سئو لندینگ پیج

سئو لندینگ پیج

سئو لندینگ پیج  ، صفحه فرود چیست؟ یک صفحه فرود صفحه ای است که اطلاعاتی را که به یک کاربر خاص هدایت می شود تمرکز می کند - و بر اساس سوت گودین، به طور خاص به منظور تشویق 1 از 5 اقدام بهینه سازی شده است:


یک بازدید کننده را کلیک کنید (برای رفتن به صفحه دیگری، در سایت یا شخص دیگری)
یک بازدید کننده خرید کنید.
یک بازدید کننده برای مجوز دادن به شما برای پیگیری (از طریق ایمیل، تلفن و غیره) دریافت کنید. این شامل ثبت نام البته است.
یک بازدید کننده به یک دوست بدهید
یک بازدید کننده برای یادگیری چیزی، که حتی می تواند ارسال یک نظر و یا به شما نوعی بازخورد
صفحات فرود در کمپین های بازاریابی اینترنتی، به ویژه ایمیل و مدیریت بازاریابی PPC رایج هستند.

علاوه بر بهینه سازی برای عمل کاربر، صفحات فرود می توانند به راحتی ردیابی / تجزیه و تحلیل اقدامات بازدید کننده، و تغییر در صورت لزوم.

بنابراین هدف اصلی صفحه فرود این است که بهینه سازی تجربه کاربر هنگام بازدید از یک سایت، مخصوصا برای اولین بار.

این به خودی خود دلیل خوبی برای اعمال آنها در SEO است.

پس از همه، نقطه ضعفی وجود دارد که هدف آن رتبه بندی است اگر شما موفق به تبدیل نیست.

و بر خلاف کمپین بازاریابی اینترنتی PPC و ایمیل، ما به این صفحات نخواهیم رسید، بلکه آنها را به عنوان پیوندهای اصلی ناوبری در سراسر سایت تنظیم می کنیم.

در انجام این کار، ما قصد داریم:
افزایش کارایی که ما می توانیم کلمات کلیدی اولیه را هدف قرار دهیم
افزایش توانایی ضبط مرتبط Longtail
افزایش توانایی تبدیل بازدید کنندگان
و، شاید، حتی ROI را در جستجوگرها جستجو کنید. :)

چرا صفحات فرود برای جستجوگرها خوب است

به سادگی پیوند دادن و هدایت بازدیدکنندگان به صفحه اصلی می تواند بازدیدکنندگان را به اشتباه و یا نامعلوم در مورد اقداماتی که باید دنبال کنند تا اطلاعات دقیقی را که نیاز دارند پیدا کنند.

پس از همه، برای هر دسته از جستجوی کلیدواژه ای که هدف قرار می گیرید، می توانید یک تماس متمایز برای عمل ایجاد کنید.

برخی از سایتها به برخی از این مراحل تلاش خواهند کرد و به این ترتیب به این فرایند می پردازند، از جمله از طریق لینک های رده اصلی برای کمک به ترافیک مستقیم به صفحه مفید ترین.

با این حال، این صفحات اغلب برای بهترین جستجوگرها یا اهداف بازدید کننده بهینه نمی شوند، فقط یک تلاش پر سرعت برای قرار دادن کلمات کلیدی در عناوین و غیره، به جای اینکه یک عنصر محوری در یک جستجوگر اینترنتی باشد.

به عنوان مثال، با سایت های تجارت الکترونیک، اغلب فرض می شود که اگر محصولات را در یک دسته به اندازه کافی پرتاب کنید، کاربر چیزی را که می خواهد پیدا می کند.

این کار می کند اگر بازدید کننده قبلا تصمیم خرید گرفته است و شما می توانید محصول مورد نظر خود را برای خرید ارائه دهید.

اما اگر بازدید کننده یک تصمیم خریدی نگرفته است؟ اگر آنها به دنبال یک محصول مرتبط نیستند، چه؟

این به نفع داشتن Landing Pages اختصاص یافته است - بهینه شده برای تجربه کاربر کامل، در حالی که همچنین به ظرفیت کامل جستجوگرها بهینه سازی شده،


فرود صفحه SEO

احتمالا، وب سایت هدف چندین ناحیه را پوشش می دهد.

بنابراین ما به دنبال این مناطق به تعدادی از صفحات متمرکز بر هر یک از تو رفتگی در دیوار - و سپس این صفحات بهترین منبع اطلاعات در این سوله، برای هدایت تماس هدفمند برای اقدامات برای بازدید کنندگان موتور جستجو.

ما به سادگی نمیخواهیم بازدیدکنندگان ما را بهتر بسازیم - ما همچنین قصد داریم بیشتر از آنها را بگیریم.

یک صفحه اختصاص یافته به یک دسته بندی خاص کلمات کلیدی نمی تواند به سادگی کلمات کلیدی اولیه را هدف قرار دهد، بلکه می تواند برای گرفتن یک انتخاب گسترده تر از جستجوهای Longtail - یک عظیم متنوع از عبارات جستجوی طولانی در اطراف و مرتبط با کلمات کلیدی مورد هدف شما استفاده کند.

به طور کلی، استراتژی هدف صفحه ما، هدف قرار دادن صفحات خاص محتوای عمیق در پورتال های بزرگ برای مناطق کلمه کلیدی است که برای هر دو موتور جستجو و کاربران کار می کند، به ویژه با استفاده از:


1. محتوا

با تمرکز بر یک موضوع خاص، ما می توانیم در بخش های کلمات کلیدی بیشتر، متن کلمات کلیدی و لینک های کلمات کلیدی در آن دسته از کلمات کلیدی قرار گیرند.

ما در مورد کلمه کلیدی ساده اینجا صحبت نمیکنیم - اما با داشتن یک صفحه محتوا متمرکز بر یک طرز تفکر مشخص شده، ما می توانیم محتوای بیشتری را به سمت بازدیدکنندگان علاقه مند به موضوعات خاص و مرتبط مرتبط کنیم.

ما به سادگی تلاش نمیکنیم تعداد بیشتری از کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مربوط به کلمات کلیدی را ضبط کنیم. ما همچنین تلاش می کنیم که این ترافیک رو به جلو را به استفاده از هر دو صفحه یا صفحات هدفمند در آن سایت برای رسیدن به تماس با ما برای اقدام.

نکته: صفحات خود را با انتشار فید RSS از داخل سایت، فهرست محصولات، آخرین مقالات و موضوعات بحث بحث کنید، همه چیز را بر اساس کلمۀ کلیدی کلمه کلیدی حفظ کنید.


2. پیوندها

اگر ما در مورد رتبه بندی جدی هستیم، در بعضی موارد ما باید یک کمپین توسعه لینک استفاده کنیم.

با این حال، ما قبلا از آن خواسته ایم که یک سایت با پیوندهایی که فقط به صفحه فهرست می تواند به نظر می رسد بسیار سنگین و غیر طبیعی است.

این جایی است که صفحات فرود واقعا به خودشان می آیند

راه اندازی صفحات فرود به این معنی است که ما می توانیم بلافاصله لینک ها را گسترش دهیم تا نسبت صفحات صفحه اصلی / عمیق تر طبیعی شود.

ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که ما متن لنگر متنوع را برای همه صفحات هدفمند استفاده می کنیم.

در حالت ایده آل، ما نمی خواهیم نسخه های مختلف کلمات کلیدی مشابه در لینک های ما به این صفحات فرود، اما در عوض کلمات کلیدی مختلف استفاده می شود به روش های مختلف.

ما می توانیم در هر دو کلمات کلیدی عمومی و کلمات کلیدی خاص محصول پرتاب کنیم و برای یافتن کاربر چیزی که مربوط به این موتور جستجوگر است، خدمات را فراهم کنیم و درخواست تماس برای عمل ارائه شود.


نکته: ترکیب کلمات کلیدی در صفحه و پیوند

یکی دیگر از اهداف کلیدی صفحات فرود این است که متن لنگر پیوندتان را در کنار سرصفحههای صفحه / زیرمجموعهها قرار دهید و به منظور استفاده از تعداد بیشتری کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید.

مثلا:

کلید واژه ها:
ویدجت های آبی
ویدجت های سبز
ویدجت های قرمز
لینک های کلیدی:
ویدجت ارزان
بهترین ویدجت ها
ویدجت تخفیف
به معنی قدرت گرفتن ضبط در کلمات کلیدی searchphrases و Longtail در اطراف:
ویدجت آبی ارزان
ویدجت سبز ارزان
ویدجت قرمز ارزان
ویدجت bestblue
ویدجت bestgreen
ویدجت bestred
ویدجت آبی تخفیف
ویدجت سبز تخفیف
ویجت های تخفیف قرمز

3. پیگیری

مطمئنا، این واقعیت که شما در حال تمرکز بسیاری از آب پیوند خود را در صفحات فرود خود را به معنی آسان تر از پیگیری نتایج واقعی از جستجوی آلی است.

بازدید کنندگان که اولین صفحه ورود خود را یکی از صفحات فرود خود را، باید به عنوان یک نتیجه مستقیم از استراتژی خود را هدف قرار دادن SEO آمده است.

پس از آن شما می توانید رفتار بازدید کننده که از طریق صفحه فرود و عملکرد آنها آمده است، انجام تغییرات و تغییرات در صورت لزوم.

به عنوان مثال، شانس این است که یکی از صفحات فرود شما به طور تصادفی ترافیک شدیدی را از یک عبارت جستجو که هرگز متوجه آن نبوده است، ترسیم می کند.

پس از آن شما می توانید صفحه خود را تغییر دهید به عنوان مورد نیاز برای تبدیل بهتر این ترافیک و تلاش برای هدف قرار دادن شرایط مشابه به منظور ضبط مشابه ترافیک سودآور.


خلاصه

در نهایت، یک صفحه فرود، پورتال سازی یک دسته بندی کلمه کلیدی است که تماس های فوری را برای کلیه کلمات کلیدی که هدف قرار می گیرد، فراهم می کند، اما مسیرهای بیشتری را به صفحات مربوط به صفحه های مربوطه با تماس خود با عمل ارائه می دهد.

با ترکیب محتوای خوب با لینک خوب، ما می توانیم صفحات فرود را صرفا برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی هدفمند هدفمند، بلکه برای هدف اصلی جستجو Longtail بر اساس کلمات کلیدی ما.

و مهمتر از همه، صفحات فرود می توانند به دنبال بهتر شدن و - تبدیل کردن - آن دسته از بازدید کنندگان که از طریق موتورهای جستجو در وهله اول آمده اند.

نظرات (5)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام صفحه اول سایت هم میشه صفحه فرود یا landing باشه؟؟؟

علی
This comment was minimized by the moderator on the site

بهینه سازی لندینگ پیج چه فیده هایی داره؟؟؟

نیما
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید،برای ساختن لندیگ پیچ اول باید سایت طراحی کنم؟؟؟بعد لندیگ پیچ رو درست کنم؟؟

نرگس
This comment was minimized by the moderator on the site

در بعضی از صفحات فرود با عنوان opt-in landing page فرم اصلی سایت پیاده میشه ؟؟؟چطوره اینکار

مهتا
This comment was minimized by the moderator on the site

برای صفحه های سایت کتاب الکترونیکی رایگان میشه فرود صفحه استفاده کرد؟؟؟

مینا
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi