Skip to main content

افزایش بازدید واقعی گوگل افزایش بازدید واقعی ترفندهای بازدید واقعی

| تیم سئوهاما

افزایش بازدید واقعی گوگل ، برای افزایش بازدید چند راه وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از سئو کلاه سیاه می‌باشد. در این روش با انحراف بازدید کننده از یک سایت پربازدید به روش‌های مختلف از جمله پاپ آپ یا لینک های خود باز شونده سعی میکنند

ترافیک را به سمت سایت شما منحرف کنند این روش در مدت کوتاه جوابگو هست اما در مدت زمان طولانی باعث از بین رفتن سئو و اعتماد گوگل به سایت شما می‌شود .

افزایش بازدید واقعی


در روش درست افزایش بازدید واقعی گوگل باید به چند نکته توجه کنید :

نکته اول : بدنبال کلماتی باشید که بازدید کننده واقعی بدنبال آن است استفاده از کلمات تک سیلابی معمولا رایج است اما کاربر همیشه بجای استفاده از کلمات تک سیلابی، واژه کامل را درج میکند.
برای مثال ما مدت زمانی سعی می‌کردیم کلمه سئو را به صدر نتایج بیاوریم اما در یک زمان متوجه شدیم کسانی که کلمه سئو را جستجو میکنند در واقع بدنبال چیستی سئو هستند و قصد دارند با سئو آشنا شوند. برای همین بعد از مدتی به سراغ کلماتی رفتیم که مخاطب به دنبال اجرای خدمات سئو سایت خود بود.
نکته دوم : سعی کنید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید. شبکه های اجتماعی بازدید خوبی به شما می‌دهند و پس از مدتی باعث افزایش بازدید واقعی سایت می‌شوند.
نکته سوم : همیشه اولین و بروزترین باشید. در تولید محتوا دقت کنید که بجای محتوای تکراری، سعی کنید همیشه خود دست به تولید محتوا بزنید. شاید کمی سخت باشد اما همیشه جواب می‌دهد.

بازدید واقعی گوگل
چرا افزایش بازدید گوگل؟!

افزایش بازدید گوگل هدف نیست، بلکه راهی برای افزایش درآمد از سایت و اینترنت است. پس کمیت را فدای کیفیت نکنید و سعی کنید با افزایش واقعی بازدید گوگل سایت خود را به در آمد زایی برسانید.

بازدید از گوگل بخریم یا نه؟

فروش بازدید واقعی گوگل، افزایش بازدید واقعی و فروش بازدید واقعی که در خیلی از سایت ها به آن اشاره می‌شود، صرفا برای تغییر ترافیک ورودی سایت می‌باشد و منجر به خرید یا اقدام مخاطب نمی شود!!! در این روش بصورت ناخواسته در نرم افزارهای جی پی n رایگان و یا … بدون توجه به احترام به کاربر در نرم افزار ربات اقدام به سرچ و ورود به سایت هدف می‌کند. در ظاهر افزایش بازدید بسیار موثر می‌باشد اما در واقع این کار باعث اسپم شدن صفحه، بالا رفتن اسپم سایت و حذف سایت از نتایج گوگل می‌شود.

بازدید از گوگل بخریم یا نه؟
ورودی گوگل تضمینی!!!

این روش هم جزء روش های غیر اصولی افزایش بازدید واقعی گوگل می‌باشد و کلمه تضمینی تاثیر در نوع کارکرد ندارد.
در ادامه این پست من قصد دارم به شما نشان دهم چگونه می توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید. همچنین می توانید ببینید که چگونه از این استراتژی ها استفاده کردیم تا سایت خود را از صفر تا 200000 بازدید کننده منحصر به فرد در هر ماه برسانیم. همه علاقه مند به بهبود رتبه خود در وب هستند. بسیاری از افراد به دنبال روش های میانبر هستند. افزایش بازدید گوگل گاهی بسیار زمان می برد پس توصیه ما به شما زمان گذاشتن برای این کار است.

افزایش بازدید سایت با ربات

افزایش بازدید سایت با ربات ، درست شنیدید با ربات میتوان افزایش بازدید داد. چند ربات وجود دارد که با کانفیگ دقیق میشود ازش ورودی گرفت ولی مشکلی که دارد این است که چون ربات است برای شما فروش ایجاد نمیکند ، مشکل بزرگترش این است که پس از مدتی Bounce سایت را بالا میبرد. 
این ربات های افزایش دهنده بازدید به این صورت عمل میکنند که شما کلمه مورد نظر را میدهید مشخص میکنید از چه کشوری بازدید میخوایهد و کدام صفحه پس از مدت کوتاهی بازدید شروع میشود. 
البته دوباره میگوییم پس از گذشت چند وقت گوگل تشخیص میدهد و از همه مهم تر بانس ریت که منفی میشود باعث نابودی سایت میگرد.

چه مدت طول می کشد تا رتبه بندی Google را بهبود بخشد؟

پاسخ قطعی وجود ندارد و باید بدانید سرعت این کار بسته به وضعیت سایت و بودجه شما دارد. در خلاء اتفاق نمی افتد. هر وضعیت یک مجموعه منحصر به فرد از متغیرها را ارائه می دهد. مهارت، بودجه، سطح رقابت و اینکه چگونه وب سایت شما در مقابل رقبا قرار می گیرد.
یک مطالعه از سوی آئروفورز، برخی از اطلاعات جالبی را در مورد چگونگی رتبه بندی در گوگل به وجود آورد :
به طور متوسط، صفحه ای که در بالای ۱۰ رتبه بندی شد بیش از ۲ سال سن داشت. علاوه بر این، میانگین سن صفحاتی که رتبه اول را داشتند تقریبا ۳ سال بود.
در میان صفحاتی که در رده ۱۰ قرار گرفتند، تنها ۲۲ درصد از آنها کمتر از یک ساله بودند.
از تمام صفحات در این مطالعه، تنها در حدود ۶ درصد در ۱۰ موتور جستجو برتر برای حداقل یک کلمه کلیدی در طی یک سال ظاهر شد.
با بزرگ شدن در صفحه ۶ درصد بالا، اکثر آنها قادر به رسیدن به ۱۰ امتیاز از هیچ جا در ۲ تا ۶ ماه نیستند.
بنابراین، بر اساس یافته های خود، در حدود ۹۴ درصد از صفحات مطالعه هرگز در رتبه بندی ۱۰ موتور جستجو برتر در یک سال ساخته شده است.

 

افزایش بازدید
مزایای افزایش بازدید

افزایش بازدید سایت یکی از روش هایی است که باعث افزایش درآمد کسب و کار اینترنتی شما می شود. همچنین جایگاه سایت را بهبود می بخشد. در واقع افزایش ترافیک سایت باعث شده تا به به طور تدریجی به صدر جستجوهای موتور گوگل نزدیک تر شوید و محبوبیت بیشتر از دیدگاه گوگل به دست آورید. با افزایش بازدید سایت می توانید به یک برند تبدیل شوید. جذب مشتری و تعداد بازدید کنندگان بیشتر بر روی سئو و بهینه سازی وبسایت شما تاثیر فوق العاده ای دارد.

چگونه می توان رتبه بندی گوگل شما را بهبود بخشید؟

همانطور که می بینید، برای رسیدن به ۱۰ سرچ اول در کمتر از ۱ سال، طول می کشد بسیاری از کار سخت، مهارت و گاهی اوقات موفق. این ما را به موضوع بحث امروز در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی Google می دهد.
بنابراین، اگر می خواهید در نتایج اول گوگل باشید، پنج گام زیر را انجام دهید:

بهبود رتبه گوگل چقدر زمان بر است؟
1- ساختار تکنیکال سایت را بررسی کنید.

ساختار وب سایت ضعیف و معماری اطلاعات می تواند حتی بهترین کمپین های جستجوگر اینترنتی را از بین ببرد. اگر وب سایت شما از نظر کاربران و گوگل جالب نباشد یا به عبارتی آنها علاقه ی به سایت شما نداشته باشند، رتبه بندی شما کاهش می یابد. در مورد قابلیت استفاده برای اولین بار در یک پلت فرم تلفن همراه فکر کنید. این مسیر موفقیت است.

* انجام یک آزمون فنی SEO
الگوریتم گوگل شامل صدها (اگر نه هزاران) سیگنال است که باید حتما در یک وب سایت تست بررسی شوند و امتحان خود را پس دهند.
برای افزایش بازدید سایت تمرکز شما باید روی انتخاب یک یا دو کلمه کلیدی برای هر صفحع از وب سایت باشد. ضمن اینکه می توانید از ابزارهای seo و پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط نیز کمک بگیرید.

تست سئو

* اصلاح محتوای تکراری
مسائل محتوای تکراری اغلب به مسائل فنی مرتبط است. شایع ترین نسخه های چندگانه همان صفحه است. که باید بررسی شوند اگر نیازی به دیدن شدن آن صفحه دیگر نیست ریدایرکت انجام شود ولی اگر نیاز هست که همه صفحات نمایش داده شوند از کنونیکال استفاده شود.

* تازه سازی محتوا
همچنین تازه سازی محتوا یکی از روش های هک سئو است که برای افزایش بازدید سایت از آن استفاده می شود. در این روش باید محتوای قدیمی و منقضی ‌شده را از صفحات سایت خود حذف کنید و به جای آن بخش‌ های جدید با محتوای مرتبط داشته باشید.
ساده ‌ترین کار برای تازه ‌سازی محتوای صفحه محصولات این است که از کاربران بخواهید نظرات یا نقد و بررسی ‌های خود از محصولات را در بخش مربوط به آن بنویسند. در این حالت گوگل نظردهی کاربران را یک کار مداوم و به عنوان محتوای جدید تشخیص می‌ دهد. ضمن اینکه می‌ توانید با انتشار دائمی و مستمر بازخورد کاربران و خریداران، محتوای صفحات خود را تازه نگه‌ دارید.

2- بهینه سازی برای موبایل

با استفاده از گوگل از شاخص اول تلفن همراه، وب سایت شما باید تست موبایل فرندلی را منتقل کند. به گفته گوگل: “… خزنده، نمایه سازی و سیستم های رتبه بندی ما معمولا از نسخه دسکتاپ یک محتوای صفحه استفاده می کنند … نمایه سازی برای اولین بار در موبایل به این معنی است که ما از نسخه موبایل این صفحه برای نمایه سازی و رتبه بندی استفاده می کنیم …”
برای جلوگیری از ریزش رتبه بندی تلفن همراه، شما باید از وظایف و عملکرد تلفن همراه دو برابر شود.

بهینه سازی برای موبایل
3- بهینه سازی برای سرعت

برای هر دو تلفن همراه یا دسکتاپ، شما باید به طور مداوم سرعت را کنترل کرده و آن را بهبود بخشید. از قابلیت PageSpeedInsightsبرای ارزیابی عملکرد استفاده کنید.
در اینجا چگونگی بهینه سازی سرعت صفحات را انجام می دهیم:

-اندازه فایل تصویر
از برنامه ویرایش تصویر مورد علاقه خود استفاده کنید. قبل از آپلود، شما می توانید تصویر خود را با استفاده از یک فشرده سازی تصویر، بهینه کنید. در نهایت، همیشه اطمینان حاصل کنید که ابعاد تصویر مناسب فضای تصویری ذخیره شده برای حفظ یک نگاه پاک و منظم در صفحه وب زنده شما است.

-ذخیره سازی مرورگر
هنگامی که یک مرورگر وب یک صفحه را بارگذاری می کند، تعدادی از منابع بارگیری می شود. حافظه مرورگر این فایل های منبع را به طور محلی بر روی رایانه های کاربران ذخیره می کند. به این ترتیب، هنگامی که یک کاربر به یک صفحه جدید هدایت می شود، این منابع نیازی به بارگذاری مجدد ندارند.
برای اکثر سایت ها، بهترین راه برای فعال کردن حافظه مرورگر با اضافه کردن کد به پرونده های میزبان وب / سرور .htaccess است. برای وردپرس، پلاگین هایی برای انجام این کار وجود دارد.

-پردازش اسکریپت
قبل از بارگذاری مجدد فایلهای JS و CSS بی شماری برای افزایش سایت خود، مطمئن شوید که شما واقعا نیاز به آن افزوده های اضافی دارید. زیرا آنها به کاهش وب سایت شما کمک می کنند. به عنوان مثال، شما می توانید فایل های خود را با سلب نظرات، از کار انداختن سریع، به حداقل برسانید. اگر ممکن است چندین اسکریپت را در یک فایل واحد ادغام کنید، برای آن بروید. به این ترتیب، برای بارگذاری تمام اسکریپتها، تنها یک تماس بازیابی به سرور وجود خواهد داشت.

4- کار در لینک ها

بک لینک ها بخش مهم دیگری از سئو هستند که می توانند در بالا بردن بازدید سایت شما نقش مهمی ایفا کنند. زمانی که سایت دیگر به سایت شما لینک می دهد، سیگنال هایی به گوگل می رسد که ارزشمند بودن سایت شما را نشان می هد. هر دو لینک داخلی و خارجی همچنان تأثیر زیادی بر وب سایت شما دارند. در اینجا چند نکته برای پرداخت بازی لینک شما وجود دارد:

استفاده از لینک ها

- اصلاح لینک های شکسته
بسیاری از صاحبان وب سایت ها عادت به نادیده گرفتن لینک های خراب دارند. این می تواند یک تجربه کاربری کمتر از ایده آل ایجاد کند. با اجرای یک خزنده در سایت خود با ابزارهایی مانند W3C Link Checker، شما به راحتی می توانید خطاهای ۴۰۴ را شناسایی کرده و آنها را تعمیر کنید.

- انتخاب درست انکرتکست یا لنگر دقیق
سوء استفاده از متن لنگر دقیق می تواند سم باشد به عنوان یک استراتژی اتصال خارجی، اما در هنگام انتخاب متن لنگر داخلی نقش مهمی ایفا می کند.

- تبدیل سایت به لینک ها
با تنظیم یک هشدار Google، مطلع شدن از سایت خود را ذکر کنید. این به شما کمک می کند که از نام تجاری خود در وب استفاده کنید. در مواردی که اشاره به لغو پیوند داده شود، با مدیر وب تماس بگیرید و درخواست کنید که ذکر آن را به یک پیوند تبدیل کنید.

5- بهینه سازی صفحه

گوگل می خواهد به شما در اینجا کمک کند. آنها یک راهنمای شروع بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را برای هر کسی که علاقه مند به تبلیغ محتوای آنلاین از طریق جستجوی گوگل است، ایجاد کرده است. همانطور که با معماری وبسایت، فقط انجام مبانی، همانطور که در این راهنمای توضیح داده شده، شما را سر و شانه بیش از بسیاری از رقبای خود قرار می دهد.

6- پادکست

امروزه استفاده از پادکست ها افزایش یافته است که به صورت حرفه ای و جذاب وجود دارند. پادکست ها، مخاطبان زیادی دارند. در نتیجه این مخاطبان برای حمایت از شما و شنیدن پادکست های شما به صورت ناخودآگاه بازدید سایت شما را افزایش می دهند. افزایش آگاهی از برند، ایجاد رابطه با مشتری و بهبود سئو از اهمیت های پادکست می باشند.

پادکست و سئو

 

افزایش بازدید

با افزایش بازدید در نهایت رتبه الکسا سایتتان هم بهبود بخشیده میشود و کمک شایانی میکند تا سایتتان در پروسه سئو موفقتر شود. برای آشنایی با رتبه الکسا میتوانید به مقاله آن مراجعه کنید تا اطلاعات کافی را بدست بیاورید.

بازدید واقعی

بازدید واقعی به معنی ورودی ارگانیک و طبیعی با جستجوی کاربر میباشد با افزایش ورودی و ترافیک سایت بازدید سایت شما بالا میرود. روشهای دیگری نیز وجود دارد که باعث افزایش ورودی سایت میشود که اغلب از طریق رباتها صورت میگیرد که بازدید فیک و غیر طبیعی است، این بازدید ممکن است در کوتاه مدت به شما کمک کند تا سایت شما ورودی زیادی بگیرد و رتبه سایتتان بهبود بخشیده شود اما در نهایت به دلیل تعامل ورودی با نرخ تبدیل به خرید، شما نیاز به بازدید واقعی و مشتری بالقوه دارید.

افزایش بازدید واقعی

با افزایش بازدید واقعی نتیجه ای که از طراحی و سئو سایت در نظر داشتید حاصل میشود و میتوانید کسب درآمد اینترنتی خود را روز به روز در حال رشد ببینید. شما میتوانید با افزایش بازدید واقعی به عنوان یکه تاز رقابت در عرصه شغلی خود تبدیل شوید و جامعه آماری بالایی رو به سمت سایت خود بکشانید.

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت با روشهای گوناگونی امکانپذیر است که بهترین و موثرترین آن سئو و بهینه سازی سایتی است که با آن کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده اید. افزایش بازدید سایت به رونق کسب و کار شما با افزایش ورودی کمک میکند تا بتوانید محصولات یا خدماتی که کاربران در بستر اینترنت و موتورهای جستجو که مهمترین آن گوگل است، به دنبال آن هستند را به سمت سایت شما هدایت کنند.

افزایش بازدید از گوگل

برای افزایش بازدید سایت در گوگل، ابتدا باید سایت خود را بهینه سازی یا به اصطلاح سئو کنید. روش های سئو سایت گرچه زود بازده نیستند اما در صورتی که اصولی اجرا شوند، موجب افزایش بازدید از گوگل به صورت ماندگار و رو به رشد خواهند شد.

افزایش بازدید سایت واقعی تضمینی

منظور از افزایش بازدید سایت تضمینی افزایش ورودی به صورت ارگانیک و طبیعی است که با جستجوی کاربر به سایت شما ختم میشود. شرکت سئوهاما با ارائه خدمات سئو تضمینی سایت این امکان را برای شما فراهم میکند که بر روی کلمات کلیدی ورودی آور و مناسب کسب و کارتان افزایش بازدید واقعی را برای شما تضمین کند.

افزایش ورودی از گوگل

فرض کنید شما فروشگاهی دارید که برای جلب توجه مشتریان باید ویترین شیک و جذابی داشته باشید. شما برای اینکار بهترین و زیباترین محصولات خود را در ویترینی با دیزاین چشمگیر به نمایش میگذارید تا مردمی که در حال عبور از جلوی ویترین هستند، برای لحظه ای کوتاه نگاهی به فروشگاه پر زرق و برق شما بیاندازند. همین مکث کوتاه در جامعه آماری وسیع باعث شلوغ شدن فروشگاه میشود که این شلوغی به معنی رونق داشتن کسب و کار است و خودش تبلیغی برای فروشگاه محسوب می شود. درست مثل کسب و کارهای اینترنتی که برای رونق کارشان به افزایش ورودی گوگل نیاز دارند.
این مثال، تاثیر مستقیم افزایش ورودی گوگل بر روی افزایش درآمد کسب و کارهای اینترنتی را به ما نشان میدهد که در اصطلاح به آن افزایش ترافیک نیز گفته می شود. امروزه کاربران در صفحات جستجوی گوگل به دنبال فروشگاه ها می‌گردند و صاحبان سایت و کسب و کارها برای افزایش ورودی گوگل، با یکدیگر رقابت می‌کنند تا کاربران بیشتری را به سایت خود جذب کنند.

اهمیت افزایش ورودی گوگل

گوگل در بین سایر موتورهای جستجوگر مانند بینگ، یاهو و ... با داشتن بیش از 85 درصد نتایج مهمترین مرجع اینترنتی برای کاربران به شمار میرود. به همین دلیل افزایش ورودی در گوگل بسیار حائز اهمیت است و دارندگان وبسایت به دنبال پیاده سازی معیارها و فاکتورهای گوگل بر روی سایت خود هستند تا نظر گوگل و کاربران را جلب کنند.   
معیارهای گوگل برای رتبه بندی سایت ها متفاوت است و ربات های گوگل به صورت روزانه در میان صفحات اینترنتی می‌گردند تا اطلاعات را ایندکس کنند. ربات های گوگل به موضوعات مختلفی می‌پردازند؛ مانند کنترل کیفیت مطالب تولیدشده به صورتی که مطالب کپی نباشند، مطالب مرتبط با موضوع باشند و در مدت زمان های مشخص، آپدیت شوند. همچنین کیفیت طراحی سایت و اجرای صحیح کدها از دیگر فاکتورهای مد نظر گوگل برای امتیازدهی است. در صورتی که هر کدام از این موارد از استانداردهای گوگل پایین تر باشد، گوگل سایت شما را معتبر تلقی نکرده و در نتایج جستجو ظاهر نمی‌کند و در نتیجه ورودی هم نخواهید داشت.

خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل یکی از روشهای بالا آمدن سایت در صدر نتایج گوگل خرید جایگاه مستقیم از خود گوگل است که به آن گوگل ادووردز گفته میشود. برای آشنایی بیشتر با گوگل ادووردز میتوانید به مقاله آن بروید و اطلاعات کافی را بدست بیاورید. گوگل ادووردز تبلیغات کلیکی است که بر اساس کلمات انتخابی شما در رتبه اول سایت شما را نمایش میدهد. 
درست است که خرید بازدید گوگل برای شما دارای هزینه است اما چون دقیقا بازدید کننده واقعی به شما میدهد میتواند به شما کمک کند تا هدفمند تر سئو سات خود را بهبود ببخشید

ربات افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت با استفاده از ربات چندان پیشنهاد نمیشود و این روش، آخرین روش است. تا جایی که امکان دارد به جای این روش از روش های بالا استفاده کنید. ولی بعضی از مواقع چاره ای جز این کار نمیماند. حالا این روش چیست و چگونه کار میکند؟
در دنیای وب ربات هایی وجود دارند که با استفاده از ابزار هایی بر روی سایت شما کلیک میکنند و سایت شما را باز میکنند و میدانید که کلیک کردن بر روی آدرس سایت شما و باز شدن آن، برای گوگل بازدید ثبت میشود . اما این روش یک مشکل بزرگ دارد، این است که تمام این بازدید ها فیک هستند و کاربر یا مشتری واقعی نیستند.

بازدید واقعی

بازدید واقعی با تعامل مخاطب با سایت شما ایجاد میگردد، صرف داشتن بازدید گوگل با ربات یا انحراف ترافیک سایت نمیتواند برای شما فروش ایجاد کند! 
سعی کنید با برنامه ریزی دقیق تمرکز بر محتوا برای خود بازدید کننده یونیک ایجاد کنید که بتوان برای شما فروش ایجاد کند بازدید کننده فیک رباتی یا بازدید به هر نحوی مانند دست و پا زدن در باتلاق است. این کار میتواند برای شما مدتی حس خوش موفقیت ایجاد مند ولی در نهایت موجب نابودی کامل سایت میگردد.

نتیجه

استراتژی هایی که در بالا ذکر شد، عجیب یا جدید نیستند. با این وجود، آنها به کار و سرمایه گذاری مداوم منابع نیاز دارند. افزایش بازدید واقعی گوگل، موتورهای جستجو اهمیت بسیار زیادی به بازدید کنندگان خود میدهند. برای همین سعی کنید بجای استفاده از روش های غیر واقعی و دور از اخلاقیات حرفه ای با روشهای درست سئو، بازدید واقعی سایت خود را افزایش دهید. برای افزایش بازدید واقعی سایت از سئو درست استفاده کنید. افزایش غیر طبیعی بازدید از گوگل به هک سئو مربوط میباشد و رتبه شما را به شدت کاهش میدهد.


برچسب ها


آخرین مقالات