مدیریت محتوا

بهترین cms 2019

بهترین cms 2019 ، نحوه انتخاب یک cms مناسب مبتنی بر seo، امروزه تقریبا همه افرادی که در اینترنت حضور دارند و یا کسب و کار یا وبلاگ در اینترنت دارند میدانند که حضور به این معنی است که باید جذاب و قابل دسترس باشند. انتخاب درست یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) برای ساختن سایت شما می تواند تفاوت واقعی برای پایان دادن به رویای صفحه اول باشد یا حضور نا امید کننده در صفحه دوم ! دقت کنید 90% سرچ ها در صفحه اول پایان می یابد.

نحوه انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا
هنگام انتخاب سیستم مدیریت محتوا، بسیاری از عوامل تعیین کننده وجود دارد و در حالی که جستجوگرها فوق العاده مهم هستند، باید تنها توجه شما را نداشته باشد. این بدین معنی است که cms نباید شمار را از الگوریتم های گوگل اصلی گوگل قافل کند.
CMS خوب برای استفاده آسان است. شما باید قادر به طراحی وب سایت خود بدون حتی یک خط کد نویسی باشید، به طوری که شما می خواهید. الگوها باید در اختیار شما قرار بگیرند تا یک طرح برای شما ایجاد شود. هنگامی که سایت شما به صورت آنلاین منتشر می شود، ولی هنوز نیاز به انجام برخی از مدیریت ها و ویرایش ها است. یک سیستم مدیریت محتوا خوب است که یک میزبانی گسترده از ابزارهای مدیریت محتوا را ارائه می دهد.
کد گذاری مناسب می تواند یک سایت را ایجاد یا شکست دهد، بنابراین CMS را با کدگذاری تمیز انتخاب می کند که به سایت شما اجازه می دهد تا سریعا بارگیری شود. این کار به بهبود سئو شما کمک بسزایی میکند.
سیستم مدیریت محتوا شما باید به شما اجازه دهد یک نسخه موبایل سایت خود را فعال کنید. اکثر گروه هدف مخاطبین شما احتمالا سایت شما را از یک گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود می بینند، بنابراین داشتن یک گزینه تلفن همراه، دید شما را بهبود خواهد بخشید. سیستم مدیریت محتوا شما نیز باید به شما این امکان را بدهد که ادغام رسانه های اجتماعی را به یک پیوند به راحتی شناسایی کنید تا صفحه فیس بوک، حساب توییتر شما و غیره بتوانند بازتاب مناسبی از نظرات مخاطبین شما بدهند.
آخرین نکته، اما قطعا نباید دست کم گرفت، ابزار جستجوگرها و پلاگین های است که به بهبود رتبه سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو کمک می کند. برخی از CMS ها دارای مارکت های داخلی هستند قبل از انتخاب حتما این مارکت هارا برسی کنید.


بهترین سیستم مدیریت محتوا برای جستجوگرها
با بیش از صد سیستم مدیریت محتوا در دسترس، جستجو برای یکی از بهترین و مناسب برای مهارت و الزامات شما می تواند یک کار فکری وحشتناک باشد. ما چهارده مورد از بهترین را انتخاب می کنیم و توضیح می دهیم که چرا ما (یا نمی خواهیم) آنها را توصیه کنیم.

1- TEXTPATTERN


از زمان عرضه نسخه اولیه آن در سال 2003، Textpattern دیده شده است چندین به روز رسانی عمده داشته است آخرین در سپتامبر 2018، و به عنوان یکی از قابل انعطاف ترین سیستم مدیریت محتوا قابل دسترسی است. Textpattern یک مورد ساده با بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان در سراسر جهان را ارائه می دهد. همچنین دارای یک ریزه کاری فوق العاده کوچک است، با توجه به قدرت برنامه، تنها نیمی از مگابایت را نصب می کند.
فرایند نصب نسبتا استاندارد است و شما به سرعت به داشبورد اداری هدایت می شوید که پیش فرض به برگه Write است. یکی از نکاتی که شما متوجه خواهید شد این است که هیچ یک از گزینه های فرمت معمولی مانند bold و Italic وجود ندارد، زیرا Textpattern از Textile Syntax استفاده می کند که یک زبان نشانه گذاری سبک وزن است که برای تبدیل متن ساده به HTML استفاده می شود. بسیاری از توسعه دهندگان سیگنال نساجی را به HTML ترجیح می دهند، اما اگر شما ترجیح می دهید که «چیزی را که می بینید چیزی است که شما می گیرید» رویکرد پلاگین های موجود وجود دارد. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این سیستم مدیریت محتوا این است که شما هیچ افزونه ای را آپلود نمی کنید. شما می توانید آنها را در سایت Textpattern Resources پیدا کنید، فایل متنی را دانلود کرده و مطالب را کپی کنید.
علاوه بر کاربرگ دوستانه، Textpattern نیز دوستانه جستجوگرانه است، زیرا در حال حاضر بسیاری از روشهای قابل استفاده و قابلیت دسترسی توصیه شده را بدون نیاز به اضافه کردن پلاگین های اضافی یا سفارشی کردن داشبورد خود در اختیار شما قرار می دهد. و اگر احساس نیاز به افزایش این را داشته باشید، Textpattern برخی از افزونه هایی را ارائه می دهد که می تواند رتبه بندی جستجوگرهای خود را بهبود بخشد، مانند پلاگین متا تگ، فرم های تماس و پلاگین نقشه سایت.

2-DOTCMS


یکی دیگر از سیستم های مدیریت محتوا اوپن سورس، dotCMS به تازگی یک بروز رسانی دیگر را منتشر کرد. این سیستم مدیریت محتوا دارای یک پشتیبانی طولانی از لحاظ فنی و اولویتدار به طور یکسان است. با توجه به رتبه بندی و بررسی مشتریان خود، توسعه دهندگان ویژگی هایی را اضافه کرده اند که به شخصی سازی داشبورد و سایت شما کمک می کند.
dotCMS یک زیرساخت ذخیره سازی چند سطحی را فراهم می کند، بنابراین سایت شما برای پیدا کردن و کشیدن اطلاعات از پایگاه های داده خود هر بار که کسی آن را مشاهده می کند - هر روتر می تواند به راحتی به گره های اتصال و دسترسی به داده ها وجود دارد! توسعه دهندگان حتی افتخار می کنند که شما می توانید پایگاه خود را کاملا بدون تاثیر بر محتوای خود را تبدیل کنید و به لطف توانایی خوشه بندی آن شما نباید نگران سطح بالای ترافیک سایت خود باشید، که خبر خوبی برای رتبه بندی جستجوگر شما است.
حتی برای اتصال و ویرایش آن حتی ساده تر، dotCMS نیز از راه دور قابل دسترسی است - به این معنی نیست که شما مجبور نیستید که در رایانه ای که سیستم را برای کار در سایت خود نصب کرده اید، تا زمانی که بتوانید با شما ارتباط برقرار کنید ابر بر روی تمام دستگاه هایی که می خواهید استفاده کنید. دسترسی به ابر نیاز به اشتراک dotCMS هر چند، و با نسخه منبع باز ارائه نمی شود.
در حقیقت، ویژگی های زیادی وجود دارد که در بسته dotCMS رایگان نیستند، اما شما از ابزارهای جستجوگرانه پلت فرم بهره مند خواهید شد. و اگر شما برای Raven SEO Tools ثبت نام کنید، می توانید دو برنامه را پیوند دهید و امتیازات SEO خود را حتی بالاتر افزایش دهید.

3-COBATO


منتشر شده در سال 2006، آخرین به روز رسانی در ماه مه 2018، و قبلا به عنوان TYPOlight شناخته شده است، Contao دارای رابط کاربر پسند و بسیاری از ابزارهای انتشار موجود است.
در حالی که طراحی نسبتا جامد است و شما احتمالا نیاز به سفارشی کردن داشبورد خود را احساس نمی کنید، Contao بر پایه استانداردهای وب باز است، بنابراین اگر ترجیح دهید رابط کاربری خود را شخصی سازی کنید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. و اگر شما نیاز دارید که بیش از یک سایت را اجرا کنید، Contao شما را قادر می سازد تا یک اینترانت را برای مدیریت آنها در یک حرکت آسان تنظیم کنید. شما همچنین می توانید افزونه های خود را اضافه کنید و مهمتر از همه، اگر شما احساس غرور و یا چیزی اشتباه می کنید، پشتیبانی کامل می کنند.
RankingCoach آموزش های عالی SEO را برای Contao فراهم می کند تا به شما کمک کند از ویژگی های موجود به نفع خود استفاده کنید. و در حالیکه Contao در حال حاضر از URL های دوستانه جستجوگرهای SEO استفاده می کند که به راحتی قابل خواندن هستند و از این رو اولویت های آنها توسط موتورهای جستجو ارائه می شود، پلاگین جستجو پیشرفته همچنین اجازه می دهد تا شما را به کنترل توصیف ها، کلمات کلیدی و عنوان ریشه برای پست های خود. اینها همه در بهبود رتبه بندی جستجوگرهای اینترنتی شما اساسی هستند و می توانند تفاوت بین نمایش صفحه اول یا موتور دوم موتور جستجو باشند.
سیستم مدیریت محتوای Contao همچنین اجازه می دهد تا شما را برای انتشار یک نسخه از صفحه همراه خود از سایت خود. این توانایی غلط است و ما نمی توانیم به اهمیت آن بپردازیم. تقریبا هر کس با دسترسی به اینترنت این روزها به طور منظم از اسمارتفون ها و رایانه های لوحی خود برای مرور استفاده می کند و موتورهای جستجو تمایل دارند اولویت های سایت های موبایل را ارائه دهند.


4-CUSHYCMS


CushyCMS در سال 2007 وارد بازار شد و منتقدین همچنان یکی از بهترین سیستم مدیریت محتوا را ستایش می کنند. بر خلاف بسیاری از خدمات میزبانی وب، CushyCMS نصب نیاز ندارد - همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که در سایت مادر ثبت نام کنید و دامنه خود را معرفی کنید.
در حالی که حساب رایگان به نیازهای اساسی شما در هنگام ساخت و مدیریت سایت شما خدمت می کند، بسته نرم افزاری همراه با تعدادی از مزایای اضافه شده - از جمله توانایی اضافه کردن بیش از یک سایت به حساب کاربری خود، کنترل نام تجاری شما و تنظیم سفارشی محدوده اداری. برای بهترین خروجی SEO، ما قطعا توصیه می کنیم پرداخت هزینه برای یک بسته نرم افزار عالی داشته باشید، اما اگر شما می خواهید برای تست از سیستم استفاده کنید با یک حساب رایگان هم میتوانید.
به غیر از تغییرات معمول و تغییراتی که می توانید برای ارتقا رتبه بندی جستجوگرها خود استفاده کنید، CushyCMS به نظر می رسد مزیت کمی بر روی هر پلتفرم دیگری داشته باشد. مانند همه سیستم های CMS خوب، از یک ژنراتور URL مناسب برای SEO استفاده می کند و بر خلاف بسیاری دیگر از آنها قبلا شامل نقشه سایت (بعضی از سیستم های مدیریت محتوا نیاز به یک افزونه برای این ویژگی دارند)، اما کنترل آن بر تگ های متا محدود است، مگر اینکه شما از نسخه تجاری استفاده کنید.
نسخه رایگان گزینه ای عالی برای شروع کار با سایت شما است. در حالی که بسته نرم افزاری تجاری برای شما بهتر است SEO، محدودیت های CushyCMS و عدم پلاگین های موجود برای کمک به بهبود رتبه بندی خود را به معنی شما احتمالا به یک سیستم مدیریت محتوا دیگر در طولانی مدت حرکت می کند.

5-SILVERSTRIPE


SilverStripe یک CMS بسیار محبوب و محبوب است که بسیار محبوب است، در واقع، آن را در سال 2008، سه سال پس از توسعه آغاز شد، برنده جوایز عمده CMS منبع باز CMS در سال 2008 (SilverStripe در اصل تحت مجوز اختصاصی منتشر شد، اما دوباره منتشر شد به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا رایگان در سال 2011).
بسیاری از منتقدان به خاطر این فرآیند نصب سریع و رابط کاربر پسند به این CMS علاقه مند هستند. یکی از ویژگی های که در ابتدا آن را از هم جدا کرد، Silverstripe تم ها و ویدجت ها را به خود مدیریت محتوا جدا می کند و باید با آپلود یک پسوند از سایت خود و آپلود آن اضافه شود. این به نظر می رسد پیچیده تر از آن است، زیرا شما همچنین باید پایگاه داده را از بین ببرید، اما ما آن را به طرز ساده ای ساده پیدا کردیم.
SilverStripe همچنین امنیت بسیار جدی گرفته است، به شما این امکان را می دهد که محدوده IP را که از طریق آن حساب کاربری شما دسترسی می شود محدود کنید و خطر هک شدن را به حداقل برسانید.
توسعه دهندگان به وضوح به SEO توجه زیادی کرده اند، زیرا SilverStripe به طور باورنکردنی SEO سازگار است. یک برگه در هر صفحه اختصاص داده شده به متا داده وجود دارد، به شما این امکان را می دهد که عناوین صفحه، کلمات کلیدی، URL ها، توصیف ها را ویرایش کنید و حتی تغییر مسیر صفحات را با سهولت انجام دهید. آنها حتی در یک تابع پرتاب می شوند که به شما هشدار می دهد که یکی از لینک های شما شکسته شود.
و در صورتی که مایل به کمک کمی بیشتر از SEO باشید، SilverStripe یک پلاگین فوق العاده به نام SilverStripe SEO Editor که به شما کمک می کند تا توابع SEO را که قبلا شامل شده است، افزایش دهید.

6-SYNAPSE PUBLISHER


iData CMS Synapse Publisher را برای هر کسی و هر فردی برای استفاده در اختیار شما قرار داده است.
ناشر Synapse یک پلت فرم بسیار قابل تنظیم است، به این معنی که شما می توانید CMS را به سایت خود بسپارید و به شما امکان می دهد قالب خود را بر اساس الزامات خود ایجاد کنید.
این مبتنی بر ویندوز است، بنابراین برخی از دانش ASP.NET شما را به شما بیشتر، اما پیش نیاز نیست. محتوای مرورگر دوستانه شامل ویژگی های اساسی است که همه نویسندگان به آن نیاز دارند و همچنین ویژگی های اصلی که طراحان بیشتر مایل به آن هستند، بدون اینکه پیچیده کردن داشبورد مدیر باشد، بنابراین واقعا آسان است.
شما همچنین می توانید آن را تنظیم کنید تا در زمان واقعی هر زمان که کسی نظر خود را در سایت خود می نویسد، به شما اطلاع دهد، بنابراین شما می توانید به سرعت پاسخ دهید و دارای یک نقشه سایت ساخته شده برای افزایش رتبه بندی جستجوگر اینترنتی خود است. چه خوب است این است که اگر محتوایی دارید که در زمان مشخصی آپلود یا حذف شده است، می توانید آن را به طور خودکار انجام دهید.
شما همچنین قادر به تجزیه و تحلیل چگونگی محتوای SEO خود را دوستانه، به عنوان Synapse ناشر طراحی شده بود به گزارش در مورد چقدر سایت شما رتبه بندی و توصیه در مورد نحوه ایجاد URL های خود، متا تگ ها و ارسال موتور جستجوی دوستانه تر. این یک ویژگی عالی است، مخصوصا برای افرادی که در موتورهای جستجو بهینه سازی نشده اند.
اگرچه هیچ پلاگین SEO برای Synapse توسط ناشر وجود ندارد که این ویژگی های ساخته شده را تقویت کند، CMS خود نیز در حال حاضر کاملا قادر به کمک شما به رتبه بندی خوب است.

7-PRESTASHOP


Prestashop برای اولین بار در سال 2007 منتشر شد و تبدیل به یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا تجارت الکترونیک شده است و اساسا رایگان است!
ما اساسا آزادانه می گوییم، زیرا بسیاری از افزونه ها و تم ها به عنوان حق بیمه در نظر گرفته می شوند یا از منابع خارجی ساخته شده اند و می توانند هزینه ای بالغ بر 320 دلار آمریکا داشته باشند. گفتنی است که بسیاری از گزینه های مبتنی بر جامعه هستند که رایگان هستند و می توانند این کار را نیز انجام دهند.
PrestaShop علاوه بر داشتن یک داشبورد مبتنی بر آمار نسبتا ساده (که هر بازاریابی جدی آنلاین آن را درک خواهد کرد)، توابع جستجوگر فشرده را نیز فراهم می کند. به عنوان بخشی از فرایند ایجاد محصول، به شما فرصتی داده می شود تا عناوین متا، توضیحات و URL های دوستانه موتور جستجو را اضافه کنید - که همه آنها می توانند با جزئیات بیشتر در برگه Preferences اضافه شوند و ساخته شوند. چند پلاگین رایگان در اختیارتان قرار می گیرد تا بتوانند این توابع را تقویت کنند و ویژگی های بازاریابی ایمیل و ابزار بازاریابی شخص ثالث را اضافه کنند، اما ممکن است بخواهید برخی از گزینه های پرداخت شده را نیز در بازار رسمی PrestaShop ببینید.
یکی دیگر از قابلیت PrestaShop ارائه شده است که از بسیاری از سیستم های CMS ذکر شده در بالا از دست رفته است توانایی اضافه کردن لینک های رسانه های اجتماعی به صفحات شما. نه فقط تماشاگران را به حساب های رسانه های اجتماعی هدایت می کنید (مانند صفحه فیس بوک کسب و کار خود)، بلکه به آنها اجازه می دهد که محصولات خود را در پروفایل های خود به اشتراک بگذارید، که هر کدام می تواند رتبه های جستجوگر اینترنتی شما را افزایش دهد.
البته، شما باید برای پلاگین برای فعال کردن این تابع، اما دوباره ماژول های رایگان در دسترس وجود دارد.


8- MAGENTO


Magento یکی دیگر از CMS های بسیار محبوب CMS تجارت الکترونیک است و به عنوان سریع ترین گزینه برای رشد می باشد. نه تنها این، اما بسیار انعطاف پذیر است و اجازه می دهد تا برای بازاریابی قدرتمند، وب سایت های متعدد، بیش از 50 دروازه های پرداخت، مدیریت کاتالوگ، و شما می توانید بهینه سازی وب سایت Google را ادغام کنید.
Magento ارائه دهنده سه سیستم عامل - نسخه اجتماعی، یک گزینه رایگان برای کسب و کارهای کوچک است که تجربه زیادی در طراحی فروشگاه آنلاین ندارند؛ نسخه سازمانی که چندین هزار دلار در سال هرینه را به شما ارائه می دهد اما ویژگی های بیشتری از قبیل پشتیبانی فنی را ارائه می دهد و به سمت کسب و کارهای بزرگ هدایت می شود؛ و Enterprise Cloud Edition، که اساسا همان نسخه Enterprise است، به جز شما می توانید میزبانی ابری را در اختیار داشته باشید، بنابراین شما نیازی به کار کردن با یک رایانه یا لپ تاپ ندارید.
همه در همه، Magento بسیار موتور جستجوگر دوستانه است، با همان عملکرد اساسی SEO که PrestaShop ارائه می دهد، نقشه های پویا سایت، ویرایش متا داده، URL های بدون هیچ کاراکتر خاص (٪ & =، et cetera)، و غیره. سایت بزرگتر و محصولات بیشتری که ارائه می دهید، بیشتر به ویژگی های بهینه سازی SEO در سیستم مدیریت محتوا کمک می کند.
البته یک میزبان از پلاگین های جستجوگر وجود دارد که محبوب ترین آنهاست: MageWorx SEO Suite، Mirasvit Advanced SEO Suite، Managev Layered Navigation SEO، و Aheadworks نهایی SEO Suite. MageWorx SEO Suite به شدت توصیه می شود و اگرچه Manadev Layered Navigation SEO محبوب تر است، اما تعداد وب سایت هایی که این پلاگین را شامل می شوند، به برخی از مسائل مربوط به این ماژول منجر شده است.


9-BLOGGER


بلاگر اولین بار توسط آزمایشگاه Pyra در سال 1999 توسعه و راه اندازی شد، Blogger توسط گوگل در سال 2003 به تصویب رسیده است و از آن زمان چندین بار به روز شده است.
با این حال، بلاگر - به عنوان نام می گوید - بهتر است به نیازهای کسی که می خواهد وبلاگ خود را به جای یک وب سایت، مناسب باشد، اما همچنین می تواند مفید باشد برای هر کسی که مایل به کسب و کار کوچک خود و یا پروژه آنلاین آنلاین است. همچنین می تواند برای اضافه کردن پست های وبلاگ، صفحات و نظرات به یک سایت بزرگتر میزبانی شده و ساخته شده از طریق یک سیستم مدیریت محتوا دیگر استفاده شود، بنابراین اگر شما به دنبال مکمل سیستم مدیریت فعلی خود هستید بدون نیاز به اضافه کردن بیش از حد افزونه ها، Blogger توانایی راه حل شماست.
یکی دیگر از جنبه های مهم بلاگر این است که استفاده فوق العاده آسان است، دارای یکی از قابلیت های پیشرفته تر توسعه (از جمله طیف گسترده ای از پلاگین ها و تم ها) است و دارای یک ویژگی تجزیه و تحلیل ساخته شده است. هرچند توصیه می شود نصب Google Analytics برای دقت بیشتر توصیه شود.
از آنجا که توسط یک شرکت موتور جستجو توسعه یافته، بلاگر به طور طبیعی با استفاده از روشهای جستجوگر گوگل توصیه شده است و همیشه با پلاگین ها می توان از این طریق بهبود پیدا کرد.
شما همچنین قادر به ایجاد برنامه های مبتنی بر مرورگر می باشید که می تواند به یک نسخه تلفن همراه متصل شود، بنابراین شما می توانید بدون استفاده از کامپیوتر بر روی سایت خود کار کنید و نسخه مجانی از سایت خود را بدون نیاز به انجام هر کاری طراحی فوق العاده استفاده کنید.
بلاگر کاملا رایگان است و همه ی شما باید از Blogger استفاده کنید یک حساب گوگل و یک رایانه است که ساده است.

10-MODX


MODx در سال 2004 وارد بازار CMS شد و به عنوان یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا با تمرکز بر SEO شناخته شده است.
نصب و راه اندازی آسان و بسیار سریع است، به عنوان سیستم خود را کنترل بسیاری از اطلاعات ورودی مورد نیاز برای شما، و هنگامی که شما برای اولین بار به داشبورد خود وارد سیستم شوید، MODx به شما یک آگاه شدن از طریق خوش آمد گویی پنجره با پیشنهادات و راهنمایی برای کمک به شما آغاز شده.
شما بدون هیچ مشکلی کنترل کامل خروجی را برای سایت خود خواهید داشت و به دلیل اینکه بر اساس HTML تمام رابط کاربری فوق العاده آسان است.
با استفاده از ویرایشگر HTML MODx همانند تایپ کردن در چند تغییر در کد موجود، یا کپی کردن کد عمومی که شما آن را به صورت آنلاین و با استفاده از آن به عنوان پایه ای برای ساختن خودتان، استفاده می کنید. شما همچنین می توانید URL های خود را ویرایش کنید تا آنها موتور جستجوگر را دوستانه بسازند و وبسایت MODx دارای برخی از آموزش های عالی برای کمک به شما برای انجام این کار است - از جمله مثال هایی برای شما که URL خود را بر روی آن بنویسید.
این بسیار قابل تنظیم و پشتیبانی از یک میزبان از پلاگین ها و تم ها، از جمله SEO طرفدار و SEO برگزیده Extras اختصاص داده شده، بنابراین شما می توانید سایت خود را آماده در عرض چند دقیقه منتشر - و تضمین شده برای انجام خوب است.
برای مدراندن MODx، کمی از منحنی یادگیری وجود دارد، اما به لطف پیام خوش آمدید و ابزارهای فوق العاده ساخته شده در کمک، شما به راحتی می توانید راه خود را پیدا کنید. این CMS قدرت و انعطاف پذیری زیادی دارد و با هر بروز رسانی بهبود می یابد.

11-CONCRETE5

در ابتدا به عنوان یک پلت فرم سریع طراحی شده در هنگام ایجاد lewisandclark200.org (در حال حاضر از بین رفته) در سال 2003، Concrete5 گام های بزرگی به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا ایجاد کرده و توجه زیادی را به خود جلب کرده است، به خصوص پس از آنکه رهبر سیستم مدیریت محتوا اعلام کرد که آن را بهتر از سه از بزرگترین سیستم های CMS در دسترس است.
با استفاده از آسان برای استفاده، آنچه شما می بینید این است که شما به مدیریت و ویرایش سایت ها نزدیک می شوید، Concrete5 به شدت برای مبتدیان و متخصصین توصیه می شود. طرح بندی بسیار قابل فهم است، بنابراین شما می توانید بر روی وظیفه ای که در دست دارید تمرکز کنید بدون نیاز به زمان صرفه جویی در جستجو برای ویژگی هایی که شما نیاز دارید استفاده کنید، چه می خواهید تغییرات محلی را در هر صفحه یا تغییرات جهانی برای کل سایت انجام دهید.
و برای هر کسی که با استفاده از وردپرس (اما مایل یا ترجیح می دهد برای استفاده از CMS دیگر برای بازسازی یا طراحی مجدد سایت خود)، Better5 قطعا راهی برای رفتن است. این با وردپرس طراحی شده است و در حالی که یک نسخه دقیق از وردپرس نیست، قطعا یادآور ساختن آن برای انتقال صاف است که توانایی شما در کار بر روی سایت شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. بهتر از همه، Concrete5 وعده داده است که انتقال از طریق هر سیستم مدیریت محتوا به پلتفرم خود بر رتبه بندی SEO شما تأثیر منفی نخواهد گذاشت، چیزی که بیشتر سیستم های CMS می توانند ادعا کنند.
با توجه به حقیقت که جستجوگرها می توانند حضور آنلاین خود را ایجاد یا شکستن، Concrete5 یک برگه کامل اختصاص داده شده به تنها بهینه سازی موتورهای جستجو در هر صفحه و گزینه های جستجوگر فله ای در داشبورد برای بهینه سازی کل سایت شما است.
برای تقویت این قابلیت در حال حاضر قابل توجه، Concrete5 یک پلاگین SEO را با ویژگی های اضافی دارد. این مبلغ برای 15 دلار آمریکا فروخته می شود، اما بازدهی آن تضمین می کند که ارزش آن را دارد.

12-JOOMLA


جوملا یکی از سه محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا است، جوملا حدود سال 2005 متولدشد و راه خود را به سوی بالا ادامه داد. جوملا به طور رایگان در دسترس است، و بسیاری از شرکت های میزبانی وب شامل گزینه نصب برای راحتی شما فراهم میکنند.
جالب اینجاست که وردپرس و دروپال (به دنبال آن دو مورد بعدی) هستند. این بدان معناست که ساده ترین سیستم مدیریت محتوا برای هدایت نیست، اما قطعا نه سخت تر هم
یکی دیگر از نقاط ضعف این است که در حالی که ماژول های CMS کمتر محبوب هستند ویژگی های بهینه سازی جستجوگرها رضایت بخش ساخته شده است، به منظور سئو جوملا برای جستجوگرها شما باید همیشه پلاگین ها و خود جوملا را بروز رسانی کنید.
Sh404SEF به طور خاص برای جوملا طراحی شده است و URL های پویا به صورت خودکار ایجاد می شود (که به هیچ وجه SEO مطلوب نیستند) به آنها قابل خواندن تغییر می کند. افزونه همچنین 404 redirects را مدیریت می کند، لینک های رسانه های اجتماعی را اضافه می کند و URL های تکراری را حذف می کنند که به نظر می رسد یک مسئله رایج در مورد جوملا است و این افزونه یک ضرورت قطعی برای این سیستم مدیریت محتوا است.
بسیاری از برنامه های Add-on های شخص ثالث سازگار با جوملا هستند، اما برخی از آنها را بیش از دیگران توصیه می کنند. K2، Kunena، ​​Jomsocial، Community Builder و VirtueMart همه در لیست سیستم های مدیریت محتوا از پیشنهادات پشتیبانی می کنند.
وب سایت خود جوملا نیز کاربران را به داشتن یک حساب گوگل وب مستر، حساب گوگل آنالیت، حساب شخصی شخصی Google+ و حساب کاربری وب سایت بینگ برای پیوند به سایت شما تشویق می کند - که تعداد بسیار کمی از سیستم های CMS اصرار دارد، اما معمولا توصیه خوبی است. جوملا نیز افزونه رایگان خود را برای ایجاد نقشه های سایت، Xmap ارائه می دهد.
ساختار کنونی جوملا تغییرات زیادی کرده جوملا در خود بیش از 30 فریم ورک اختصاصی دارد که هرکدام به تنهایی قابلیت cms بودن را دارند. جوملا برای فروشگاه بسیار قدرت مند است با استفاده از فریم ورک ویرچومارت که برای سئو گزینه های بسیار زیادی دارد میتواند فروشگاه سئو شده قدرت مندی برای شما باشد.

 

13-DRUPAL

دروپال یکی از قدیمی ترین سیستم های مدیریت محتوا است، دروپال از سال 2000 در صحنه بوده است. نسخه های پیشین سیستم مدیریت محتوا با بررسی مخلوطی که بر علیه دروپال متمرکز شده بود رسیدگی شد اما در دهه گذشته این پلت فرم به مراتب بهبود یافته و تبدیل به سومین گزینه محبوب ترین cms شده است.
دروپال برای موتورهای جستجو دوستانه طراحی شده است CMS ایده آل برای کسب و کارهای بزرگ، طراحی شده برای ادغام صدها هزار صفحه با سهولت. از سه سیستم مدیریت محتوای برتر، این بسیار پیچیده تر از هرچیزی است و نیاز به تخصص خاصی دارد تا از توانایی های بالقوه اش بهره مند شود، اما در نتیجه می تواند سایت های بسیار پیچیده ای را ایجاد کند. اگر شما خودتان تخصص فنی برنامه نویسید نداشته باشید اما میخواهید از سایت دروپال استفاده کنید، مطمئنا باید کسی را با مهارتهای لازم استخدام کنید. متاسفانه، بسیاری از توسعه دهندگان وب به طور تجاری موجود نیستند که در این سیستم مدیریت محتوا به عنوان جوملا و وردپرس وجود دارد.
خوشبختانه برای کسانی که حداقل درک اولیه ای از طراحی وب دارند، بیش از 2000 تم های آزاد و بیش از 26000 پلاگین وجود دارد.
نگاهی سریع به فهرست 10،000 فهرست معتبر رتبه الکسا برای سیستم های مدیریت محتوا SEO به شما نشان می دهد که وردپرس بهترین رتبه بندی را نشان می دهد، اما اگر شما آمار را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که این موضوع عمدتا به دلیل محبوب بودن سیستم مدیریت محتوا است. در مقابل، دروپال تقریبا دو برابر به عنوان SEO دوستانه است، در حالی که نتایج خود را با توجه به نسبت سهم بازار مقایسه می کند، بنابراین در حالی که قطعا پیچیده ترین سیستم های CMS محبوب است، این نیز گزینه بهتر از نظر بهینه سازی موتورهای جستجو است.

 

14. WORDPRESS

 

به نظر می رسد تا به حال محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا موجود (رایگان یا غیره) تبدیل شده است، وردپرس توسط بسیاری از کاربران بهترین سیستم مدیریت محتوا در دسترس است. اگر چه دروپال ممکن است عملکرد جستجوگر بهتر داشته باشد، وردپرس بسیار ساده تر از استفاده است و نیاز به تلاش بسیار کمی برای مدیریت خوب است. در حقیقت، می توان گفت که ساده ترین CMS است اگر شما می خواهید نتایج غیر حرفه ای را استفاده کنید.
وردپرس به عنوان یکی دیگر از سایت های وبلاگ نویسی در سال 2003 شروع به کار کرد، اما به سرعت به یک سیستم مدیریت محتوا تبدیل شد و از سال 2009 به طور مداوم یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برخوردار شده است. سهولت استفاده از آن در نصب و مدیریت کاملا منحصر به فرد نیست، سیستم های جدیدتر CMS سیستم عامل خود را در ماژول وردپرس برپا کرده اند، زیرا این کار به خوبی انجام می شود.
از سه cms بزرگ دنیا وردپرس، دروپال و جوملا ! وردپرس اغلب توسط غیر کارشناسان مورد احترام بسیار است به عنوان بهترین برای کسانی که مایل به طراحی و مدیریت وب سایت خود را بدون نیاز به انجام هر گونه تحصیلات اضافی و یا استخدام یک توسعه دهنده است. البته، اکثر توسعه دهندگان وب در بازار با طراحی وردپرس کار می کنند و حتی در آن متخصص هستند، بنابراین اگر شما هرگز احساس نیاز به استخدام یک سئو کار را نداشته باشید، شما باید حتما وردپرس را انتخاب کنید.
همانند جوملا، وردپرس مستلزم پلاگین های SEO برای رتبه بندی بهینه است، اما با تم های موجود بیشتر از جوملا و دروپال ترکیب شده است و تقریبا دو برابر پلاگین های بسیاری، شما به راحتی می توانید سفارشی سایت وردپرسی خود را به ... خوب، هر چیزی که شما می خواهید، اما به خصوص یک رتبه بندی برتر در جستجوگرها دوستانه است.
پنج افزونه برتر SEO برای وردپرس عبارتند از: Yoast SEO، SEMrush، Open Site Explorer، LinkPatrol و SEOquake.

 

نتیجه
این اطلاعات برپایه بررسی سایتهای غیر ایرانی زیادی است شما نیز باید اطلات زیادی در اختیار داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری کنید و تعدادی دیگر از سیستم های مدیریت محتوا وجود دارد که فهرست را ایجاد نکرده ایم.
اما به لطف انقلاب تکنولوژیکی و عصر دیجیتال جدید، هر کس می خواهد آنلاین شود و تقریبا همه است. بنابراین واقعا مهم است که سایت شما هر دو جذاب و قابل دسترس باشد و انتخاب CMS مناسب می تواند تفاوت بین طراحی شما و فرآیند جستجوگر در یک سردرد یا نسیم باشد.
امیدوارم این مقاله به محدود کردن جستجوی شما و پاسخ دادن به برخی از سوالات بسیاری که از ذهن شما می گذرد، زمانی که ابتدا تصمیم به شروع یک وب سایت برای کسب و کار خود می کنید کمک کرد.

نکته مهم 
هیچ cms برای شما کار سئو را انجام نمیدهد حتی یک صفحه استاتیک میتواند از بهترین cms سئو قوی تری داشته باشد. سئو نیاز به تجربه و فعالیت مداوم دارد.
درصورت نیاز به مشاوره رایگان سئو با ما تماس بگیرید تیم سئو هاما آماده هرگونه همکاری باشما عزیزان در موارد آموزش سئو ، آموزش دیجیتال مارکتینگ ، خدمات سئو می باشد.
پیشنهاد میشود مقالات چک لیست سئو و سئو چیست رانیز مطالعه کنید.

 

 

 

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما