سئو کلاه سفید

سئو سفید و روش های آن

  • محمد آتیک
  • بلاگ

سئو سفید و روش های آن | سئو کلاه سفید | تکنیک های سئو کلاه سفید ، باتوجه به اسم سئو کلاه سفید همگان متوجه سئو مطمئن می شوند و سئو کار به روش کلاه سفید در مسیر قوانین حرکت می نماید. سئو کلاه سفید به روش های اصولی و درست بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که در این روش کلیه خط مشی موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود .

در ادامه به روشهای انجام سئو سفید پرداخته ایم با ما همراه باشید . البته راههای سئو سفید معمولا در بلند مدت جواب می دهند و ریسکی را متوجه وب سایت نمی نمایند.
تکنیک های انجام سئو کلا سفید به دسته های مختلفی تقسیم می شود که در زیر با چند روش برتر آن آشنا می شوید :

 

تولید محتوای با کیفیت:
د رانجام سئو کلاه سفید ، محتوای با کیفیت یک مزیت به حساب می آید و سئو کار بروی محتوا با کیفیت و جدید بیشتر متمرکز می شود . در سئوی کلاه سفید بر تولید محتوای کامل ، با کیفیت ، جامع در زمینه شغلی مورد نظر بیشتردقت می کنند . محتوا یکی از مهترین فاکتورها و مسائل در زمینه امور سئو می باشد و در صورتی که سایتی بتواند مطالب مورد نیاز کاربران در زمینه شغلی خود را تهیه نماید می تواند به عنوان سایت برتر شناخته شود و بازدید کنندگان بسیاری به خود جذب نماید.
وجود محتوا با کیفیت و مناسب باعث می شود مخاطب مدت زمان بیشتری داخل سایت بماند و مطالعه نماید و همین دلیل باعث بالا رفتن مدت زمان ماندگاری کاربران در وب سایت می شود در نتیجه کمکی می کند به بالا آمدن رنکینگ سایت توسط موتور های جستجو ، که در مقاله قبلی به آن اشاره کرده ایم.

کد نویسی اصولی صفحات وب سایت:
هر صفحه می بایست عنوان متمایز خود را توسط تگ title داشته باشد و تمامی صفحات می بایست تگ های کلمه کلیدی و توضیحات کلیدی مختص به خود را داشته باشند . سئو کار کلاه سفید بر روی کد نویسی صفحات تمرکز می نماید تا صفحه طبق اصول ایجاد شده باشد . عنوان صفحات می بایست با تگ H1 ایجاد شده باشد و سایر عناوین و زیر مجموعه های صفحه می بایست با تگ های H2, H3 و ... دسته بندی شده باشند و همچنین مطالب در درون پاراگراف ها می بایست قرار گیرند . کد نویسی طبق استاندارد صفحات وب سایت درک درستی از وب سایت به موتورهای جستجو می دهد و موتورهای جستجو با دید بهتری صفحات وب سایت را ایندکس می نمایند.

انتخاب عناوین و توضیحات مناسب صفحه
انتخاب عنوان مناسب تاثیر بسیار مثبتی بر روی سئو و رتبه بندی وب سایت خواهد داشت . انتخاب عنوان مناسب و اصولی برای صفحات مشخص ، یکی دیگر از روش هایی که سئو کار به روش کلاه سفید، سایت را با آن می تواند بهینه نماید . موتورهای جستجو موضوع هر صفحه را با استفاده از عنوان صفحه درک می نمایند و در صورتی که عنوان درستی برای صفحه انتخاب نشود علاوه بر آنکه کاربران پس از ورود به سایت ممکن است صفحه را ببندند همچنین ممکن است موتورهای جستجو نتوانند برای کلمه کلیدی مورد نظر شما صفحه شما را بیابند . عنوان صفحه می بایست با محتوای صفحه همخوانی داشته باشد و همچنین برای صفحه می بایست کلمات کلیدی (Meta Keywords) و توضیحات کلیدی (Meta Description) با توجه به محتوای صفحه در نظر گرفته شود.

بررسی کلمات کلیدی:
سئو کار کلاه سفید کلمات مرتبط و مهم ترین کلمات کلیدی مربوط به وب سایت را می یابد و از این کلمات استفاده درستی در انتخاب عناوین ، کلمات کلیدی، توضیحات ، صفحه بندی وب سایت می نماید . این کلمات سپس در تگ های Title, meta description, meta keyword, h1,h2,h3,h4,h5,h6, متون ، لینک ها و آلت تصاویر استفاده می گردد . در تولید محتوا نیز برای هر مقاله دو یا سه کلمه کلیدی اصلی مد نظر قرار داده می شود و مقاله با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر نوشته می شود.

بک لینک سازی اصولی ساخته شود:
تشخیص اینکه بک لینک ورودی به سایت تاثیر خوبی روی آن داشته و یا خیر ، بر عهده سئو کار می باشد و سئو کار تلاش می نماید با تمرکز بر تولید محتوای با کیفیت لینک های ورودی طبیعی از سایت های مرتبط دریافت نماید . سئو کار کلاه سفید بر روی گرفتن لینک های ورودی درست و اصولی با تعداد و کیفیت مناسب تمرکز می نماید و سعی می نماید لینک هایی از سایت هایی به نحوی دریافت نماید که تاثیر مثبت بر روی سئو وب سایت داشته باشد.

بهینه سازی سایت برای موبایل:
سایت های که موبایل فرندلی یا برای موبایل سئو نشدند، به سختی می توان رتبه های برتر در گوگل کسب نمایند . یا حتی ممکن است بروی رتبه فعلی در گوگل تاثیر منفی بگذارد . یک راهنمایی مفید ، اگر تا کنون برای ساختن آن اقدام نکرده اید (طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا) هرچه زودتر اقدام کنید . مهمتر آنکه بازدیدکنندگان از طریق موبایل امروزه بیش از70 درصد کل بازدیدکنندگان سایتتان را تشکیل می دهد ، پس به نظر مشتریانتان احترام بگذارید.
همچنین استفاده از تکنولوژی AMP که توسط گوگل ارائه شده است را نیز می توانید استفاده نمایید ، ولی بیشتر برای وب سایت های خبری از آن استفاده می شود.

ثبت کسب و کارتان در نقشه گوگل:
برای کشور ایران ، گوگل نیز از نتایج محلی (الگوریتم کبوتر) برای نمایش کسب و کارها و وب سایت ها استفاده می کند ، مثلا در گوگل سرچ کنید “سرزمین عجایب تهران” گوگل سعی می کند تنها سرزمین بازی که با این اسم سیو شده است را نمایش دهد. اگر جی پی اج گوشی روشن باشد و دو باره آن سرچ کنید گوگل همان سایت را دوباره به شما نشان می دهد.
ثبت کردن نشانی کسب و کارتان در نقشه گوگل باعث اطمینان مشتری و رونق بیشتر در کار می شود . استفاده از سرویس کسب و کار من در گوگل تاثیر مثبتی برای سئو کلاه سفید می تواند داشته باشد . متاسفانه ثبت رسمی کسب و کار در نقشه گوگل در ایران برای این سرویس وجود ندارد . ولی امیدواریم که این قسمت نیز اضافه شود.

سخن پایانی
اگر تاکنون با روش های کلاه سفید آشنا نبوده اید ، امید است پس از مطالعه مطالب با با نحوه سئو مطوئن و قانونی آشنا شده باشید و راهی باشد برای ارتقاء وب سایتتان ، کارشناسان سئو هاما برای رتبه اول شدن در نتایج گوگل شما را یاری و مشاوره می نماید.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سازگار با پلتفرم های