ترفند بهینه سزی پست های قدیمی

پست های قدیمی در سایت یا بلاگ

پست های قدیمی در سایت یا بلاگ را چکار باید بکنیم ، یکی از بزرگ ترین دقدقه ها در زمینه پست ها از رده خارج شدن پست و یا تغییر محتوای آن میباشدسعی داریم در این مقاله از مجموعه مقاله های آموزش سئو شمارا با این امر مهم آشنا میکنیم در حدود سال 2005 یا بیشتر، وبلاگهای شرکتی چیزهایی را به کار گرفتند. بازیکنان بزرگ در دنیای کسب و کار می گویند که چنین سیستم عامل می تواند "رانندگی ترافیک را به وب سایت اصلی خود، تولید فروش بیشتر محصول" و حتی "ایجاد جریان اضافی از درآمد تبلیغات" (مجله کارآفرین در سال 2006). با وعده هایی مانند آن، چه بازاریاب یا اجرایی نمی تواند در وبلاگ نویسی وبلاگ پرش کند؟

متأسفانه، پیشگامان اولیه در محتویات مارک همیشه بر روی مسائل جزئی مانند "کیفیت" یا "سرگرمی" متمرکز نبودند، بلکه بر کل محتوا و البته همه کلمات کلیدی در سئو تمرکز داشتند. حالا ما آموخته ایم، و بسیاری از وبلاگ های شرکت های بزرگ کارآمدتر هستند و ارزش بیشتری دارند. اما در بعضی از سایت ها، پشت بسیاری از صفحات "صفحه بعدی"، این محتویات قدیمی هنوز هم در پسزمینه نگهداری می شود.

این وضعیت، جابجایی و جابجایی فعلی را در تیم های محتوا قرار می دهد. اگر سایت شما مقادیر زیادی از پست های قدیمی وبلاگ را داشته باشد چه باید بکنید؟ آیا آنها فقط در آنجا نشسته اند؟ آیا شما باید چیزی در مورد آنها انجام دهید؟

چرا مباحث مربوط به پست های وبلاگ قدیمی است

در بسیاری از سایت ها، تعداد عظیمی از صفحات بزرگترین دلیل برای در نظر گرفتن بهبود یا مقیاس دادن محتوای قدیمی است. اگر مديران محتواي گذشته مطالب کمتری نسبت به کیفیت را انتخاب کنند، بسیاری از پست های قدیمی در نهایت دفن می شوند، همه موضوعات همیشه سبز در مورد قبل نوشته شده است، و به طور فزاینده ای برای نگه داشتن موجودی محتوای خود را.

از دیدگاه فنی، بسته به مقیاس محتوایی که با آن برخورد میکنید، تعداد صفحاتی که شما ارائه میدهید، می توانید به افزایش کارایی خزیدن کمک کنید. اگر گوگل باید 1000 URL را برای یافتن 100 بخش خوب از مطالب خزنده کند، آنها در نظر گرفتن و توجه به محتوای خود را در آینده به مقدار زیادی صرف خواهند کرد.

از دیدگاه بازاریابی، محتوای شما نشان دهنده نام تجاری شما است و بهبود مجموعه ای از محتوایی که شما ارائه می دهید، کمک می کند تا شیوه ای را که مشتریان شما را به عنوان یک مقام در فضای شما می بینند، شکل دهند. بهینه سازی و تعبیه محتوای موجود شما می تواند مجموعه ای از مطالب خود را تمرکز موضعی روشن تر، آسان تر قابل کشف و تضمین کند که ارزش برای کاربران و کسب و کار را فراهم می کند.

برای یک ثانیه برای یک نگاه به این مرحله از یک سطح بالاتر تمرکز کنید: اگر قبلا تصمیمی گرفته باشید که ارزش آن برای سرمایه گذاری در محتوای وبلاگ برای شرکت شما باشد، بهتر است از منابع موجود خود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها شما را برگزینند .

تصمیم بگیرید که چه چیزی را نگه دارید: موجودی و ارزیابی

فهرست
اولین کاری که قبل از دسترسی به پست های وبلاگ خود انجام دهید این است که مطمئن شوید که می دانید چه چیزی دارید. فهرست کامل URL ها و متادیت های هماهنگ شده فوق العاده در ارزیابی و مستند سازی مفید است.

بسته به سیستم مدیریت محتوا که استفاده می کنید، به دست آوردن این لیست می تواند به همان اندازه ساده است که یک فیلد پایگاه داده را صادر می کند. به طور خلاصه، URL ها را می توان از ترکیبی از داده های گوگل آنالیز، ابزار وب مستر و خزیدن جامع با ابزار مانند فریاد قورباغه جمع آوری کرد. این پست طرح خوبی از نحوه دریافت اطلاعاتی که از این منابع به آنها نیاز دارید را می دهد.

صرف نظر از این که آیا شما هنوز لیستی از URL ها دارید، خوب است که یک خزعبلح کامل از وبلاگ خود بسازید تا ببیند که ساختار لینک چگونه در این نقطه ظاهر می شود، و چگونه ممکن است با آنچه که در CMS دیده می شود متفاوت باشد.

ارزیابی
هنگامی که شما می دانید که چه چیزی دارید، وقت آن است که محتوا را ارزیابی کرده و تصمیم بگیرید که ارزش آن چیست. وقتی این کار را می کنم، می خواهم از این 5 سوال بپرسم:

1. آیا برای کاربران سودمند است؟
محتوا که برای کاربران سودمند است، مفید، آموزنده یا سرگرم کننده است. این سوالات را جواب می دهد، به آنها کمک می کند مشکلات را حل کنند یا آنها را علاقه مند نگه می دارد. این می تواند هر چیزی از طریق پیگیری برای عیب یابی به مجموعه ای از عکس های الهام بخش است.

2. آیا برای ما مفید است؟
محتوائی که برای ما سودمند است، رتبه بندی آلی، ترافیک یا لینک ها را به دست آورده است، یا با ارائه کمک به درایوهای تبدیل، ارزش کسب و کار را تامین می کند. علاوه بر این، محتوائی که می تواند به ایجاد نام تجاری یا ایجاد موثر ساختارهای محلی کمک کند، بسیار عالی است تا بر روی هر سایت داشته باشد.

3. آیا خوب است؟
در حالی که این ممکن است کمی از سوژهی ذهنی برای پرسیدن درباره هر محتوایی باشد، هنگامی که خواندن محتوا را نداشته باشید، واضح است. این در مورد چیزهای اساسی است، مثلا اگر محتوا حساس نیست، دارای اشتباهات دستوری بسیار ضعیف است، یا به نظر نمی رسد که به آن اشاره داشته باشد.

4. آیا مربوط است؟
اگر محتوا حداقل به طور واقعی به سایت شما، صنعت یا مشتریان مربوط نمی شود، باید دلیل خوبی برای حفظ آن داشته باشید. اگر هیچ کدام از شرایط قبل را قبول نمی کند، احتمالا ارزش آن را ندارد.

5. آیا باعث ایجاد هر گونه مشکل می شود؟
محتوای مشکلی ممکن است حاوی مطالب تکراری، تکراری هدف قرار دادن، متن سرقت شده، محتوایی است که مسئولیت قانونی است، یا هر تعداد دیگری از مسائل که احتمالا نمی خواهید با سایت خود مقابله کنید. من متوجه می شوم که مرحله ارزیابی فرصتی ویژه برای شناسایی پست هایی است که موضوعات مشابه را هدف قرار می دهند تا شما بتوانید آنها را ادغام کنید.

با استفاده از این معیارها، می توانید پست های وبلاگ قدیمی خود را به سطل های «نگه داشتن» و «نگه ندارید» تقسیم کنید. «نگه داشتن» را می توان 301 را به یکی از مرتبط ترین پست مرتبط یا صفحه اصلی وبلاگ هدایت کرد. سپس وقت آن است که بیشتر به دیگران بگویم.

چه کارهایی را با پستهایی که دارید انجام دهید
بنابراین حالا شما یک شمع "نگه دارید" پست ها مرتب کردن بر اساس! تمام پست هایی که تا به امروز ساخته شده اند، ارزش خاصی دارند. اکنون ما می خواهیم بیشترین استفاده از آن را با بهبود، گسترش، ارتقاء و ارتقاء محتوا انجام دهیم.

بهتر کردن
وقتی تنظیم کردن یک پست قدیمی که دارای استخوان های خوب است تنظیم می شود، بهتر است ابتدا با پیشرفت در هدف گیری و نوشتن و دستور زبان عمومی شروع شود. شما می خواهید مطمئن شوید که پست وبلاگ شما دارای یک نقطه مشخص است، یک موضوع خاص و شرایط را هدف قرار می دهد و این کار را در زبان انگلیسی (یا هر زبان دیگری که ممکن است در وبلاگ شما وجود دارد) انجام دهد.

هنگامی که محتوای خود در شکل خوب است، مطمئن شوید که هر پیشرفت فنی که قطعه ممکن است نیاز داشته باشد، از قبیل پیوند مربوطه، متن Alt یا نشانه گذاری طرح، اضافه کنید.

سپس وقت آن است که مطمئن شوید آن زیبا است. پیشرفت های ویژوال مانند اضافه کردن خطوط شکسته، نقل قول ها، و تصاویر بر تجربه کاربر تاثیر می گذارد و می تواند مردم را در صفحه طولانی تر نگه دارد.

گسترش یا به روز رسانی
همه پست های وبلاگ قدیمی لزوما در شکل ضعیف نیستند، که می تواند یک فرصت عالی ارائه دهد. راه دیگری برای به دست آوردن ارزش بیشتر از آنها، بازنویسی یا به روزرسانی اطلاعاتی است که در آنها وجود دارد تا محتوای قدیمی دوباره تازه شود. داده ها می گویند که این به ارزش تلاش است، با وبلاگ نویسان تجاری که پست های قدیمی تر را به روز می کنند که 74 درصد بیشتر به نتایج قوی گزارش داده اند.

چندین راه برای گسترش یا به روز رسانی یک پست، کشف کردن یک متد دیگر در پایان نامه اولیه، اضافه کردن اطلاعات جدیدتر یا ادغام تحولات اخیر یا تغییر نظرات است. به طور خلاصه، شما می توانید یک قطعه از محتوای را با تعبیر دوباره آن به یک رسانه دیگر، از جمله تصاویر جدید، ویدیو جذاب و یا حتی به عنوان محتوای صوتی، گسترش دهید.

ترویج
اگر شما منابع را در ایجاد و بهینه سازی مطالب سرمایه گذاری کرده اید، فقط سعی می کنیم تا حد امکان چشم بر روی محصول به پایان برسد. این را می توان به روش های مختلفی انجام داد، مانند اشتراک گذاری و به اشتراک گذاری مجدد در کانال های اجتماعی مارک، جابجایی پست ها در صفحه اول وبلاگ خود یا حتی کمی ارتقاء خارجی از طریق تبلیغ.

پیگیری
هنگامی که وبلاگ شما قطع شده است و شما در تلاش برای به دست آوردن بیشترین ارزش از محتوای موجود خود هستید، یک گام مهم مهم این است که برگه ها را بر روی تاثیر این تغییرات حفظ کنید.

مهمترین معیار موفقیت، ترافیک آلی آلی است. حتی اگر وبلاگ شما برای نسل سرب یا سایر اهداف خاص طراحی شده باشد، تعداد چشم ها در صفحه نیز باید با سایر اقدامات همبستگی خوبی با موفقیت محتوا داشته باشد. برای بهترین نمایش مجموع ترافیك ها، من جلسات آلی را با صفحه فرود در Google Analytics نظارت می كنم.

من همچنین دوست دارم نگاهی به رتبه بندی های آلی داشته باشم، زیرا می توانید یک نگاه اجمالی به اینکه آیا یک تکه در اطراف یک موضوع خاص در حال افزایش است یا خیر، قبل از آنکه موفق به کسب ترافیک آلی با این اصطلاحات شود، می شود.

به خاطر داشته باشید که صرف نظر از تغییراتی که انجام داده اید، اغلب Google چند ماه طول می کشد تا ارتباط و رتبه بندی محتوا را به روزرسانی کنید. بنابراین صبور باشید، نظارت کنید و به گسترش، به روز رسانی و تبلیغ ادامه دهید!

 

نظرات (4)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

گذاشتن تعداد زیادی لینک از صفحات داخلی سایت به صفحات داخلی دیگر چقدر میتونه مفید باشه؟؟

فاطمه
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام ممنون از مطالب خوب سایتتون
نظرخواهی مطالب سایت یا وبلاگ برای سئو مفید است؟؟
و نظر نوشتن یا سوال پرسیدن در مطالب سایت چطور ؟؟

باران
This comment was minimized by the moderator on the site

بارگذاری ویدئو ها از خود هاست سایت باشه یا میشه بصورت iframe از یوتیوب یا آپارات بازخوانی کرد ویدئو رو در صفحه؟
کدامیک در سئو تاثیر داره؟؟؟

امیر
This comment was minimized by the moderator on the site

وبلاگ رو میشه سئو کرد؟؟؟

نادر
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi