روش کد گذاری در تحلیل محتوا

منطق ایجاد دسته بندی در محتوا

منطق ایجاد دسته بندی در محتوا، قبل از شروع به پر کردن سایت خود با تولید محتوا، بر اساس یک ساختار منطقی برای سایت خود تصمیم بگیرید. اول از همه، این باعث می شود که سایت خود را به خصوص برای سایت های بزرگ تر آماده کنید. همچنین می تواند شما را از نیاز به ساختن مجدد سایت خود در آینده جلوگیری کند.

منطق ایجاد دسته بندی در محتوا

اغلب در بررسی های انجام شده در SEO می بینم در حالی که بسیاری از مسائل به راحتی حل می شود، این دست بندی ها قابل حل نیست: تجدید ساختار یک وب سایت اغلب منجر به تغییر URL های موجود در وب سایت شما می شود که می تواند در موتورهای جستجو تاثیر منفی داشته باشد. البته شما می توانید این را با تغییر مسیرها اصلاح کنید، اما کار اضافی ایجاد می کند که شما می توانید با شروع از آن به درستی انجام دهید.

با دقت ایجاد یک ساختار منطقی منطقی، هر دو مردم و موتورهای جستجو، ساختار سایت شما را ساده تر می کنند و همچنین به حفظ سایت کمک می کند. اغلب کمک می کند تا مطمئن شوید که ساختار رده و ساختار منو به شیوه ای مشابه تنظیم شده اند. در seoleran.com، من دسته بندی برای چک لیست جستجوگرها، عملکرد، برنامه های افزودنی، ابزار حسابرسی و وبلاگ، و شما به راحتی می توانید ببینید که این دقیقا همان چیزی است که من منو را تنظیم کرده است.

آنچه که برای جستجوگرها نیز کمک می کند لینک کردن از هر مقاله یا زیر شاخه به طبقه بندی بالا (استفاده از پودرهای سوخاری، یا با تنظیم گزینه Show Category در تنظیمات مقاله) است. اگر شما همچنین صفحه مقوله را با محتوای مفید پر کنید، قدرت بیشتری دریافت می کنید. به همین دلیل است که من معمولا سعی می کنم از داشتن دسته ها بدون توضیحات جلوگیری کنم. فقط صفحه اصلی فهرست این صفحه را بررسی کنید. این یک مقاله نیست، اما یک صفحه رده و همه مقالات در این رده به آن پیوند دارند. اگر این کار را به درستی انجام دهید، سایت شما یک ساختار مثل هرم دارد، با صفحه اصلی در بالا، دسته بندی اصلی / منو بعدی و مقالات فردی در پایین:

 

در دنیای جستجوگرها، ما اغلب از لینک آب صحبت می کنیم. این به نظر می رسد کمی جادویی است، اما ما از آن برای نشان دادن جریان لینک به بخش های خاص در یک وب سایت استفاده کنید. صفحه هایی که تعداد زیادی از لینک های داخلی را دریافت می کنند، نسبتا قوی هستند . از آنجا که صفحات بالاتر در هرم به طور خودکار مقدار زیادی آب پیوند را دریافت می کنند، آنها به عنوان صفحاتی با اهمیت زیادی دیده می شوند که ممکن است آنها را از بین ببرد. این کار آنها را برای رقابت برای کلمات کلیدی در سئو رقابتی مناسب می کند، در حالی که صفحات کم در هرم، معمولا مقالات فردی شما، برای هدف گذاری به اصطلاح کلمات کلیدی با دقت بسیار مناسب هستند (ترافیک کم، اما بسیار مناسب). در بعضی موارد، این حتی حتی می تواند در سایت گوگل SERP، لینک های کامل خود را نشان دهد، نمایشگر اصلی شما:

 

توجه این بدین معنی است که یا دسته بندی بیشترین بازدید را داشته یا زیر مجموعه ورودی بیشتری کرفته و به دسته بندی شما بازد را برگردانده است.اگر این تکنیک حتی یک سطح را نیز بپذیرید، می توانید از آن برای ساخت سایت های SEO-silos در وب سایت خود استفاده کنید.

اجتناب از ساختار لینک عمیق
همچنین اجتناب از ساختار پیوند عمیق، شما باید تعداد موارد را در هر منو محدود کنید. کاربران اغلب اشتباه گرفته یا خسته می شوند زمانی که بیش از 7 آیتم های منو در یک منو قابل رویت هستند و کاربران اغراق آمیز اغلب سایت را ترک می کنند (= افزایش میزان بازده = رتبه بندی جستجوگرهای بد رتبه بندی SEO). به جای پر کردن تمام موارد منوی خود در یک منو، باید از منوی زیر منو یا منوی پرواز خارج شوید (مطمئن شوید که روی دستگاه های تلفن همراه کار می کنند).

منطق urls در جوملا
جوملا URL را بر اساس ساختار منو ایجاد می کند. اگر مقاله از طریق لینک منو در دسترس نباشد، URL بر اساس ساختار Category-Article خواهد بود. URL واقعی بر اساس نام مستعار آیتم Menu / Category / Article است. بنابراین، معمولا برای هر آیتم های منو، معمولا یک URL ایجاد می شود، حتی اگر 2 آیتم های منو به یک مقاله پیوند (جلوگیری از این، منجر به مسائل محتوای تکراری شود). موضوع در مورد URL ها واقعا بسیار گسترده است، و به نظر می رسد که خیلی عمیق در اینجا قرار دارد. جوملا SEO کتاب من در اینجا جزئیات بیشتری را پوشش می دهد.
توصیه من این است که همیشه مطمئن شوید که هر قطعه محتوا به یک آیتم منو مرتبط است. اگر این یک آیتم مقاله یک مجموعه مجموعه وبلاگ است، مهم نیست، هر دو خوب هستند. اگر شما یک لینک منو را ارائه ندهید، ممکن است حتی با محتویاتی که حتی کاربران نمیتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند، دسترسی پیدا کنید: صفحات وصفی.

نتیجه

یکی از آخرین نکته اینجا این است که مطمئن شوید که یک ساختار منوئی را که نظارت می کنید ایجاد می کنید. در صورت امکان، فقط از یک منو استفاده کنید .... این به اندازه کافی آسان است برای ترتیب دادن بازدید کنندگان شما.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما