بک لینک های موثر

بک لینک سازی

  • محمد آتیک
  • بلاگ

بک لینک سازی و 7 عامل مهم برای بک لینک سازی بهتر ، بک لینک به عنوان عامل پشتیبان سئو یکی از چالش های اصلی SEO است. گوگل گفت که لینک ها یکی از سه عامل برتر در جستجوی گوگل هستند . با این حال، گرفتن آنها بسیار دشوار است. روزها از سایت های رایگان، ساختمان لینک و یا حتی فقط "پیوند دادن" رفته اند. ساختمان لینک در حال حاضر در مورد کیفیت است - اما چه چیزی یک لینک backlink را مشخص می کند؟ آیا طراحی سایت یا DA (اختیارات دامنه) چیست؟ تمام پیوندهای پیوندی برابر نیستند و از تجربیات ما به شرح زیر می پردازیم: آرایش یک لینک کامل - یا آنچه که آن را "با کیفیت بالا" می سازد.

1. عدم استفاده از بک لینک با تگ tag Not Having the “Rel=NoFollow”
اول، دلیل اصلی که شما از لینک ها قدرت می گیرید، باید مجوز "انجام" را داشته باشند. گوگل زمان و مكان را به وبسایت ها اعلام كرده است كه برچسب "rel = nofollow" را بر روی لینک هایی كه گوگل را به خزیدن نمی خواهند، شامل می كند. گوگل نمی خواهد وب سایت ها را بدون پیوند برچسب "rel = nofollow" پیوند دهد؟

سایت های تجاری، و یا هر سایت دیگری که می تواند از این پیوندها به سیستم استفاده کند و رتبه بندی بالاتری را به دلیل آن لینک بدست آورد.

در گزارش وب مسترها، این برای "محتوای غلط"، "لینک های پرداخت شده" و "اولویت بندی خزیدن" است که بدین معنی است که اگر برای پیوندها یا استفاده از لینک ها برای رتبه بندی بالاتر هزینه می کنید، باید برچسب "rel = nofollow" داشته باشید.

گوگل به طور خاص در سایت های تجارت الکترونیک به شدت سرکوب خواهد کرد، زیرا آنها به دنبال فرصت های وابسته ای هستند که در حال گذراندن مجوز و کمک به شرکت های خاص در الگوریتم های جستجو بالاتر است.

در پایان، داشتن پیوندهایی با برچسب "rel = nofollow" می تواند موفقیت های SEO را از بین ببرد اگر شما در مورد لینک های هدفمند مراقب باشید. پیوند های سرمقاله بسیار خوب با برچسب "rel = nofollow" مهم است که یک نمای کلی لینک متعادل داشته باشید اما برای نتایج هدفمند شما آن را دریافت نخواهید کرد.

2. محتوا تولید شده توسط کاربر یا کامنت ها
محتوای تولید شده توسط کاربر یکی از مقیاس های آینده SEO است. بخشی از سئو سایت آمازون، با محتوای تولید شده توسط کاربر است. هنگامی که می گویند تولید محتوای کاربر، منظور نظرات است. نظرات محبوب ترین محتوای تولید شده توسط کاربر است.

به همین دلیل است که مقالات سرمقاله چنین تاکتیک لینک قدرتمند است. اگر واقعا یک قطعه محتوا خوب است، مردم در مورد آن نظر خواهند داد و گوگل محتوای بیشتری را به یک قطعه محتوا که در حال حاضر طولانی است اضافه خواهد کرد. همانطور که قبلا هم می دانیم، گوگل محتوای طولانی را به محتوای متن کوتاه ترجیح می دهد.

قطعه دیگر بررسی است. توجه کنید که چگونه محصولات با تعداد زیادی از بررسی ها در Google رتبه بندی می شوند، زمانی که محصولات دیگر بدون بررسی پشت سر گذاشته می شوند؟ این به این دلیل است که گوگل میخواهد کاربر محتوا و افراد را در ارتباط با محتوای ایجاد کند. بنابراین، محصولات با بررسی محصولات را بدون بررسی، بررسی خواهند کرد. به عنوان یک تجارت الکترونیک، مهم است که بررسی محصولات خود را داشته باشیم و بتوانیم گوگل را به آنها نشان دهیم!

3. استفاد از شبکه های اجتماعی
داشتن سیگنال های رسانه های اجتماعی برای روزنامه های مدرن بسیار مهم است. اگر برای سیگنال های رسانه های اجتماعی نبود، چگونه Google می داند که یک صفحه وب با کیفیت خوب در مقایسه با یک صفحه وب با کیفیت نیست؟ گوگل می تواند ببینید که چگونه کاربران با صفحات وب ارتباط برقرار می کنند و بر اساس سهام رسانه های اجتماعی "upvote" می کنند.

اطمینان حاصل کنید لینک ها و محتویات خود را با لینک خود در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اید بسیار مهم است. به همین دلیل است که ایجاد و ترویج مطالب قوانین مدرن SEO. حتی اگر شما نمیتوانید لینک ها را دریافت کنید، می توانید سیگنال های رسانه ای با کیفیت بالا دریافت کنید، که به Google اجازه می دهد لینک های خود را "کیفیت" بالاتر ببرید.

4. پیوندها و اشاره ها
همانند سیگنال های رسانه های اجتماعی، گوگل همچنین می خواهد صفحات دیگر را با اشاره به صفحات وب خود با پیوندهایی به آنها ببیند. به همین دلیل است که تاکتیک های SEO Black Hat و Gray Hat در روز بسیار خوب بود؛ زیرا شما می توانید پیوندها و جعلی بودن سیگنال های با کیفیت بسیار خوبی را به دست آورید. گوگل علاقه دارد شما از رسانه های اجتماعی برای پیشرفت خود استفاده کنید. اما باید ورودی که دریافت می کنید کاملا طبیعی باشد.

حالا شما نمیتوانید آن را جعل کنید و اگر میخواهید سیگنالهای با کیفیت خوب را به لینکهای خود دریافت کنید، باید پیوندهای با کیفیت بالا را به لینکهای خود ارسال کنید. منبع مقالات خود را ذکر کنید، یکی از معیارهای کلیدی گوگل در هنگام رتبه بندی صفحات وب ، قضاوت کیفیت لینک ها است.

5. لینک ها در بالای رول
داشتن لینک هایی که در وسط محتوا نگهداری می شوند، به خوبی با گوگل ارتباطی ندارد. گوگل میخواهد پیوندهای بالاتر از محتوا و بالاتر در صفحه وب یا در انتهای محتوا باشند. لینک عمیق تر است، در ادامه گوگل آن پیوند را نسبت به پیوندهای در پاراگراف اول محاسبه می کند. هنگام تمرکز بر روی تلاش های خود، مطمئن شوید که لینک ها را در بالای صفحه قرار دهید و نه فقط برای پیوند ها در انتهای محتوا. لینک های داخلی خود را یا در ابتدا و یا در انتهای محتوای خود قرار دهید. گوگل تصور میکند لینک های که در وسط متن هست برای گول زدن مخاطب و انحراف ترافیک است. خلاق باشید و ارزش در لینک های بالا را فراهم کنید!

6. مالکیت دامنه
داشتن یک قدرت حاکم قوی کمک می کند، اما این تنها عامل نیست. اگر یک مجوز دامنه بالا بدون هیچ گونه سیگنال کیفیت داشته باشید، این پیوند تاثیری نخواهد داشت. گرفتن لینک از Forbes تنها تاثیرگذار است، اگر لینک در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، از هر جایی یکپارچه، و یا برخی از لینک ها از مکان های محبوب است. به طور خلاصه، اگر Forbes یک صفحه استاتیک CMS با 1000 کلمه ایجاد کرد و یک پیوند به شما، تا زمانی که پیوندها و سیگنال های رسانه های اجتماعی را دریافت نکرده بود، تاثیر نخواهد داشت.

7. تعداد لینک ها
تعداد پیوندهای موجود در صفحه همچنین بر میزان تاثیر لینک تاثیر می گذارد. اگر 200 مقاله در یک مقاله وجود داشته باشد و یکی از این لینکها را داشته باشید، مقامات بیشتر از آن چیزی که بیشتر از یک بار در بالای صفحه قرار می گیرند رد می شوند. قرار دادن و یا ذکر کردن باید انتخابی برای شما واقعا برای دریافت مقدار زیادی از ارزش.

تمامی کلید واژه های خود را به یک صفحه لینک ندهید. اگر کلمه ی کلیدی شما آموزش سئو است ، تمامی مقالات خود را به صفحه آموزش سئو لینک ندهید ، فقط مقالاتی را لینک کنید که مطمئن هستید ورودی زیادی دارد.

با این حال، این می تواند یک منطقه "خاکستری" باشد، زیرا اگر شما یک تن از سیگنال های کیفیت از رسانه های اجتماعی و لینک ها داشته باشید، پس رقیق کردن ممکن است به همان اندازه بد باشد که شما آن سیگنال های کیفیت را نداشته باشید.

به طور خلاصه، تعدادی از لینک ها بر آن تأثیر می گذارد، اما معمولا عمدتا تاثیر گذار هستند، تعداد زیادی پیوندها دارند و کیفیت آنها سیگنال ها، ریزش کمتر است.

کدام یک از این عنصر بک لینک عنوان شده مورد علاقه شماست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: https://www.semrush.com/blog/7-elements-of-the-perfect-backlink/

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

سازگار با پلتفرم های