سئو ارزان قیمت

سئو دائمی

  • محمد آتیک
  • بلاگ

سئوی دائمی ، آیا به فکر سئو و بهینه سازی دائم سایت خود هستید؟ حتما در مورد انتخاب شرکت مناسب برای انجام کار سئو حرفه ای سایت خود بیشتر فکر کنید . خدمات سئو چیزی جز بالا بردن کیفیت یک سایت از طریق ارسال مقالات با کیفیت در زمینه مورد نظر در سایت به صورت منظم، ایجاد بک لینک در سایت های مرتبط، استاندارد سازی کد نویسی صفحه و رفع عیب مشکلات هاستینگ نیست.


مهمترین دلیلی که گوگل در صفحه اول شما را نمایش دهد ، این است که شما سایت با کیفیتی داشته باشید . هیچ کس نمی تواند رتبه سایت شما را تضمین کند و هیچ شرکتی نمی تواند اعلام کند که خدمات سئو دائمی و تضمینی به شما می دهد . اما گروه سئوهاما باتوجه به تجربه کاری که در این زمینه دارد میتواند به جرات بگوید ، سئو حرفه ای انجام می دهد و سئو سایت شما را تضمین می نماید.
همان طور که می دانید خدمات سئو ارزان نیست و برای بالابردن رتبه ی با استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر می بایست بررسی های بسیاری توسط کارشناسان سئو انجام شود و چند نفر می بایست به صورت مداوم بر روی سایت فعالیت نمایند و تغییرات سایت را چک کنند.متخصصین سئو می بایست اطلاعات خود مدام بروز نمایند ، زیرا دنیای انیترنت دائما در حال تغییر می باشد ، روز بروز در حال پیشرفت می باشد و متخصصان سئو می بایست این تغییرات را مدام چک کنند.
تعدادی از فاکتورهایی که گوگل برای افزایش رتبه ی سایت اعلام کرده است و در رتبه سایت تاثیر بسیاری می گذارد ، در زیر امده است:

 


کیفیت محتوا:
به عبارت دیگر،نوشته شدن یک محتوای علمی بی نظیر، می تواند باعث شود که گوگل بفهمد این محتوا بهتر است و آن را باید بالاتر نشان دهد. تولید محتوای خوب، تاثیر مستقیمی بر سئو سایت دارد.


کیفیت لینک های داخلی و خارجی:
هر وب‌ سایت دارای دو دسته لینک ، لینک داخلی و لینک خارجی می باشد. لینک‌های داخلی صفحات و پست‌ها را در درون وب سایت به یکدیگر پیوند می‌دهند، اما لینک‌های خارجی صفحات درون وب‌سایت را به سایت‌های دیگر متصل می‌کنند. گوگل از طریق ارتباط بین لینک‌ها بعنوان یکی از شاخص‌های سئو در می‌یابد که تولید محتوای سایت شما تا چه میزان دارای یکپارچگی و انسجام است و از این طریق آن‌ها را ارزش‌گذاری می‌کند.


سرعت وب سایت:
سرعت باز شدن صفحات سایت یکی از فاکتور های تعیین کننده در جایگاه سایت در نتایج جستجو ها می باشد. گوگل از فاکتور های مختلفی برای رتبه دادن به سایت ها در نتایج جستجو استفاده می کند. بعضی از این فاکتور های موثر در بهینه سازی سایت، مرتبط به کیفیت و مرتبط بودن محتوا مربوط هستند ولی برخی دیگر مشخصا به تجربه کاربری برمیگردند. سرعت لود شدن سایت یکی از آن عواملی است که علاوه بر بهبود تجربه کاربری، مستقیما به اعتبار سایت برمیگردد.


کد نویسی استاندارد:
یکی از روش هایی که قرار است ما برای بهینه سازی وبسایت شما استفاده کنیم ، کدنویسی استاندارد پروژه های طراحی وب می باشد . سرعت بارگذاری بالا و استاندارد بودن صفحه وب شما یکی از عوامل بهتر شدن رتبه شما نسبت به سایر رقباتان می باشد .بهترین وبسایت ها هم اکنون از لحاظ ساختاری و کدنویسی ، کاملا استاندارد هستند و از لحاظ کدنوسی کاملا بهینه سازی شده هستند.

اهمیت سئو حرفه ای:
برای بهبود رتبه سایت، همانطور که می دانید، امروزه بیشتر کارها با استفاده از اینترنت انجام می شودو روش ها و تکنیک های بسیاری وجود دارد اما مهمتر از همه این ها در سئو حرفه ای، داشتن استراتژی دیجیتال مارکتینگ است .سئو حرفه ای باعث افزایش رتبه سایت ، افزایش ترافیک وکلیک سایت از طریق گوگل می شود ، نتیجه دلخواه ما که افزایش فروش و معرفی کالا و خدمات ( وب برندینگ ) به کاربران را فراهم می نماید. سئو حرفه ای در واقع سئو سایت با استفاده از روشهای نوین است که در الگوریتم های گوگل مورد ارزیابی قرار می گیرد. پس اینکه الگوریتمهای گوگل مانند رنک برین و پنگو.ئن، در سئو مورد بررسی قرار گیرد مهم است. همچنین بهترین روش سئو، سئو سفید است که بر پایه تولید محتوای مفید است. چیزی که در سئو مورد استفاده است. برای سئو حرفه ای، یکی از بهترین روش ها که امروزه توسط گوگل به آن تاکید می شود، تولید محتوا می باشد. البته محتوایی که براساس اصول سئو نوشته شده باشد و همچنین غیر کپی باشد. در این مقاله، ما در خصوص اقداماتی که باید در سئو حرفه ای انجام شود، صحبت کنیم. بهتر است بدانید که سئو حرفه ای شاید در ظاهر کلمه خیلی بزرگ باشد، اما واقعا روش های انجام آن ساده است و فقط کافی است که آن ها را به صورت اصولی به کار ببرید و همچنین صبر مهمترین عاملی است که باید در کنار آن داشته باشید

اقداماتی که باعث می شود در سئو حرفه ای باشید :
1-تحلیل سایت رقبا
2-بررسی کلمات کلیدی
3- تولید محتوا
4-سئو محلی
5- سئو موبایل
6- لینک بیلدینگ
7- جستجوی بین المللی


چرا به بک لینک نیاز داریم ؟
وقتی شما لینک سایت خود را در یک وب سایت معتبر قرار می دهید، در واقع از اعتبار و محبوبیت آن برای اعتبار بخشیدن به سایت خود استفاده می کنید یکی از مهم ترین دلیل استفاده از بک لینک، ارتقاء رتبه ی سایت است. دومین دلیلی که از بک لینک استفاده می شود این است که، شما با استفاده از بک لینک خوب می توانید ورود سایت خود را بالا ببرید. آخرین دلیل برای استفاده از بک لینک این است که، وقتی گوگل لینک شما را در وب سایت دیگری می بیند، سایت شما را واقعی تصور می کند.

مزایای بک لینک دائمی:
بهبود رتبه ی سایت
افزایش ترافیک طبیعی سایت
ایندکس سریع تر محتوای سایت
بک لینک ها یک روش بازاریابی و تبلیغات ارزان هستند.
افزایش اعتبار برند شما

تاثیر لینک دائمی بر سئو:
همان طور که در مطالب بالا اشاره کرده ایم ، بک لینک ها تاثیر زیادی بر سئو سایت دارند. گوگل علاوه بر کیفیت بک لینک ها، به مدت زمانی در یک بک لینک در سایت می مانید گوگل به آن نیز رتبه می دهد. لینک وب سایت شما وقتی به صورت دائمی در یک سایت پربازید وجود داشته باشد، به طور طبیعی ترافیک وب سایت شما بیشتر می شود.

پست مهمان:
سئو کارها می دانند، پست مهمان چیست و چه ارزش بالایی دارد. پست مهمان به معنای تبادل لینک نیست. پست مهمان یعنی اینکه شما برای یک سایت دیگر که مرتبط با حوزه کاری شما است یا دارای اشتراکاتی نیز با هم می باشید، مقاله ای بنویسید و آن را مقاله را به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار دهید. بعد در انتها لینک سایت خود را به عنوان سایت مرجع قرار دهید. نوشتن یک پست مقاله ای وظیفه ای است که برای اکثر مدیران سایت ها هزینه بر است و اگر شما گهگاهی این کار را به صورت رایگان برای آن ها انجام دهید، می توانیم بگوییم یک بک لینک دائمی و با اعتبار را کسب کرده اید.

قرار دادن لینک سایت:
لینک سایت خود را می توانید در شبکه های اجتماعی، فروم ها و ..... قرار بدهید،قرار دادن لینک سایت روش های مختلفی دارد اما وجه اشتراک همه آن ها، لینک برروی کلمه کلیدی صفحه ورود است. اما مهمترین نکته ای که باید رعایت کنید این است که حتما عبارتی که لینک کردید تا کاربر برای خواندن ادامه مطلب وارد سایت شما شود، حتما همان کلیدی باشد که صفحه ورودتان است. در غیر اینصورت فایده ای ندارد البته نه اینکه نداشته باشد ولی آن اثری که به دنبالش بودید، کمتر می کند. یکی از بهترین تکنیک های بک لینک دائمی است.

اینفوگرافیک ها:
امروزه دیگر کمتر کسی از متن برای بیان کردن مطالب خود استفاده می کنند، بیشتر به جای آن از عکس استفاده می کنند. با آمدن شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که ماهیت عکس دارند، اینفوگرافیک ها بیشتر از همه مورد توجه قرار می گیرند. با اینفوگرافیک می توان مطالب خیلی طولانی را در قالب عکس و به صورت خلاصه بیان کرد. اگر اینفوگرافیک شما به صورت حرفه ای طراحی شود، میزان اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی بالا است، مخصوصا اینکه یک موضوع عمومی مانند روش های محافظت در برابر سرماخوردگی را بیان کنیم. البته شاید اینفوگرافیک به اشتراک گذاری شده لینک نشود ولی کافی است که لینک سایت خود را برروی آن بنویسید. به حال یک نوع بک لینک دائمی برای سایت شما می شود.

محتوای مناسب:
محتوا به عبارتی پادشاه نامیده می شود. شعاری است که امروزه دیگر کمتر کسی ارزش آن را نمی داند. گذاشتن محتوای باکیفیت هرچند کوتاه، خیلی بهتر از مطلب بلندی است که از نظر محتوا برای خواننده ارزشی ندارد. کاربران فعال امروزه به دنبال مطالب جدیدی هستند که نیازهای آن را رفع نماید و خیلی زمان خواندن مطالب بلند را ندارند ، ولی اگر مطلبی را مفید ببینند، آن را برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک میگذارند و این باعث دریافت بک لینک دائمی به سایت شما می شود.

انجام مصاحبه:
امروزه در همه سایت ها این مساله امکان پذیر نیست، ولی رکن مهمی در افزایش کلیک سایت دارد. جالب است، میزان اشتراک گذاری مصاحبه های انجام شده با افراد معروف یا شرکت های برند که بتواند محتوای شما را پوشش دهد، به مراتب بالاتراز یک مطلب است. انجام مصاحبه هم یکی از عوامل دریافت بک لینک دائمی است ولی بیشتر، بستگی به ماهیت سایت شما دارد.

لینک های داخلی:
لینک های داخلی شاید در وهله اول به عنوان بک لینک دائمی نام برده نشود اما قابل ذکر است، ایجاد لینک بین صفحات داخلی سایت از طریق کلمات کلیدی همان صفحه می تواند همانند یک بک لینک دائمی رفتار کند و رتبه سایت شما البته نه با سرعت خیلی زیاد، ولی افزایش دهد. یک مزیت دیگر لینک های داخلی این است که کاربر را به صفحات مرتبط هدایت می کند که این می تواند باعث ماندن بیشتر آن ها در سایت شود.

سخن پایانی:
بهترین انتخاب برای شما سئو هاما می باشد. اگر شما هم از اهمیت بک لینکها در سئو و رتبه یک شدن گوگل اطلاع دارید، ما سرویسهای ویژه خرید بک لینک دائمی با کیفیت را به شما توصیه میکنیم. بک لینک های ارائه شده توسط ما بصورت دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نیاز به پرداخت ماهانه و غیره ندارید. با مراجعه به سایت روبه رو می توانید از تعرفه قیمت آنها مطلع شوید.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سازگار با پلتفرم های