امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
دیجیتال مارکتینگ

سئو پیج اینستاگرام | سئو در اینستاگرام | سئو اینستاگرام ،  امروزه اینستاگرام بسیار مورد توجه و اعتماد مردم قرار گرفته است . اگر از اینستاگرام و معجزه ی عکس ها برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده نمی کنید ، به احتمال زیاد از رقبایتان عقب خواهید ماند . برای موفقیت در اینستاگرام باید همیشه خلاقیت بالایی

داشته باشید و آن را به کار ببرید یا از یک استراتژی حساب شده برای سریع رسیدن به اهدافتان استفاده کنید .


به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید برای این که بدانید چگونه یک صفحه ی تجاری موفق در اینستاگرام داشته باشید ، پس از آن جنبه های سئو در اینستاگرام را درک خواهید کرد . در ادامه روش های زیر را توضیح می دهیم .
1.کلید واژه ها را به صورت هشتگ به کار ببرید .
2. مسابقه برگذار کنید و جایزه بدهید .
3. با خیریه ها همکاری کنید .
4. از ابزار های تجاری اینستاگرام برای تبلیغات استفاده کنید .
5. پیج اینستاگرامی با فالورهای ثابت بخرید .


1.کلید واژه ها را به صورت هشتگ به کار ببرید .

اگر با سئو سایت آشنایی داشته باشید این تکنیک شما را به یاد تکنیک های سنتی سئو می اندازد . هرچند به نظر می رسد که اینستاگرام یک موتور جستجوگر نیست ، اما در آن کلمات محبوب به صورت هشتگ سرچ می شوند . شما می توانید از هشتگ هایی که بیشترین حجم جستجو را دارند برای بیشتر دیده شدن عکستان استفاده کنید . شما می توانید به هر تعداد که دوست دارید هشتگ به آخر پست خود اضافه کنید و لازم نیست هشتگ ها حتما به صورت طبیعی به کار روند .
برای انتخاب کلید واژه در گوگل شما مجبور بودید کلید واژه ها را مربوط به محتوا و در جملات با مفهوم به کار ببرید اما این محدودیت در اینستاگرام وجود ندارد . پس تا می توانید از این ویژگی استفاده کنید ! کلمه ای از ایده تان را در هشتگ ها سرچ کنید و در نتایج ببینید کدام کلمات بیشتر سرچ می شوند . همچنین می توانید از Websta استفاده کنید و از پر استفاده ترین هشتگ ها مطلع شوید .
از خوبی های Websta این است که می توانید از فیلتر مکان استفاده کنید . به این معنی است که شما می توانید تشخیص دهید افراد مناطق مختلف چه سلیقه ای دارند . این به شما کمک می کند کسب و کار محلی تان را رونق دهید . همچنین می توانید هشتگ هایی منحصر به فرد برای خودتان درست کنید .

2. برگزاری مسابقات با جایزه

این کار تاکتیک رایجی در شبکه های اجتماعی است . به یاد داشته باشید که حتی اسم جایزه صفحه ی شما را به طرز چشمگیری پر ترافیک می کند . پس هزینه ی کمی صرف کنید و این مسابقه را برگذار کنید و به برنده جایزه بدهید .
راه های مختلفی برای برگزاری یک مسابقه وجود دارد ، مثلا از فالور های خود بخواهید با حالت یا با چیزی عکس بگیرند و آن را با هشتگی که شما می گویید در صفحه ی خود به اشتراک بگذارند . پر لایک ترین تصویر جایزه می گیرد .

3. مشارکت با موسسات غیر انتفاعی یا خیریه

مردم دوست دارند از شرکت هایی که برای جامعه کار مفیدی می کنند ، حمایت کنند . شما می توانید درصدی از سود خود را به به یک موسسه ی غیر انتفاعی یا خیریه اهدا کنید . به این ترتیب هم سود بالایی خواهید داشت و هم محبوب و مورد اعتماد شناخته می شوید .

4. استفاده از ابزار های تجاری اینستاگرام برای تبلیغات

شما می توانید برای برقراری ارتباط با مخاطبین خود از استوری ها ، پست ها و تصاویر مربوط استفاده کنید . به صورت منظم پست و استوری بگذارید و در مناسبت های خاص برای محصولات یا خدماتتان تخفیف قائل شوید .

5.پیج اینستاگرامی با فالور های ثابت بخرید

اگر شما یک صفحه اینستاگرامی با 130000 فالور بخرید ، پس از چند هفته تعداد فالور های شما ریزش خواهد کرد و به 20000 می رسد . برای کاهش میزان ریزش فالورها بهتر است صفحه ی کسب و کاری را خریداری کنید که به موضوع کار شما ارتباط دارد ، به این شکل مخاطبین کمتری را از دست می دهید . به هر حال مردم به یک شرکت که 20 هزار فالور دارد بیشتر اعتماد می کنند تا شرکتی که فقط 200 فالور دارد .

استفاده از بازاریابی انعطاف پذیر

برای این کار می توانید با هدیه دادن یکی از محصولاتتان به اشخاص محبوب و مشهور در اینستاگرام که دنبال کننده های زیادی دارند ، از آن ها بخواهید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم کسب و کار شما را تبلیغ کنند . شما به نوعی از اعتبار آن شخص برای فروش محصول خود استفاده می کنید .

نقش استوری ها در شخصی سازی نام تجاری شما

در اینستاگرام نه باید آنقدر فعالیت کرد که برای مردم خسته و عادی بشوید و نه آنقدر فعالیت تان کم باشد که فراموش شوید . شما می تواید استوری های زیبا ، متنوع و جذاب بگذارید و کمتر پست بگذارید . سعی کنید سبک منحصر به فردی برای استوری گذاشتن خود پیدا کنید . استفاده ز استوری به روز بودن شما را نشان می دهد ، البته به یاد داشته باشید که بیش از حد استوری نگذارید چون ممکن است از جایی به بعد مخاطب را خسته کند .

توجه : لینک ها در پست اینستاگرام کار نمی کنند
به یاد داشته باشید لینک ها را در پست خود قرار ندهید . می توانید لینک وب سایت خود را در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید . این کار بر سئو وب سایت شما هم به صورت غیر مستقیم تاثیر دارد . همچنین سایتتان بیشتر دیده می شود .

نتیجه گیری

به مخاطب خود در اینستاگرام اهمیت دهید ، نظر آن ها را بپرسید و واکنش مناسب نشان دهید . در این مطلب روش هایی برای پر ترافیک کردن پیجتان معرفی کردیم که با استفاده از آن ها می توانید فالور های بیشتری پیدا کنید .

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


Top