امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تحلیل رتبه سایت در گوگل

پیدا کردن رتبه سایت در گوگل ، برای بهینه سازی سایت در قدم اول شما نیاز دارید بدانید سایتتان در چه جایگاهی قرار دارد . برای این کار باید کلمات کلیدی سایت را سرچ کرده و جایگاه هر کدام را در گوگل مشخص نمایید . بعد از این کار می توانید بر سئوی سایتتان کار کرده و سپس نتیجه

را در گوگل مشاهده کنید . شما به مشاهده ی دائمی رتبه ی سایت در گوگل نیاز دارید چون باید مطمئن شوید راه را درست می روید .

 

پیدا کردن رتبه سایت در گوگل
شما می توانید با استفاده از سایت ها و یا به صورت دستی رتبه سایتتان را در گوگل پیدا کنید . استفاده از ابزار ها به شما کمک خواهد کرد سریع تر رتبه ساییتان در گوگل را پیدا کنید .

سریع ترین روش ها برای پیدا کردن رتبه سایت در گوگل

از سریع ترین راه های پیدا کردن رتبه سایت در گوگل ، استفاده از ابزار های جانبی مرورگر ها می باشد .

SERPTrends

یکی از افزونه های گوگل کروم و فایر فاکس است . استفاده از این ابزار کاملا رایگان است . یکی از دلایل محبوبیت این ابزار سادگی آن است . در مرورگر مورد نظرتان وارد بخش Add-ons یا Extention شوید . نام این افزونه را سرچ کنید وآن را به مرورگر خود اضافه کنید . پس از نصب آن ، وقتی در گوگل سرچ کنید رتبه ی صفحات را در سمت چپ لینک آن ها مشاهده خواهید کرد . همچنین میزان پیشرف و یا پسرفت سایت ها هم به صورت فلش نمایش داده می شود . با کلیک روی رتبه هر سایت ، می توان رتبه الکسای آن را دید .

 

SEOquake

این افزونه نیز ابزاری رایگان است و برای مرورگر های کروم ، فایرفاکس ، اوپرا و سارفاری موجود می باشد . امکانات زیادی در این افزونه وجود دارد و شما پس از نصب می توانید علاوه بر مشاهده رتبه سایت و میزان افت یا پیشرفت ، رتبه الکسا ، تعداد لینک و مالکیت سایت را نشان می دهد . با اضافه شدن این افزونه در سمت چپ صفحه نتایج گوگل ، پنلی ظاهر می شود که با آن می توان کار های زیادی انجام داد .

 

Seo SERP

این ابزار هم مانند SERPTrends عمل می کند و تفاوت خاصی بین این دو افزونه نیست .

 

پیدا کردن رتبه ی سایت در گوگل به وسیله ی سایت

سایت ها نیز ابزار خوبی برای پیدا کردن رتبه ی سایت در گوگل هستند .

 

DYNOMAPPER

این ابزار بسیار محبوب ولی غیر رایگان است . این سایت علاوه بر یافتن رتبه ی سایت می تواند نقشه ی سایت را هم ایجاد کند و از متا کلمات کلیدی برای پیدا کردن کلمات کلیدی کمک بگیرد . این ابزار می تواند کلمات کلیدی بر اساس موتور جستجو و موقعیت جغرافیایی را در اختیارتان بگذارد . این سایت با گوگل انالیتیکز و امکانات بینظیر آن متناسب است و شما می توانید سایت رقبایتان را هم آنالیز کنید . همچنین شما می توانید گزینه ی ارسال اطلاعات از طریق پیام را فعال کنید تا روزانه رتبه سایتتان به شما اطلاع داده شود .

هزینه ی کاربری این سایت را می توان به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کرد . ارزان ترین سرویس ان سایت ، 40 دلار برای 1000 کلمه کلیدی و بی نهایت دامنه برای رتبه بندی روزانه است .

 

SEO PROFILER

از مشهور ترین ابزار هاست ، هرچند امکانات جانبی آن کمتر از مورد قبل است اما استفاده ی ساده ای دارد و می تواند با گوگل آنالیتیک کار کند . این سایت امکان بررسی رقبا را به شما می دهد و می توانید کلماتی را که در آن رقبا رتبه ی بالایی دارند ، یافته و بر اساس آن بهینه سازی وب سایت خود را انجام دهید . این ابزار همچنین به یافتن کلمات کلیدی پرکاربرد نیز کمک می کند .

 

GADGET

کاربرد اصلی این سایت تحلیل رقبا و کلمات کلیدی می باشد . می توان از آن به عنوان ابزاری برای دیدن رتبه ی سایت در گوگل هم استفاده کرد . این ابزار چند کاره حتما به درد شما خواهد خورد .

 

پرکاربرد ترین ابزار برای پیدا کردن رتبه ی سایت در گوگل

این ابزار نرم افزاری اندروید است و قابلیت های بسیار تنوعی مانند پیدا کردن رتبه سایت در گوگل ، رتبه رقبا ، پیشرف و افت سایت شما ، مشاهده رتبه الکسا ، گزارش روزانه در نرم افزار به صورت اکسل یا پیام دارد . نرم افزار جت سئو رایگان است .

 

 

سخن پایانی

همانطور که مشاهده فرمودید ، راه های تنوعی از جمله ، افزونه های مرورگر ، سایت ها ، اپلیکیشن ها و جستجوی دستی برای پیدا کردن رتبه سایت وجود دارد . برخی از این راه ها رایگان و برخی غیر رایگان اند .

مجموعه سئو لرن با خدمات سئو ، آموزش سئو بروی سایت شما با بهترین قیمت و بازدهی ، آماده ی خدمت گذاری به شما مخاطبین محترم می باشد .

1000 کاراکتر باقیمانده است


Top