افزایش CTR

CTR چیست ؟

CTR چیست ؟ آنچه که باید درباره میزان کلیک بر روی آن بدانید. بازاریابان آنلاین به این عناوین علاقه ویژه ای دارند: ROAS ... MRR ... PPC ... CPC ... CPA ... CTA ... و البته ما CTR.
CTR، یا میزان کلیک، یک معیار ضروری در تبلیغات پرداختی برای هر کلیک (PPC) است که می تواند

به شما کمک کند نتایجی را که کسب می کنید را تعیین کنید و کمپین های خود را تا چه حد موثر داشته باشید.

در این پست ما قصد داریم همه چیزهایی را که باید درباره میزان کلیک کردن بدانیم، از جمله اینکه چرا مهم است، چگونه برای بهینه سازی آن، و چرا برای این تعداد همیشه در کنار هم قرار ندارند.

نرخ کلیک با نرخ چیست؟
اساسا، میزان کلیک خود را به شما می دهد درصد افرادی که پس از دیدن آن روی تبلیغات خود کلیک می کنند. این مقدار با تقسیم تعداد افرادی که پس از دیدن آگهی شما با تعداد کل نمایش آگهی های دریافت شده کلیک می کنند، محاسبه می شود.

به عنوان مثال، اگر می خواهید CTR خود را تخمین بزنید، می توانید از ماشین حساب زیر استفاده کنید:

[calculoid id = "41807" show_title = "0" show_description = "0"]

همانطور که احتمالا تصور می کنید، میزان کلیک با استفاده از یک متریک قابل قبول تبلیغی است که می خواهید با دقت تماشا کنید، خصوصا اگر تبلیغات جستجوی پرداخت شده را انجام دهید.

کمپین گذاری در CTR چگونه است ؟
CTR به شما در مورد کمپین های PPC شما زیاد می گوید. به عنوان مثال، یک کلیک با میزان بالای کلیک، نشانه خوبی است که کپی تبلیغ شما و / یا تصاویر با مخاطبان مورد نظر شما را تکرار می کند.

به عبارت دیگر، یک CTR بالا به این معنی است که شما افراد مورد نظر را هدف قرار داده اید، کپی جالبی داشته اید و یک پیشنهاد داشتید که به اندازه کافی جذاب بود که درصد زیادی از بازدیدکنندگان تبلیغات روی آن کلیک می کردند. این یک نشانه عالی است.

برای بسیاری از کمپین ها، CTR بالا یک نشانه عالی است که شما به اهداف بیشتری از منافع بیشتر و فروش بیشتر نزدیک می شوید. هرچند که بیشتر افرادی که کلیک می کنند بیشتر احتمال دارد که خرید کنند.

برعکس، CTR کم معمولا به این معنی است که تبلیغات شما یک هدف خوب برای مخاطبان مورد نظر شما نیست. بنابراین، اگر شما یک آگهی جدید را آزمایش می کنید و میزان کلیک شما پایین می آید، کپی یا تصاویر جدید شما احتمالا به همان شیوه ای که امیدوار بود کار نمی کند.

میزان کلیک و امتیاز کیفیت
متأسفانه یک نرخ پایین کلیک، پیامدهای وسیعتری نسبت به تعداد مشتریان بالقوه سایت شما را دارد. از آنجا که CTR نشانگر خوبی نسبت به آگهی های شما برای مخاطبان مورد نظر شما است، پلت فرم های پرداخت برای هر کلیک مانند AdWords و فیس بوک از میزان کلیک برای تعیین کیفیت تبلیغات استفاده می کنند.

بدیهی است، گوگل و فیس بوک می خواهند آگهی هایی که در آنها نمایش داده می شود مربوط به کاربران آنها باشد (در غیر این صورت، پایگاه کاربر آنها خشک خواهد شد)، به طوری که آنها هر آگهی یک نمره کیفیت را. این نمره کیفیت عمدتا توسط تعامل با آگهی تعیین می شود یا به عبارت دیگر میزان کلیک.

هر دو تبلیغات فیس بوک و Google AdWords از سیستم های داوطلبانه استفاده می کنند که در تعیین اینکه کدام تبلیغاتی در کجا نشان داده می شود، کیفیت را در نظر بگیرند. در اصل، یک نمره با کیفیت بالا، پیشنهاد شما را افزایش می دهد، بدین معنا که با داشتن نمره کافی با کیفیت بالا، می توانید یک رقیب را بدون پیشی گرفتن از آن، بالاتر از رقابت کنید.

نمره کیفیت و رتبه گرافیک تبلیغات - تبلیغات متفرقه

بنابراین، CTR بالاتر شما، نمره کیفیت بالاتر و بالاتر آگهی شما در صفحه نتایج یا یک خوراک کاربر نمایش داده خواهد شد و همچنین هزینه پایین برای هر کلیک نیز. این همه کمی دلخواه است، اما میزان کلیک با کلیک بر روی نمره کیفیت شما تاثیر می گذارد و بنابراین مکان های تبلیغی و هزینه هر کلیک شما.

چگونه CTR را در کمپین های PPC افزایش دهیم
آیا می خواهید CTR خود (و در نتیجه تبدیل) در کمپین PPC خود را افزایش دهید؟ دو کلید اساسی برای تولید نرخ های کلیک قوی وجود دارد: هدف خوب و خلاق خوب.

کلید اول نسبتا ساده است. اگر تبلیغات شما به افراد مناسب نشان داده نشود، شما هرگز روی تبلیغات خود کلیک نخواهید کرد. گاهی اوقات این بدان معنی است که هدف شما مرده است و شما کلمات کلیدی و یا معیارهای دیگری را انتخاب نمی کنید. دیگر زمانها، بدان معنی است که شما باید مشخص کنید و از کمپین های بازاریابی بخش بندی استفاده کنید.

کلید دیگری برای بهبود CTR شما خلاق است. شما نیاز به یک پیشنهاد قوی برای دریافت کلیک ها و پیام ها که به مخاطبان خاص خود و کلمات کلیدی که آنها جستجو می کنید، طراحی شده است. در سیستم عامل هایی که از تصاویر یا ویدیو استفاده می کنند، مطمئن شوید که جزء بصری شما جذاب و جذاب است.

CTR چیست؟
هر یک از این تبلیغات منافع متفاوتی را نشان می دهد. یکی از سبک های درس را نشان می دهد و یکی دیگر از راحتی درس ها در خانه شما را برجسته می کند. هنگامی که این مکان را دارید، می توانید راهبردهای دیگری را برای افزایش CTR شروع کنید، از جمله:

در کپی خود از فوریت استفاده کنید، ارائه فروش فلش یا تخفیف محدود تنها زمان. اگر فروش به زودی پایان یابد، مطمئن شوید که دقیقا ذکر کنید زمان.
CTR چیست؟

از تمام زنگ ها و سوت های پلت فرم تبلیغ استفاده کنید. برای تبلیغات فیس بوک، این ممکن است به معنای تست کردن دکمه های مختلف CTA و فرمت های تبلیغاتی باشد و برای Google AdWords این به معنای استفاده از پسوندهای تبلیغاتی مختلف است. فرمت های تبلیغاتی AdWords می توانند به شما در مورد رقبا کمک کنند، با اجازه دادن به شماره تلفن خود، رتبه بندی فروشنده یا نقشه مکان خود را با تبلیغ خود قرار دهید.
CTR چیست؟

یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت ایجاد کنید. چیزی را به صورت رایگان ارائه دهید یا با یک تخفیف عالی. با تشکر از FOMO، مردم نمیتوانند به شما کمک کنند، اما با کلیک و امیدوارم تبدیل شوند.


تمام این استراتژی ها می توانند به افزایش اثربخشی تبلیغات و افزایش نرخ کلیک شما کمک کنند.

آیا CTR بالا همیشه بد است؟

برای بسیاری از کمپین ها، میزان بالای کلیک، یک نشانه عالی است. با این حال، زمانی که CTR بالا می تواند کمتر از ایده آل باشد، زمان خاصی وجود دارد.

به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما دارای یک نرخ متوسط ​​CTR یا حتی یک نرخ CTR بالا هستید، اما یک نرخ تبدیل خشمگین. در این وضعیت، احتمالا یک مشکل با صفحه مقصد یا جزئیات پیشنهاد شما وجود دارد - اگر شما یک تن از کلیک ها را دریافت کرده اید و هیچ نتیجه واقعی از آنها وجود ندارد، چیزی اشتباه است.

اگر این مورد باشد، تبلیغات خود را با ترکیبی از مدیر تبلیغات هر یک از نرم افزارها و Google Analytics آشنا می کند. به الگوهای ترافیکی در سایت نگاه کنید، میزان جست وجو و صفحات موجود برای ارزیابی اینکه مردم از بین می روند و چرا. هنگامی که این اطلاعات را دارید، می توانید هر چیزی را که نیاز دارید برای تبلیغات خود (و هزینه تبلیغات خود) تغییر دهید تا بتوانید موثرتر شوید.

نتیجه
نرخ کلیک شما می تواند به شما در مورد عملکرد کمپین های PPC شما معجزه کند. علاوه بر این به شما می گوید که کدام درصد از کاربران که آگهی شما را می بینند، کافیست، شما می توانید به تشخیص مشکلات دیگر احتمالی خود در مبارزات انتخاباتی خود که ممکن است بدون شناسایی CTR به شما بینش شناسایی کرده اید شناسایی کنید.

آیا شما اهداف نرخ کلیک را نمیبینید؟ مطمئن نیستید که معیارهای CTR شما برای کمپینهای شما چیست؟ ما می توانیم به شما کمک کنیم. یک یادداشت را به ما بیفزایید و ببینید که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم تا کمپین PPC خود را به طور موثر تر اجرا کنید.

شما چی فکر میکنید؟ چگونه CTR را در کمپین های خود کنترل می کنید؟ آیا نمره CTR خود را برای سنجش سلامتی هر دو کمپین و قیف خود استفاده می کنید؟ اندیشه و دانش خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

نظرات (3)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلااام
وقت بخیر مرسی از مطالب عاااالی و کاملتون .
من تا قیل خوندن این مقاله اصلا نمیدونستم CRT ینی چی!!!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

سلاااام خسته نباشید
میخواستم بدونم جه مدت زمان طول میکشه CRT خوددمون رو ببریم بالا؟؟؟؟
شما تضمین میدین نو بالا بردن CRT ؟؟؟؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلااام
واقعا مرسی از خدمات خوبتون و کاملتون. :P
باورم نمیشه CRT منم رفت بالا با کمک شما

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما