سئو کردن لینکدین

سئو کردن لینکدین

سئو کردن لینکدین ، SEO در LinkedIn اغلب نادیده گرفته می شود، و این زمان شما شروع به مشاهده LinkedIn، درست مانند گوگل، به عنوان یک موتور جستجو. با دسترسی به کل شبکه حرفه ای، فرصت برای کسانی که به اندازه کافی آگاهانه هستند، می تواند بی پایان باشد. LinkedIn محبوب ترین پلت فرم برای شرکت های B2B برای به دست آوردن مشتریان جدید است، به طوری که قادر به بهینه سازی حضور LinkedIn شما دارای مجموعهای از مزایای بالقوه - هر دو برای مشخصات شخصی شما و همچنین برای کسب و کار شما.

با توجه به قدرت بالای دامنه آن، موتورهای جستجو نتایج زیادی از LinkedIn در SERPs برای برخی از اصطلاحات جستجو، به ویژه آنهایی که در حال چرخش در اطراف شغل نقش دارند، ارائه می کنند. این پست درمورد چگونگی ایستادگی کردن و چگونگی اشغال بهترین نقطه برای کسب و کار شما است.

سئو کردن لینکدین

دقت در جزئیات
اولین گام این است که تا حد امکان از مشخصات خود را پر کنید. تنبل نباشید و از جلوگیری از بریدن گوشه ها جلوگیری کنید - جزئیاتی را ارائه دهید که به افزایش مشخصات شما کمک می کند. اما فقط در همه عرصه ها بدون ذهنیت پر می شود؛ اطمینان حاصل شود که توصیفی، جذاب و استفاده از کلمات با دقت انتخاب شده باشد. آن را توصیف کنید، اما از طریق آشکار کردن اطلاعات مهم، اما از طریق فریب دادن، آن را ترک کنید. از نقاط گلوله یا لیست استفاده کنید تا آن را هضم تر و تشویق به خواندن کنید.

به خاطر داشته باشید که یک تصویر روشن و حرفه ای را آپلود کنید. اگر هنوز عکس خود را فارغ التحصیلی کرده اید، تصور غلطی را نشان می دهد و نشان می دهد که شما دانشجوی دانشگاه هستید، نه حرفه ای با احترام با سه سال تجربه ارزشمند تحت کمربند خود. درست یا غلط، آگاهانه یا ناخودآگاه مردم به ناچار اولین تصورات خود را بر روی تصویر شما قرار می دهند. کمی آن را تصور کنید و فقط یک عکس پیکسل شده از آن نوار دیگر شب را منتشر نکنید. به عنوان نکته نهایی تصویر، مطمئن شوید که به طور مناسب نامگذاری شده است تا شانس خود را در جستجوی تصاویر افزایش دهد.

فکر کنید در کلمات کلیدی
همانطور که شما در هنگام بهینه سازی یک وبسایت به برخی از کلمات کلیدی هدف می گیرید، وقتی بهینه سازی LinkedIn خود را انجام می دهید و زمانی که نزدیک به جستجوگر وبسایت هستید، توجه زیادی به اهداف کاربر داشته باشید.

همانطور که با بهینه سازی یک وب سایت، مطمئن باشید که کلمات کلیدی را از دست ندهید. اگر کسی کلمۀ "متخصص بازاریابی محتوا" را به یک پاراگراف هفت بار پر کرده است، برای هر کسی خواندنی است. به یاد داشته باشید جذاب و واقعا جالب است. گرفتن افراد برای پیدا کردن شما تنها اولین گام است - چه چیزی باعث می شود آنها را تبدیل کنید یا با یک پیشنهاد شغلی جدید / کسب و کار بالقوه جدید به شما حمله کنید؟

از بخش خلاصه استفاده کنید تا کلمات کلیدی بیشتری را تقویت کنید. این احتمالا بخش اول افرادی است که در مشخصات شما خواندنی هستند، بنابراین بدون گفتن اینکه شما نیاز دارید آن را به طور کامل فریاد بزنید فوق العاده است. خود ارتقاء عالی است، اما تمرکز خود را بر روی نحوه کمک به دیگران قرار دهید. مردم از مشخصات شما دیدن نمی کنند تا شما را به خودشان تبریک بگوید؛ شانس این است که آنها چیزی را بخواهند و شما باید نشان دهید که چطور شخص حق با شما صحبت می کند.

URL خود را سفارشی کنید
اگر قبلا هرگز در مورد این فکر نکردید، فقط یک ثانیه برای نگاه کردن به نشانی اینترنتی برای نمایه LinkedIn خود نگاهی بیندازید. مرجع مبهم به نام شما برای هر کسی مفید نیست، به خصوص برای موتورهای جستجو. یک دوم برای به روز رسانی URL سفارشی خود را به چیزی که شامل نام کامل شما است، بکشید. اگر نام نامعمولی شبیه به خودتان داشته باشید، ممکن است لازم باشد کمی خلاق باشید، اما آن را حرفه ای نگه دارید و آن را تا حد ممکن روشن کنید. راه آسان برای انجام این کار این است که فکر کنید آیا شما خوشحال خواهید شد که این نشانی اینترنتی را در کارت کسب و کارتان مشاهده کنید.

شبکه تا آنجا که قابل قبول اجتماعی است
LinkedIn در پایان روز یک فضای آنلاین برای شبکه است. بنابراین فقط نمایه خود را به زیبایی نگذارید - باید از آن استفاده کنید. در روش بسیار مشابه برای ایجاد لینک در جستجوگرها، اگر شما در LinkedIn هیچ ارتباطی نداشته اید، به احتمال زیاد در نتایج جستجو به احتمال زیاد به نظر می رسد.

یکی از مهمترین نکات در اینجا شبکه کردن شبکه است. الگوریتم جستجوی LinkedIn در ابتدا و در درجه اول در نشان دادن افراد با ارتباطات و گروه های مشابه است. شما احتمالا متوجه شده اید که نتایجی که در هنگام پیگیری در LinkedIn مورد اولویت قرار می گیرند، کسانی هستند که اتصالات سطح 1، 2 یا حتی 3 به شما دارند. بنابراین، به این معنی است که افراد بیشتری که در LinkedIn با آنها ارتباط برقرار می کنید، بیشتر احتمال دارد که در نتایج جستجو نمایش داده شود. پس از همه، شبکه اجتماعی است، بنابراین اجتماعی و شبکه است.

تعامل و تعامل
شما نظرات دارید، بنابراین آنها را به اشتراک بگذارید. شما دانش تخصصی دارید، پس آن را افشا کنید. شما یک صدا دارید، پس از آن استفاده کنید. مانند هر شبکه اجتماعی، اگر شما بخواهید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید، ضروری است که با افراد ارتباط برقرار کنید. اگرچه این ممکن است شانس خود را در نتایج جستجو پیدا نکند، اما در معرض دید دیگران در LinkedIn افزایش می یابد. و یک چیز همیشه منجر به دیگری می شود.

شرکت در گروه ها
این یک گسترش از نکات مربوط به جذب و شبکه است. گروه ها یک روش بسیار عالی برای پیدا کردن افراد همفکر در صنعت شما هستند. برخی از وقت ها به شناسایی گروه هایی که بیشتر مربوط به تخصص و حرفه شما هستند اختصاص دهید. همچنین باعث می شود که شما بیشتر قابل مشاهده باشید، زیرا پیوستن به یک گروه با هزاران نفر به طور ناگهانی باعث می شود که شما در نتیجه نتایج جستجو بیشتری نسبت به آنها داشته باشید. شما هیچ چیز برای از دست دادن ندارید و احتمالا در طول راه زیاد خواهید شد.

جمع آوری تاییدیه ها
هیچ کس به نظر نمی رسد که تعداد بیشتری از تاییدیه ها یا توصیه های بیشتری به نمایه شما کمک می کند که نمایه شما در نتایج جستجو بالاتر باشد. در هر صورت، قطعا ارزش تلاش برای جمع آوری بسیاری از این موارد را ممکن است. درست همانند خرید یک محصول بر اساس بررسی های مثبت، همین نظریه برای استخدام انسان هاست. تأییدیه ها و توصیه ها سطح اطمینان و اعتماد به قدرت و اعتبار یک فرد یا کسب و کار را به دست می آورند.

فقط در حالیکه واقعا به آنچه انجام می دهید خوب است، عقب نشینی کنید و منتظر تاییدیه ها باشید، احتمالا نمی خواهید آنرا بردارید. یک رویکرد پیشگیرانه و شروع به تایید یا توصیه افراد در شبکه خود کنید. انتظار نداشته باشید چیزی به عقب برسد، اما با هر شانس، حداقل برخی از افراد را به نفع خود می برید.

به اشتراک گذاری مراقبت است
بیایید آن را بپذیریم، یکی از وظایف اولیه LinkedIn، خودپرستی بی شرمانه است. این جایی است که می توانید با افتخار کار خود را به اشتراک بگذارید، آن را به جهان نشان دهید و بحث های باز را ایجاد کنید. فقط به یاد داشته باشید که به اشتراک گذاری مراقب است، اما اختلاف نظر در حال غلبه بر است. تا زمانی که به اشتراک گذاری محتوا و به روز رسانی هایی که واقعا جالب و ارزشمند برای مردم هستند، پس شما طلایی هستید. آن را به عنوان یک راه برای نفوذ خودتان در نظر نگیرید - این یک دستورالعمل برای فاجعه است - بلکه این است که در مورد همکاری با ایده ها و به اشتراک گذاری ارزش ها شرکت کنید. به طور خلاصه، این یک راه عالی برای برقراری ارتباط با شبکه شما و رسیدن به افراد جدید است. این به ارتباطات جدید و شبکه گسترده تر منجر می شود و شانس بیشتری در رتبه بندی بسیار بالاست.

انتشار پست در LinkedIn
این به اشتراک گذاری مقالاتی که در جای دیگری نوشته اید متفاوت است. فقط بر روی 'نوشتن یک مقاله' در زیر وضعیت به روز رسانی کلیک کنید و بهترین کلمات خود را تنظیم کنید. محکم کردن محتوا به عنوان بخشی از استراتژی جستجوگرها، باعث تقویت قدرت شما می شود و این رتبه بندی ها را تقویت می کند و برای LinkedIn هم همین کار را می کند. انتشار برخی مقالات درخشان و شما را به عنوان کارشناس به صنعت به تقاضا در هیچ زمان در همه. در واقع، زمان کمی می گیرد، اما اگر به دنبال ساخت پروفایل LinkedIn خود هستید و نام تجاری شخصی خود را ارتقا دهید، ارزشش را دارد.

نوشتن محتوای بهینه شده برای LinkedIn برای محتوای نوشتاری به عنوان بخشی از کمپین جستجوگرها با همان قوانین کاربردی متفاوت است. شما همچنین می توانید محتوای دیگری را که در جای دیگری نوشته اید، بازنویسی کنید - فقط مطالب را تکرار نکنید، زیرا همه ما می دانیم که چگونه Google در مورد آن احساس می کند. به عنوان مثال، اگر مقاله ای در بلاگ خود داشته باشید که دیگر به خصوص به خوبی کار نکند، ارزش آن را از خلاصه ای از پست به عنوان یک مقاله در LinkedIn و سپس به مقاله کامل در وبلاگ خود لینک کنید. این همچنین می تواند برعکس کار کند.

ایجاد لینک به نمایه خود
اگر حتی کمی با دنیای بازاریابی دیجیتالی آشنا هستید، اهمیت لینک ها را درک خواهید کرد. هنگامی که شما در حال تلاش برای رتبه بندی بیشتر در LinkedIn خود هستید متفاوت نیست. همیشه در تلاش برای پیروزی به نمایه LinkedIn خود در هر فرصت احتمالی آگاه باشید.

اگر شما یک وبلاگ دارید، مطمئن شوید که به نمایه خود پیوند داشته باشید. یک پیوند به امضای ایمیل اضافه کنید تبلیغ نمایه LinkedIn خود را در سایر حساب های رسانه های اجتماعی ارتقا دهید. ارسال مهمان یکی دیگر از راه های بسیار خوبی برای ساختن این پیوندها است، زیرا تمرین بسیار معمول این است که پیوندهای اجتماعی را در زیستن نویسنده خود بنویسید. پس از آن یک اثر گلوله برفی پیدا خواهید کرد - هرچه پیوندهای بیشتری داشته باشید، بیشتر افراد نمایه شما را مشاهده می کنند، بیشتر افراد با شما ارتباط برقرار می کنند، بالاترین مشخصات شما رتبه بندی می شود و پیوندهای بیشتری دریافت می کنید ... شما این ایده را دریافت می کنید .

کلمات نهایی
بسیاری از موارد فوق می توانند به نمایه شخصی شما و صفحه کسب و کار شما اعمال شوند. بیشترین استفاده از جستجوگرها در LinkedIn را انجام دهید و شما قادر خواهید بود مخاطبان جدید را پیدا کنید، منجر به تولید و ساخت بر روی نمایه حرفه ای خود شوید. به عنوان یک نقطه نهایی، فراموش نکنید که کاملا مطمئن شوید که نمایه عمومی LinkedIn شما قابل مشاهده است و پنهان نیست.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi