محتوا بر اساس سئو

نوشتن مقاله بر اساس سئو

نوشتن مقاله بر اساس سئو، نوشتن مقاله بر اساس سئو نیاز اصلی ما برای بخش عمده ای از محتوا سایت ما می باشد. این خبر خوبی برای شماست ، زیرا همانگونه که بیان می شود ، همه آنها از یک فرمت استاندارد تشکیل شده است . مقالات استاندارد سئو متون یکپارچه برای وب هستند که برای موضوعات مختلف نوشته شده است .


روش انجام کار برای استاندارسازی مقالات سئو :

چه چیزی یک مقاله استاندارد سئو را ایجاد می کند و برای انجام آن باید چه کاری انجام دهید ؟

1- مبانی مقالات استاندارد SEO
طول : طول مطلب 500 کلمه در حدود 10 جمله باشد .

اگر جمله های شما بیش از 10 کلمه ی خاموش ( کلمه ی بی معنی که از نظر شما دارای معنی می باشد، اما گوگل درک صحیحی از آن ندارد مثل خود کلمه سئو که به تازگی برای گوگل معنی پیدا کرده است ) باشد ، گوگل توانایی درک آن را نخواهد داشت و مقاله ی شما را رد کرده و از مجموع سرچ خارج میکند یا بنا به چگالی کلمات در نتایج پایین تر قرار میدهد.

زبان نوشتاری : زبان نوشتاری شما نباید دیوانه وار باشد ، یعنی مقالات خود را نباید با زبانی عامیانه ای بنویسید،که قابل درک برای گوگل نیست .

مثال

کلمه ( نون ) بجای کلمه ( نان ) یا ( کلمه کلیه موارد ) بجای ( تمامی موارد ) .

لحن : شما باید بتوانید لحن نوشتاری را که مدنظرتان هست، به مخاطب انتقال دهید .

مثال

جمله ی "دوست دارم" را می توان به چندین لحن مختلف خواند. ( به صورت خبری، امری، تاکیدی و یا سوالی) . کار شما به عنوان یک مقاله نویس این است که ، به مخاطب منظور خود را از این جمله برسانید . اگر گوگل نتواند لحن نوشتاری شما را به درستی تشخیص دهد، مقاله شما را رد کرده و از مجموع سرچ خارج می کند .

توجه منظور از محدودی سرچ ، سه خط اول می باشد.


2- ساختار یک مقاله ی استاندار برای سئو :

مقالات استاندارد ، 500 کلمه ی ما همیشه باید به سه بخش تقسیم شود .

بخش اول : ورود هیجان انگیز ( آغازی شگفت انگیز )

"وای واقعا خوشحال شدم که چند دقیقه وقت صرف کردم که این مقاله را بخوانم"

سر تیتر :

سر تیر باید دقیقا حاوی کلمات کلیدی باشد . سرتیر ، برای گرفتن توجه بازدیدکننده و ایجاد انگیزه به خواندن ادامه ی مطلب است .

ایجاد هیجان :

شما باید با استفاده از 175 تا 200 کلمه برای مخاطب ایجاد هیجان کنید ، به روشی که مخاطب تمایل پیدا کند که مقاله شما را تا پایان بخواند .

مثال

انگیزه ی ایجاد شده در ذهن یک مخاطب : "وای واقعا چیزی آموختم، خندیدم ، و از خواندن این متن لذت بردم"

همانند جمله های استفاده شده : "هیچ جای دیگر این مقاله را نخواهید خواند"و یا "تا به حال هیچ کسی به شما این نکات کلیدی را نگفته است "

مثال، اگر کمی به بنرهای تبلیغاتی یادگیری زبان انگلیسی توجه کنید ، این جمله را خواهید دید "چرا معلم ها زبان انگلیسی دوست ندارند شما به این کانال بیایید" تمامی این جملات برای ایجاد انگیزه در مخاطب است ، به طوری که تصور کند برای کسب از اطلاعات در مورد موضوع موردنظرتان، فقط به خواندن مقاله ی شما نیاز دارد .

بخش دوم : دادن اطلاعات در مورد موضوع موردنظر .

عنوان :

عنوان باید حاوی اطلاعات ادامه دهنده کلمات کلیدی اصلی باشد .

بخش اطلاعات :

با استفاده از 150 تا 200 کلمه به گوگل درباره موضوع مورد نظر توضیح دهید ، این توضیح باید شما تاریخچه ایجاد آن موضوع باشد . گوگل الگوریتمی دارد که از طریق آن می تواند یادبگیرد . وقتی شما تاریخچه یک موضوع را در متن خود قرار می دهید به گوگل کمک می کنید که در زمان کمتری بتواند نتایجی درستی را به مخاطب نشان دهد .

 

قسمت سوم : نتیجه گیری و ایجاد ارتباط .

سر تیر :

نتیجه گیری یا جمع بندی از تمامی توضیحات ارائه شده در متن مقاله ، برای الهام بخشی و ایجاد انگیزه ، منبی بر خرید یا نیاز به درخواست مشاوره با شما .

فاکتور USP :

فاکتور USP برای ایجاد انگیزش مضاعف برای مقایسه ی شما با رقبا است . مانند : حمل و نقل رایگان، مشاوره ی رایگان، پشتیبانی رایگان ، دادن جایزه .

لینک داخلی : لینک داخلی هدایت بازدیدکننده و ربات های گوگل به سایر بخش های سایت است . شما باید عنوانی را که قرار است به مقاله ی دیگر لینک دهید ، دقیقا تگ H1 آن مقاله باشد .

 

3- تکنیک های استاندارد نگارش متن
1- مقاله های خود را به صورت متن در وب سایت خود قرار دهید .

اگر مقاله ی شما در یکی از این قالب ها نباشد گوگل به آن توجهی نخواهد کرد .

2- کد گذاری HTML باید صحیح باشد .

H1: دقیقا شامل کلمه ی کلیدی برای سئو باشد .

H2: پاراگراف 1

H2: پاراگراف 2

H3: پاراگراف 3

لینک های داخلی

 

3- تمامی متن شما باید با یک فونت نوشته شود ترجیحا Times New Roman.

 

4- متای استاندار برای مقاله های سئو


عنوان متا ( حداکثر 55 کارکتر ) : عنوان متا باید حتما شامل کلمه کلیدی شما باشد . در نوشتن عنوان متاها نیز دقت کند ، متاهای شما به حدی جذاب باشد که باعث جذب بازدیدکننده به وب سایت شما شود . مثل سئو ، بایدها و نباید هایی که هیچ کس به شما نمی گوید .

شرح متا ( حداکثر باید 250 کارکتر باشد) :

همیشه به صورت مختصر توضیح دهید، چرا صفحه ی شما مناسب برای بازدید کننده است . هدف این است که بازدیدکننده به سایت شما مراجعه کند . مطمئن شوید که یک کلمه کلیدی را داخل آن قرار داده اید .

نتیجه گیری :

نوشتن یک مقاله کار سختی نمی باشد ، فقط کافی است شما تمامی نکات گفته شده در این مقاله را رعایت کنید تا مقاله ی شمانه تنها برای مخاطب بلکه برای گوگل نیز قابل درک باشد . در یک مقاله ی سئو باید هم علائم نگارشی به درستی رعایت شود و هم راهکارهای سئو . اگر می خواهید از مقاله های خود نتیجه ی مطلوب را بگیرید و در این زمینه نیاز به راهنمایی و یا مشاوره بیشتر دارید ، با دوستان ما تماس بگیرید آن ها مشاوره ی رایگان را در اختیار شما قرار می دهند .

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi