بهینه سازی وبلاگ

به کار بردن وبلاگ برای سئو

به کار بردن وبلاگ برای سئو ،آیا وبلاگ شما محتوای کافی برای باقی ماندن را دارد؟ در این مقاله قصد داریم چند روش را برای ساخت و سئو بلاگ را توضیح دهیم ،که با کمک ارتقاء وبلاگ بتوانید بازدهی سئو را بالا ببرید.


ظاهرا این روزها هر شرکتی یک وبلاگ دارد. متاسفانه، سازمان های بسیار کمی به طور کامل روی محتوای وبلاگ خود سرمایه گذاری تا نتایج جستجوگرها به حداکثر برسانند. در اینجا هشت راه ساده وجود دارد که می توانید با استفاده از وبلاگ سایت خود را ارتقاء داده، حجم آن را بالا ببرید، نتایج آن را ارزیابی کرده و بهبود ببخشید.


یک نام قانع کننده برای وبلاگ خود انتخاب کنید.

وقتی من به وبسایت شرکت میروم، و نام وبلاک را ... وبلاگ می بینم ناراحت می شوم. من از بازاریابان می خواهم در هنگام نامگذاری بخشی از وبلاگ یک وب سایت خلاقیت داشته و توصیف بیشتری ارائه دهند. حتی نام وبلاگ شما فرصتی برای بهینه سازی است.
این سؤالات خودتان را بپرسید:

• موضوع کلی وبلاگ چیست؟
• توصیفی قانع کننده در وصف صنعت من چیست؟
• آیا می توانم کلید واژه های مهم SEO را در عنوان یا نام وبلاگ اضافه کنم؟
• به طور خاص، سعی می کنم چه کسی بشوم؟

انتخاب نامی توصیفی و بهینه سازی عنوان اصلی می تواند منجر به ارتقاء حجم سازمانی شود. به عنوان مثال، برای موضوع گیره ی کاغذ در لوازم جزئی دفتر کار می شود نوشت: "مزایای خرید و فروش گیره کاغذ" که پیرامون موضوع محصولات دفتر تا امنیت محل کار بحث می کند. و Berghoff Brewery صفحه ی وب سایت خودش را دارد، که عناوینی را شامل می شود از جشن آبجوخواری تا ترتیب دادن غذا برای مجلات فصلی آبجو.
بخاطر داشته باشید، اگرحس می کنید ایجاد نام برای ویلاگ خود که دارای کلید واژه است، کار سختی است، سعی کنید آن را هدف قرار داده و سپس حداقل چند کلمه کلیدی را در عنوان صفحه وبلاگ قرار دهید.


2. با هر پست یک مخاطب خاص پیدا کنید.

توصیه می کنم که هر پست وبلاگ را برای تعدادی از مخاطبان خاص خود بنویسید.

این کار سبب می شود بازاریابان محتوایی ایجاد کنند که آن محتوا برای مشتریان خاصی بهینه سازی شده و شامل کلمات کلیدی هدف دار مرتبط با نیازهای خاص مخاطب و راه حل های آن می باشد.
به عنوان مثال، اگر شما خدماتی به بازار ارائه می دهید، باید پستی راجع به موضوع داغ صنعت در وب سایت خود داشته باشید که هدف آن جذب مخاطب خاص باشد.


3. ساختار URL مناسبی را اجرا کنید.

آدرس URLیا همان آدرس سایت مخفف Uniform Resource Locator است، یعنی آدرس محل منبع با شیوه ای منظم و یکدست در فضای دیجیتال.
یک قرارداد مؤثر برای نامگذاری آدرس URL به چند دلیل برای بازاریابان و بازدیدکنندگان وب سایت مفید است:
این کار گزارش گیری نتایج را آسان می کند.
من متوجه شدم بعضی از شرکتها هنگام نگه داشتن وبلاگ در دامنه اصلی وب سایت خود، در حوزه وب سایت اصلیشان، "/ وبلاگ /" وارد آدرس URL نمی کنند.
این می تواند مسیر بررسی را در کل روند وبلاگ سخت تر کند. من توصیه می کنم که شما در ساختار URL خود را به منظور بهبود گزارش گیری راحت تر از نتایج وبلاگ را وارد کنید.
شما می توانید از URL های کاربر پسند اطمینان حاصل کنید.
هنگام ایجاد URL برای هر پست، بسیاری از بازاریابان کلمه ای را در عنوان پست در URL قرار می دهند که این امر موجب ایجاد URL های طولانی و سخت می شود .
نکته: سعی کنید آدرس وبلاگ تان نه تنها توصیفی، بلکه کوتاه و مرتبط باشد. به خاطر داشته باشید که از به کار بردن ضمایر اتصال دهنده همچون "و"، "اما" و "و یا" در URL ها خودداری کنید.


4. به طور مداوم محتوای وبلاگ را بهینه سازی کنید.

بازیافت نه تنها برای محیط زیست مفید است بلکه برای SEO نیز مناسب است!
برای بهینه سازی جستجوگر سئو همیشه نیازمند اضافه کردن محتوای جدید در وب سایت نیست. به دنبال روش هایی برای بهینه سازی پست های موجود در وبلاگ خود باشید. محتوای موجود را مرور کرده و ببینید چه مطالبی می توانید به صفحه ی سئوی خود اضافه کنید.
در اینجا برخی از روش های بهینه سازی برای محتوای موجود در وبلاگ معرفی می شوند:
• لینک های داخلی را به دیگر صفحات در وب سایت مرتبط، اضافه کنید.
• تصاویر جدید اضافه کنید(یا تصویر موجود را به روز کنید).
• پستی را به پست مرتبط دیگری لینک کنید.
• عنوان تگ ها و توضیحات متا را دوباره بخوانید و از اینکه لغات کلیدی مورد نظر در آن وجود دارند مطمئن شوید.
مدیریت کردن محتوای وبلاگ موجود می تواند در مصرف زمان و منابع ارزشمند شما صرفه جویی کند.


5. خلاءهای محتوای صفحات را پیدا کرده و پر کنید.

وبلاگ ها می توانند روش سریع و آسانی باشند برای ایجاد محتوایی که بطور خاص برای پر کردن خلاء های جستجوگر SEO طراحی شده اند.
آیا عباراتی با اولویت بالاتر وجود دارند که شما سعی در درجه بندی آنها داشته باشید؟ در جستجوگر اولویتی وجود دارد که شما در حال تلاش برای رسیدن به رتبه ی آن هستید؟
آیا وب سایت شما فاقد محتوای مرتبط با این کلمات است؟
اگر پاسخ بله است، مطالب زیر گزینه های خوبی برای ارتقاء پست های جدید وبلاگ هستند.


6. تصاویر و فیلم های به روز رسانی شده را اضافه کنید.

تصاویر برای ایجاد یک حس مثبت و افزایش مشارکت بازدیدکنندگان کمک می کنند.
تصاویر همچنین ارزش تدریجی برای جستجوگر سئو ایجاد می کند.
به خاطر داشته باشید تصاویر را در پست وبلاگ خود اضافه نموده و با تگ های alt که شامل (عبارات کلیدی با اهمیت تر در جایگاه مناسب خودش) است، بروز رسانی کنید.
نور، دوربین، حرکت! همچنین پست های وبلاگ جایگاه خوبی برای برای محتوای ویدئوئی فراهم می سازد. صفحه یوتیوب خود را مرور کنید.
آیا در حال حاضر محتوای ویدئویی دارید که بتواند یک پست وبلاگ را ارتقا دهد؟
فیلم های ویدئوئی کاربران را درگیر می کنند و شرایطی را برای آموزش بیشتر بازاریابان فراهم می کند.


7. علامت گذاری کنید.

نشانه گذاری ساختار داده را فراموش نکنید. نشانه گذاری دیتای ایجاد شده
می تواند به HTML شما اضافه شود تا اطلاعات مربوط راجع به صفحه و طبقه بندی محتوای صفحه را در اختیار شما بگذارد. و در بعضی موارد روشی که در صفحه ی شما در SERPs ارائه کرده را ارتقا دهد.
توصیه می شود شما هم نشانه گذاری نموداری را در پست خود اضافه کنید تا از بهینه سازی کامل محتوای سایت خود اطمینان حاصل کنید.


8. پشتیبانی از اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

مزایای زیادی برای اشتراک گذاری پست های وبلاگ در رسانه های اجتماعی وجود دارد:
1.اشتراک گذاری پست ها، سایت های رسانه های اجتماعی شما را به روز و مرتبط نگه می دارد.
2. این کار به حفظ مخاطبهای شما کمک می کند.
3. از آنجا که سیگنال های اجتماعی در نمودار رتبه بندی گنجانده شده است، نتایج جستجوگر سئو را بهبود می بخشد.
4. لینک های اجتماعی به افزایش حجم کمک می کند.
توصیه میکنم همیشه پست وبلاگ را در کانالهای اجتماعی به اشتراک بگذارید. سعی کنید دو جمله کوتاه که خلاصه ای از پست یا توصیف مختصری از خلاصه ی پست باشد را به اشتراک بگذارید.
به خاطر داشته باشید که کلمات کلیدی مورد نظرتان را در رسانه های اجتماعی بعنوان سیگنال های اجتماعی بگنجانید زیرا این می تواند به رتبه بندی کمک کند.


نتیجه گیری

اطمینان حاصل کنید که شما به طور کامل مزایای SEO را در وبلاگ خود درک می کنید. یک نام وبلاگ ساختگی ایجاد کنید، محتوای بهینه شده برای مخاطبان خاص ایجاد کنید، URL های وبلاگ خود را بهینه کنید، تصویر و فیلم اضافه کنید، پیاده سازی طرح؛ از طریق کانال های اجتماعی محتوا و وبلاگ به اشتراک بگذارید.
به یاد داشته باشید که یک وبلاگ یکی از سریعترین و ساده ترین راه برای پیاده سازی یا ارتقاء محتوای وب سایت و بهبود نتایج جستجوگر سئو است.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi