سئو سایت

خطراتی که سئو را تهدید می کند

خطراتی که سئو را تهدید می کند و جلوگیری از خطرات سئو، بسیاری از صاحبان کسب و کار زمان زیادی را صرف دیدن سئو می کنند و ما آنها را درک می کنیم. در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو اطلاعات زیادی وجود دارد و اطلاعات غلطی وجود دارد، و این واقعا می تواند مشکل تصمیم گیری درست برای سئو را افزایش دهد.

در حالی که یک استراتژی موثر برای جستجوگر های اینترنتی چند ماه طول خواهد کشید تا نتایج مثبتی برای یک شرکت به ارمغان بیاورد، و این تاکتیکها ممکن است برای شرکت ها، غیر از SEO سازگار نباشد، سئو می تواند بهبود قابل ملاحظه ای در مواجهه آنلاین و سود آنلاین شرکت ایجاد کند.

بسیاری از شرکت ها به طور طبیعی عصبی میشنود زیرا در حال تلاش چیزی هستند که با آن آشنا نیستند، اما اجازه دهید با آن روبرو شویم، تقریبا هر تصمیم در مورد کسب و کار در حال انجام دارای برخی از خطرات است. بعضی از آنها می توانند اجتناب شوند، و برخی می توانند به رشد ناگهانی و جدی منجر شوند.

پس از این سوال که باید پرسید، این است که :

چه خطراتی برای SEO وجود دارد، این خطرات چه اهمیتی دارد و از چه چیزهائی باید اجتناب شود.
پیش از آنکه به سئو دسترسی داشته باشیم، ابتدا باید این مطلب را در اینجا قرار دهیم:

بزرگترین خطر SEO که یک شرکت می تواند انجام دهد، جلوگیری از همه ی SEO هاست. همه چی رو گرفتی؟ عالی. بیایید کمی بیشتر در نظر بگیریم

 

ریسک های سئو

1. ساخت و آزمایش تغییرات بزرگ و کوچک

هدف کلی از جستجوگرها این است که ترافیک و در نهایت تراکنش در وب سایت شما را دریافت کنید.
هیچ کدام از این اتفاقات رخ نخواهد داد، در صورتی که هیچ کس روی وب سایت شما کلیک نکند.
بنابراین، اگر شما وب سایت خود را برای کلمات کلیدی خاص سئو کنید ولی کسی کلیک نکند نتیجه ای نگرفته اید
هر دلیلی برای این امر وجود دارد و ممکن است زمان دقیقی برای صفر شدن داشته باشد و دقیقا همانطور که انتظار می رود عملکرد خوبی نداشته باشد.

و تنها راه انجام این کار از طریق آزمون A / B است. شما باید یک عنصر را در یک زمان بیاورید، چه اینکه این متا توصیف، عناوین، محتوای و موارد دیگر، و آنها را در برابر تغییرات جدید آزمایش کنید.

این ها همه خوب و حتی کمی آشکار است. پس چه چیزی سئو را "خطرساز" می کند؟

این احتمالا یک آزمون و خطا را به وجود خواهد آورد تا ترکیبی از اصطلاح و طرح بندی که نتیجه آن حداکثر ترافیک وب سایت و تراکنشهای وب است، اتفاق بیفتد. در طول این مدت شما ممکن است ترکیبی را پیدا کنید که به طور کامل کار نکند و به کاهش ترافیک شما دست می یابد - حداقل برای مدتی.

خطر خوب این است که ارزش آن را داشته باشد، زیرا هنگامی که شما بهترین نتایج را پیدا می کنید، می توانید بر روی آن عنصر تمرکز کنید و همچنان ترافیک بیشتری داشته و درآمد بیشتری کسب می کنید.

2. دریافت و دادن لینک های با کیفیت بالا

چرا یک شرکت یک پیوند به وب سایت شرکت دیگری را نشان می دهد و باعث می شود که کاربر وب سایت خود را ترک کند؟

پیوندهای پشت سر هم بخش خوبی از جستجوگرها هستند، و اکثر شرکت ها می خواهند تعداد زیادی از آنها را به هر اندازه که بتوانند دریافت کنند. آنها به افزایش رتبه بندی و ایجاد قدرت کمک می کنند.

با این حال، این تنها در مورد بودن با بیشترین لینک نیست. گاهی اوقات شما باید کمی عقب بر گردید.

بنابراین، بله، ممکن است خطر از دست دادن چند بازدید کننده وب را با ارائه یک لینک به سایر سایت های با کیفیت بالا داشته باشید، اما در عین حال، گوگل وبمستر نشان می دهد که از سایت های معتبر استفاده می کنید و یا با مجوز قانونی ارتباط برقرار می کنید.

فقط به خاطر داشته باشید، صفحات اینترنتی که به طور آگاهانه از لینکهای وب با کیفیت پایین، مخرب و اسپم مواجه هستند، در معرض خطر جریمه گوگل هستند. شما همچنین با دریافت لینک از طریق سایت های با کیفیت پایین سایت خود را جریمه می کنید.

3. بهبود ساختار URL سایت شما

در حالت ایده آل، آدرس صفحه اصلی شما باید کوتاه باشد، فقط با نام شرکت، از جمله: www.yourcompany.com. کوتاه، ساده، مختصر و به راحتی قابل یادآوری است.

صفحات بعدی، با این حال، باید کلمات کلیدی هدفمند و دقیق تر در مورد محتوای صفحه وب داشته باشند.

با این حال، شما نمی خواهید URL را از دست بدهید. اگر آنها بیش از حد طولانی و توصیفی باشند، موتور جستجو صفحه نمایش خود را با یک [...] بعد از نقطه برش کوتاه خواهد کرد.

بنابراین، ممکن است زمان تغییر بعضی از URL های شما با یک تعمیر مجدد ساختار سایت باشد.

در اینجا خطر این است که هر نوع تغییری مثل این می تواند رتبه شما را تحت تأثیر قرار دهد. همانطور که URL های قبلی را تغییر داده اید و 301 ترافیک را به ترافیک جدید هدایت می کنید، ممکن است برخی از ترافیک ها و رتبه بندی ها را مشاهده کنید.

با این حال، اگر شما این کار را درست انجام دهید، می توانید با یک ساختار ساده و متناسب با هر دو موتور جستجو و کاربران اینترنت به پایان برسید.

لطفا مقاله لینک داخلی چیست و استراتژی لینک داخلی را مطالعه کنید.

4. تعمیر مجدد وب سایت شما

هر چند وقت یک بار، وبسایتها باید به روزرسانی و دوباره طراحی شوند. طراحی مجدد وب سایت می تواند خطرناک و گران باشد، اما واجب است.

در نهایت، وب سایت شما ممکن است نیاز به یک چهره جدید داشته باشد. شاید فقط به نظر می رسد بسیار قدیمی شده است. سپس دوباره، ممکن است برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد، اما کاربران انسانی دچار مشکل می شوند. ممکن است دلایل متعددی برای بازنگری به وب سایت شما وجود داشته باشد و شاید - شاید فقط - بازسازی آن را از سطح زمین بلند کند.

البته، درست مانند تغییر ساختار URL، این نوع تغییرات با رتبه بندی شما خطرناک است، زیرا Google تلاش می کند سایت شما را دوباره ارزیابی کند. با توجه به این موضوع، خطر از بین رفتن مشتریانی است که به نوعی به وب سایت شما عادت کرده اند.

با این حال، معمولا گوگل متوجه می شود که هر وبسایت هر چند وقت یک بار تکرار می شود، بنابراین رتبه بندی شما معمولا گنگ می شود. شما باید صبور باشید. اکثر مشتریان شما در نهایت به تغییرات نیز خواهند رسید. مهمتر از همه، به روز شدن وب سایت شما دارای فرصتی بهتر برای آوردن بسیاری از مشتریان جدید است.

5. فروش دامنه های منقضی شده یا موجود

برخی از صاحبان وب سایت به هر دلیلی دامنه های خود را تمدید نمی کنند و دیگران را برای خرید و استفاده در دسترس قرار می دهند.

خرید برخی از دامنه ها با سابقه و هدایت آنها به سایت شما به طور بالقوه می تواند راه سریع و آسان برای افزایش تعداد لینک های ارزشمند اضافه کردن برخی از لینک آب به سایت شما باشد.

با وجود این، برخی از خطرات جدی با این تکنیک وجود دارد، بنابراین تنها زمانی باید دقیقا کاری انجام دهید که از انجام آن مطمئن هستید.

برای مثال دامنه باید با کسب و کار شما مرتبط باشد. این باید حرفه ای و قانونی باشد، زیرا اگر این دامنه هنوز رتبه بندی و ترافیک را دریافت کند، بازدیدکنندگان به سایت شما هدایت می شوند و هیچ چیز ناامید کننده تر از رسیدن به سایت است که در جستجوی جستجوی اصلی شما نیست.

نتیجه : تعادل خطر و پاداش
SEO برای موفقیت هر کسب و کار ضروری است. خطرات زیادی برای سئو وجود دارد، بعضی از آنها ارزش استفاده را دارند زیرا می توانند نتایج مطلوبی را برای یک کسب و کار ایجاد کنند. خطرات دیگر می تواند به استراتژی بازاریابی اینترنتی شرکت و حضور آنلاین آن آسیب برساند.

سئو یک فرایند زمان بر است و نیاز به مطالعه و آموزش سئو دارد با احتیاط وارد شوید وبا سئو کار خود مشورت کنید

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi