول کرده است. برای پاسخ دادن به این سوال باید ابتدا با تعریف سئو و ادوردز و مزایا و معایب هر یک آشنا شوید، تا بتوانید تشخیص دهید که کدام روش SEM ( بازاریابی در موتورهای جستجو ) برای وب سایت شما مفیدتر خواهد بود.

مزایای سئو

1- سئو ارزان و رایگان است.

2- با سئو بیشتر دیده می شوید و ترافیک بیشتری را جذب می کنید.

3- سئو می تواند شما را به یک برند تبدیل کند. ( برای درک بهتر این موضوع به مقاله ی برندینگ چیست مراجعه کنید. )

4- هزینه های تبلیغات و بازاریابی شما به طور چشم گیری کاهش می یابد.

5- شما از رقبای خود فاصله ی چشمگیری می گیرید.

6- وقتی در گوگل اول هستید، در نگاه مشتریان نیز اول خواهید بود.

7- احتمال استفاده از خدمات و یا کالاهای شما برای جستجو کنندگان گوگل بالای ۹۰ درصد می شود.

مضرات سئو


1- سئو واقعی زمان بر است.

2- سئو واقعی مشکل است.

3- اگر شما قادر به انجام سئوی سایت خود نباشید، باید برای انجام سئو هزینه پرداخت کنید.

حال که با سئو آشنا شدید، بهتر است کمی درباره ادوردز نیز بدانید.

آخرین به روز رسانی جستجوگر گوگل

آخرین به روز رسانی جستجوگر گوگل و تغییرات الگوریتم ، دنیای دیجیتال در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری پویا و تاثیرگذار است. بیشتر متمرکز و رقابتی است. با هدف نهایی شما برای دستیابی به رتبه بندی موتورهای جستجو بالا و حفظ آنها، شما باید از آخرین به روز رسانی های گوگل SEO را دنبال کنید. این حرکت اولیه به سمت آگاه شدن از آخرین روند جستجو در SEO و باقی ماندن متمرکز است.


با مقاله الگوریتم گوگل از سری آموزش سئو با ما همراه باشید

به روز رسانی های SEO به طور مستقیم با به روز رسانی الگوریتم گوگل که موتورهای جستجو دریافت می کنند متناسب است. از آنجا که گوگل پیشگام در بازاریابی جستجو است، تغییرات جدید در به روز رسانی الگوریتم Google برای بهبود بهینه سازی وب سایت شما حیاتی است. مدیران وبسایت باید فهم زیادی از تمام آخرین به روز رسانی الگوریتم موتورهای جستجوگر گوگل و رویه های مرتبط با آن داشته باشند؛ چرا که تنها این می تواند آنها را به آخرین به روز رسانی های SEO در سال 2017 برای بهینه سازی وب سایت ها، اطمینان از رتبه بندی DA و رتبه بالا در SERPs بفهماند.

به طور عمده، گوگل در راستای افزایش مدیران جستجوی وب خود برای کاربران آنلاین، و با نگه داشتن مسیر تغییرات در به روز رسانی الگوریتم گوگل، بازاریابان می توانند رتبه بندی سایت های خود را افزایش دهند. گوگل دارای سابقه طولانی از به روز رسانی الگوریتم معروف SEO است که کانال سازی مکانیزم رتبه بندی SERPs.

برای پیدا کردن آخرین به روز رسانی های گوگل SEO، بازاریابان باید آخرین به روز رسانی های الگوریتم های SEO زیر را بررسی کنید.

کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی در سئو، اگرچه موضوع پژوهش کلمات کلیدی برای سئو مشخص نیست، اما یکی از مهمترین مراحل پردازش جستجوگرها کلمات کلیدی در سئو است.

کلمات کلیدی در سئو


ابتدا یک مثال کوتاه، اما بسیار مهم را می زنم: اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در درجه اول بر خوانندگان شما تمرکز دارد. بسیاری از افراد برای گوگل به طور عمده می نویسند، که در نتیجه متن با کلمات کلیدی نامطلوبی پر می شود که برای خواندن وحشتناک است. تا زمانی که کاربران شما اولویت اول شما باشند، از کلمات کلیدی خود به عنوان عاقلانه استفاده کنید. اگر بین خوانایی و استفاده دقیق از کلمه کلیدی اختلاف وجود دارد، برای خوانایی انتخاب کنید. و املای خود را بررسی کنید

(نکته: از برنامه Grammarly.com در Google Chrome استفاده کنید. این رایگان است و همچنین در ویرایشگر جوملا عالی کار می کند).

سئو خارجی چیست

سئو خارجی چیست، همانطور که می دانید، بیشتر افراد از موتورهای جستجو برای پیدا کردن محصولات یا اطلاعات مورد نظر خود استفاده می کنند و همچنین حدود 90 درصد افراد برروی لینک هایی که در صفحه اول ظاهر می شوند، کلیک می کنند. بنابراین نیاز به سئو کردن سایت همه روز بیشتر می شود.
سئو را میتوان به دو دسته تقسیم کرد : سئو داخلی و سئو خارجی، که هر کدام تکنیک های خاص مربوط به خودشان را دارند، البته هر چند دارای مشترکاتی می باشند.

تاثیر بک لینک بر سئو

تاثیر بک لینک بر سئو ، بک لینک چیست ؟ بک لینک چه تاثیری بر سئو سایت دارد ؟ در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از عوامل تاثیرگذار بر سئو سایت آشنا کنیم. ابتدا تعریف ساده ی از بک لینک را ارائه می دهیم و سپس از تاثیر آن بر سئو سایت صحبت خواهیم کرد.


بک لینک چیست ؟

بک لینک همان لینکی است که یک وب سایت، از یک وبسایت دیگر دریافت می‌کند. فرض کنید شما یک وب سایت دارید که محتوای آن مربوط به مسائل پزشکی می باشد. اگر وب سایت دیگری که محتوای آن مسائل سلامتی و بهداشت است، لینک سایت شما را درون وب سایت خود قرار دهد، شما از آن سایت بک لینک دریافت کرده اید.


تاثیر بک لینک بر سئو

گوگل به عنوان ابر قدرت بازاریابی موتورهای جستجو، قوانین سخت گیرانه ای نسبت به بک لینک ها دارد. در واقع گوگل با استفاده از الگوریتم پنگوئن گوگل لینک های بی کیفیت را شناسایی کرده و آن ها را جریمه می کند. احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که چه بک لینکی بی کیفیت است؟ بک لینکی بی کیفتی می باشد که با محتوای وب سایت شما مرتبط نباشد، این موضوع به حدی برای گوگل اهمیت دارد که ممکن است بخاطر رعایت نکردن آن، وب سایت شما را پنالتی کند.
نکته ی مهمی که هیچ گاه نباید فراموش کنید این است که، هرگز از وبسایت های با رتبه ی پایین backlink نگیرید. بک لینک گرفتن از وب سایت های که رتبه ی پایینی دارند نه تنها بر سئو سایت شما تاثیر مثبتی ندارند بلکه ممکن است حتی رتبه ی وب سایت شما نیز را پایین بیاورد و یا حتی وبسایت شما را در سندباکس گوگل نیز قرار دهد. بنابراین مراقب بک لینک های بی کیفیت باشید.

نگهداری بیشتر کاربر در سایت

نگهداری بیشتر کاربر در سایت، چگونه کاربر را در سایت نگه داریم ؟ شما به عنوان یک وب مستر وظیفه دارید ، وب سایت خود را به طوری بهینه کنید که ، کابر به سایت شما علاقمند شود و مدت زمان زیادی را صرف ماندن در وب سایت شما کند. برای این کار باید به یک نکته مهم توجه کنید ، کاربر چه چیزی را دوست دارد ؟ برای فهمیدن پاسخ ، تا پایان این مقاله همراه ما باشید .


چگونه کاربر را در سایت نگه داریم ؟

یک کاربر فقط زمانی در سایت شما می ماند و از صفحات شما دیدن می کند که ، به وب سایت شما علاقمند شود، این بدان معنا است که ، شما باید وب سایت خود را بر اساس خواسته ی کاربر طراحی کنید .


چرا ماندن کاربر در سایت مهم است ؟

اولین دلیل ، پایین آمدن نرخ bounce rate است .

Bounce rate به معنای درصد کاربرانی است که ، از وب سایت شما دیدن می کنند و بدون اینکه محتوای شما بخوانند ، یا از صفحات دیگر سایت دیدن کنند ، از وب سایت شما خارج می شوند .

تاثیر لینک سازی داخلی بر سئو

تاثیر لینک سازی داخلی بر سئو، مزایای لینک سازی داخلی هدف از لینک سازی داخلی در وب سایت این است که ، خزنده ها یا ربات های گوگل ، با بررسی لینک های داخلی سایت شما ، وقت بیشتری را برای بررسی مطالب سایت شما بگذراند و در نتیجه ساختار سایت تان را بهتر درک کنند . وقتی که خزنده گوگل صفحات سایت شما را به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهانه بررسی می کند ، با دیدن هر لینک داخلی به صفحه دیگری از سایت شما که به همان مطلب مرتبط است ، می رود و این باعث می شود که مطالب بیشتری را درباره آن موضوع یاد بگیرد .

همین اتفاق برای کاربری که وارد سایت شما می شود نیز رخ می دهد . فرض کنید که شما مقاله ای درباره کسب درآمد از اینترنت نوشته اید و در قسمتی از آن ، انواع روش های کسب درآمد از طریق اینترنت را نام برده اید ، شما برای اینکه کاربر درک بیشتری از این روش ها داشته باشد ، می توانید هر کدام از این روش ها را به مقاله دیگری در سایت خود ، که آن روش را بصورت کامل و جامع بررسی کرده است ، لینک دهید .

آموزش سئو حرفه ای

آموزش سئو حرفه ای ، هر آن چه که برای آموزش سئو به آن نیاز دارید را در این مقاله می آموزید . آموزش سئو و بهینه سازی سایت ، چند سالی است که مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی قرار گرفته است . همان طور که می دانید در این دنیای پر رقابت کسب و کارهای اینترنتی ، با داشتن فقط یک وب سایت ، نمی توانید درآمد خوبی از اینترنت داشته باشید . وب سایت شما باید توسط بازیدکنندگان دیده شود ، تا آن ها بتوانند با کالا و یا خدمات شما آشنا شوند .


چه کسانی به سئو نیاز دارند ؟

شاید تا به حال تصور می کردید سئو برای هر نوع کسب و کاری اینترنتی ضروری است . در حالی که این باور اشتباهی است . بسیاری از وب سایت ها نیاز به سئو کردن ندارد ، این وب سایت برای دیده شدن باید برندسازی کنند . اگر وب سایت دیوار و یا وب سایت شیپور را مشاهده کرده باشید ، در خواهید یافت که هیچ کدام از این وب سایت ها سئو نشده اند ولی بازدیدکنندگان بسیاری دارند و همه روز افراد جدیدتری از این وب سایت های معروف ، دیدن می کنند . علت این همه محبوبیت چیست ؟ برندسازی . وب سایت دیوار و یا وب سایت شیپور با برندکردن نام خود ، تواسنه اند به یکی محبوب ترین وب سایت های ایرانی تبدیل شوند . اگر شما هم قصد دارید به لیست وب سایت های محبوب ایرانی بپیونید ، باید ابتدا در یابید که شما نیاز به سئو دارید یا برندسازی ؟

سئو و رپورتاژ خبری

سئو و رپورتاژ خبری ، رپورتاژ خبری چیست ؟ رپورتاژ خبری چه تاثیری بر سئو دارد ؟ ما در این مقاله شما را با رپورتاژ خبری و تاثیری که بر سئو سایت دارد آشنا می کنیم.

رپورتاژ خبری چیست ؟

قبل از این که در مورد تاثیر رپورتاژ خبری بر سئو صحبت کنیم، در ابتدا تعریفی از رپورتاژ خبری را ارائه می دهیم:
همان طور که از عنوان رپورتاژ خبری برمی آید، وقتی یک وب سایت پر بازدیدکننده ( خبری یا تحلیلی ) در مورد وب سایت شما خبری یا تحلیلی را منتشر می کند و آن را به وب سایت اصلی شما لینک می دهد رپورتاژ خبری است.


در حال حاضر مناسب ترین لینک ها به صورت رپورتاژ خبری یا تحلیلی می باشند به چند دلیل که برخی از آنها را در این جا ذکر می کنیم:


۱- آن مطالب دقیقا سئو شده و در مورد کسب و کار شما می باشد.


۲- Link های شما همیشه در وب سایت های رپورتاژ کننده خبری باقی می مانند و به هیچ عنوان حذف نمی شوند.


۳- رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات غیر مستقیم است که بازدیدکنندگان هنگام مشاهده به آن اعتماد کرده و تمامی مطالب را مشتاقانه می خوانند.


توجه کنید رپورتاژ خبری یکی از برترین شیوه های تبلیغات آنلاین و برندینگ است که موفق ترین برندهای دنیا برای معرفی خدمات و محصولات خود از این شیوه استفاده می کنند.

سئو و استراتژی دیجیتال مارکتینگ

سئو و استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، به عنوان بخشی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) به عنوان یک راه حل برای راهنمایی مشتریان به کسب و کار شما از طریق سیستم عامل های آنلاین است. بازاریابی موثر به سئو و استراتژی دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد.

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟
SEO ( سئو چیست)یک مجموعه ای از ابزارها و بهترین شیوه هایی است که به وب سایت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو بالاتر می رود و در نتیجه باعث افزایش ترافیک سایت شما و کسب و کار بالقوه می شود.

بازاریابی سئو چیست

SEO برای درج اضافه کردن کلمات کلیدی سایت شما در موتورهای جستجو هستند ، SEO در سال 2018 بسیار پیچیده تر است و شامل محدوده وسیع تر از ملاحظات است.

امروزه جستجوگرها مشغول به کار تمام وقت برای کسب و کارهای کوچک هستند و بسیاری از آنها به طراحی وب سایت و کارشناسان بازاریابی مانند Pronto برای پشتیبانی می پردازند.

چگونه ایجاد استراتژی برای جستجوگرها
فراموش کنید آنچه شما فکر می کنید شما در مورد سئو می دانید و برای سئو شروع به فکر کردن در مورد آن به عنوان یک زمینه همیشه در حال تحول ( می توانید به مقالات آموزش سئو مراجعه کنید ) . با توجه به اینکه قابلیت های کاربران و قابلیت های موتورهای جستجو در طول زمان توسعه می یابند.

سئو و افزایش فروش

سئو و افزایش فروش | تاثیر سئو بر افزایش فروش ، سئو و افزایش فروش دغدغه ذهنی همه ما می باشد ، مشکل کوچکی که با کمی تمرین و اصلاح راهبردی سایت ، می توانید به راحتی آن را حل کنید ، تا انتهای این مقاله همرا ما باشید . ما قصد داریم راندمان سایت شما با چند تکنیک ساده بالا ببریم .

در ابتدا سعی در تغییر دیدگاه شما از سئو و بهینه سازی سایت به سئو تجاری داریم ، برای این کار مفهموم سئو را با هم مررور می کنیم .

سئو به زبان ساده

سئو چیست 
سئو چیست
سئو سایت چیست
سئو ، هر عملی که شما در سایت خود انجام دهید تا موتور جستجو گوگل بتواند دسترسی آسان تری به وب سایت شما داشته باشد و هم چنین بتواند محتوا ( نوشتن مقاله بر اساس سئو ) وب سایت شما را بهتر درک کند ، این عمل شامل محتوا گذاری در سایت تا انتخاب عکس مناسب می باشد . دقت کنید اگر بهینه سازی وب سایت ، دقیق و طبق الگوریتم های گوگل انجام شود ، سئو کلاه سفید و غیر این صورت سئو کلاه سیاه می باشد .

سئو داخلی

سئو داخلی ، SEO در سایت یا سئو داخلی که تحت عنوان جستجو درون صفحۀ سایت نیزشناخته می شود، به عمل بهینه سازی عناصر در یک وب سایت گفته می شود. برخلاف سایرلینک ها در اینترنت و دیگر سیگنال های خارجی که به طور کلی تحت عنوان "SEO سایت" شناخته می شوند و منظورقرار گرفتن در رتبه بندی بالاتر و دریافت ترافیک مناسب تراز موتورهای جستجو است، منظور از SEO داخلی، بهینه سازی محتوا و کد منبع HTML از یک صفحه است.
سئو داخلی، نه تنها به موتورهای جستجو کمک می کند، بلکه به تفسیر محتوای صفحه، با بهینه سازی سایت به کاربران کمک می کند تا در زمان کوتاه و به صورت آشکار دریابند آنچه را که دربارۀ یک صفحه وجود دارد و اینکه آیا آن را به نتیجه جستجوی خود اضافه کنند یا نه.
در اصل، SEO مناسب در سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا مطالب موجود در هر سایتی با ورود به آن قابل رویت باشند، به طوری که با جستجوی کلمۀ کلیدی مورد نظر کاربر به نتایجی قابل اطمینان و با کیفیت بهتر دست یابند.
در نهایت و به طور خلاصه هدف نهایی SEO در سایت، سعی در بازدید آسان تر از سایت برای کاربران و موتورهای جستجو است و به طور خلاصه : درک بهتر و دسترسی آسان تر به اطلاعات در صفحات وب است.
در واقع شناسایی یک صفحه برای یک موضوع خاص، یک کلمه یا کلمات کلیدی که این صفحه درآن موضوع صفحه ای مفید و کارآمد باشد که آن را بتوان در صفحۀ نتایج موتور جستجو (SERP) یافت.

آموزش رایگان سئو

آموزش رایگان سئو، سئو هر روز اهمیت بیشتری از دیروز خود دارد ؛ به خصوص در کشوری مانند ایران که یکی از پنج کشوری است که بیشترین استفاده را از موتور جستجوی گوگل داشته است . بیش از 50 درصد سایت های برتر ایران ، بیشترین بازدید و فروش خود را از گوگل به دست می آوردند . همانطور که در مقاله ی " سئو چیست ؟" ذکر شد ، سئو یعنی بهینه سازی موتور جست و جو . پرکاربرد ترین موتور جست و جو در ایران گوگل است ولی باید بدانیم که سئو فقط برای گوگل به کار نمی رود .

تاثیر سوشیال نتورک بر سئو

تاثیر سوشیال نتورک بر سئو ، سوشیال نتورک چیست ؟ سوشیال نتورک ها چه تاثیری بر سئو سایت دارند ؟ سوشیال نتورک ها چه تاثیری بر بازاریابی و فروش دارند ؟ ما در این مقاله ابتدا سوشیال نتورک ها را تعریف خواهیم کرد سپس از تاثیر آن ها بر سئو سایت خواهیم گفت.


تاثیر سوشیال نتورک بر بهینه سازی سایت

هر چه کاربران بیشتری از سایت شما بازیدکنند رنک وب سایت شما بالاتر می رود. هنگامی که وب سایت شما به صورت اصولی اقدام به بازاریابی کند کاربران بیشتری را جذب خواهد کرد. بنابراین امکان فروش محصولات شما بیشتر می شود. هم چنین گذاشتن لینک های مستقیم صفحه های وب سایت شما در سوشیال نتورک می تواند، تاثیر به سزایی در افزایش رتبه وب سایت شما داشته باشد.

هر کدام از سوشیال نتورک ها می تواند بر بهینه سازی وب سایت شما تاثیر مثبت بگذارند، اما استفاده بیش از حد آن ها را توصیه نمی کنیم.

معرفی ابزار های سئو

معرفی ابزار های سئو، بهترین اپلیکیشن های سئو موبایل، لازم بذکر است با توجه به اینکه اکثر دوستان ابزار های رایج سئو را معرفی کردند ماسعی کردیم در این مقاله ابزار های غیر رایج سئو ولی کاربردی است . ابزار های معرفی شده سئوو بهترین اپلیکیشن ها برای موبایل می باشد و سعی کردیم بیشتر ابزار های کاربردی را معرفی کنیم.

معرفی ابزار های سئو
ابزار های معرفی شده برای موبایل می باشد و سعی کردیم بیشتر ابزار های کاربردی را معرفی کنیم.

ابتدا معرفی یک ابزار سئو پر طرف دار ایرانی که تقریبا اکثر سئوکار ها با آن کار می کنند.

جت سئو
جت سئو یک ابزار کارا و بسیار پر طرفدار است این ابزار توسط استاد رضا شیرازی و تیم web24 تولید شده است بیشترین کاربرد این ابزار جستجو و نشان دادن جایگاه کلمات کلیدی شما میباشد و میتوایند همزمان سایت رقیب را نیز زیر نظر بگیرید.

اشتباهات سئو از سایت moz

سایت سئو موز seomoz در اقدامی عجیب ، با عذر خواهی اعلام کرد که مدت طولانی با یک باور غلط مردم را به اشتباه می انداخته که در ادامه به بررسی این اشتباهات از سایت سئو موز خواهیم پرداخت . در بخش ابتدایی این مقاله سایت موز با اعلام کامل این اشتباه اعلام کرده با استخدام نیروهای جدید و جدیت سعی در اصلاح اشتباهات دیگر دارد .

نکته اول لینک های متقابل + Robots.txt NoFollow
در این بخش اشتباه نو فالو کردن لینک در ربوتکس است که عملا کار نمی کند و باعث ایجاد زحمت زیاد برای صاحبان وب سایت ها شده بود .

نکته دوم خرید بک لینک
این کار علاوه بر این که باعث از بین رفتن مبالغ زیادی از پول مشتریان شده، باعث کم شدن رتبه بسیاری از آن ها نیز شده است .

نکته سوم توصیه مردم به استفاده از برچسب های H1 با کلمات کلیدی
این نکته بسیار مهم و غیر قابل بازگشتی بوده که باعث شد سایت سئو موز در اقدامی عجیب تمام تگ های h1 خود را حذف کند در بررسی های انجام شده استفاده از تگ h1 برای کلمه کلیدی تاثیری بر سئو ندارد .

نکته 4 توصیه که از XML Sitemap استفاده نکنند .
این کار باعث مشکل زیادی شده که با اصلاح آن متوجه شدن استفاده از XML تاثیر بسیار خوبی داشته و سایت ها رشد چشمگیری داشته اند .

برای سئو (SEO) هاست ایران بهتر است یا هاست خارج؟

 برای سئو (SEO) هاست ایران بهتر است یا هاست خارج؟ مدت ها بود برای خود ما نیز سوال پیش آمده بود که کدام هاست بهتر هست بعد از مدت ها بررسی و مشورت به این مقاله از سایت ایران سرور رسیدیم که بسیار زیبا و کامل به شرح این مسئله پرداخته بود در ادامه شما هم با مطالعه این مقاله خواهید توانست تصمیم درست بگیرید  

قیمت سئو سایت

خیلی از سئو کار ها اقدام به ارائه لیست قیمت سئو نموده اند که در اینجا باید اعلام کنیم که لیست قیمت سئو نیست زیرا شما نمیتوانید سئو را بفروشید، فقط میتوانید خدمات خود را بفروشید این خدمات سئو میتواند شامل لیست سئو زیر باشد.

1- تولید محتوا
2- بک لینک 
3- اصلاح کد نویسی 
4- بهینه سازی عکس ها 
5- ساخت و اصلاح وب مستر

این لیست، لیست سئو نیست، لیست بهینه سازی است.

نحوه محاسبه قیمت سئو

نحوه محاسبه قیمت سئو با توجه به لیست سئو که در بالا آمد و زمان کاری و کیفیت کاری متفاوت میباشد. شما باید سعی کنید قبل از قیمت گرفتن برای سئو، لیست سئو دقیقی از خدمات مورد نیاز خود آماده کرده و به سئوکار خود بدهید تا بتواند برای شما محاسبه قیمت سئو دقیقی داشته باشد.

هزینه انجام سئو 
هزینه انجام سئو شامل کلیه کارهای یاد شده در لیست سئو به همراه هزینه پشتیبانی سئو و خدمات سئو میباشد. شما باید سعی کنید برای سایت خود هزینه سئو مناسبی در نظر بگیرید و بدانید هزینه در سئو، سرمایه گذاری برای آینده است.

اصول سئو

اصول سئو ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) سئو سنگ بنای کسب و کار مدرن است. اگر شما یک فروشنده تجارت الکترونیک هستید، نمیتوانید پایه و اساس مشتریان وفادار خود را رشد دهید اگر در صفحه 6 در نتایج جستجو گیر کرده باشید. بسیاری از مطالعات در حال حاضر اهمیت جستجوگرها را نشان داد و در اینجا چند آمار برای اثبات آن وجود دارد:

93٪ از کل ترافیک یک وب سایت موفق از یک موتور جستجو حاصل می شود.
75٪ از کاربران هرگز صفحه اول نتایج جستجو خارج نمیشوند.
بیش از 60 درصد از بازاریابان می گویند بهبود در جستجوگرها و افزایش حضور آلی در اولویت بازاریابی خود در سطح بالا هستند.
رتبه اول در نتایج جستجوی آلی گوگل بر روی دسکتاپ، دارای رتبه کلی 34 درصد است.
با توجه به این همه ارقام، مسئله این نیست که آیا شما باید یک استراتژی سئو مناسب برای وب سایت خود ایجاد کنید، و نه چگونگی انجام آن به طور مولد. در اینجا اصول اولیه SEO برای افزایش ترافیک وب سایت در طولانی مدت است.

سئو تضمینی

سئو تضمینی یا خدمات سئو تضمینی ،  مدتی است در دنیای کسب و کارها اینترنتی نیاز به سئو بیش از بیش به چشم میخورد و این باعث افزایش سئو کار های شده که با فریبکاری مشغول به کار می باشند در ادامه به بررسی این معضل خواهیم پرداخت.

سئو تضمینی چیست

سئو یک فرایند مهندسی و زمان بر است که برای بدست آوردن آن شما نیاز به زمان و هزینه دارید.
اما قبل از شروع کار با هر سئو کاری باید ابتدا خودتان در مورد سئو و مباحث اصلی سئو آموزش ببینید. ( آموزش سئو )
اگر قصد دارید این فرآیند سریع تر انجام بشود نیاز دارید از سئو خاکستری استفاده کنید. یا با افزایش بازدید واقعی گوگل کمی درآمد خود را بهتر کنید.

حال که با سئو آشنا شدید بهتر است به بررسی سئو تضمینی بپردازیم. سئو تضمینی از دو کلمه سئو و تضمینی تشکیل شده است با بخش اول مشکلی نداریم مشکل اصلی بخش دوم میباشد. در مقالع پدرسئو و دروغ های سئو مفصل به بررسی فریب کاران در حوزه سئو پرداختیم.

پرسش و پاسخ سئو

مهلا قائمی یک نظر ارسال کرد در ایجاد مطالب سئو شده در سایت 2019
سلام خسته نباشید منظوراز کلمات کلیدی چه کلماتی است ؟
در مطالب سایت یکشنبه, 28 جولای 2019 11:44
محمد لطیفی یک نظر ارسال کرد در 6 ترفند ویژه برای افزایش فروش اینترنتی
خسته نباشید . برای این که سایت صفحه اول گوگل باشه باید سئو خوبی داشته باشه درسته ؟
در مطالب سایت شنبه, 27 جولای 2019 04:50
جلال رادمهر یک نظر ارسال کرد در بازاریابی سئو چیست ؟
سلام خسته نباشید . مرسی از مطلب خوبتون .
رضا رئیسی یک نظر ارسال کرد در پکیج بک لینک رپورتاژ 300 عددی سئو هاما
سلام خسته نباشید . چطور از این پکیج استفاده کنم ؟
منصور یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
اگر یک سایتی فدیمی باشه و از خدمات سئو قبلا استفاده کرده باشه، و دوباره بخواد از خدمات سئو استفاده ک...
در مطالب سایت شنبه, 20 جولای 2019 06:17
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
با سلام بله برگزار میکنیم در دوره آموزش سئو میتونید لیست کلاس های مارو ببینید...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
همه سایت ها وقتی حرفه ای میشن که شما حرفه ای بهشون نگاه کنید و کار کنید پیشنهاد میکنم قبل از شروع س...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
برای سئو جوملا آموزش تخصصی داریم یکی مقاله سئو جوملا یکی هم https://seohama.com/%D8%A8%D9%84%D8%A7%...
مهناز یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
سلام. آیا فعالیت در گوگل ادوردز میتونه باعث بهبود سئو بشه؟
نادری یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
آیا فقط هدف کلی سئو، رسیدن به صفحه اول گوگل است... یا نه اهداف دیگه ای هم میشه تعریف کرد؟
خطیب یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
سلام خدمت شما. اینکه میگن kayword رو نباید در description تکرار کرد، درسته؟ چون من از عده ای شنبدم ...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
بهترین راه لینک سازی داخلی بلاگ هست و انتخاب کلمات درست برای لینک سازی هست برای مثال : اگر قزار کل...
صادقی یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
سلام اگر گزینه ها و کلمات داخل فوتر یا هدر سایت و متا تگ ها در سئو کم یا زیاد بشن ایا بر نتایج جست و...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
اگر سایت فروشگاهی هست مثل فروش فرش دسته بندی خواصی نیاز ندارید که لینک سازی کنید اما اگر سایت لوازم ...
هلیا یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
منشورتون از AMP همون رسپانسیو هستش؟ چطور میشه سایتمون رو بر مبنای AMP استاندارد کنیم؟
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت
برای لینک سازی مفید برای سئو مجموعه pa و da صفحه هات لینک دهنده تاقیر داره معمولا بیشتر بودن در سئو ...
متین یک نظر ارسال کرد در راهکارهای افزایش سرعت سایت
هاست چه تاثیری ر.ی سرعت وردپرس داره؟؟؟ ...
در مطالب سایت دوشنبه, 08 جولای 2019 05:49
ناشناس یک نظر ارسال کرد در 4 روش داشتن بازاریابی دیجیتال موفق
به نظرتون برای کارم که حسابداری میخوام بازار یابی تبلیغاتی انجام بدم کارت ویزیت مناسب یا روش های دیگ...
در مطالب سایت یکشنبه, 07 جولای 2019 07:53
ناشناس یک نظر ارسال کرد در 4 روش داشتن بازاریابی دیجیتال موفق
متن تبلیغات برای بازاریابی باید چطور باشه؟؟؟ ...
در مطالب سایت یکشنبه, 07 جولای 2019 07:51
مهسا نامی یک نظر ارسال کرد در فروشگاه ساز
سلام وقتتون بخیر ممنون از اطلاعاتی که دادین ببخشید من میخواستم یه سایت برای فروش و خرید صنایع دستی آ...
در مطالب سایت جمعه, 05 جولای 2019 16:59
کیمیا یک نظر ارسال کرد در تاثیر سئو بر کسب کار آنلاین
قالب وردپرس برای سئو سایت و فروش انلاین تاثیری هم داره؟؟؟ ...
حنانه یک نظر ارسال کرد در انجام سئو سایت
یجا خوندم برای تقویت و ارتقاء سئو سایت، از برنامه های مانیتورینگ شبکه های اجتماعی استفاده کنید منظو...
طاهره بیگدلی یک نظر ارسال کرد در انجام سئو سایت
سلام. ایا سایت و یا ابزاری هست که توسط اون بتوینم کنترل سایت رو در اختیار داشته باشیم به عنوان مثال...
کیان یک نظر ارسال کرد در وب مستر کیست
ایجاد ترافیک بر روی وب‌سایت دقیقا چه کاری هست که وب مستر به عهده دارد؟؟؟
مجید یک نظر ارسال کرد در برندینگ چیست
سلام خواستم بدونم مراحل پرسونال برندینگ چی هست؟؟؟
هدی فلاح پور یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
من هر جا زنگ زدم برای اطلاع از قیمت سئو و تعرفه سئو سایت هر سئو کاری یه قیمت متفاوتی میده، میشه شما...
در مطالب سایت دوشنبه, 01 جولای 2019 11:34
حسن نصرت زاده یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام. در متا تگ هم میشه کاراکتر ریاضی استفاده کنیم؟
در مطالب سایت دوشنبه, 01 جولای 2019 10:30
محمد محمد یک نظر ارسال کرد در اهمیت سئو
به نظز شما کدام یک، سئو محتوایی و سئو فنی در یک سایت قطعات و بردهای الکترونیکی، اهمیت داره؟
در مطالب سایت دوشنبه, 01 جولای 2019 10:11
کاوه یک نظر ارسال کرد در سئو و بهینه سازی سایت چیست
سئو وردپرس تخصص جداگانه میخواد؟؟ اگه جدا کردن بخواد تاثیری هم در سئو داره؟؟؟ من میخوام سایت طراحی کن...
در مطالب سایت دوشنبه, 01 جولای 2019 07:44
نیکی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
خواستم بدونم سئو وورد پرست هزینش زیاد تر میشه نا به موبایل فرندلی؟؟؟
در مطالب سایت سه شنبه, 25 جون 2019 07:27
تارا یک نظر ارسال کرد در انجام سئو سایت
سلام وقت بخیر خواستم بدونم اولین مرحله ای که برای انجام سئو لارم چیه؟؟ دومین مرحله چیه؟/...
در مطالب سایت سه شنبه, 25 جون 2019 06:51
سحر یک نظر ارسال کرد در انجام سئو سایت
میخواستم بدونم دامنه جدید بدون بک لینک طبق اصول سئو میتونه افت رتبه رو تجربه کنه ، آیا انتقال میتون...
در مطالب سایت سه شنبه, 25 جون 2019 06:47
نرگس یک نظر ارسال کرد در انجام سئو سایت
سلام خواستم بدونم من در آدرس url نوشتم What is SEO و در عنوان نوشتم سئوچیست آیا این درسته مشکلی ندا...
در مطالب سایت سه شنبه, 25 جون 2019 06:41
میثم یک نظر ارسال کرد در الگوریتم رنک برین چیست
چه تعداد تنوع کلمات کلیدی باید تو متن سایت باشه تا رنک برین نیز انرا قابل قبول بداند.
در مطالب سایت سه شنبه, 25 جون 2019 04:32
حمید یک نظر ارسال کرد در الگوریتم مرغ مگس خوار چیست
با وجود الگوریتم مرغ مگس خوار باید تغییراتی رو تو وب سایتم بدم؟؟؟؟
در مطالب سایت سه شنبه, 25 جون 2019 04:06
احسان یک نظر ارسال کرد در الکسا چیست
معیار های الکسا برای رتبه بندی سایت ها چی هست؟؟؟
در مطالب سایت دوشنبه, 24 جون 2019 11:16
باران یک نظر ارسال کرد در پست های قدیمی در سایت یا بلاگ
سلام ممنون از مطالب خوب سایتتون نظرخواهی مطالب سایت یا وبلاگ برای سئو مفید است؟؟ و نظر نوشتن یا سوا...
در مطالب سایت دوشنبه, 24 جون 2019 11:02
فاطمه یک نظر ارسال کرد در پست های قدیمی در سایت یا بلاگ
گذاشتن تعداد زیادی لینک از صفحات داخلی سایت به صفحات داخلی دیگر چقدر میتونه مفید باشه؟؟
در مطالب سایت دوشنبه, 24 جون 2019 10:53
سیاوش یک نظر ارسال کرد در CTR چیست ؟
سلااام واقعا مرسی از خدمات خوبتون و کاملتون. :P باورم نمیشه CRT منم رفت بالا با کمک شما ...
در مطالب سایت شنبه, 15 جون 2019 08:11
میلاد یک نظر ارسال کرد در CTR چیست ؟
سلاااام خسته نباشید میخواستم بدونم جه مدت زمان طول میکشه CRT خوددمون رو ببریم بالا؟؟؟؟ شما تضمین می...
در مطالب سایت شنبه, 15 جون 2019 08:10
سینا یک نظر ارسال کرد در CTR چیست ؟
سلااام وقت بخیر مرسی از مطالب عاااالی و کاملتون . من تا قیل خوندن این مقاله اصلا نمیدونستم CRT ینی ...
در مطالب سایت شنبه, 15 جون 2019 08:06
سیاوش یک نظر ارسال کرد در پیدا کردن رتبه سایت در گوگل
سلاموقت بخیر خواستم بدونم برای پیج من که علمی چه محتواهایی داشته باشه برای کلمات کلیدی؟؟؟؟ میخواستم...
در مطالب سایت چهارشنبه, 12 جون 2019 12:54
fatemeh یک نظر ارسال کرد در مخفی کردن لینک | نحوه ارسال لینک
سلام مرسی از توضیحات مفیدتون. خواستم بدونم این کار امنیت هم داره ؟؟؟؟ ینی خیلی از هکرها بعضی از مط...
در مطالب سایت چهارشنبه, 12 جون 2019 12:37
سهند یک نظر ارسال کرد در 4 روش داشتن بازاریابی دیجیتال موفق
سلام تو حرفاتون راجب ارزشیابی دیجیتال و کاری کنیم که فروش زیاد بشه!! چه پیشنهادی دارین برای شرکتم ...
در مطالب سایت دوشنبه, 10 جون 2019 06:05
نادیا یک نظر ارسال کرد در سئو جوملا | بهینه سازی سایت جوملا
سلام خواستم بدونم برای نصب سئو قابلیت های URL Rewriting و SEF URLs در هر سیستم و ویندوزی قابل اجرا...
در مطالب سایت یکشنبه, 09 جون 2019 10:34
ali rj یک نظر ارسال کرد در سئو جوملا | بهینه سازی سایت جوملا
سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتون فقط اینکه افزونه sh404sef از نظر شما امنیت بالا داره؟؟ شما ارائه ...
در مطالب سایت یکشنبه, 09 جون 2019 10:21
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
یک از دلایل افت شدید کار یهست که الان شما دارید انجام میدید روش غلط لینک سازی شما در حال گرفتن بک ...
در مطالب سایت چهارشنبه, 15 می 2019 05:22
سیما آباده یک نظر ارسال کرد در سه سوال کلیدی در بازاریابی دیجیتال
سلام و ادب . به نظر شما در بازایابی دیجیتال بهترین روشی که میشه مخاطب رو درگیر کرد و باعث افزایش تعا...
در مطالب سایت چهارشنبه, 08 می 2019 04:27
ایمان یک نظر ارسال کرد در بیت کوین چیست
سلام و عرض ادب. سواله من در مورد بیت کوین هستش و اینکه اگر من بیت کوین داشته باشم میتونم بیت کوین کش...
در مطالب سایت دوشنبه, 06 می 2019 04:45
زهره غفورزاده یک نظر ارسال کرد در چگونه رنکینگ سایت را ببینیم
سلام خدمت شما. در سایت موز پیج اتوریتی نهایت تا چه مقداری قابل قبوله؟
در مطالب سایت پنج شنبه, 02 می 2019 04:29
بیات مقدم یک نظر ارسال کرد در لینک داخلی چیست
سلام و خسته نباشید. همیشه که لینک دادن مفید نیست. چه زمانی نباید لینکداخلی بدیم؟ سوال دیگه ای داشتم...
در مطالب سایت شنبه, 27 آوریل 2019 11:19
مانی آزاد یک نظر ارسال کرد در پاپ آپ چیست
استفاده از پاپ آپ چقدر بر نرخ تبدیل مشتری تاثیر گذاره؟ آیا اونقدر میتونه موثر باشه که بخوایم ازش است...
در مطالب سایت شنبه, 27 آوریل 2019 04:42
المیرا صدر یک نظر ارسال کرد در پاپ آپ چیست
سلام بر شما. آیا احتمال داره گوگل در استفاده یش از حد از پاپ آپ ( مثلا کل صفحه اول سایتمان رو پوشش ب...
در مطالب سایت شنبه, 27 آوریل 2019 04:38
سمیه یک نظر ارسال کرد در پیج رنک در سایت | الگوریتم پیج رنک
سلام خدمت شما. میشه راهنمایی بفرمایید واسه اینکه پیج رنک ولید بشه و مورد تایید گوگل بشه چیکار باید ب...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
هدف گوگل ادوردز افزایش فروش هست و برای بالا بردن فروش کسب و کارها چه کوچیک چه بزرگ ساخته شده است...
احمد بایرامی یک نظر ارسال کرد در راهکارهای سئو
سلام ادمین جان چطوری میتونم رفع خطایServe resources from a consistent URL انجام بدم؟ ...
در مطالب سایت دوشنبه, 04 مارس 2019 11:58
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام پشتیباننی سئو در انواع پشتیبانی سئو ماهانه و پشتیبانی سئو سالانه و پشتیبانی کلمات برای سای...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
با سلام مشاوره رایگان سئو قبل از پشتیبانی سئو هست و در طول مدت پشتیبانی ماهانه سئو هم این کار انجام...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
درست بگم خود ما اما باید بگم هر مجموعه ای مشتری های راضی تری داشته باشه بهترین شرکت پشتیبانی سئو حسا...
علی یاوری یک نظر ارسال کرد در بک لینک دائمی چیست
سلام تقریبا یه مدتی هست که تو خیلی از سایت ها و یا شبکه های اجتماعی افرادی رو میبینم که دارن تبلیغ ه...
مهرداد ضعیم یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام. چطور میشه با کمک وردپرس کسب و کار رو رونق داد؟ این خدمات چه فواید و معایبی داره؟ و سوال دیگه ا...
صالح عالی نسب یک نظر ارسال کرد در بک لینک دائمی چیست
با سلام ، جناب من خیلی جاها خوندم و به چشمم خورده که بسیاری از سایت ها تبلیغ کردند که خدمات بک لینک ...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
شما تغریبا اسپم سازی گران کردید تا سئو ارزان سئو ارزان یعنی کارهایی که خودتون انجام میدید تا مجموع ...
در مطالب سایت دوشنبه, 25 فوریه 2019 15:12
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
بله هزینه در قرار دادید که با هر سئوکاری ببندید مشخص هست
در مطالب سایت یکشنبه, 24 فوریه 2019 10:20
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در راهکارهای سئو
در آموزش گوگل آنالیتیکس کامل شرح دادیم...
در مطالب سایت یکشنبه, 24 فوریه 2019 09:55
طهورا یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
چرا لینک هایی که در یک متن قرار دارند ارجحیت دارند نسبت به لینکایی که به تنهایی قرار دارند ؟ ...
در مطالب سایت یکشنبه, 24 فوریه 2019 09:50
عطا سلیمی یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام ادمین محترم.خسته نباشید. اینکه میگن سئو وردپرس ارزانتر هستش درسته ؟ اگر درسته به چه دلیل؟؟/ ...
در مطالب سایت یکشنبه, 24 فوریه 2019 07:56
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در راهکارهای سئو
این سوال مربوط به این جا نیست ولی هم از css هم از داخلی خود ادیتور میتونید این کار رو انجام بدید...
در مطالب سایت یکشنبه, 24 فوریه 2019 06:35
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در راهکارهای سئو
با سلام در راهکار های سئو توضیح دادیم اما ترفندی هست که شما میتونید از 2 بار تکرار و توالی استفاده ک...
در مطالب سایت یکشنبه, 24 فوریه 2019 06:28
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
بسته به کارتون ولی ترجیحا همشون
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
بله حزع روشهای خیل موثر هست
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
با سلام دلیل ارزانی سئو مورد نظر ما انجام کارهای توسط خد شما هست اما در سئو ارزان ارائه شده توسط بعض...
در مطالب سایت یکشنبه, 17 فوریه 2019 19:26
جواد پاینده یک نظر ارسال کرد در سئو 2019
سلام دوست گرامی میشه بگید.چک لسیت داخلی درسئو2019 چیست؟
در مطالب سایت یکشنبه, 17 فوریه 2019 06:46
آزاده نامجو یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
چرا اصلا سئو واقعی هزینه بر است؟ با این حرفایی که زدید یعنی اصلا سراغ سئو ارزان نریم دیگه؟؟؟؟ ...
در مطالب سایت یکشنبه, 17 فوریه 2019 06:37
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام 2000 کلمه دارید که بیایید بالا باید یئو کنید اگر اومدید بالا و در وب مستر دارید باید پشتیبانی...
در مطالب سایت شنبه, 16 فوریه 2019 19:24
فرهاد جلالی یک نظر ارسال کرد در رپورتاژ آگهی
آیا رپورتاژ آگهی در سئو سایت هم موثره ؟ ممنون میشم جواب منم بدید؟ ...
در مطالب سایت شنبه, 16 فوریه 2019 07:14
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
با سلام بله باید ادامه بدید سئو تمامی نداره برای ایم کار به صفحه پشتیباین سئو مراجعه کنید...
در مطالب سایت جمعه, 15 فوریه 2019 16:35
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام بخشی از انتخاب کلمات بعهده شما میباشد برای حقوق هم توافقی بسته به کیفیت کاری سئو کار داره...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام در خود مقاله هم توضیح داده شده 1- تولید محتو 2- بک لینک 3- اصلاح کد نویسی 4- بهینه سازی ع...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
با سلام حدود سه لینک داخلی کافی هست
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
بله پشتیبانی سئو شامل همه موارد فوق میباشد کلمات کلیدی جزع اصلی سئو است و شامل پشتیبانی هم میباشد...
هادی میرزایی یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
سلام به شما ممنون از مقالتون چطور میشه کاربران را تشویق کنم برای فعالیت در صفحه ی اینستاگرامم؟ سئو ا...
داریوش فتاح یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام تولید محتوای سایت به صورت مستمر از خدمات پشتیبانی سئو به حساب میاد؟
محمد عسگری یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام بهترین برای اینکه رتبه الکسای سایتم بالا بره چیه ؟ ترفند کلیک اول چیه؟ مچکرم راهنمایی کنید...
پریسا آرام یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
میشه یه تعریفی از چک لیست بگید؟ ...
رضایی یک نظر ارسال کرد در سئو خاکستری
سلام مرسی از مقالتون میشه بگیدبه کار بردن کلمات کلیدی در عنوان به صورت است از کجا بفهمیم چه کلماتی ...
مونا محمودی نیا یک نظر ارسال کرد در سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام
آیا حساب های بیزینسی نسبت به حساب های شخصی اینستاگرام تفاوت دارند؟
یار احمدی یک نظر ارسال کرد در آموزش گوگل ادوردز
سلام خدمت شما میخواستم بدونم اگر با مشاهده تبلیغ روی آنها کلیک نکنیم هزینه ای از بودجه تبلیغات ما ک...
نیما وارسته یک نظر ارسال کرد در سئو ارزان
سلام میشه بگید برای سئو کردن یک سایت رزرو هتل چه سئویی مناسب است؟ آیا سئو ارزان توصیه میشود؟
زهره مرادی یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
سلام چگونه بدانیم تعداد کلیدواژه‌هایی که در یک صفحه استفاده کرده‌ایم مناسب است یا خیر؟ این انتخاب کل...
آریا نیکان یک نظر ارسال کرد در اصول سئو
اصول سئو برای چه موتورهای جستجوگری قابل انجام است؟
رعنا دیبا یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام میخواستم بدونم اصول استفاده از پاپ آپ هم جز خدمات پشتیبانی از سایت میشود؟
کریمی جم یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام خدمت ادمین محترم.محاسبه قیمت سئو با طراحی سایت چه فرقی دارن با هم ؟ ...
مختاری یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
آیا اگر سایتی قبلا از خدمات سئو استفاده کرده باشد و قدمتی دیرین داشته باشد . هزینه های سئو آن سایت ک...
علی صابری یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
پشتیبانی سئو چه مزایایی داره؟ آیا بازاریابی ام جز خدمات پشتیبانی سئو است؟
احسان کاویانی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
خرید بک لینک چگونه موجب افزایش رتبه گوگل ما می شود؟ چه زمانی مناسب است برای خرید بک لینک؟
فتانه هاشمی یک نظر ارسال کرد در افزایش بازدید واقعی گوگل
سلام ..... گوگل وب سایت ها را بر چه اساسی رتبه بندی میکند؟ چه ترفندهایی باعث افزایش بازدید در گوگل ...
کمیجانی یک نظر ارسال کرد در قیمت سئو سایت
سلام میخواستم بدونم برای سئو کردن انتخاب کلمات کلیدی و محتوای با کیفیت به عهده ی خودمان است؟ برای اس...
هنگامه سماواتی یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
سلام آیا پشتیبانی سئو شامل انتخاب بهترین کلمات کلیدی میشود که با اون کلمات افزایش فروش و بازدید بیش...
محمد آتیک یک نظر ارسال کرد در پشتیبانی سئو
هدف اصلی پشتیبانی سئو نگه داری کلمات هست و در قرار داد پشتیبانی سئو هم دقیقا کلمان و جایگاه اون ذکر ...

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi