انتخاب کلمه کلیدی

کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی در سئو، اگرچه موضوع پژوهش کلمات کلیدی برای سئو مشخص نیست، اما یکی از مهمترین مراحل پردازش جستجوگرها کلمات کلیدی در سئو است.

کلمات کلیدی در سئو


ابتدا یک مثال کوتاه، اما بسیار مهم را می زنم: اطمینان حاصل کنید که محتوای شما در درجه اول بر خوانندگان شما تمرکز دارد. بسیاری از افراد برای گوگل به طور عمده می نویسند، که در نتیجه متن با کلمات کلیدی نامطلوبی پر می شود که برای خواندن وحشتناک است. تا زمانی که کاربران شما اولویت اول شما باشند، از کلمات کلیدی خود به عنوان عاقلانه استفاده کنید. اگر بین خوانایی و استفاده دقیق از کلمه کلیدی اختلاف وجود دارد، برای خوانایی انتخاب کنید. و املای خود را بررسی کنید

(نکته: از برنامه Grammarly.com در Google Chrome استفاده کنید. این رایگان است و همچنین در ویرایشگر جوملا عالی کار می کند).

 

انتخاب کلیدواژه
یک چیز پیش از شروع انتخاب کلمات کلیدی ما، گوگل به تازگی ادعا کرده است که کمتر به سمت کلمات کلیدی هدایت می شود و بیشتر به سمت موضوع یا موضوعات است. گوگل معمولا قادر به تعریف مشخص موضوع شما از متن کامل که شما می نویسد، نه فقط از همان کلمه کلیدی که مرتبا تکرار می شود. این به این معنا نیست که کلمات کلیدی مهم نیست، اما شما باید با استفاده از مترادف ها و اصطلاحات جایگزین تنوع ایجاد کنید.
همچنین بسیار مهم است که کلمات کلیدی را انتخاب کنید که کاربران شما در گوگل جستجو می کنند، نه فقط کسانی که فکر می کنید که باید آنها را استفاده کنید! بگذارید مثال شما را بگویم: می گویم شما یک درمانگر برای درمان با هالوکس والگوس (آسیب پا) هستید. اگر فقط از نام رسمی این بیماری برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنید، افرادی را که از گوگل محبوب گوگل استفاده می کنند، نادیده می گیرید.
بنابراین، یکی از اولین مواردی که در تحقیقات کلیدی انجام می شود، تعریف مجموعه ای از کلمات کلیدی مورد استفاده شما است. به طور کلی یک ایده خشن برای شروع کار دارید، اما شما باید تحقیق بیشتری انجام دهید زیرا رعایت تمام سایت بر اساس استفاده صحیح از کلمات کلیدی شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که فقط یک کلمه کلیدی را هدف نمی گیرید، بلکه یک کلیدی از کلمات کلیدی مرتبط با آن، به خصوص با تمرکز کنونی گوگل در مورد موضوعات و نه کلمات کلیدی است.
فقط با استفاده از فکر و برنامه ریزی کامل شروع کنید و یک لیست اولیه از کلمات کلیدی ایجاد کنید. از خانواده یا همکاران خود بخواهید که به شما در پیشبرد طوفان ذهنی کمک کنند. از آنجا، آن را با مترادف یا تک و چندین تغییر گسترش دهید. سپس، در مرحله دوم، از پیشنهادات جستجو که گوگل در پایین صفحه جستجو ارائه می دهد استفاده کنید: عبارت های مکررا جستجو می شود که به آنهایی که وارد کرده اید، ارائه می شود. در تصویر زیر پیشنهادات جایگزین برای عبارت جستجو سئو جوملا را نشان می دهد:

 

استفاده از گوگل کیورد پلنر

Google Adwords Keyword Planner

برای تنظیم دقیق تر، می توانید از ابزار Google Adwords Keyword Tool برای پیدا کردن کلمات کلیدی مشابه و نام مستعار استفاده کنید. در این مثال من تایپ کردم

جوملا SEO
جوملا بهینه سازی موتور جستجو
در مثال زیر، تمام اصطلاحات به نظر من برای استفاده من مناسب نیست، اما اغلب آنها و برخی از موارد نتایج بسیار مفید را به ارمغان می آورد.

 

همانطور که می بینید، تعداد میانگین جستجو در هر ماه، تخمین تقریبی سطح رقابت، و همچنین لیستی از کلمات کلیدی مرتبط و ترکیب کلمات کلیدی احتمالا موجود است. انتخاب بهترین کلمات کلیدی از این لیست اطمینان حاصل خواهد کرد که شما تمام ترافیک مرتبط را برای شرایط جستجو مرتبط مرتبط می کنید. اما فقط از همه آنها استفاده نکنید، احتمالا بسیاری داردکه بی فایده خواهند بود!
توجه: از اوت 2016 گوگل حجم جستجوی دقیقتری را ارائه نمیدهد، اما فقط حجم های کلی مانند 1000-5000 را ارائه میدهد. پرداخت کنندگان ادوردز فقط حجم دقیق دریافت می کنند.

دیگر ابزارهای جستجو کلمات
یکی از ابزارهای بسیار خوب ابزار جستجوگر کلمات کلیدی، ابزار جادوی سئمروش که توسط SemRush (همچنین رایگان است، اما ثبت نام مورد نیاز است). این ابزار به شما امکان می دهد چندین عبارات جایگزین و ثانیه های مرتبط را برای یک کلمه کلیدی معین در عرض چند ثانیه ارائه دهد. من این ابزار را خیلی دوست دارم!
همچنین Ryte.com دارای یک ابزار خوب است، به نام گزارش TF * IDF، همچنین گزینه های خوبی برای جستجو برای کلمات کلیدی مربوط (همچنین برای کاربران رایگان نیز وجود دارد).
شما همچنین می توانید تحقیقات کلیدی را از ابزار کلمات کلیدی تجاری مانند SemRush (که همچنین در Raven Tools گنجانده شده است) انجام دهید. اگر سایت شما در حال اجرا است، ممکن است اطلاعات زیادی در ابزار Google Webmaster شما پیدا کنید. برخی از ابزارهای رایگان نیز برای تحقیقات کلیدی مفید هستند:
Moz Keyword Explorer: ابزار عالی، اما تنها 10 کلمه کلیدی در هر ماه برای کاربران ثبت شده (هنوز هم مفید است).
google.com/trends: دوباره یک ابزار خوب توسط گوگل است. نشان می دهد روند در طول زمان و یا بیش از فصول برای دریافت ایده از روند فعلی کلید واژه در جستجو است.
Ubersuggest.org: این ابزار تقلید از ویژگی خودکار پیشنهاد گوگل برای یک کلمه کلیدی خاص، اما آن را به شما می دهد ده ها تن از پیشنهادات با کلمات جستجو محبوب ترین.
Keywordtool.io: شبیه به Ubersuggest، اما با رابط کاربری بسیار خوب و تمیز، همچنین اجازه می دهد تا تغییر آسان برای کشور خود را. و یک گزینه خوب برای کپی کردن همه این کلمات کلیدی به کلیپ بورد شما. دیگر به هیچ وجه رایگان نیست.
Soovle.com: این بسیار شبیه Ubersuggest است، اما به جای تنها گوگل، آن نیز Bing، یاهو، ویکیپدیا، یوتیوب را هدف قرار می دهد.
keywordshitter.com: یک کلمه کلیدی یا ترکیب کلمه کلیدی را وارد کنید، و صدها کلمات کلیدی بسیار جالب با طولانی مدت را از زبان خود بیرون کنید.

کلمات کلیدی شما
اول از همه انتخاب یک دامنه برای وب سایت شما که شامل کلمات کلیدی شما (مانند SEOLEARN.com برای سایت من است) می تواند مفید باشد، اما قطعا امکان دارد به خوبی برای یک دامنه بدون کلمات کلیدی رتبه بندی کند. سپس از کلمات کلیدی خود در هر جای ممکن استفاده کنید، از نشانی اینترنتی و محتوای اصلی خود به عناوین، متا داده ها و غیره استفاده کنید. اما اگر انجام این کار عاقلانه انجام نگیرید (بدون کلمه کلیدی). میتواند شمارا از سرچ گوگل حذف کند همچنین در به روز رسانی های اخیر از گوگل برای جلوگیری از بهینه سازی. یک ابزار خوب که می تواند به شما در نوشتن متون برای جستجوگرها کمک کند Webtexttool است. این را می توان به طور مستقیم به عنوان چک جستجو زنده SEO استفاده می شود.
و دوباره: هنگام نوشتن مطالب خود، بر خوانایی تمرکز کنید. متن ضمنی نوشته شده با تمرکز بیش از حد بر کلمات کلیدی بازدیدکنندگان شما را دور خواهد کرد. یک ابزار خوب برای چک کردن قابلیت خوانایی برنامه همینینگ است

نتیجه
استفاده مناسب از کلمات کلیدی میتواند شما را به صدر نتایج گوگل بیاورد اما استفاد از این کلمات بدون دقت لازم میتواند سئو شمارا نابود کند.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi