21 نکته و تکنیک ضروری سئو

  • محمد آتیک
  • بلاگ

21 نکته و تکنیک ضروری سئو ، همه کسب و کار های در حال رشد بیشتر از حد تصور نیاز به پیاده سازی حداقل اصول اولیه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را دارند. اما اگر شما انواع وبلاگ ها و وب سایت ها را بخوانید، به سرعت متوجه خواهید شد که عدم اطمینان بیش از آنچه که "مبانی" را تشکیل می دهد وجود دارد. بدون دسترسی به مشاوره در سطح بالا و بدون تجربه زیادی می دانید که چه منابع جستجوگر چه می تواند باشد اعتماد، اطلاعات زیادی در مورد استراتژیها و تاکتیکهای SEO وجود دارد.

1. خود را به فرایند متعهد کنید. SEO یک رویداد یک بار نیست. الگوریتم های موتور جستجو به طور مرتب تغییر می کنند، بنابراین تاکتیک هایی که سال گذشته کار می کردند ممکن است در سال جاری کار نکند. SEO نیاز به چشم انداز و تعهد بلند مدت دارد.

2. صبور باش SEO در مورد لذت بردن فوری نیست. نتایج اغلب چند ماه طول می کشد تا ببینند، و این به ویژه درست است که شما کوچکتر هستید و تازه تر شما در حال انجام کسب و کار آنلاین هستید.

3. هنگام استخدام یک شرکت جستجوگر سوالهای زیادی را مطرح کنید. شغل شما این است که بدانید چه نوع تاکتیک هایی که شرکت از آن استفاده می کند. برای جزئیات توضیح دهید بپرسید که آیا در معرض خطر است سپس خودتان را آنلاین و تحقیق خود را در مورد شرکت، در مورد تاکتیک های مورد بحث و غیره انجام دهید.

4. تبدیل شدن به یک دانش آموز از SEO. اگر شما مسیر خود را به انجام می رسانید، باید دانشجوی سئو سایت شوید و تا آنجا که می توانید یاد بگیرید. خوشبختانه برای شما، بسیاری از منابع وب بزرگ (مانند موتور جستجو Land) و چندین کتاب فوق العاده که می توانید بخوانید وجود دارد. (بله، کتاب های چاپی واقعی!) برای مقالات، کتاب ها و منابع مختلف، ما را در صفحه جستجو چه می گذرانید.

5. در ابتدا از تجزیه و تحلیل وب استفاده کنید. شما باید اهداف به طور دقیق تعریف شده برای تلاش های SEO خود را تعریف کنید و شما نیاز به نرم افزار تجزیه و تحلیل وب دارید تا بتوانید پیگیری کارها را انجام دهید و غیره.

6. یک وب سایت عالی ایجاد کنید. من مطمئن هستم که می خواهید در اولین صفحه نتایج نمایش داده شود. از خودتان بپرسید: «آیا سایت من واقعا یکی از 10 سایت برتر جهان در این زمینه است؟» صادق باشید. اگر اینطور نیست، بهتر است.

7. یک صفحه نقشه سایت اضافه کنید. عنکبوتها نمیتوانند صفحاتی را که نمیتوانند خسته شوند فهرست بندی کنند. یک نقشه سایت به عنکبوت کمک خواهد کرد همه صفحات مهم در سایت شما را پیدا کند و به عنکبوت کمک کند که سلسله مراتب سایت شما را درک کند. این به ویژه مفید است اگر سایت شما دارای یک فهرست ناوبری سخت به خزیدن است. اگر سایت شما بزرگ است، چندین صفحه نقشه سایت ایجاد کنید. هر یک را کمتر از 100 پیوند نگه دارید. من به مشتریان 75 می گویم حداکثر برای امن است.

8. URL های دوستانه را جستجو کنید. از کلمات کلیدی در URL ها و نام فایل های خود استفاده کنید، مانند yourdomain.com/red-widgets.html. با این وجود، از آن استفاده نکنید. یک فایل با خط 3+ به نظر می رسد هرزنامه ای باشد و کاربران ممکن است ناامید شوند تا بر روی آن کلیک کنند. نکته پاداش مربوطه: استفاده از خط ها در URL ها و نام فایل، و نه تاکید. افسانه ها به عنوان یک "فضا" درمان می شوند، در حالی که تاکید ندارند.

9. تحقیق در زمینه کلید واژه در ابتدای پروژه انجام دهید. اگر شما در بودجه تنگ بودید، از نسخه های رایگان Discovery کلید واژه یا WordTracker استفاده کنید، که هر دو نسخه های قدرتمند تر نیز دارند. اعداد این ابزار نشان داده را نادیده بگیرید آنچه مهم است حجم نسبی یک کلمه کلیدی به دیگری است. یکی دیگر از ابزارهای خوب این ابزار AdWords Keyword Tool است که تعداد دقیق آن را نشان نمی دهد.

10. حساب PPC را باز کنید این که آیا این گوگل AdWords، AdCenter مایکروسافت یا چیز دیگری است، این یک راه عالی برای جستجوی واقعی جستجو برای کلمات کلیدی شما است. بله، هزینه آن پول است، اما اگر شما بودجه داشته باشید، سرمایه گذاری ارزشمند است. این نیز راه حل است اگر شما پیشنهاد "صبور باشید" را دوست ندارید و به دنبال بازدیابی سریع هستید.

11. با استفاده از عنوان و شرح متناوب منحصر به فرد و مرتبط در هر صفحه. عنوان صفحه مهم ترین عامل جستجو در صفحه است. این نادرست است که به شدت برای یک اصطلاح اولیه (2-3 کلمه) بدون این اصطلاح بخشی از عنوان صفحه باشد. برچسب متا توضیحات به رتبه شما کمک نمی کند، اما اغلب به عنوان یک قطعه متن در زیر فهرست شما نمایش داده می شود، بنابراین باید شامل کلمات کلیدی مرتبط باشد و به همین ترتیب باشد که خوانندگان را تشویق کند تا روی فهرست شما کلیک کنند. نکته پاداش مربوطه: شما می توانید کلمات کلیدی meta tag را نادیده بگیرید، زیرا هیچ موتور جستجوی بزرگ امروز آن را پشتیبانی نمی کند.

12. برای اولین بار برای کاربران نوشتن کنید. گوگل، یاهو و غیره، ربات های بسیار قدرتمندی را خزنده وب می دانند، اما به نظر من این ربات ها هرگز چیزی از طریق اینترنت خریداری نمیکنند، برای خبرنامه ثبت نام کرده یا تلفن را برای تماس در مورد خدمات خود انتخاب کرده اند. انسانها این کارها را انجام می دهند، بنابراین کپی صفحه خود را با ذهن انسان بنویسید. بله، شما به کلمات کلیدی در متن نیاز دارید، اما هر صفحه را مانند یک بوقلمون شکرگذاری نکنید. آن را قابل خواندن نگه دار

13. ایجاد محتوای منحصر به فرد و منحصر به فرد. این برای همه مهم است اما برای خرده فروشان آنلاین یک چالش خاص است. اگر شما ویجت مشابهی را که 50 خرده فروش دیگر به فروش می رسانند، به فروش می رسانید و همه از توصیف های متفاوتی از تولید کننده استفاده می کنند، این یک فرصت عالی است. توصیف محصول خودتان را با استفاده از تحقیقات کلیدی که قبلا انجام داده اید را بنویسید (به شماره 9 در بالا مراجعه کنید) برای هدفمند کلمات جستجوگر مورد استفاده قرار دهید و صفحات محصول را که رقابت را از بین ببرید ایجاد کنید. به علاوه، خرده فروش یا نه، محتوای عالی یک راه عالی برای دریافت لینک های ورودی است.

 

14. در هنگام پیوند داخلی، از کلمات کلیدی خود استفاده کنید. متن لنگر به شما کمک می کند که عنکبوت را به صفحه مربوط به صفحه مرتبط کند. لینک هایی که می گویند "اینجا کلیک کنید" برای دید موتور جستجوی خود هیچ کاری انجام نمی دهند.

15. ساختن پیوندها هوشمندانه. با پیوندهای پایه ای مانند دایرکتوری های معتبر شروع کنید. (یاهو و DMOZ اغلب به عنوان نمونه ذکر شده است، اما وقت نگرانی در مورد ارسال DMOZ را هدر ندهید. ارسال آن و فراموش کردن آن.) پیوندها را از سایت های مجاز در صنعت خود دنبال کنید. اگر جستجوی محلی به شما مربوط می شود (بیشتر در مورد آینده)، لینک هایی از سایت های قابل اعتماد در منطقه جغرافیایی خود - اتاق بازرگانی، دایرکتوری های کسب و کار محلی و غیره را جستجو کنید. لینک های ورودی به رقبای خود را برای پیدا کردن لینک هایی که می توانید بدست آورید، تجزیه و تحلیل کنید. . محتوای محتوا را به صورت سازگار ایجاد کنید و از رسانه های اجتماعی برای ایجاد آگاهی و پیوندها استفاده کنید. (وبلاگ برای این عالی است؛ نگاه کنید به زیر.)

16. از عناوین مطبوعاتی عاقلانه استفاده کنید. ایجاد رابطه با رسانه هایی که صنعت شما یا منطقه محلی شما را پوشش می دهد می تواند یک منبع عالی از قرار گرفتن در معرض، از جمله گرفتن لینک از وب سایت های رسانه های معتبر باشد. توزیع نسخه های آنلاین می تواند یک تاکتیک ساختن لینک موثر باشد و در معرض قرار گرفتن در سایت های جستجوی اخبار باز می شود. نکته پاداش مربوطه: هنگام انتشار یک خبر مهم برای انتشار، یک آزادی منتشر کنید. روزنامه نگاران را هدر ندهید.

17. یک وبلاگ بنویسید و با دیگر وبلاگ های مرتبط همکاری کنید. موتورهای جستجو، به ویژه گوگل، وبلاگ های عاشق محتوای تازه و اطلاعات بسیار ساختار یافته را دوست دارند. فراتر از آن، هیچ راهی بهتر برای پیوستن به گفتگوهایی که در حال حاضر در مورد صنعت و یا شرکت شما وجود دارد، وجود ندارد. خواندن و اظهار نظر در بلاگ های دیگر می تواند مواجهه شما را افزایش دهد و به شما کمک کند پیوندهای جدیدی کسب کنید. نکته پاداش مربوطه: وبلاگ خود را در yourdomain.com/blog بنویسید تا دامنه اصلی شما مزایای هر پیوند به پستهای وبلاگ شما باشد. اگر این امکان پذیر نیست، از blog.yourdomain.com استفاده کنید.

18. با استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی عاقلانه استفاده کنید. اگر کسب و کار شما یک عنصر بصری داشته باشد، به انجمن های مناسب در Flickr بپیوندید و عکس های با کیفیت بالا را در آنجا بفرستید. اگر شما یک کسب و کار خدمات گرا هستید، از Quora و / یا یاهو پاسخ استفاده کنید تا خودتان را بعنوان متخصص در صنعت خود قرار دهید. هر کسب و کار نیز باید به دنبال استفاده از توییتر و فیس بوک، به عنوان اطلاعات اجتماعی و سیگنال های از این به عنوان بخشی از رتبه بندی موتور جستجو برای گوگل و بینگ استفاده می شود. با استفاده از هر سایت رسانه های اجتماعی که استفاده می کنید، اولین قاعده هرزنامه نیست! یک عضو فعال و مشارکت کننده سایت باشید ایده این است که با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید، آنها را آزار ندهید.

19. از فرصت های جستجوی محلی استفاده کنید. تحقیقات آنلاین برای خرید آفلاین یک روند رو به رشد است. سایت خود را برای نمایش ترافیک محلی با نشان دادن آدرس و شماره تلفن محلی به صورت برجسته بهینه سازی کنید. دستورالعمل / صفحه موقعیت مکانی دقیق را با استفاده از محله ها و نشانه ها در متن صفحه بنویسید. سایت خود را به خدمات لیستی رایگان محلی ارائه کنید که موتورهای جستجوی اصلی آن را ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که سایت شما در دایرکتوری های محلی / اجتماعی مانند CitySearch، Yelp، Local.com و غیره ذکر شده است و مشتریان را تشویق می کند تا بررسی های کسب و کار خود را در این سایت ها نیز انجام دهند.

20. از ابزارهایی که موتورهای جستجو به شما می دهند استفاده کنید. ثبت نام برای گوگل وب مستر مرکز، Bing وب مستر ابزار و یاهو سایت اکسپلورر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه موتورهای جستجو سایت خود را ببینید، از جمله تعداد لینک های ورودی که آنها از آنها آگاه است.

{call2action}

21. منابع ترافیکی خود را متنوع کنید. گوگل ممکن است شما 70٪ از ترافیک خود را به شما تحویل دهد، اما اگر به روز رسانی الگوریتم بعدی بزرگ شما سخت می شود؟ اگر دیدگاه Google شما فردا تعطیل شود چه؟ خبرنامه ها و دیگر محتوای مبتنی بر مشترکان می توانند به شما در حفظ حریم شخصی / مشتریان بدون توجه به موتورهای جستجو کمک کنند. در واقع، بسیاری از DOs در این لیست ایجاد محتوای عالی، ایجاد یک وبلاگ، استفاده از رسانه های اجتماعی و جستجوی محلی، و غیره، به شما کمک می کند مخاطبان چشم انداز وفادار و مشتریان را افزایش دهید که ممکن است به شما کمک کند که از دلخوری های موتورهای جستجو لذت ببرید .

نکته 

تمام موارد بالا باعث افزایش بازدید واقعی گوگل سایت شما میگردد اما برای بهبود رتبه سایت نیاز دارید بصورت مداوم و اصولی سایت پشتیبانی سئو برای سایت خود داشته باشید.

نظرات (6)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

شما تو مورد 4 چند تا از منابعی که میشه آز ائنها اطلاعات برای سئو کسب کردرو ذکر کردید .بجز این موارد گزینه های دیگه ای هم هستن؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرسی نکات ریز و خوبی رو گفتید اما یه جاهاییش برام مبهمه. منظورتون از تجزیه و تحلیل وب چیه ؟چطور میتونم انجامش بدم؟

This comment was minimized by the moderator on the site

یعنی پیشنهاد شما اینه که فایل هایی که ایجاد میکینیم بیشتر از 3 خط نباشه؟ و ممکنه هرزنامه تلقی بشیم؟ در جاییکه توضیحات بیشتر و البته مفیدتر خیلی تاثیر دارن به نظرم.

This comment was minimized by the moderator on the site

اینکه میگید لینک هایی رو از سایت های معتبر استفاده کنید. درست. اما گاهی بعضی سایتها رو نمیتونم تشخیص بدم این سایت واقعا معتبره یا نه ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام دوست عزیز خسته نباشید. شما در مورد 18 گفتید که عکس های با کیفیت بالا انتخاب کنید. آیا عکس های سایت رو مدام باید تغییر داد؟ منظورم اینه که اصلا تغییر عکس تاثیری داره تو این مورد؟ یا نه فقط همون یکباری که عکس گذاشتیم کافیه؟ چون عکس های صنعت...

سلام دوست عزیز خسته نباشید. شما در مورد 18 گفتید که عکس های با کیفیت بالا انتخاب کنید. آیا عکس های سایت رو مدام باید تغییر داد؟ منظورم اینه که اصلا تغییر عکس تاثیری داره تو این مورد؟ یا نه فقط همون یکباری که عکس گذاشتیم کافیه؟ چون عکس های صنعت ما خیلی زیاده و این کار خیلی زمانبره؟

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. اگر من در وبلاگ های دیگه کامنت بذارم تاثیری در سئو سایت من داره؟ حتی اگه اون وبلاگ تو حیطه کاری من نباشه؟

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سازگار با پلتفرم های