نوشتن مقاله سئویی

نوشتن مقاله بر اساس سئو یکی از نگرانی های صاحبان سایت ها می‌باشد. ما در آموزش سئو سعی داریم به شما بیاموزیم نوشتن مقاله بر اساس سئو چگونه است و از کجا باید شروع کنید
گام اول آشنایی با مفهموم پایه SEO چیست؟

 SEO ، مخفف برای بهینه سازی موتورهای جستجو، مجموعه ای از ابزارها و مهارت هایی است که برای درست کردن صفحات به طوری که آنها در نتایج موتورهای جستجو بالاتر رتبه بالاتر است. دو فعالیت اصلی جستجوگرها عبارتند از تحقیق کلمه کلیدی و پیوند ساختمان. پس از آنکه کلمه کلیدی مورد تحقیق قرار گرفته و یافت شده است، هنگام نوشتن مطالب متنی برای وب سایت ها، در نظر گرفته می شود. در اینجا، ما در مورد اولین و ساده ترین مقالات SEO – مقالات SEO اصلی تمرکز می کنیم.

مقالات اصلی SEO

متن های صحیح و بدون تایپ صحیح. مقالات اساسی جستجوگرها متون ساده هستند و معمولا برای ماشین ها و نه برای خوانندگان انسان طراحی شده اند. مهمترین ویژگی مقالات SEO اصلی این است که آنها باید ۱۰۰٪ گاما صحیح و بدون خطا باشند. در صفحه ترجمه انگلیسی ما شما می توانید یک نمونه از یک مقاله پایه SEO را که شامل تقریبا. ۸۰ کلمه در زیر عنوان “ترجمه انگلیسی”.

مدیریت زمان (نسبت تحقیق / نوشتن)

مقالات SEO اصلی نیازمند تحقیق بسیار کم و یا هیچکدام نیست. شما باید حدود تقریبا ۹۰٪ -۱۰۰٪ از وقت خود را برای نوشتن مقاله خود و در صورت نیاز حداکثر حداکثر ۱۰٪ از موضوع خود را بررسی کنید.

خرابه

محتوای تکراری

وقتی محتوای یکسان یا حتی یکسان در چندین صفحه در یک وبسایت وجود دارد، سایت خود را به نظر نمی رسد گسترده تر و آموزنده تر کند. در عوض ممنوعیت محتوای تکراری موتورهای جستجو ممکن است وارد شود. مقالات شما در وب سایت های زنده قرار می گیرد و اگر محتوای شما منحصر به فرد نباشد، وب سایت ها می توانند جریمه شوند. برای جلوگیری از این، لطفا اطمینان حاصل کنید که مقالات شما همیشه شامل متون منحصر به فرد هستند، به عنوان مثال متون اصلی که توسط شما نوشته شده و در جاهای دیگر کپی و جا به جا نشده اند.

صرف نظر از شمارش کلمه

طول مقالات جستجوگرها یک پارامتر مهم برای موتورهای جستجو است. به طور کلی صفحات طولانی (به عنوان مثال ۱۵۰۰-۲۰۰۰ کلمه یا بیشتر) مورد علاقه نیستند، یا اگر رتبه بندی ۳ مقاله کوتاه (۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه) به جای یک مقاله طولانی، حداقل رتبه بندی بهتر را داشته باشید. از آنجا که شمار کلمه بسیار مهم است، لطفا همیشه اطمینان حاصل کنید که شمارش کلمه از مقالات خود را با توجه به دستورالعمل پروژه خود را نگه دارید.
دانشتان را امتحان کنید!

میدونی…

چه سایتی برای چیست؟

نحوه نوشتن یک مقاله با توجه به نوع SEO مورد نیاز – Basic؟
نحوه نصب و استفاده از برنامه چک کردن املای کامپیوتر شما چگونه است؟ اگر نه، بررسی چک املای و تنظیمات زبان خود را در صفحه MS Office 2010 بررسی کنید.

مرحله دوم

مقالات استاندارد استاندارد SEO برای وب
متن متداول در موضوعات مختلف
مقالات SEO استاندارد کپیپانتیرها برای بخش عمده ای از سفارشات محتوا ما هستند. این خبر خوبی برای شماست، زیرا همانگونه که بیان می شود، همه آنها از یک فرمت استاندارد تشکیل شده است. مقالات استاندارد استاندارد SEO متون یکپارچه برای وب هستند و بر روی موضوعات مختلف نوشته شده است.
تعریف انجام شده
پس چه چیزی یک مقاله استاندارد سئو را ایجاد می کند و برای انجام آن باید چه کاری انجام دهید؟
۱. مبانی مقالات استاندارد SEO
طول: ۵۰۰ کلمه، دقیقه / حداکثر ۱۰ کلمه
اگر تعداد کلمه ها با بیش از ۱۰ کلمه خاموش باشد، متن دوباره ارسال خواهد شد.
زبان: زبان شما باید بدون تایپ دیوانه باشد
به عبارتی از متخصصان آموزش دیده و PM های ما، اگر خوب نباشد، به عقب برگردانده می شود. PM نیز گزینه ای برای تصمیم گیری در مورد شما برای پروژه مناسب نیست و یک پروژه را در یک زبان یا محصول دیگر به شما ارائه می دهد.
تن: صدای شما باید مشابه نمونه و دستورالعمل مورد تایید باشد
همچنین به صلاحدید مجریان آموزش دیده و PM ها، اگر خوب نباشد، ارسال خواهد شد. اگر در پروژه بیش از سه بار اتفاق می افتد، PM همچنین گزینه ای دارد که شما را از پروژه بگیرد و چیز دیگری را به شما ارائه دهد.
۲. ساختار مقاله استاندارد SEO
مقالات استاندارد استاندارد ۵۰۰ کلمه ما همیشه در سه پاراگراف تقسیم می شوند.
قسمت ۱، معرفی WOW:
“وای که واقعا خوشحال شدم که چند دقیقه خواندن این متن صرف کردم!”
هدر: توجه هدر گرفتن که “نیرو” بازدید کننده برای خواندن متن. باید حاوی کلمه کلیدی دقیق باشد
فاکتور “وای”: ± ۱۷۵ تا ۲۰۰ کلمه است که خواننده را دوست دارد، “وای، واقعا چیزی آموختم، خندیدم و از خواندن این متن لذت بردم”.
قسمت ۲، اطلاعات در مورد موضوع:
سربرگ: هدر خبره. باید حاوی کلمه کلیدی دقیق باشد
فاکتور “اطلاعات”: ± ۱۵۰ تا ۲۰۰ کلمه با حقایق / تاریخ در مورد موضوع. اطلاعات در مورد این ساده ترین راه برای پیدا کردن در وب سایت شما برای نوشتن یا با صرفه جویی در گوگل موضوع است.
قسمت ۳، دعوت به عمل
سرصفحه: توجه هدر گرفتن که “الهام بخش” بازدید کننده به عمل است. (توصیه شده برای حاوی کلمه کلیدی دقیق).
USP-factor: 100-175 کلمه که خواننده را برای خرید / اشتراک و غیره الهام می کند. USP یک نقطه فروش منحصر به فرد سایت است، مانند حمل و نقل رایگان، تضمین ۱۰۰٪ رضایت.
۲ لینک داخلی: هدایت بازدید کننده و عنکبوت به سایر قسمت های جالب سایت. با یک متن لنگر بسیار مهم است که دقیقا همان چیزی را که صفحه ای که به آن پیوند می دهید، مشخص می کند (چک h1 یا meta عنوان صفحه ای که آن را پیوند می دهد).
۳. قالب متن استاندارد استاندارد SEO
تحویل در قالب .doc / .docx
اگر یک فایل در هر قالب دیگر تحویل داده شود، آن را ارسال خواهد کرد
کد گذاری HTML باید صحیح باشد
H1: کلمه کلیدی دقیق
H2: پاراگراف ۱
H2: پاراگراف ۲
H3: پاراگراف ۳
پیوندهای داخلی
برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی HTML، بررسی HTML ما را بررسی کنید.
تمام متون باید در یک فونت (اندازه) باشند، ترجیحا Times New Roman
۴. Metas برای متون SEO استاندارد
عنوان متنی (حداکثر ۵۵ حرف): این همیشه با کلید واژه دقیق و سپس یک USP جاذب شروع می شود.
شرح متا (حداکثر ۱۴۵ کاراکتر): همیشه به طور مختصر توضیح دهید چرا صفحه مناسب برای بازدید کننده است (صفحه را با USP توصیف کنید). هدف این است که بازدید کننده را کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که یک کلمه کلیدی دقیق را در متن اضافه کنید.

مرحله سوم

متون فوق العاده با کیفیت برای سئو

این متون باید در مورد موضوعات مورد علاقه باشد و بسیار خوشنود و هیجان انگیز باشند. داشتن یک موضوع “روند” به این معنی است که مقاله باید در مورد اخبار جاری باشد و برای مخاطبان خاصی جالب باشد، برای مثال آخرین پیشرفت تجارت الکترونیک، امور سیاسی، افکار عمومی درباره محصولات جدید در بازار، وضعیت تکنولوژی. تحقیقات شما باید بر روی مسائل خاص انجام شود و نوشتن نباید محدود به واقعیت هایی باشد که دانش عمومی هستند، به عبارت دیگر، حقایق کلی که همچنین می توانند به سادگی با بازدید از ویکیپدیا پیدا شوند. مقاله های حق بیمه SEO باید یک لحن روزنامه نگار و یک سبک بیان دقیق داشته باشد. به طور استنباط، این به این معنی است که آنها باید به عنوان مثال استعاره را شامل شوند، متنی و / یا لحن مشخص (هدف، عقل و منطق با بازی کلمه، زبان تجاری تجاری و غیره) باشد. شما لزوما باید منبع خود را در مقاله خود ذکر نکنید، اما باید منابع اطلاعات خود را دنبال کنید و آماده باشید که در آن اطلاعات خود را پیدا کنید، اگر لازم باشد. نکته: روزنامه ها، مجلات، اخبار الکترونیکی و سایت های خبری آنلاین خود را در مورد زبان مورد نظر خود بدانید. همچنین قابل اعتماد ترین آثار / وب سایت مرجع برای سوالات مرتبط با زبان؛ زبان نوشته شده شما باید بی عیب و نقص باشد
مدیریت زمان (نسبت تحقیق / نوشتن)
شما باید حدود ۵۰٪ وقت خود را صرف تحقیق در مورد موضوع خود و ۵۰٪ در خود نوشتن.
کد های HTML – لینک های داخلی در مقالات حق بیمه SEO
به احتمال زیاد شما باید پیوندهای داخلی و کدهای HTML خود را در مقاله حق بیمه SEO خود داشته باشید. استفاده از کلمات کلیدی داده شده مناسب را انجام دهید و فراموش نکنید که هر گونه جزئیات مربوط به متن لنگر را در نظر بگیرید. برای یادگیری نحوه اضافه کردن لینک های داخلی، لطفا از صفحه لینک پیوند زیر برای کسب اطلاعات بیشتر دیدن کنید. در صورت نیاز به برخی از تمرینات ابتدا ایجاد پیوندها را در یک صفحه سعی کنید آن را تجربه کنید. اگر شما نیاز به تازه کردن دانش خود را از HTML، بازدید از آموزش HTML ما (سرفصل، برچسب ها و لینک ها) صفحه. همیشه آماده به دنبال دستورالعمل دقیق در مورد جزئیات مقاله باید شامل شود! این دستورالعمل ها می توانند به تن / سبک، تعداد دقیق کلمات و کد گذاری HTML مربوط باشند.
خرابه
نوشتن درباره اخبار بی اهمیت و یا قدیمی که همیشه اطمینان حاصل کنید که موضوع مقاله شما در اخبار جاری است. دانستن اینکه چگونه از HTML استفاده کنید (به عنوان مثال برای پیوندهای داخلی) فراموش نکنید که اصول اولیه کد HTML را مدیریت کنید!
دانشتان را امتحان کنید!
میدونی…

چه تفاوت بین مقالات اصلی، استاندارد و حق بیمه SEO چیست؟
چگونگی دنبال کردن دستورالعمل های دقیق و نوشتن مقالات با توجه به انواع مختلف مقاله های SEO مورد نیاز: Basic، Standard، Premium؟
شما باید با یک سوال درباره زبان کجا منابع اینترنتی را پیدا کنید؟
چگونه می توان یک لینک داخلی در مقاله خود اضافه کرد؟
مقالاتی را از Dropbox برای ویرایش و ویرایش آماده کنید؟
پوشه Dropbox خود را از مرورگر اینترنتی خود، اما با مرورگر Explorer / Finder خود استفاده نکنید.

1000 کاراکتر باقیمانده است