انجام سئو سایت

انجام سئو سایت

انجام سئو سایت ، سئو کوتاه شده کلمات انگلیسی (Search Engine Optimization) است که به معنای سئو کردن سایت می باشد و فرآیندی است که طی آن آدرس یک سایت اینترنتی در بالاترین نتایج یک موتور جست و جو قرار میگیرد.
اگر برای وب سایتی که شما طراحی کرده اید عمل بهینه سازی یا همان سئو را انجام نداده باشید، بازدید از سایت شما نتیجه مطلوبی نخواهد داشت به این دلیل که بیشتر کاربران فقط به صفحه اول گوگل و یاهو هنگام جست و جو توجه می کنند.
اگر شما وب سایتی را طراحی کرده باشید و عمل بهینه سازی سایت آن سایت را انجام نداده باشید به نتبجه ی مطلوبی از بازدید دست نخواهید یافت،به عنوان مثال بیشتر مردم هنگام جستجو در گوگل و یاهو ، فقط به صفحه اول نتایج جستجو صفحه گوگل نگاه می کنند .

چرا یک وب سایت به انجام خدمات سئو نیاز دارد؟


بیشتر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می کنند. به همین دلیل سئو مناسب میتواند شما را به هدفتان که همان بازدید بیشتر است برساند. به علاوه سئو باعث می شود موتورهای جست و جو دقیقا همان چیزی را در اختیار کاربران قرار دهند که به دنبالش هستند. بنابراین در در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت که این موضوع ارزش سئو را نشان می دهد و این که چرا باید به آن توجه نمود.
کلماتی که کاربران جست و جو می کنند در موتورهای جست و جو اهمیت زیادی دارد. افزایش بازدید کننده از طریق گوگل میتواند تضمین کننده موفقیت هر شرکتی باشد. بازدیدی که از روش های سئو به دست می آید بر تبلیغات دیگر برتری داشته و در طولانی مدت هزینه کمتری را ایجاد میکند.

 

خدمات سئو


بیش از 85 درصد ورودی سایت ها از طریق موتور های جستجو گر است . هر موتور جستجو گر یک الگوریتم خاص برای جستجو دارد که این الگوریتم به طور متوالی هر چند وقت یکبار تغییر می کند . بهینه سازی وب سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است. ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا یکی از مهترین فاکتورهای موجود در طراحی سایت می باشد. اگر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت پایین باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کنند.هدف از ایجاد یک سایت اینترنتی فقط حضور در این دهکده جهانی نیست بلکه کاربر قصد دارد بخشی از فروش و خدمات خود را از طریق بستر اینترنت عرضه کند.
متخصصان سئوهاما، تیمی فعال در زمینه انجام خدمات سئو سایت دارند که با طراحی سایت با بالاترین کیفیت و سئوی سایت طراحی شده در زمان کمی شما را به بیشترین سود میرسانند.

 

نکات سئو سایت


1- موتورهای جست و جو به محض این که لینکی از شما در سایت های دیگر ببینند حتما به سایت شما رجوع می کنند بنابراین بهتر است زمان خود را برای معرفی وب سایت خود به موتورهای جست و جو از دست ندهید. روش های سنتی سئو برای معرفی وب سایت چند سال است که دیگر به کار نمیرود.

2- وب سایت خود را طوری طراحی نکنید که موتورهای جستجو نتوانند آن را پیمایش کنند. این امر به دلیل استفاده نادرست از فایل robots.txt ، متغیرهای جلسه ، استفاده از لینک های سایت در فلش ها ، آجاکس و…. به وجود می آید.


3- برای انجام یک سئوی خوب نباید کلمات را خیلی کلی انتخاب کنید. برای مثال رسیدن به رتبه بالا با کلماتی مثل سازمان شیلات خیلی سخت نخواهد بود اما با کلمه سازمان شیلات استان مازندران با تلاش کمتر ترافیک مرتبط تری را به سایت خود ارجاع میدهید اگر شما در سازمان مازندران هستید.تقویت سئو


برای تقویت سئوی سایت خود نباید با تکرار بیش از حد یک کلمه رتبه خود را در موتورهای جست و جو بالا ببرید. این روش که اسپم نامیده می شود حتی با تکرار کردن کلمات در انتهای وب سایت خود و یا با هرنگ کردن متن با پس زمینه به بهینه سازسی سایت کمکی نخواهد کرد.

تکنیک های سئو به دو گروه تقسیم می شوند:
1- تکنیک هایی که موتورهای جستجو به عنوان طرح خوب پیشنهاد می دهند.
2- تکنیک هایی که موتورهای جستجو تأیید نمی کنند.
موتورهای جستجو گر مانند گوگل سعی میکنند اثرات تکنیک های دسته دوم و به خصوص Spamdexing را به حداقل برسانند. برخی از گزارشگران صنعتی این روش ها را دسته بندی کرده و متخصصین آنها را SEO کلاه سفید یا SEO کلاه مشکی نامیده اند. کلاه سفید ها نتایجی را که مدت ماندگاری آن بیشتر است، ارائه دهند در صورتی که سئوی کلاه مشکی ها به محض اینکه موتورهای جستجو متوجه اهداف آنها شوند، سایت هایشان را به طور موقت و یا دائم ممنوع می کند.


سئو با روش کلک


روش SEO به شرطی کلاه سفید محسوب میشود که طبق رهنمودهای موتورهای جستجو باشد و هیچ فریبکاری در آن نباشد. به دلیل اینکه رهنمودهای موتور جستجو به عنوان یک سری قوانین و اصول نوشته شده اند، مطلب ذکر شده اهمیت بالائی دارد. SEO کلاه سفید تنها در مورد پیروی از رهنمودها نیست، بلکه تضمین می نماید محتوایی را که یک موتور جستجو index و در نتیجه رتبه بندی می کند، همان محتوایی است که کاربر مشاهده می نماید. هدف کلاه سفید در واقع به عنوان تهیه محتوایی برای کاربران و نه برای موتورهای جستجو و در نهایت قابل دسترس ساختن محتوا برای spiderها به جای منحرف ساختن الگوریتم از رسیدن به هدفش است.

مزاياي سئو سايت


افزايش استثنایی رتبه در موتورهاي جستجو: سئو سايت موجب افزايش رتبه در موتورهاي جستجو مي شود.
افزايش آمار بازديدکنندگان: درصد زيادي از کاربران اينترنت از موتورهاي جستجو استفاده ميکنند.اگر سئو سايت شما در سطر اول جستجو باشد باعث افزايش بازديدکنندگان ميشود.
تبليغ هدفمند: در صورت افزايش بازديد کننده ميتوانید محصولات خود را به افراد بيشتري معرفي کنید.
فروش بيشتر: با استفاده از سئو سایت ميتوان بازديد کننده را به يک مشتري تبديل کرد.
بازگشت بالاتر سرمايه : با سئو کردن سايت ، بيشترين نرخ بازگشت سرمايه اي را که براي تجارت خود در نظر گرفته ايد ، به دست خواهید آورد.

دلايل نیاز به سئو :


افزايش رتبه در نتايج برتر بودن در نتايج جستجو
ترافيک هدفمند خدمات سئو سایت
افزايش پيج رنک خدمات سایت
پيشي گرفتن از رقيبان خدمات سایت
افزایش ترافیک سایت

مهمترین اصل چه قبل و بعد از طراحی سایت، ارتقاء و افزایش ترافیک سئو سایت است. اصلی ترین عامل در افزایش ترافیک سایت ها معمولا از طریق بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو و یا همان سئو صورت می گیرد که از عمر بیشتری نسبت به دیگر تبلیغات ها برخوردار است.
در قیاس با دیگر تبلیغات می توان به مقایسه تبلیغات کلیکی با ترافیک سایت هایی که از طریق بهینه سازی سایت بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو ایجاد می شود پرداخت. ترافیکی که از طریق سئو ایجاد شود معمولا بسیار پایدارتر و مداومتر نسبت به تبلیغات کلیکی خواهد بود. در تبلیغات کلیکی بعد از تمام شدن اکانت پول در موتور جستجو تبلیغات و رتبه شما از بین خواهد رفت. اکثر بازارdابان برای افزایش ترافیک وب سایت از بهینه سازی سایت در موتورهای جست و جو استقبال میکنند.

نظرات (10)

امتیاز 5 خارج از 5 بر اساس 1 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خواستم بدونم
من در آدرس url نوشتم What is SEO و در عنوان نوشتم سئوچیست آیا این درسته مشکلی نداره آخه yoast این رو تشخیص نمی‌ده و می‌‌گه که کلمه کلیدی در عنوان در url نیست می‌خواستم بگم این برای گوگل قابل فهم است و مشکلی نداره یا اینکه باید...

سلام خواستم بدونم
من در آدرس url نوشتم What is SEO و در عنوان نوشتم سئوچیست آیا این درسته مشکلی نداره آخه yoast این رو تشخیص نمی‌ده و می‌‌گه که کلمه کلیدی در عنوان در url نیست می‌خواستم بگم این برای گوگل قابل فهم است و مشکلی نداره یا اینکه باید در url این رو فارسی قرار بدم؟؟؟؟؟؟

ادامه مطلب
نرگس
This comment was minimized by the moderator on the site

چه کار میشه کرد ترافیک کلماتی داشته باشه سایت ما؟؟؟
ینی بیشتر روی کلمات کلیدی ما بچرخه؟؟

مینا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خواستم بدونم بعد ار انتقال سایت به دامنه جدید تکلیف بک لینک های دامنه قبلی سایت چی میشه؟؟؟

سحر
This comment was minimized by the moderator on the site

میخواستم بدونم
دامنه جدید بدون بک لینک طبق اصول سئو میتونه افت رتبه رو تجربه کنه ، آیا انتقال میتونه بعد از چند وقت باعث افت رتبه در کلمات کلیدی که رتبه های خوبی دارند ، بشه؟

سحر
This comment was minimized by the moderator on the site

میخواستم بدونم خوب که با دامنه ir کار کنم؟؟؟
شما دامنه دیگه ای رو پیشنهاد میکنید!!

مهدی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقت بخیر
خواستم بدونم اولین مرحله ای که برای انجام سئو لارم چیه؟؟
دومین مرحله چیه؟/

تارا
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. ایا سایت و یا ابزاری هست که توسط اون بتوینم کنترل سایت رو در اختیار داشته باشیم به عنوان مثال میگم گاهی لینک های مقالات سایت ما غیر فعال میشه و ریزش می کنه و کپی بودن مقالات رو چطور میشه تشخیص داد؟

طاهره بیگدلی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام . من خودم تقریبا سئو سایت رو انجام میدم. البته حرفه ای نیستم. منظورم گداشتن مقاله ها و عکس های خدمات شرکت خودمونه. سوالم اینه چرا تعداد ایندکس های سایت تغییر میکنه و این تغییر دلیلش چیه؟

شهرام برزگر
This comment was minimized by the moderator on the site

من برای اینکه بفهمم سایتم در فهرست گوگل قرار گرفته ،site:seo24.ir. از این عبارت استفاده می کنم البته با نام سایت خودم. اما الان چند روزه که این کار رو انجام میدم اما هنوز گوگل سایتمو نشون نمیده. چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نریمان هاشمی
This comment was minimized by the moderator on the site

یجا خوندم برای تقویت و ارتقاء سئو سایت، از برنامه های مانیتورینگ شبکه های اجتماعی استفاده کنید
منظور این مطلب چیه . اصلا این برنامه چه کاری برای شبکه های اجنماعی ما انجام میده

حنانه
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس با سئو هاما

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با انتخاب بخش مورد نظر رایگان در واتساپ با ما گفتگو کن یا برای ما ایمیل ارسال کنید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تماس در واتساپ
Close and go back to page

مجوز سئو هاما

logo-samandehi