سئو ارزان

سئو خاکستری

سئو خاکستری | تکنیک های مورد استفاده در سئو کلاه خاکستری ، سئو خاکستری ، تکنیک های کلاه خاکستری در واقع همان روش هایی هستند ، که در مرز کلاه سیاه حرکت میکنند ولی قابل تشخیص توسط گوگل نخواهند بود . به عبارتی تلفیقی از روش‌های کلاه سیاه با کلاه سفید که باهم اعمال می‌شوند سئو کلاه خاکستری می‌گویند.

سئو خاکستری

تکنیک هایی که سرعت رشد شما را به شدت افزایش میدهند ولی موجب نمیشوند وارد منطقه ممنوع گوگل بشوید . حال بسیاری افراد با درج لینک های رایگان در سایت ها و تبادل لینک و امور مشابه اقدام به ساخت بک لینک های مصنوعی می نمایند . این روش ، سئو کلاه خاکستری است . درادامه می خواهیم شما را با تکنیک های مورد استفاده در کلاه خاکستری آشنا نمائیم با ما همرا شوید ، تا مطالبی را که کمتر در مقاله دیگر عنوان شده آشنا شوید.

 


تکنیک های مورد استفاده در سئو کلاه خاکستری:
آی پی های یکسان:
به طور کلی میتوان گفت بیش از 80 درصد بک لینک های دریافتی شما از یک رنج آی پی باشد در این صورت حتماً منتظر حیوانات باغ‌وحش گوگل باشید زیرا سایت شما استراحتگاهی برایشان خواهد بود و باعث افت شدید رتبه سایتتان می شود.

خرید دامین:
دامنه های زیادی وجود دارند که یا از بین رفته اند یا قیمت آن ها خیلی پایین می باشد و دارای مطالب مرتبط با سایت شما می باشند، در واقع هدف آن ها با سایت شما در یک راستا قرار دارد. این دامین ها را می توانید تهیه نمایید و از مطالب آن ها استفاده کنید و به سایت خود لینک دهید و کلمات کلیدی مورد نظرتان را درآن قرار دهید. حتی می توانید متن های کوتاه و مفید برای این سایت های جدید بنویسید و بعد به سایت خود با کلمات کلیدی مرتبط لینک دهید. فقط مراقب باشید که این دامین ها قبلا توسط گوگل مورد جریمه قرار نگرفته باشند.

حساب های شبکه های اجتماعی جعلی درست کنید:
البته این کار را هم می توانید از طریق شبکه های مربوط به خودتتان نیز انجام دهید.این کار قطعا غیر اخلاقی می باشد . شما چند حساب جعلی در شبکه های اجتماعی درست می کنید و سپس تحت این عنوان و فعالیت در آن ها، اقدام به گرفتن بک لینک از طریق شبکه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک، لینکدین و غیره می کنید.

طراحی مجدد سایت:
کارشناسان سئو بیان می کنند که لازم است بعد از گذشت چند سال سایت خود را طراحی مجدد کنید. همیشه طراحی مجدد سایت کمکی می کند به رشد بهتر و بالا آمدن رتبه سایت. با طراحی مجدد، چون کدها و دستورات تغییر می کند، گوگل آن را به عنوان محتوای جدید می شناسد و برای آن جایگاه بهتری قائل می شود. البته این نکات خیلی ریزی دارد که کار هر کسی نمی باشد ولی خب به هرحال یک تکنیک سئو کلاه خاکستری است.

ایجاد کامنت:
کامنت گذاری در دیگر سایت ها و حتی سایت خودتان و همچنین دادن بک لینک به بخش های مختلف اگر به درستی انجام شود، می تواند تاثیری زیادی بر روی سایت بگذارد و می توان گفت یکی از روش های سئو کلاه خاکستری فوق العاده است، ولی ممکن است بعدا گوگل لینک هایی را که شما در بخش کامنت قرار می دهید را جریمه کند، مخصوصا اینکه صاحب آن کامنت ها را اسپم اعلام کند.

بک لینک دادن به سایت خود:
استفاده از تکنیک بک لینک خیلی مهم است. موتور های جستجو بسیار قوی تر از این حرفاست که شما بخواهید با بک لینک از طریق مطالب محتوا آن را دور بزنید. همانطور که گفتیم، سئو کلاه خاکستری همانند راه رفتن لبه تیغ می باشد .خرید بک لینک شدیدا توسط گوگل نفی شده است اما بعضی از افراد با صاحب سایت های دیگر یک تبادل لینکی انجام می دهند. این تبادل می تواند به روش های مختلفی باشد مثلا در پست های یکدیگر هم را معرفی کنند. اگر به صورت ناشیانه استفاده شود، عواقب بدی را برای سایت شما خواهد داشت.

کلیک برروی دکمه های شبکه های اجتماعی:
این روش تا حدی کم اهمیت شده است .اما شما می توانید با IPهای مختلف، برروی متن هایی که در شبکه های اجتماعی قرار داده اید، کلیک کنید تا وارد سایتتان شوید. این هم به نوعی یک تکنیک سئو کلاه خاکستری است که کاربران از آن استفاده می نمایند.

به کارگیری کلمات کلیدی فقط در عنوان:
درست است که تاثیر گذاشتن کلمه کلیدی در مطالب عنوان ها خیلی زیاد است، اما موتور های جست و جو سریعا آن را پیدا می کنند که شما قصد دور زدن آن را دارید، مگر آنکه متنتان کم باشد، در متن های کوتاه این روش سئو کلاه خاکستری کاملا جواب می دهد. قابل ذکر است که در مقاله های زیاد یعنی بیشتر از 1000کلمه این تکنیک جواب نمی دهد.
یادتان باشد که شما در حال نوشتن محتوایی براساس اصول سئو می باشد بعضی از افراد، فقط کلمات کلیدی اصلی را در عنوان های اصلی وداخلی به کار می برند و در متن خود هیچ اشاره به آن نمی کنند.

قراردادن لینک در ایمیل سایت های خبری:
این روش هم مانند بک لینک استفاده می شود، اما با این شرط که شما به صاحبان آن سایت ها مبلغی را می دهید که لینکتان در خبرنامه آن ها به عنوان یک خبر قرار بگیرد. در این روش اگر اشتباهی صورت گیرد اثرات منفی بر روی سایتتان می گذارد .این تکنیک هم به عنوان یکی از تکنیک های سئو خاکستری می باشد.
راههای دیگری مانند پول دادن به دیگر سایت ها برای قرار دادن لینک ها، فروم ها و دایرکتوری هایی که فقط اجازه بک لینک می دهند و شما هم باید لینک سایتشان را در سایت خودتان قرار بدهید و... وجود دارد. سئو کلاه خاکستری به خودی خود بد نیست اگر به درستی استفاده شود. حتی می توان از تکنیک های سئو کلاه سیاه هم نیز استفاده کرد فقط باید مراقب باشیم که تا زمانی از آن استفاده نماییم که وارد خط قرمز گوگل نشویم. دانستن چگونه استفاده از این تکنیک های خیلی مهم است و اگر به این روش ها آشنا نیستید می توانید با تیم تخصصی سئو هاما در این زمینه صحبت نمایید.

جمع بندی:
در مجموع می توان گفت کلاه خاکستری راهی است بین کلاه سیاه و سفید البته همانطور که در مقاله بالا گفته شد موتور جستجو گوگل خیلی هوشمند است . پس سعی کنید از روشی در سایتتان استفاده نمایید که گوگل آن سایت را جریمه ننماید.امید است تیم تخصصی سئو هاما کمکی به درک بهتر سئو خاکستری برای شما کرده باشد.

نظرات (14)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
چرا سئو خاکستری اهمیت دارد؟

نیما لبافی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام .....چطور میشه تشخیص داد که سئو کلاه سیاه است یا سئو خاکستری؟

ناظری
This comment was minimized by the moderator on the site

خرید سوشیال سیگنال در سئو کلاه خاکستری چیه ؟

خاطره نامی
This comment was minimized by the moderator on the site

یافتن رقیبان در شبکه های اجتماعی جز تکنیک های سئو کلاه خاکستری میشه؟

مصطفی ساداتی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خرید دامین چطور انجام میشه؟ از کجا متوجه بشیم که قبلا توسط گوگل جریمه نشده ؟؟؟

مریلا عبداللهی
This comment was minimized by the moderator on the site

سئو کلاه خاکستری چه تفاوتی با سئو کلاه سیاه دارد؟ کدام بهتر است؟

شایان اعتمادی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام... چطور از وبسایت های دولتی و دانشگاهی معتبر بک لینک رایگان بگیریم؟ آیا این کاررا سئو خاکستری پشتیبانی میکند؟

آوین همتی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام چطور با استفاده از سئو خاکستری از تکنیک راه اندازی شبکه خصوصی بک لینک بهره بگیریم؟

امیرحسین مردانی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام سئو کلاه خاکستری در چه مواردی بیشتر کاربرد دارد؟؟ از بین سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری کدام کاربردی تر است؟

فریبا میرزازاده
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام مرسی از مقالتون
میشه بگیدبه کار بردن کلمات کلیدی در عنوان به صورت است از کجا بفهمیم چه کلماتی بهتر است برای ارتقای سایتمون؟

رضایی
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد
بارگذاری بیشتر ...

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi